Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?

Go down 
+12
cy86
MoW
Blizzard
kika13
konoko1
Tonks
Sin_Nanna
Foto
snake
Chakotay
biga
Alpha
16 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Empty
PostajNaslov: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Icon_minitimepon kol 01, 2011 11:48 am

Od crteza u spiljama preko nevjerojatnih gradjevina do danasnjeg dana svih video zapisa i svjedocanstava o vanzemaljcima i NLO-ima ljudski rod i dalje ne priznaje prisutnost vanzemaljske inteligencije na nasem planetu. U cemu je stvar?
Svatko od nas ima neko svoje uvjerenje ali sluzbeni stav vlada citavog svijeta jeste da kontakta nije bilo. Ni prije ni kasnije ni nikako. Iako se dozvoljava vjerovanje (pa cak i od strane Crkve) u mogucnost postojanja inteligentnog zivota i negdje drugdje u svemiru osim na Zemlji, u potpunosti se odbija ideja kako su vanzemaljici blizu nas. Mozda i medju nama pa cak mozda i odgovorni za nase postojanje.

Sto bi bilo da se objavi kako je kontakt uspostavljen, kako su vanzemaljci tu? Mozda odgovor na to pitanje krije i odgovor zasto se to ne napravi.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Icon_minitimepon kol 01, 2011 11:54 am

napisao sam dole, a evo da i ovdje napišem.. gledah jedan film i zapantio sam rečenicu:

čovjek je pametan. a ljudi su glupe panične i opasne životinje.

zamislite panike u svijetu kad bi ustvari objavili da postoje. od onih koji bi priželjkivali da dođu, preko onih što se naoružavaju za njihov dolazak i na kraju do male skupine ljudi koju bi bolila briga kao i sada...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Icon_minitimepon kol 01, 2011 12:02 pm

Vanzici bi morali biti toliko tehnoloski napredni da bi nase naoruzanje bilo smijesno. Osim toga vlada upravlja vojskom.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Icon_minitimepon kol 01, 2011 12:10 pm

vlada upravlja vojskom. a paravojne jedinice koje bi nastale okupljanjem uvjetno rečeno naoružanih seljaka koji ne bi odgovarali nikome i koji bi pucali na sve što se miče??

te njihove tehnološke naprednosti se i treba bojati... možda dođu u miru i sad neki hajvan kojem je iz rata ostao kalašnjikov zakopan u dvorištu sa šanžerom metaka opali paljbu po njima i zbog njega nahebemo svi...

takve stvari je bolje da zna što manje ljudi..
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Icon_minitimepon kol 01, 2011 12:20 pm

Još jedna od tema o kojoj uopće ne bi niti trebali raspravljati, no eto netko se dosjetio to ne objaviti i tako se ne objavljuje, kao što je netko na Teslin prijedlog o besplatnoj energiji odgovorio da u tome nema zarade pa to nitko ne radi, jer se kao ne može zaraditi.

No naravno možda ima tu i puno više od onoga što mi znamo, možda Amerikanci imaju koristi od vanzića, od njihove tehnologije, možda se razvoj njihove vojne industrije zasniva na nekim srušenim NLO-ima koje oni proučavaju i pokušavaju tu vanzemaljsku tehnologiju primijeniti kod nas, prvo u vojnoj industriji, a kasnije i u civilnoj. To je nešto što bi im svakako moglo donijeti primat i prednost nad svima ostalima, pa zato o tome ne žele pričati, a samim time ne mogu to niti reći svojim građanima.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Icon_minitimepon kol 01, 2011 12:24 pm

@Biga...Znaci mislis da je to radi masovne histerije. OK ali u tom scenariju mogu stradati samo ljudi od strane budala koje pucaju nasumce. Mislim da vanzici ne mogu stradati jer su tehnoloski napredniji.


@Chak...ok nek su pokrali tehnologiju. Vjerojatno jesu. Ali to cak nije ni vazno kako su dosli do ovog do cega su dosli. Ima masu otkrica koja su neki ukrali od nekih drugih (a da su svi ljudi). To mi nije relevantno u ovom slucaju.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Icon_minitimepon kol 01, 2011 12:30 pm

@Alpha, jesi sigurna da su tehnološki napredniji?? možda su tako miroljubljivi da su naivni ko djeca??
možda su opet samo osvajači planeta tipa brojniji smo, naši gubici će biti zanemarivi??
možda su kao u onoj komediji mars napada??
a možda su ro čvrsti nepobjedivi strojevi kao borg..
mi to ne znamo.. ne ZNAMO niti postoje li. možemo vjerovat da postoje.


slažem se sa Chackom. Amerika mora da uzima tehnologiju od njih... jer odjednom su buknuli što se teh napredka tiče, a nije im kina pomogla ispočetka...

