Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Grabežljivac u noći

Go down 
+48
Novus ordo seclorum
lera
Angelino croft
biga
Dantalion
mEN_iN_WHite
gagi_
Michael Wittmann
Apostol_Terorist
afrodita
Comi
Legionar
Blizzard
Gea
Black Angel
Viktor-x
Tucakovic
Hapa
Berny_Sinara
Saroman
LarusArg
GoodAlien
omen
Orbit
danyf5
Karl Marx
0troublemaker0
floridana
teslaxxx3
Tutankhamon
sanja
kurto
meli
Alpha
snake
vjestica
None
windmill
od soka prazna flaša
MalaBubi
Neobicni forumas
zmija
zvezda
Tulkas
silver
Hybrid
Svjetloisjena
Rain
52 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Hybrid
Riba



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 125
Age : 45
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 3 Icon_minitimečet sij 03, 2008 12:12 pm

Tulkas je napisao/la:


Tulkas, jesu bili obučeni ili ka od maike izrođeni, što su imali na sebi, kakva su im tijela bila?

Dlakava tijela, koliko sam skuzio u kratkom vremenu i uvjetima koji su bili,a ona, mislim da je bilo sve crno na njoj, slagat cu, jer sve crno izgleda nocu kroz IR, ali je definitivno bila obucena

Pa ako su imali baš dlakava tijela u smislu da su bili prekriveni dlakom , onda to sigurno nisu reptilianci tj nije to reptilski gen u njima.

Tulkas , ima li slićnosti sa ovom slikom dole u licu :

Grabežljivac u noći - Page 3 Sasquatch2
[Vrh] Go down
Tulkas
Stanica



Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 14
Age : 51
Registration date : 20.12.2007

Grabežljivac u noći - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 3 Icon_minitimečet sij 03, 2008 8:02 pm

a sto je nosila, ako se sjecas (okej, znam da cjepidlacim

Mislim da je Prada lol!

Hybrid, da, njena usta, mislim zubi, vilica..A ja nigdje ne rekoh da je ostatak druzine bio reptilskog podrijetla, vise su vukli na medvjede,velicinom, a na vukove, glavom. Koliko sam skuzio
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Grabežljivac u noći - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 3 Icon_minitimečet sij 03, 2008 8:04 pm

pa reko si da je bila obucena :D u sto? neke krpe? majicu? traperice? :D
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 3 Icon_minitimepet sij 04, 2008 4:08 am

Ma, nema sanse da je bilo ko u takvom momentu zapazio u sta je takvo stvorenje obuceno (u pravu si, cepidlacis... :) )... Dakle, hibrid... no, hibrid dobijen ukrstanjem cega???... *
[Vrh] Go down
Hybrid
Riba



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 125
Age : 45
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 3 Icon_minitimepet sij 04, 2008 9:40 am

Tulkas je napisao/la:


Hybrid, da, njena usta, mislim zubi, vilica..A ja nigdje ne rekoh da je ostatak druzine bio reptilskog podrijetla, vise su vukli na medvjede,velicinom, a na vukove, glavom. Koliko sam skuzio

Ako je ova tvoja priča istinita , onda imate još jednu "prapovijesnu" ( al još uvijek aktualnu ) atrakciju u Bosni osim bosanske piramide.

Zanimljiva je ta Bosna.

Ne bi bilo loše da nam barem natukneš o kojem se dijelu Bosne radi , barem onako otprilike po regionu , da znam da ne zalazim tamo.
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 3 Icon_minitimesub sij 12, 2008 8:41 pm

Hybrid je napisao/la:

Ako je ova tvoja priča istinita , onda imate još jednu "prapovijesnu" ( al još uvijek aktualnu ) atrakciju u Bosni osim bosanske piramide.

Kakva je to atrakcija, o čemu se točno radi, na što ciljaš? :D
[Vrh] Go down
Hybrid
Riba



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 125
Age : 45
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 3 Icon_minitimened sij 13, 2008 11:14 am

Rie je napisao/la:
Hybrid je napisao/la:

Ako je ova tvoja priča istinita , onda imate još jednu "prapovijesnu" ( al još uvijek aktualnu ) atrakciju u Bosni osim bosanske piramide.

Kakva je to atrakcija, o čemu se točno radi, na što ciljaš? :D

Big foot.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 3 Icon_minitimened sij 13, 2008 4:15 pm

Paaa, veliko je pitanje odakle su stvorene sve one silne bajke i legende o rutavim divovima koji obično igraju ulogu ne osobito pametnih zlikovaca. Mašta ili iskustvo, pitanje je sad...
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Grabežljivac u noći - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 3 Icon_minitimened sij 13, 2008 6:27 pm

Hybrid je napisao/la:
Rie je napisao/la:
Hybrid je napisao/la:

Ako je ova tvoja priča istinita , onda imate još jednu "prapovijesnu" ( al još uvijek aktualnu ) atrakciju u Bosni osim bosanske piramide.

Kakva je to atrakcija, o čemu se točno radi, na što ciljaš? :D

Big foot.

Big footovi onda.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 3 Icon_minitimeuto sij 15, 2008 12:00 am

Big foot, Yeti, itd...

Mnogo se krupnih momaka setalo ovuda... ;) *
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 3 Icon_minitimeuto sij 15, 2008 12:09 am

Ovaj, takva grupica bića, to pleme, kako bi ga nazvao sigunro ima neko prebivalište, mora se hraniti, negdje žive i spavaju a ima ih podosta. Kako to da ih nitko nikad nije vidio. Mislim, čudno mi je da je sve zataškano o takvom čoporu i onda dođe čovjek sa pričom odjednom. Taj čopor, po tuklasovom opisu kako se hrane bi potamanio pola Bosne od rata do sada. Sve bi pojeli. Bilo bi ubijene stoke, ljudskih nestanaka i sl. Ništa se ne dešava. U Bosni je tiho.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 3 Icon_minitimeuto sij 15, 2008 12:20 am

Mnogo je mesta na koja obicni ljudi nikada nece krociti. Ja znam npr. blizu mene za vojnu bazu u planini koja se ne vidi od suma i samom geografijom terena, cije bi postojanje svako negirao i koja zvanicno nije tu. Autobusi tu nemaju stanicu, ali vozac staje ako vidi da neko u uniformi ceka... *
[Vrh] Go down
Hybrid
Riba



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 125
Age : 45
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 3 Icon_minitimeuto sij 15, 2008 10:59 am

Rie je napisao/la:
Ovaj, takva grupica bića, to pleme, kako bi ga nazvao sigunro ima neko prebivalište, mora se hraniti, negdje žive i spavaju a ima ih podosta. Kako to da ih nitko nikad nije vidio. Mislim, čudno mi je da je sve zataškano o takvom čoporu i onda dođe čovjek sa pričom odjednom. Taj čopor, po tuklasovom opisu kako se hrane bi potamanio pola Bosne od rata do sada. Sve bi pojeli. Bilo bi ubijene stoke, ljudskih nestanaka i sl. Ništa se ne dešava. U Bosni je tiho.

Paralelno sa Reptilskom – Orionskom – Zeta agendom a koji su ajmo to tako nazvat da bude lakše za shvatitit "Osovina zla" , na Zemlji ( uz ljudsku vrstu ) postoje još neke vrste , a koje su ustvari “neutralne” i među njima je i ova :

Hairies (Yeti type, Sasquatch)

They remain neutral toward humans and are waiting to reclaim a portion of the Earth for them selves.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 3 Icon_minitimesri sij 16, 2008 3:36 am

"Oni ostaju neutralni u odnosu na ljude i cekaju da ponovo prisvoje deo Zemlje za sebe."

:) *
[Vrh] Go down
windmill
Stanica



Male
Pisces Monkey
Broj postova : 10
Age : 32
Registration date : 25.02.2008

Grabežljivac u noći - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 3 Icon_minitimepon vel 25, 2008 3:20 pm

da Bosna je jako cudna zemlja,cuo san puno prica o tim zabitima pogotovo duhovima i ja 100% vjerujem u ovu pricu,ali ako pogledate Bosnu pola nje je suma.... A mozda su lizzardi,ako je tko citao Kasiopejce.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 3 Icon_minitimepon vel 25, 2008 8:08 pm

windmill je napisao/la:
da Bosna je jako cudna zemlja,cuo san puno prica o tim zabitima pogotovo duhovima i ja 100% vjerujem u ovu pricu,ali ako pogledate Bosnu pola nje je suma.... A mozda su lizzardi,ako je tko citao Kasiopejce.

Dobro došao, windmill :cheers:

Mnogi su ovdje čitali kasiopejce :)
[Vrh] Go down
windmill
Stanica



Male
Pisces Monkey
Broj postova : 10
Age : 32
Registration date : 25.02.2008

Grabežljivac u noći - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 3 Icon_minitimeuto vel 26, 2008 11:59 am

drago mi je
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Grabežljivac u noći - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 3 Icon_minitimečet vel 28, 2008 1:12 pm

meni je ujak bio u ratu u bosni ali nikad tako nešto nije vidio... a cekaj malo ti sad imaš 35 godina. znaci imao si samo 21 tada? i išao si istraživati poslje o tome... ajde dobro. ako je tako svaka cast... daj još malo pricaj o tome... meni to sve vuce na vukodlake(opis bica i sve) samo neznam šta ta žena predstavlja i ako ste pucali na njih kako nema nijednog njihovog tijela ili bar komada kože...
[Vrh] Go down
windmill
Stanica



Male
Pisces Monkey
Broj postova : 10
Age : 32
Registration date : 25.02.2008

Grabežljivac u noći - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 3 Icon_minitimepet vel 29, 2008 7:27 pm

Sasquatch je jako zanimljiv,ali oni mozda (shvatite to kao ako uopce postoje) nisu uopce oni nego su to ljudi Himalaje kako ih zovu,procitajte knjigu "priopcenja pustinjaka" nema autora,u toj knjizi se spominju kao narod sl. ljudima koji zivi u Himalaji na 5000m i vise dlakavi su i nisu agresivni,ali ako im se priblizite ubit ce vas,imaju nadljudsku snagu.Opis u 2 recenice,knjiga je jako zanimljiva.
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Grabežljivac u noći - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 6:52 pm

cao svima

sad cu vam ja nesto reci:)

ja sam iz bosne,moji su roditelji ljekari.
prije par noci tata je otisao u bolnicu jer je radio nocnu smjenu.bilo je oko 7 sati kad je otisao.kasnije oko 1,2 u noci cula sam da se vratio i da nesto sa mamom prica,izasla sam jer mi je bilo cudno da se vratio u to doba jer je trebao ostati do jutra.kad sam pitala tata otkud ti samo je gledao blijedo u mene i rekao da idem spavat.po njemu sam vidjela da nesto nije u redu i proslo mi je kroz glavu da mu je pacijent umro jer je tata hirurg.kasnije su otisli u sobi i ja sam prisluskivala cula sam mamu kako je rekla da tata zaboravi na to.ujutru sam ustala i nasla ga da sjedi i pitala ga sta je bilo.rekao je da su mu dovezli djevojku i momka koji su bili na nekoj slavi i vracali su se kuci autom,sletili su sa puta i momak je nadjen u autu bez svjesti,njega su nasli neki ljudi koji su prolazili autom i vidjeli udes,a djevojka je nadjena u sumi koja se nalazila blizu.i to je bilo sve.kasnije sam otisla do mame u bolnicu i dok sam je cekala pricala sam i pila kafu sa doktorima koji su mi rekli za djevojku.
na djevojci je odjeca bila pocpjepana,ispod koljena meso joj je bilo odgrizeno i jasno su se vidjeli otisci zuba,na ruci,jednom djelu nije imala meso djelovala je kao da ju je neko pojeo do kosti.na djelu gdje kicma doktori su pronasli zub,nije bio ljudski.a zatim ispod nokata su pronasli dlake koje nisu bile ljudske.
policija je dosla i cak su dosli neki forenzicari da bi otkrili sta se desilo.jos uvjek nemaju pojma,pretrazuju to mjesto i dalje.
ja ako uspijem iz bolnice uzet slike djevojke jer su je slikali poslacu vam.
nemojte reci da lazem,izmisljam ili sta znam ljudi ovo sto sam vam ispricala je istina.

svi doktori koji su tu noc bili u bolnici su u soku,jer nije to svakidasnji dogadjaj.policija je rekla da su sletili sa puta zbog vremena i brze voznje,mada u bolnici niko to nevjeruje.
sta se desilo vidjecemo.a ja sto saznam javicu vam i pokusacu slike uzet.

ja vjerujem momku koji je pisao tekst iz rata jer u bosni ima svega.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 6:55 pm

Možda su ipak bili gladni vukovi, nadam se... strah
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Grabežljivac u noći - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 6:57 pm

tu mogucnost su odbacili.jer po zubu koji su nasli u djevojci nije bio vukov zub.tu nesto ima,e sad vidjecemo sta je.
jadan moj tata koji je u soku jos uvjek
:)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 6:58 pm

Možda se momak sjeti što je bilo kad dođe sebi. Jadni ljudi... :(
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Grabežljivac u noći - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 7:03 pm

momak je u bolnici jos,dao je izjavu policiji i rekao je kad su sletili da poslednje cega se sjeca je udarac u nesto i da je djevojka rekla pazi.to je sve.
momak imam tezu povredu lobanje.ko zna sra ce biti sa njim:(
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Grabežljivac u noći - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 7:06 pm

iskreno ja se jezim na tu pricu a sad su mi suze krenule,to djeluje kao horor film,i to je nesto sto ne bi voljela da niko dozivi.
grozno i strasno,neznam sta bi rekla.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Grabežljivac u noći - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Grabežljivac u noći
[Vrh] 
Stranica 3 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: