Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Za vezu maženje važnije od učestalog sexa

Go down 
+3
Foto
Korplikan
Alpha
7 posters
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Empty
PostajNaslov: Za vezu maženje važnije od učestalog sexa    Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Icon_minitimeuto srp 26, 2011 2:33 pm

Učestalost maženja i "slučajnih" dodira značajniji je pokazatelj stabilnosti odnosa, od podatka koliko par često vodi ljubav, otkrila je nedavna studija Kinsey instituta u SAD-u. Isto tako, često se podcjenjuje koliko je maženje važno muškarcima i naglašava njihova usmjerenost na seks, objasnili su istraživači.

- Maženje pruža osjećaj bliskosti i ugode te je ključno ta sretne veze. prednost neseksualne intimnosti je povezivanje na razini komunikacije i prijateljstva, što je jednako važno muškarcima i ženama - smatra bračna terapeutkinja Paula Hall.

Objašnjava kako se hormon oksitocin, kojeg se često naziva hormonom sreće, proizvodi pod utjecajem nježnosti i ugode iz maženja. Znanstveno je dokazano da, što se češće mazimo sa svojim partnerom, to imamo i veću želju za međusobnim dodirom. izvor


Istina ili ne?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Empty
PostajNaslov: Re: Za vezu maženje važnije od učestalog sexa    Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Icon_minitimeuto srp 26, 2011 9:15 pm

Ne

Moguće da je problem u tome što sam muško pa ne želim priznat da je išta na svijetu važnije od politike, sexa i nogometa ali od mene je ne :D

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Foto
Žaba
Foto


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 233
Age : 37
Location : Dugo Selo
Registration date : 22.06.2011

Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Empty
PostajNaslov: Re: Za vezu maženje važnije od učestalog sexa    Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Icon_minitimeuto srp 26, 2011 9:33 pm

Ja volim mazit. Pogotovo ako su mačke, one imaju tako fino krzno :D Možemo reć da oboje imamo koristi od toga :D

Ali da volim da i mene maze..uf..pogotovo po trbuhu..uf!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Empty
PostajNaslov: Re: Za vezu maženje važnije od učestalog sexa    Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Icon_minitimeuto srp 26, 2011 10:31 pm

Ja bi se složio sa ovom terapeutkinjom Paulaom :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Empty
PostajNaslov: Re: Za vezu maženje važnije od učestalog sexa    Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Icon_minitimesri srp 27, 2011 10:39 am

I ja bih se slozila s Paulom.


@Korplikan...moze to tebi bit najvaznije ali ako njoj nije... Osim toga u godinama si kad je ne vidis nista osim toga sto si naveo (ili neceg slicnog) ali bude se to promijenilo ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Empty
PostajNaslov: Re: Za vezu maženje važnije od učestalog sexa    Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Icon_minitimesri srp 27, 2011 12:15 pm

I ja se slažem sa time. Koliko nam je puta bilo dovoljno da nas samo netko zagrli da bi se osjećali ispunjeno? Isto kao što kažu da smijeh liječi, tako i dodiri, maženje i fizička prisnost pomažu da se osjećamo bolje. Jer, sex je čin, zadovoljava naše fizičke potrebe, dok dodiri i prisnost zadovoljavaju dušu...

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Empty
PostajNaslov: Re: Za vezu maženje važnije od učestalog sexa    Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Icon_minitimesri srp 27, 2011 3:50 pm

da, definitivno... ljepše mi je samo ležat sa curom na krevetu i mazit se ili ležat zagrljen ili samo ležati, od svega...
al je problem što jedna stvar vodi ka drugoj i onda nastane belaj...

(ok mogli ste zaključiti iz učestalosti riječi 'ležati' da sam iznimno lijena osoba...) :P

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Empty
PostajNaslov: Re: Za vezu maženje važnije od učestalog sexa    Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Icon_minitimesri srp 27, 2011 4:12 pm

rofl2

A nakon belaja opet samo lezis lol

_________________
Respect
[Vrh] Go down
baffy
Riba
baffy


Female
Virgo Dragon
Broj postova : 122
Age : 35
Location : Doboj-Zemun-Beograd-Vršac-Kladovo
Registration date : 29.11.2012

Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Empty
PostajNaslov: Re: Za vezu maženje važnije od učestalog sexa    Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Icon_minitimepet stu 30, 2012 7:02 pm

Maženje na prvom mestu... Što bi moja jača polovina rekla "Sex je samo trešnja na vrhu torte...pre toga je sve ostalo"
Više uživamo u dodirima i maženjima i nikada nam ne dosadi, naravno dnevno bar 1 sex (kada smo skupa) ali svo ostalo vreme je u duhu maženja :)
[Vrh] Go down
 
Za vezu maženje važnije od učestalog sexa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Razlozi ulaska u vezu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: