Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Elenin- planet križanja ili samo komet?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Dada289
Pračovjek

Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Registration date : 08.09.2010

PostajNaslov: Elenin- planet križanja ili samo komet?   sub srp 16, 2011 1:43 am

Planet X ili komet Elenin, kako je službeno imenovan, odnosno, Nibiru, kako su ga zvali još stari Sumerani, planet je našeg Solarnog sistema čije postojanje javnosti nije objavljeno. Ima izduženu, eliptičnu putanju kojom svakih 3657 godina obilazi oko našeg Sunca. Na svom putu prema unutarnjem dijelu Sunčevog sustava već godinama radi mnogobrojne promjene na Zemlji, koje su znakovi njegova prolaska i mogućih posljedica. Pod njegovim utjecajem zagrijavaju se planeti čitavog Solarnog sustava, ne samo Zemlja. Izgleda da se radi o vrlo velikom tijelu, možda tzv. smeđem patuljku, koje putuje obavijeno izmaglicom crvene prašine, kamenja i sa tri mjeseca (?) poput male konstelacije.

Planet X jaki je magnet koji, kada dođe u kritičan položaj poravnanja između Sunca i Zemlje – a, toj će se konjukciji pridružiti još Merkur, Saturn i Uran – svojim će snažnim zagrljajem tako čvrsto obuhvatiti Zemlju da će se probuditi sve prirodne sile što u njoj spavaju, i to u razmjerima koje nije moguće zamisliti…
Ako su točne pretpostavke temeljem kojih su amateri, ali i profesionalci, ljudi diljem svijeta povezani internetom, donijeli takve zaključke (jer nema potvrđene informacije niti se može očekivati), onda nam za koji tjedan slijedi početak najgoreg mogućeg scenarija… Extinction level event, događaj razine uništenja…

2011.
11.3. konjukcija – potres u Japanu, 9° Richera (još višetjedni niz jakih potresa); 2.101 AU od Zemlje
27.6. prelazi orbitu Marsa

Od početka kolovoza do kraja listopada 2011. Planet X, koji je veliki magnet, intenzivno će utjecati na magnetske polove Zemlje, a time i na seizmičku, vulkansku i atmosfersku aktivnost Zemlje. Od rujna do studenog vidi se golim okom.
3.8. prelazi orbitu Zemlje
15.8. dolazi vrlo blizu ekvatora Sunca – počinju solarne oluje, jaka elektromagnetska zračenja; na nebu su dva sunca
18.8. prelazi putanju Venere

U rujnu se očekuju višestruke solarne oluje tjednima – isključivanje satelita, kolaps elektroničke opreme, komunikacija, gubitak električne energije.
11.9. točka perihela – Planet X je najbliže Suncu, udaljen samo 44.73 mil milja/55.9 mil km
27.9. dan prolaska Planeta X između Sunca i Zemlje – druga velika konjukcija, najbliže poravnanje sa Zemljom i Suncem, ali i Merkur, Saturn i Uran! udaljenost samo 0.381 AU od Zemlje – očekuje se da će gravitacija Planeta X uhvatiti Zemlju i žestoko je stresti – pomicanje Zemljine osi
To je najopasniji dan kada se može očekivati slamanje magnetskih polova Zemlje – pomicanje geoloških ploča, klizanje i potapanje tla, dugotrajni mega zemljotresi od 15 Richtera, ultra jaka solarna elektromagnetska zračenja, ogromna vulkanska aktivnost, orkanski vjetrovi, vatrene oluje, tzunamiji od više stotina metara diljem svijeta duboko u kopno i visoko u planine, opći potop…
3.10. konjukcija Merkur, Sunce, Planet X – Zemlja
17.10. Planet X je najbliže Zemlji – udaljenost 0.232 AU ili 21 mil milja/35 mil km – vrhunac seizmičke i vulkanske aktivnosti, Zemljine ploče već plutaju...
5.11. Planet X je 0.348 AU udaljen Zemlje – ulazi u sljedeću konjukciju, a Zemlja u polje njegovog REPA iz kojeg će prašina i krhotine zahvatiti Zemlju – za ovaj period NASA koristi termin ''VELIKO VRIJEME'' (ali ne objavljuje izvanredno stanje i za javnost!)
14.11. drugi puta prelazi orbitu Marsa i kreće prema trećoj konjukciji
23.11. Sunce - Zemlja - Planet X – udaljenost od Zemlje 0.596 AU, djelomična solarna eklipsa, vrlo opasno poravnanje slično kao 15.3. Japan 9° Richera, ali sada u situaciji nakon pomicanja planetarne osi – ''datum raščišćavanja štogod da je bilo i tkogod da je preživio'' (NASA)
4.12. još jedna konjukcija - drugi prolazak, Sunce - Merkur – Zemlja – Planet X

2012.
21.12.2012. na udaljenosti od 5.20 AU zadnja konjukcija Sunce – Zemlja – Elenin prije nego krene smjer dubokog svemira

scratch

http://www.planetxelenin.com/

Pračovjek

Female
Libra Horse

PostajNaslov: Re: Elenin- planet križanja ili samo komet?   sub srp 16, 2011 1:48 am

Još neki zanimljivi linkovi...

http://elenin.org/

http://www.google.com/sky/#latitude=15.019026&longitude=-38.243994&zoom=7&Spitzer=0.00&ChandraXO=0.00&Galex=0.00&IRAS=100.00&WMAP=0.00&Cassini=0.00&slide=1&mI=-1&oI=-1 (vidi se pod infracrvenim...)

Po ovome, komet je vrlo VELIK.

http://www.magicus.info/hr/magicus/tekst.php?id=63990

Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Elenin- planet križanja ili samo komet?   sub srp 16, 2011 2:09 am

Elenin se već nalazi u bazi kometa, tako da je to definitivno komet, ne planet. Planeti ionako ne ostavljaju repove za sobom.

Komet i neće proći tako blizu Zemlje, bit će skoro 100 puta dalji od Zemlje nego Mjesec. Detalji o njegovom periodu, masi i veličini još nisu poznati, ali ima aproksimacija koje nam govore da je Elenin kao i svaki drugi komet, jezgre promjera manjeg od 10 km, masa sukladno tome.

A ovo što piše iznad, o utjecaju nekog tamo planeta X, je nelogično iz više razloga, prvi i osnovni je da bi se jedan takav utjecajan planet odavno otkrio, a ne da bi bio vidljiv tek dok praktički dođe do Zemlje.

Uglavnom, među teoretičarima za planet X ima dosta onih koji namjerno iskrivljuju informacije i zabavljaju publiku svojim teorijama, ovo iznad rekao bih da je baš to. Jednu stvar sam vidio da je zajednička svim tim teoretičarima, a to je da niti jedan nema pojma o astrofizici i planetima, uglavnom pišu takve besmislice da mi se niti neda pročitati :P
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek

Female
Libra Horse

PostajNaslov: Re: Elenin- planet križanja ili samo komet?   sub srp 16, 2011 2:13 am

Ok, znaći komet, koji ćemo moći lijepo vidjeti negdje krajem ljeta, jel tako? Koliko taj komet uopće može utjecati na bilo što na Zemlji? Može li? Jer koliko shvatih, on i neće tako blizu proći pored zemlje.

Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Elenin- planet križanja ili samo komet?   sub srp 16, 2011 11:37 am

Našao sam čitav jedan tekst koji se bavi Eleninom i svakakvim tvrdnjama u vezi njega, obuhvaća i tvrdnje iz uvodnog posta. Vjerujem da odgovara na sva pitanja.

About comet Elenin

Elenin bude vidljiv golim okom krajem osmog mjeseca, ali trebat će dalekozor da ga se bolje vidi.
Ukratko, Elenin neće utjecati na išta na Zemlji. U svakom slučaju, preporučam da pročitate tekst sa linka jer je sve pojašnjeno.
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur

Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Registration date : 05.10.2009

PostajNaslov: Re: Elenin- planet križanja ili samo komet?   sub srp 16, 2011 8:25 pm

da ne duljim sve to sto je Blizzard reko xD
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek

Female
Libra Horse

PostajNaslov: Re: Elenin- planet križanja ili samo komet?   sub srp 16, 2011 10:32 pm

Bilo kako bilo imat ćemo lijepi prizor na nebu...

Pračovjek

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Re: Elenin- planet križanja ili samo komet?   ned srp 17, 2011 12:15 am

ok. koliko sam negdje pročitao kad nam bude blizu magnituda će mu biti negdje oko 6??
pa to je granica vidljivosti golim okom...
po tome ništa spektakularno nećemo moći viditi osim ako nemamo teleskop, dobar dvogled i naravno koje sam ja sreće još treba da će biti vidljiv na zapadnoj strani gdje su meni 2 grada i toliko svjetlosno zagađenje da niti jednu zvijezdu tamo ne vidim...

And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek

Female
Libra Horse

PostajNaslov: Re: Elenin- planet križanja ili samo komet?   ned srp 17, 2011 12:32 am

Za ono što želiš vidjeti, znajući kada možeš, nađeš i načina i vremena i mjesto da vidiš što te zanima...

Mene zanima, ja ću se potruditi da vidim barem mali odsjaj repića te komete, negdje gde se zvijezde dobro vide...

Pračovjek

Female
Libra Horse

PostajNaslov: Re: Elenin- planet križanja ili samo komet?   sri srp 27, 2011 4:03 pm

Pitanje: Da li postoji "sličnost" ove dvije slike, i koji je vaš komentar.

http://imageshack.us/photo/my-images/846/nibiru2.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/814/fotografija.jpg/

Pračovjek

Female
Libra Horse

PostajNaslov: Re: Elenin- planet križanja ili samo komet?   čet srp 28, 2011 11:54 am

Upravo sam nabasala na snimku (koliko je realna, ne znam) Elenina snimljenu sa Zemlje.

http://www.youtube.com/watch?v=yNTy71qFnUg

Riba

Male
Virgo Dog
Broj postova : 102
Registration date : 24.01.2010

PostajNaslov: Re: Elenin- planet križanja ili samo komet?   pet srp 29, 2011 12:06 am

obje slike imaju okruglasti oblik u sredini??? ne znam šta je ona nekakva lampa u noći ili led dioda na jednoj slici ? jer ako je to slika nebeskog tijela sorry što sumnjam u autentičnost ali sumnjam zubo a snimka također je upitna pošto je uploadana prije mjesec dana a da niti jedan astronomski site ili štogod nije to iznijelo u javnost?
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek

Female
Libra Horse

PostajNaslov: Re: Elenin- planet križanja ili samo komet?   pet srp 29, 2011 12:29 am

Imaš pravo, i ja sam si tako nešto mislila, ali htjedoh čut ostale što misle

Žaba

Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Registration date : 03.07.2009

PostajNaslov: Re: Elenin- planet križanja ili samo komet?   sri kol 17, 2011 11:01 pm

I nije vam cudno sta su tu snimku maknuli s youtubea i opcenito mediji ne izvjestavaju o Nibiru ili ELENIN-u?ELENIN je na kraju krajeva samo sifra za Extinction Level Protocol i sluzi kako skretanje paznje sa smedjeg patuljka koji se polako krece put naseg sustava i vidljiv je samo infracrvenim zrakama jer je ogromno, hladno, tamno tijelo koje upija svjetlost...
Nije vam cudno sve ono sto Maye, Sitchin, svi drevni narodi imaju zapisano?
Nije Vam cudno sta se u Norveskoj vec odavno kopaju ogromni pozemni tuneli i sklonista za elitu, tj.provodi se tzv.projekt Camelot?
Nije Vam cudno sta je NASA izdala upozorenje za svoje djelatnike i njihove obitelji da budu na oprezu(http://www.nasa.gov/centers/hq/emergency/personalPreparedness/index.html)?
Nije Vam cudno sta se Schumanova rezonanca naglo povecala, tj.Zemljin puls ubrzao?
Nisu vam cudni sve ucestaliji potresi, budjenje uspavanih vulkana, nagli pomor nekih zivotinjskih vrsta kao sto su pcele i slicno?
Nisu vam cudni sve ucestaliji krugovi u zitu sa simbolicnim porukama o tome sto ceka Zemlju?

Zemlji se nesto dogadja i to nesto je prirodan proces koji se ponavlja u ciklusima, a po spisima drevnih civilizacija, to vrijeme se blizi, a nama ce biti jasno sta se dogadja tek kad bude prekasno jer ne smijemo znati i izazivati masovnu histeriju...
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba

Female
Libra Monkey

PostajNaslov: Re: Elenin- planet križanja ili samo komet?   sri kol 17, 2011 11:03 pm

Pismo norveškog političara-2012

"Ja sam političar iz Norveške. Želim reći da će se teške stvari desiti između 2008. i 2012. godine.
Norveška vlada pravi sve više podzemnih baza i bunkera. Na to pitanje su jednostavno odgovorili da je to radi zaštite ljudi u Norveškoj. Tražio sam informaciju kada će to biti završeno, a odovorili su: "Prije 2011. godine".
Izrael čini istu stvar, kao i mnoge druge države.
Dokaz, da je ono što govorim istina, su fotografije sa ministrima koje sam upoznao. Oni sve ovo znaju, ali ne žele stvarati uzbunu i masovnu paniku.
Planet X dolazi i Norveška je počela skladištiti hranu i sjemena u području Svalbard i sjevernom polu uz pomoć SAD-a i EU. Oni će spasiti samo one koji pripadaju eliti i imaju moć, kao i ljekare, naučnike i sl. koji su potrebni za novi početak.
Ja već znam da ću prije 2012. godine otiči u područje Mosjoen, gdje se nalazi duboka podzemna vojna baza. Tamo smo podijeljeni u sektore: crveni, plavi i zeleni. Njima je ovo već naznačeno, a kampovi su već odavno napravljeni.
Ljudi koji će ostati na površini i umrijeti zajedno sa drugima neće dobiti pomoć. Plan je da 2 miliona Norvežana bude osigurano, a ostalih 2,6 miliona će umrijeti.
Svi sektori i arke su povezani tunelima i imaju vozila kojima se može preći sa jedne arke na drugu. To je iz razloga da mogu biti u kontaktu jedni sa drugima.
Veoma sam tužan. Često plačem sa drugima znajući da će toliko mnogo ljudi saznati istinu prekasno. Vlada laže ljude od 1983. godine do sada. Svi važniji političari Norveške znaju za ovo, ali samo mali broj njih će to reći drugima zbog straha da bi mogli propustiti NOAH 12 vozila koja bi ih odvezla na sigurno mjesto.
Ako kažu ikome, zasigurno su mrtvi. Ali, ja više ne brinem za sebe. Čovječanstvo i druge vrste moraju preživjeti. Ljudi to moraju znati.
Sve vlade svijeta su zabrinute zbog ovoga. Za ljude koji se žele sami spasiti mogu samo reći da potraže pećine na visokim mjestima gdje mogu napraviti zalihe hrane za najmanje 5 godina, uključujući konzerviranu hranu i vodu.
Posljednji put govorim: "Bože, pomozi nam svima...", ali znam da nam Bog neće pomoći. Samo svaka osoba pojedinačno može nešto učiniti. Probudite se, molim vas...!
Mogao sam vam pisati koristeći drugo ime, ali više se ne bojim ničega. Kada znate ovo pouzdano, postajete nesavladivi i nikakvo zlo vam se neće dogoditi kada znate da je blizu kraj.
Uvjeravam vas 100% da će se ovo desiti. Četiri godine su preostale do kraja. Nabavite oružje, napravite grupe za preživljavanje i pronađite mjesto gdje možete biti sigurni sa hranom.
Pitajte me bilo šta - ja ću vam odgovoriti koliko god znam o povezanosti Norveške sa ovim slučajem. Samo pogledajte okolo, svugdje se prave podzemne baze i bunkeri. Ljudi, otvorite oči. Pitate li vlade šta to prave, samo će odgovoriti: "To je samo skladište za hranu". Zasljepljuju vas lažima.
Znaci prisustva vanzemaljaca su takođe tu i često vidim norveške elitne političare koji nisu ono što govore. Čini se kao da su kontrolirani u svakom pogledu.
Zapamtite da oni koji će biti u gradu i okolini su oni koji će biti prvi umrijeti. Kasnije će vojska počistiti ostatke preživjelih i imat će naređenje da ubiju bilo koga ko se usprotivi odvođenju u kampove gdje će svi biti označeni brojem.
Vidim da je na vašoj stranici spomenuta Benazir Bhutto. Njena smrt je tragična. Kao što vidite, sastao sam se s njom. Takođe sa fotografija ćete vidjeti da sam upoznao brojne političare i svjetske vođe.
Javnost neće znati šta se događa do pred sami kraj, jer vlada ne želi stvarati masovnu paniku. Sve će se desiti mirno, a vlada će samo nestati.
Ali ja kažem: "Ne idite mirno u noć. Preduzmite mjere da budete sigurno sa vašom porodicom. Dođite zajedno sa ostalima. Radite zajedno da nađete način rješavanja problema sa kojima ćete se suočiti.

S poštovanjem,"
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba

Female
Libra Monkey

PostajNaslov: Re: Elenin- planet križanja ili samo komet?   sri kol 17, 2011 11:08 pm

Ko zeli jos, znam da nije tema,ali sve se to ispreplece...http://projectcamelot.org/norway.html
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek

Female
Libra Horse

PostajNaslov: Re: Elenin- planet križanja ili samo komet?   sri kol 17, 2011 11:44 pm

Ono što ja znam o Eleninu, ovako iz medija, komet Elenin, ili je samo obična kometica koja će proći, ili je u stvari Nibiru... Kako god bilo, ne vjerujem u to da će "smak svijeta" doći.
Prvo priče koje kruže internetom su da zavladaju pojedincima, ili da izazovu histeriju, samoubojstva, i što god već, ili da ljude pripreme za "Novo doba".
Ulazak u 5. dimenziju, promjena stanja svijesti kod ljudi.... Nebitno, bitno je da promjene dolaze ali one nisu, koliko ja "osječam" vezane za fizički dio nas. Evolucija, promjene u nama samima, put koji prolazimo, sve ovo što se dešava, je jedna mala kap u moru.

Iskreno, željela bi da je Elenin planet Nibiru, da na njemu još uvijek postoje Annunakiji, da dođu, "prosvijetle" nas, naše znanje, i saznanje o tome tko smo mi stvarno.
Ali apokalipsa... Kraj, smak svijeta.... Mislim da je to proizašlo iz ljudi koji nisu spremni na promjene, i promjenu vide kao kraj!

Žaba

Female
Libra Monkey

PostajNaslov: Re: Elenin- planet križanja ili samo komet?   čet kol 18, 2011 12:15 am

Istina, "smak svijeta" je pojam koji treba ljudima koji se boje smrti i koji misle da je to definitivan kraj, ali nije to ni bitno, bitno je da su promjene vidljive, kako god ih svatko od nas pojedinacno dozivljavao i to se ne moze ignorirati.
Nije ni bitno je li nekome potres ili tsunami strasan ili ga dozivljava kao spas, bitno je da se to dogodi, htjeli mi to ili ne. Tesko je nama ljudima to prihvatiti, ali neke promjene se dogadjaju u kratkim vremenskim periodima, a neke u vremenskim razmacima od po nekoliko stotina tisuca godina i naravno da je sok time veci sto je veci vremenski razmak i sto je manje svjedocanstava o tome sto se dogodilo zadnji put, kao sto je to slucaj sa Velikim potopom i sl. Stari narodi su poznavali te velike promjene u velikim razmacima i to se ne moze ignorirati i proglasiti laznim jer i kad nas pomete, a nakon par milijuna godina netko pronadje npr.bocu od Coca Cole, bit ce to "Bogovi su pali na tjeme 3" i naravno da joj nece znati ni svrhu ni porijeklo.

Samo mi je zao sta krivi ljudi vode ovaj svijet pa kroz te velike promjene necemo moci proci onako kako bi trebalo, umrijeti smireni i sa osmjehom na licu i iscekivanjem sto ce biti nakon jer ionako nista ne mozemo sprijeciti. Samo zelim umrijeti sa spoznajom zasto umirem i sa djetetom u zagrljaju jer smrt je ionako samo privremeno stanje svijesti, a negiranje promjena oko mene nece mi olaksati nesto sta je ionako neminovno i ceka me prije ili kasnije...
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek

Female
Libra Horse

PostajNaslov: Re: Elenin- planet križanja ili samo komet?   čet kol 18, 2011 12:51 am

Zanimljiva stvar je što smrti nema, nema je u tom obliku kojeg mi znamo.
I ja se bojim, bojim se toga što rade, sa planetom, sa nama, ali... vjera i nada me vode i znam da i ako nastupi smrt, i kada nastupi, ona je samo prijelaz na nešto drugo. Vjera, ne u nas ovdje, u dužnosnike država, fizičke osobe, vjera u nas tamo negdje "iza duge", jer tamo nam je mjesto, tamo je naša Bit.
Sve na ovome svijetu je proces koji moramo proći, da se vratimo istinskom postojanju nas samih.

Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Elenin- planet križanja ili samo komet?   čet kol 18, 2011 9:47 am

Ali...sto kad bi smrt postojala kao nesto finalno? Zasto bi se bojali i tada? Ovo je vise pitanje za neku drugu temu al eto...

Pračovjek

Female
Libra Horse

PostajNaslov: Re: Elenin- planet križanja ili samo komet?   čet kol 18, 2011 9:49 am

Definitivno neka druga tema... Bit ove teme je da Elenin komet ili sto god vec bio, nece toliko promjeniti stanje same planete koliko planetu sami mjenjamo. Kako god bilo brzo cemo saznati sto je sto.

Guardian

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8378
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Elenin- planet križanja ili samo komet?   čet kol 18, 2011 9:57 am

Slažem se sa Dadom, ne trebamo se bojati, promjene koje će se desiti su normalne i ne tako nagle kao što se misli, a još manje agresivne. Ako je to sljedeći korak u našem razvoju onda je to nešto pozitivno za nas.

I ja bi isto volio da se pokaže da nismo sami u Svemiru, bez obzira da li će vanzići biti Annunaki ili neka druga bića, volio bih ih susresti i vidjeti kako oni razmišljaju.

@Alpha odlična tema za zaseban topic :)

Žaba

Female
Libra Monkey

PostajNaslov: Re: Elenin- planet križanja ili samo komet?   čet kol 18, 2011 10:48 am

Alpha je napisao/la:
Ali...sto kad bi smrt postojala kao nesto finalno? Zasto bi se bojali i tada? Ovo je vise pitanje za neku drugu temu al eto...

Eh, kad bi smrt bila kraj, onda bi meni ovaj zivot definitivno bio nepodnosljiv i ne bih imala strpljenja ni zivaca prozivjeti vise niti jednu minutu...mislim da je ateistima zivot u teskim trenucima stvarno jeziv lol!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Elenin- planet križanja ili samo komet?   čet kol 18, 2011 11:05 am

Otvorit cu temu na Duhovnosti o ovome daz

Guardian

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8378
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Elenin- planet križanja ili samo komet?   čet kol 18, 2011 11:05 am

Evo otvorio sam temu Što ako je smrt konačan kraj našeg postojanja? pa o toj temi možemo tamo ;)

Dada289 je napisao/la:
vjera u nas tamo negdje "iza duge", jer tamo nam je mjesto, tamo je naša Bit.
Baš si to lijepo rekla :)

EDIT @Alpha, već jesam :)

PostajNaslov: Re: Elenin- planet križanja ili samo komet?   Today at 12:57 am

[Vrh] Go down

Elenin- planet križanja ili samo komet?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» KRIŽNICA -DRAVSKA IŽA
» Deichman ili Planet obuca
» noževi Top Krišto