[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Icon_minitimepon kol 01, 2011 12:36 pm

@Biga...da, mislim da su tehnoloski napredniji jer inace ne bi mogli doci do ovdje kao sto mi ne mozemo otici prakticki nikud.
Mozda su miroljubivi pa imaju miroljubivi nacin da te odgovore od toga da ih upucas. Recimo mozda pustaju takve feromone da imas dojam da si se zaljubio i ne pada ti na pamet da ih upucas.
Ako nisu miroljubivi onda bi nas vec zauzeli jer ocito su tu al nikako da se bas jave.

Kako to mislis da ne znamo da postoje? A ti ne znas? Ja, recimo, znam. Jednostavno to je isto kao sto znam da su postojali mamuti iako nisam ni jednog vidjela u zivo. Ne moram. Vidjela sam crteze na spiljama, kosture pa cak i sacuvana tijela iz leda. Sasvim dovoljno.

[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Icon_minitimepon kol 01, 2011 12:54 pm

I ja mislim da vanzići nisu opasni niti nas se boje, jednostavno se ne žele mješati u naš razvoj. Oni koji su gledali Star trek znaju da i u toj seriji postoji ideja o nemješanju u razvoj manje razvijenih civilizacija. Možda nešto tako postoji i kod njih, puštaju nas da mi sami odlučimo kad ćemo biti spremni da prihvatimo i javno obznanimo njihovo postojanje.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Icon_minitimepon kol 01, 2011 12:57 pm

Ko ceka taj se naceka kava
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Icon_minitimepon kol 01, 2011 2:11 pm

gledajuci serijal " ancient aliens " malo ko moze biti ravnodusan pa konstatirati da gomila dokaza iznesenih tu ne predstavlja nista osim komercijalizaciju raznoraznih "mitova i legendi "..
Od savrseno oblikovanih granitnih ploca ( koje se inace obradjuju dijamantnim alatima danas i to opet vrlo tesko i komplikovano ), pa do opisa cudnih letjelica, njihovih skica i slika (sumerani), aerodinamcnih maketa letjelica ( bolivija ) starih nekoliko hiljada godina, vrlo je tesko pobjeci i sve zaboraviti , a jos gore kao tradicionalna arheologija nad tim sklapati oci i tvrditi da je to bila samo njihova dobro razvijena masta nicim izazvana...

dakle, ja vjerujem da smo posjecivani , da su uticali na nas razvoj, da nas nadgledaju..
e sad, dolazi najteze pitanje, zasto se to sve ne objelodani - najvjerovatnije ima istine u izbjegavanju efekta panike kod obicnog stanovnistva ili smo prema nekim medjuzvjezdanim standardima jos u stadiju pripreme konacnog obznanjivanja njihovog postojanja, mozda smo usli u zavrsnu fazu jer nas redovno , u prosjeku svaka 2-3 mjeseca bombasticno sa nekog kraja planete informisu o nekom NLO vidjenju ili necemu slicnom..

a mozda i samo previse mastamo.. scratch
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Icon_minitimepon kol 01, 2011 2:29 pm

Ne mislim da je do panike. Tko brani vladi da vijest objelodani sa mjerom? Ko ona prica "macka seta po krovu..." Treba prvo malo naviknut masu pa polako. Sve je stvar prezentacije.
[Vrh] Go down
Foto
Žaba
Foto


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 233
Age : 37
Location : Dugo Selo
Registration date : 22.06.2011

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Icon_minitimepon kol 01, 2011 9:08 pm

Baš mi je palo na apmet nešto. Bio je tu negdje neki topi o tome da je neki lik iznio teoriju kako bi trebao izgledati duhovni/paralelni svemir i da bi tamo trebala po nekim računicama brzina svjetlosti biti veća, a razlika je u frekvenciji tog i našeg svemira. Po tome bi moglo biti još paralelnih svemira na još većim razinama.

