Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Izvanzemaljci se srušili u Jugoslaviji?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Novus ordo seclorum
Majmun

Male
Libra Rooster
Broj postova : 1654
Registration date : 16.11.2011

PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci se srušili u Jugoslaviji?   sri lip 06, 2012 2:55 pm

2pac je napisao/la:
DAMN!!! Dosta ti toga znaš Novus ordo seclorum i molim te ako imaš vremena jel bih mi mogao poslati neke knjige koje si ti pročiato o tome u PM? Ove stvari koje si napisao ne znam baš sve, a vrlo su zanimljive.
Ja mislim da se cijela galaktička povjest nalazi u Bibliji! Samo duboko ispod normalnih riječi.

Sve ću ti poslati što te zanima. ;) Samo mi pošalji PM i napiši koje ti teme trebaju, koji izvori, linkovi i slično.
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1624
Registration date : 02.01.2012

PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci se srušili u Jugoslaviji?   čet lip 07, 2012 1:54 am

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Pošto sam u toj zavjeri. Vlada u sjeni - Elita je i načinjena od vanzemaljaca, tako da je neupitna njihova umiješanost.

Kako si ti u toj zavjeri?
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Majmun

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci se srušili u Jugoslaviji?   čet lip 07, 2012 11:12 am

Hahahah, znam da je malo čudno zvučalo. ;)

Ma mislio sam reći da jako proučavam baš tu zavjeru pa sam ono kao "totalno unutra".
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1624
Registration date : 02.01.2012

PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci se srušili u Jugoslaviji?   pet lip 08, 2012 3:08 am

Već si me uplašio. Nego ajd mi pošalji par linkova za knjige i sajtove odakle ti dobijaš svoje informacije. Na PM naravno
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac

Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Registration date : 19.10.2011

PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci se srušili u Jugoslaviji?   pet lip 22, 2012 6:58 am

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Hahahah, znam da je malo čudno zvučalo. ;)

Ma mislio sam reći da jako proučavam baš tu zavjeru pa sam ono kao "totalno unutra".

Ti Novus ne samo da nisi "jako unutra" nego si tek zagrebao površinu i to onu površinu u kojoj je najviše netočnih podataka namjerno plasiranih općoj populaciji.
Ovo što sam pročitao do sada od tvojih postova ima sve zajedno oko 5% podataka koje su blizu istini, ostalo je čisti rubish i to onaj žuti rubish u kojem se danas kupa stotine hiljada ljudi koji su isto tako "jako unutra" a kojima je zapravo servirana gomila privremenih istina, zašećerena tajnovitošću i hush hush podataka o kojima su milioni hipia brujali i gundjali još 60-ih a od kojih su dublji i autentičniji ljubavni romani Harolda Robinsa i sličnih.
Ovo ne govorim da bih te uvrijedio ili omalovažio nego da bih i tebi i drugima kojih zanimaju ove teme i stvari na vrijeme rekao da ideš u potpuno krivom smjeru koristeći namjerno namještene i iskrivljene izvore i ukoliko se želiš stvarno baviti ovim što danas nazivamo Konspirologijom (ne Teorijom zavjere dakle) da počneš ispočetka tj:
doživi barem jednu stvar o kojoj pričaš iz prve ruke pa onda nastavi na takvoj bazi za koju znaš da je točna, provjerena i od tebe samog Iskustveno potvrdjena i promišljena.
Tada i onda tek, nakon nekog vremena proučavajući tematiku sa pravim informacijama, iniciranu sa autentičnim vlastitim iskustvom i oplemenjenu tvojom objektivnom dedukcijom idi i objavljuj svoje uvide, zaključke i istraživanja po forumima ili bilo gdje. U suprotnom, svakom čovjeku koji je posvetio imalo pažnje oko ove teme vidjet' će samo još jednog od nebrojeno mnogo dječaraca koji je popušio cijelu bajku od početka do kraja bez da za ijednu od informacija koju ima može na bilo kakav način pokazati, dokazati ili na lucidan način objasiti.
Ovo sve ne bih ni govorio tebi i sličnima da ja sam nisam smatrao sebe takodjer "jako unutra" i to od 1997-me kada sam mislio da imam najviše najtočnijih podataka od svih o cijeloj priči jer sam već do te godine proveo godine, mjesece i satima dnevno baveći se konspirologijom te moderirao i forum koji se cijeli bavio samo tom temom.
Ukoliko te zanima ta prva stepenica, to autentično iskustvo o kojem pričam a da nije rekla kazala ili napisao ovaj, rekao onaj, sanjao ali nisam sanjao a i frienda mi oteli sivi, pa mu pomogli reptili...
slobodno mi se javi i ja ću biti sretan da ti probam organizirati uvjete da doživiš takvo iskustvo.
Ovo naravno pod uvjetom da nisi otišao toliko daleko u svom uvjerenju da si "jako unutra" da misliš kako znaš sve bolje i više od drugih, ako je tako ispričaj moj bezobrazluk, a ti samo nastavi sa bajkama i "pravim iskustvima" iz osme ruke i sa "dobrim i lošim" vanzemaljcima .

p.s.
Samo da kažem još i to (iako sam na to već upozoravao i ranije na ovom forumu) da je većina tih i takvih podataka koje ovdje širi i potpisuje Novus primjerice za koje on "zna" kao "točne" plasirana ljudima s vrlo pedantnim i preciznim razlozima od strane vrlo lukavih ljudi sa vrlo profanim i jasnim ciljevima i mnogi se nikada ne uspiju razuvjeriti !!
Svi Zeitgeist filmovi, kompletan D.Icke-ov rad, zajedno sa cijelim Moorovim i alex Jones-ovim radom nije niti 10% podataka koje možete primjerice naći u jednoj jedinoj knjizi Georgea Seldesa napisanoj 1950 godine, izdane od "društva novinara hrvatske" koja je bila dostupna svima u ovom dijelu Europe, a sada oni opet nanovo prodaju neke Faranheite i Zeitgeiste kao velike novitete, veliko raskrinkavanje i veliko otkriće (da se razumijemo, tada imati knjigu gospodina spomenutog Georga i govoriti to javno negdje po Zapadno-europskim gradskim Kavanama bilo bi prilično riskantno, ali mi govorimo o vremenu prije 60 godina !!)
I kako već jednom rekoh: tko može zamisliti bolji ili efikasniji mehanizam dolaska na vlast (tj širenja ultimativne globalne laži) nego da narodu plasira povjerljive informacije (temeljene na mikronima istine) kao vrhunsku tajnu o kojoj kao oni ne žele da se zna jer se radi o 'njima' kao pravim vladarima svijeta iz sjene.
Nema bolje reklame od instaliranja još jedne babske priče o kojoj će narod brujati po cijele dane i time naravno neprestano približavati cijelu stvar njenom ostvarenju (razonancija, psihologija mase, uvjerenje, pažnja - energija - focus - realizacija).
Novus, dijeleći linkove i literaturu (barem onu do koje si ti došao) znači direktno raditi za 'Njih' i sprovoditi njihov plan u djelo tj. hraniti onog kojeg želiš raskrinkati, a dio te hrane je takodjer gotovo 95% svih priča i potpuno netočnih informacija o vanzemaljskim rasama ...
Ovo ćeš sada ili shvatiti (bez obzira na moguće pomalo uzjogunjeni ponos i/ili ego) sa čime bi napravio ozbiljan napredak u tvom proučavanju ovog svega i sa čime bi me ugodno iznenadio ili ćeš me, kao i većina drugih koji su "jako unutra" samo preskočiti i pripisati mi neki odgovarajući prefix te se nastaviti brčkati u svojoj toploj barici koncepata i uvjerenja povučenih iz "autentičnih izvora" do kojih su došli i milioni drugih "mudrih" Internet teoretičara bez trunke iskustva, bez skepse u ono što čitaju i što im se servira, bez ikakvog pravog istraživanja.
Kako i rekoh Ukoliko se desi ovo prvo gdje me ti ugodno iznenadiš (što je nažalost manje vjerovatno), ja sam ti spreman otvoriti neke autentične izvore i pokazati gdje i kako da doživiš first hand stuff.

[Vrh] Go down
MoW
Čovjek

Male
Libra Dog
Broj postova : 6272
Registration date : 26.05.2009

PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci se srušili u Jugoslaviji?   pet lip 22, 2012 11:51 am

Budući da smo i mi na forumu koji se isto tako bavi takvim stvarima, bilo bi u redu, @Kahali, da napišeš i sam nešto više o tome, a ne samo da iskritiziraš @Novusa kako pojma nema.
Možda nitko od nas nema pojma, ali zato smo tu da podijelimo iskustva, zar ne? :)

Majmun

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci se srušili u Jugoslaviji?   pet lip 22, 2012 1:11 pm

Kahali je napisao/la:

Ovo sve ne bih ni govorio tebi i sličnima da ja sam nisam smatrao sebe takodjer "jako unutra" i to od 1997-me kada sam mislio da imam najviše najtočnijih podataka od svih o cijeloj priči jer sam već do te godine proveo godine, mjesece i satima dnevno baveći se konspirologijom te moderirao i forum koji se cijeli bavio samo tom temom.
Ukoliko te zanima ta prva stepenica, to autentično iskustvo o kojem pričam a da nije rekla kazala ili napisao ovaj, rekao onaj, sanjao ali nisam sanjao a i frienda mi oteli sivi, pa mu pomogli reptili...
slobodno mi se javi i ja ću biti sretan da ti probam organizirati uvjete da doživiš takvo iskustvo.
Ovo naravno pod uvjetom da nisi otišao toliko daleko u svom uvjerenju da si "jako unutra" da misliš kako znaš sve bolje i više od drugih, ako je tako ispričaj moj bezobrazluk, a ti samo nastavi sa bajkama i "pravim iskustvima" iz osme ruke i sa "dobrim i lošim" vanzemaljcima .

Nisam ja uopće bahat niti mislim da znam ekstremno više od drugih, mene teme na ovom forumu zanimaju pa sam dao svoj doprinos temi u vidu onih stvari koje sam pročitao.
Čitam i proučavam alternativu od svoje 12 godine (znači 6-7 godina).

Ti si ipak stariji pa je logično da i znaš više od mene.

Kahali je napisao/la:

p.s.
Samo da kažem još i to (iako sam na to već upozoravao i ranije na ovom forumu) da je većina tih i takvih podataka koje ovdje širi i potpisuje Novus primjerice za koje on "zna" kao "točne" plasirana ljudima s vrlo pedantnim i preciznim razlozima od strane vrlo lukavih ljudi sa vrlo profanim i jasnim ciljevima i mnogi se nikada ne uspiju razuvjeriti !!
Svi Zeitgeist filmovi, kompletan D.Icke-ov rad, zajedno sa cijelim Moorovim i alex Jones-ovim radom nije niti 10% podataka koje možete primjerice naći u jednoj jedinoj knjizi Georgea Seldesa napisanoj 1950 godine, izdane od "društva novinara hrvatske" koja je bila dostupna svima u ovom dijelu Europe, a sada oni opet nanovo prodaju neke Faranheite i Zeitgeiste kao velike novitete, veliko raskrinkavanje i veliko otkriće (da se razumijemo, tada imati knjigu gospodina spomenutog Georga i govoriti to javno negdje po Zapadno-europskim gradskim Kavanama bilo bi prilično riskantno, ali mi govorimo o vremenu prije 60 godina !!)
I kako već jednom rekoh: tko može zamisliti bolji ili efikasniji mehanizam dolaska na vlast (tj širenja ultimativne globalne laži) nego da narodu plasira povjerljive informacije (temeljene na mikronima istine) kao vrhunsku tajnu o kojoj kao oni ne žele da se zna jer se radi o 'njima' kao pravim vladarima svijeta iz sjene.
Nema bolje reklame od instaliranja još jedne babske priče o kojoj će narod brujati po cijele dane i time naravno neprestano približavati cijelu stvar njenom ostvarenju (razonancija, psihologija mase, uvjerenje, pažnja - energija - focus - realizacija).
Novus, dijeleći linkove i literaturu (barem onu do koje si ti došao) znači direktno raditi za 'Njih' i sprovoditi njihov plan u djelo tj. hraniti onog kojeg želiš raskrinkati, a dio te hrane je takodjer gotovo 95% svih priča i potpuno netočnih informacija o vanzemaljskim rasama ...
Ovo ćeš sada ili shvatiti (bez obzira na moguće pomalo uzjogunjeni ponos i/ili ego) sa čime bi napravio ozbiljan napredak u tvom proučavanju ovog svega i sa čime bi me ugodno iznenadio ili ćeš me, kao i većina drugih koji su "jako unutra" samo preskočiti i pripisati mi neki odgovarajući prefix te se nastaviti brčkati u svojoj toploj barici koncepata i uvjerenja povučenih iz "autentičnih izvora" do kojih su došli i milioni drugih "mudrih" Internet teoretičara bez trunke iskustva, bez skepse u ono što čitaju i što im se servira, bez ikakvog pravog istraživanja.
Kako i rekoh Ukoliko se desi ovo prvo gdje me ti ugodno iznenadiš (što je nažalost manje vjerovatno), ja sam ti spreman otvoriti neke autentične izvore i pokazati gdje i kako da doživiš first hand stuff.

Vidiš za tog Georga nisam nikad čuo. Možda je on namjerno danas ostavljen "sastrane" kako bi novi naraštaji teoretičara došli koji možda rade za Elitu.

I da, imam feeling da me pomalo napadaš i vrijeđaš. Nadam se da se varam. Ne vidim razlog da me netko vrijeđa, samo zato što sam iznio ovdje neke stvari. Ja nisam mislio ništa loše, niti radim za "one", samo sam dijelio ovdje ono što sam pročitao.

Pozdrav
[Vrh] Go down
takojesudjeno
Stanica

Male
Virgo Horse
Broj postova : 24
Registration date : 01.07.2012

PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci se srušili u Jugoslaviji?   ned srp 01, 2012 2:08 pm

Ne bih isključio mogućnost da je državni vrh u to vreme vršio neke tajne eksperimente, prevashodno vojne. Ali da se nešto tako sa vanzemaljcima desilo i da su oni to hteli da zataškaju, u tome bi i uspeli... ipak su to bili komunisti. A i sama priča je neuverljiva što se tiče vanzemaljaca na prostoru bivše SFRJ, bar po ovoj priči.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci se srušili u Jugoslaviji?   Today at 7:59 am

[Vrh] Go down

Izvanzemaljci se srušili u Jugoslaviji?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Preživjeli planirali pojesti pilota