I sada ideja: možda nisu jako tehnološki napredni nego samo mogu nešto (tipa svemirski brod) zavibrirat dovoljno jako da pređe u više stanje, ili u neko jako visoko stanje di je recimo brzina svjetlosti užasno puno veća nego kod nas i onda oni tamo putuju svojom brzinom koja bi u našem svemiru bila puno veća od brzine svjetlosti i kada dođu gdje su htjeli zavibriraju se natrag i eto ih na drugom kraju galaksije :D Možda su novi u svemu ovome i istražuju svemir i naletili an ans i sada nas odmejravaju jer ih je frka. Pošto su jelte novi u svemu tome :D

Nekako mi zvuči fora :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Icon_minitimepon kol 01, 2011 9:18 pm

A cuj...ne mogu bit toliko novi obzirom tragova vanemaljskog utjecaja ima unazad nekoliko tisuca godina (i to samo sto mi znamo).
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Icon_minitimepon kol 01, 2011 9:33 pm

Može biti da su moćnici stupili u kontakt sa njima i da imaju dil, ali iz nekog razloga ne žele da za to zna običan svet. Pogledajte samo šta se desilo u Americi kada je na radiju emitovana emisija "Rat svetova." Ljudi su pomislili da su stvarno došli vanzemaljci i počela je masovna panika. Pretpostavljam da su na taj način izveli mali eksperiment šta bi se desilo kada bi vanzemaljci stvarno došli i zaključili su da običan svet još nije spreman za to. A kada će biti spreman to zavisi od njih.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Icon_minitimepon kol 01, 2011 9:38 pm

Pardoncek ali to je bila Orwellova drama iz koje je ispalo da nas napadaju i da je gotovo, a tipa su kasnije sudski gonili tako da sumnjam da je bilo namjerno.
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Icon_minitimepon kol 01, 2011 9:44 pm

Zapravo to je drama Orsona Velsa. Sigurno su videli šta se desilo i sada ne znaju kako bi ljudi reagovali kada bi im saopštili da su uspostavili kontakt sa malim zelenim pošto ima mnogo "nevernih Toma".
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Icon_minitimepon kol 01, 2011 10:33 pm

Da. Tako je. Ali ne slazem se da su vidjeli kako bi ljudi reagirali jer nisu vidjeli. Vidjeli su kako bi reagirali da netko kaze da ce nas uskoro pobit vanzemaljska vrsta. Da nas vanzemaljske vrsta zeli pobit mislis da bi to mogli skriti? Kako? Dojdu vanzemaljci i pocnu ubijat sve pred sobom, a na tv-u kazu "ma neeee, to vam se samo cini" i onda mi vjerujemo tv-u? Ne bih rekla. Ako su vanzici tu (a mislim da jesu) i ako vlada to zna onda sute iz drugih razloga. Jedini razlog radi kojeg ne bi mogli sutjet je da nas ovi hoce pobit jer bi to bilo malo tesko za sakrit.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Icon_minitimepon kol 01, 2011 10:38 pm

I meni se čini da vanzići ne žele da se za njih zna, jer da to žele teško da bi to bilo koja vlada mogla sakriti, ne samo da imaju loše namjere nego i da se žele samo predstaviti i reći... hej ljudi mi postojimo i mi vas samo promatramo :) Iz nekog razloga oni to ne žele, da li možda zato što se ne žele umiješati u naš razvoj ili postoji neki drugi razlog mi to ne znamo.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Icon_minitimepon kol 01, 2011 10:43 pm

Istina ali mislim da vlada ipak zna puno vise nego sto zele reci. Mislim da imaju konkretne dokaze o vanzicima. Pod time ne mislim na Piramide i tome slicno nego na tijela i brodove.
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Icon_minitimepon kol 01, 2011 11:13 pm

Naravno da bi teško krili da nas žele pobiti jer se ne vredi igrati na taj način. Možda čekaju da se dovoljno razvijemo kako bi se umešali, stvarno ne znam i sumnjam da ću saznati. Što se tiče tela i brodova ni tu nemamo baš konkretne dokaze jer se sve predstavlja u slikama i snimcima, a čisto sumnjam da bi javno rekli da je reč o malim zelenima. I da li ste znali da svaki američki predsednik prilikom zakletve potpisuje da ne sme da obelodani šta se desilo u Rozvelu? shock
[Vrh] Go down
Tonks
Riba
Tonks


Female
Pisces Dog
Broj postova : 160
Age : 30
Location : Hogwarts
Registration date : 29.12.2010

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Icon_minitimepon kol 01, 2011 11:24 pm

ma danas vlada sve taji, isto tako je i s potresima i poplavama u zadnje vrijeme. Cula sam da je to sve namjerno izazvano, kao i glad u Africi, tj. da se moze sprijeciti. Ljudi to rade kako bi smanjili populaciju na zemlji, ne znam cemu svrha al toliko su mocni da mi sami pojma nemamo. Dali su nam google earth kojeg su oni koristili prije "100" godina, kao neko vrhunsko otkirce, "evo vam smrtnici, igrajte se", mozete zamisliti sto su sve nakon toga otkrili... Rodjak od naseg obiteljskog prijatelja je neki znanstvenik ili sl. i bio je u Rusiji u gradu koji je sagradjen ispod leda, ljudi tamo normalno zive, al koliko nas zapravo zna za taj grad, i ako je stvarno tamo sve "normalno" cemu tolika diskretcija?
ugl. puno nam se toga presucuje
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Icon_minitimeuto kol 02, 2011 8:21 am

Alpha je napisao/la:
@Biga...da, mislim da su tehnoloski napredniji jer inace ne bi mogli doci do ovdje kao sto mi ne mozemo otici prakticki nikud.
Mozda su miroljubivi pa imaju miroljubivi nacin da te odgovore od toga da ih upucas. Recimo mozda pustaju takve feromone da imas dojam da si se zaljubio i ne pada ti na pamet da ih upucas.
Ako nisu miroljubivi onda bi nas vec zauzeli jer ocito su tu al nikako da se bas jave.

Kako to mislis da ne znamo da postoje? A ti ne znas? Ja, recimo, znam. Jednostavno to je isto kao sto znam da su postojali mamuti iako nisam ni jednog vidjela u zivo. Ne moram. Vidjela sam crteze na spiljama, kosture pa cak i sacuvana tijela iz leda. Sasvim dovoljno.


i mi smo tehnološki napredniji od ptica, pa gledam prije koji dan ptice koje 4 godine provedu u zraku bez sljetanja. zamisli koliku udaljenost pređu. možda mogu na druge načine putovati...

da feromoni.. kako da ne.. ići će uokolo i štrcat nas feromonima.. hehe...

možda nas proučavaju i oslabljuju pa će napasti kad budemo najranjiviji.. pametan vojskovođa nikad ne ide usljepo u napad... mora znati stanje protivnika. možda su trenutno u toj fazi prikupljanja informacija..

mamuti su postojali jer lijepo u muzejima i drugdje se mogu naći ostaci od njih.
od vanzemaljaca imaju samo indicije da postoje, a to su bezbrojne lažne fotografije i snimci među kojima se istiniti slučajevi utapaju..
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Icon_minitimeuto kol 02, 2011 9:15 am

ja sam uvjeren da neki pakt na relaciji americka ili neka druga vlada, neka elita i vanzemaljci postoji...
mislim, svaka normalna globalna vlast bi na osnovu tolikih vidjenja i izvjestaja pokrenula opseznu akciju javne istrage s ciljem otkrivanja istine, ako bi bila postena i transparentna naravno, medjutim svjetske vlasti i uopste svaka vlast je daleko od postene i korektne, uvjek se nesto skriva i necim se manipulira, igraju se obrnute psihologije pa ti nikad ne znas da li je istina ili laz ono sto nam prezentuju..
pogotovo kad su u pitanju bliski susreti..
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Icon_minitimeuto kol 02, 2011 11:55 am

@Sin...nisam sigurna da se zaklinju za Roswell i to zato jer mislim da predsjednici nemaju pojma o tome tj. da im se nista ne govori.

@Tonks...da, i ja sam se mislila da ako nama daju da Google Earthom vidimo ovo sto vidimo sto tek oni vide. Mislim da je zemlja vec odavno postala Big Brother.

@Biga...hmm, nije bas isto, zar ne? Unatoc tome sto ptica moze dugo letjet zapravo se samo vrti u krug. Nije da moze izac iz atmosfere.
Da, feromoni. Da sam vanzic ja bih to tako napravila. Nema boljeg sluge od onog koji misli da radi nesto jer sam to zeli i boljeg roba koji ne zna da je rob. A da nas zele pobiti ne moraju koristiti artiljeriju kakvu mi zamisljamo temeljeci se na idejama nasih ratova. Ja ne bih. Pustila bih neki virus i pobila sve zivo bez puno buke.
Mamuti su u muzejima, a puste bivse civilizacije sa nevjerojatnim gradjevinama koje bi se i danas tesko napravile te ih je nemoguce objasnit su svuda po svijetu. Jel treba napravit oko toga zgradu i napisat na ulazu "muzej" da bi tebi bilo prihvatljivo? :P

@Snake...slazem se.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Top 10 najintrigantnijih zavera o vanzemaljcima
» Bliski susreti
» Slijedi li skori susret s vanzemaljcima?
» Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: