Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?

Go down 
+12
cy86
MoW
Blizzard
kika13
konoko1
Tonks
Sin_Nanna
Foto
snake
Chakotay
biga
Alpha
16 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Icon_minitimeuto kol 02, 2011 1:15 pm

ah da ti feromoni... Nema boljeg sluge od onog koji misli da radi nesto jer sam to zeli i boljeg roba koji ne zna da je rob.
ostavi se sad ženske filozofije... tako vi žene tarete muške milijunima godina. ne mogu vanzemaljci biti tolikonasilni... :P

a vidiš da sam ja vanzemaljac i da mi je cilj pokoriti zemlju napravio bih to isključivo vojnom silom. jer ako smo išta naučili iz povjesti čovjeka nikad se ništa mirno nije rješilo...

a to sa virusom je ubojito. kud bi onda sa svim tjelima?? bolje ubijat pomalo da žrtve same saniraju mrtvace. kasnje manje posla... :P

a to o mamutima. ok. mamuti su postojali... imamo njihove kosti na kojima je nekad bilo meso i normalno hodali su zemljom.
s druge strane imamo piramide i crteže raznih aviona helikoptera i ljudi čudnog izgleda(i ja kad nacrtam čovjeka ispane kao vanzemaljac), to možda dokazuje da vanzemaljco postoje.
a moglo bi takođe biti:
-objašnjenje za piramide: postojali su divovi kojima su one gromade bile ustvari mali kamenčići za podignuti i divovi su napravili piramide. gdje su im kosti? raspale i sad ih upravo palimo u automobilima.
-objašnjenje za crteže letjelica: 1.neki australopitekus imao bujnu maštu koja je slučano dobro pogođena 3 000 godina iza. 2. putnik kroz vrijeme se vratio iz budućnosti. 3. neki avion izgubljen u bermudskom trokutu il negdje drugdje otišao 's onu stranu' vremena.
-objašnjenje za slike čudnih ljudi: 1.ja te ljude i dan danas viđam po gradu kad se neke ženske napituraju što dalmatinci kažu. 2. ljudi su crtali svoje vladare koji su njima upravljali i koji su sami sebi nabijali predznak božanstva. i sad da bi se razlikovali od običnih smrtnika crtani su drugačije...

sve ove moje teorije imaju dokaza kao i vanzemaljci.
(da se razumijemo i ja vjerujem da postoje. samo želim dokazat da konkretnih dokaza nemamo...)

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
konoko1
Riba
konoko1


Male
Virgo Dog
Broj postova : 102
Age : 41
Location : SL.BROD
Registration date : 24.01.2010

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Icon_minitimesri kol 03, 2011 3:01 am

da biga to su sve moguće teorije ali propustio si ono glavno gdje je nestalo znanje matematika,astronomija,fizika i još neka nazovimo ih ezoteričnim vještinama ili znanjima tako to danjašnja znanost zove?
[Vrh] Go down
konoko1
Riba
konoko1


Male
Virgo Dog
Broj postova : 102
Age : 41
Location : SL.BROD
Registration date : 24.01.2010

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Icon_minitimečet kol 04, 2011 3:35 pm

Švicarski genetičari utvrdili su kako je čak oko 70 posto muškaraca iz Velike Britanije te polovica svih zapadnih Europljana u rodu sa slavnim egipatskim faraonom Tutankamonom.

Znanstvenici švicarskog centra za genealogiju DNK iGENEA istražili su rekonstruirani DNK Tutankamona, slavnog egipatskog faraona, te je otkriveno da je dječak faraon pripadao haplogrupi R1b1a2.

Zanimljivo je da istoj haplogrupi pripada više od 50 posto svih muškaraca u zapadnoj Europi i oko 70 posto muškaraca u Velikoj Britaniji, dok u Egiptu toj haplogrupi pripada manje od jedan posto stanovnika.


ako je uzrok nestanka njihovih znanja naglo napuštanje lokacije,što li ih je nagnalo na takav potez i opet pitanje zašto nisu onda ovdje u eu podigli sličnu civilizaciju tj nisu koristili svoja znanja gradnje i ostalog
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Icon_minitimesri kol 17, 2011 11:43 am

Vanzići su tu odavno, ja vjerujem. :)
Samo pročitaj (ako nisi) knjigu Najveća Tajna od Ickea. Već oko 2. poglavlja ćeš dobiti svoje odgovore. :)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Icon_minitimesri kol 17, 2011 11:51 am

Alpha je napisao/la:
Mislim da vanzici ne mogu stradati jer su tehnoloski napredniji.

Pritom ostaje pitanje kako su se ti vanzemaljci navodno nekoliko puta srušili, recimo Area 51, negdje u Sloveniji kada ih je proučavao JNA i ostalo. Djeluje mi kao da im je nešto poremetilo koordinaciju ili tko zna što. Možda samo trebamo otkriti tu njihovu slabost pa će padati na sve strane affraid
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Icon_minitimesri kol 17, 2011 11:58 am

Da ali isto tako su u nekoliko tisuca godina pali samo par puta. Nije neki prosjek, zar ne?

Osim toga zasto pad znacio da ih je poremetilo nesto sa zemlje. Mozda su imali interni problem. Desi se to tu i tamo svako nekoliko tisuca godina ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Icon_minitimesri kol 17, 2011 12:06 pm

biga je napisao/la:
a vidiš da sam ja vanzemaljac i da mi je cilj pokoriti zemlju napravio bih to isključivo vojnom silom. jer ako smo išta naučili iz povjesti čovjeka nikad se ništa mirno nije rješilo...

A ako ti je cilj sačuvati Zemlju kako bi ju kasnije iskoristio? Tada takav rat nije odgovor jer istrijebiti vrstu samo da bi je istrijebio čak ni najvećim nasilnicima brutalima nije logično ^^

Padovi koje sam spomenuo nisu se desili u roku tisuće godina, već je razlika bila manja od 100 godina + navodno je bilo još padova osim tih u tih istih 100 godina.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Icon_minitimesri kol 17, 2011 1:03 pm

Ne vidim zašto ne bi imali kvarove. Ako se događaju nama, događaju se i njima. Ne moram nadam se ni navoditi koliko je naših raketa eksplodiralo kad su ih lansirali u svemir, koliko se sondi pokvarilo pri ispitivanju drugih planeta... Mislim da su kvarovi sasvim razumljiva stvar.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Icon_minitimesri kol 17, 2011 1:16 pm

Što ste toliko zapeli za kvarove. Jasno da mogu imati kvar rofl2

Samim time, imaju i slabost.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Icon_minitimesri kol 17, 2011 1:54 pm

Je, al ti si reko:
Blizzard je napisao/la:
... Djeluje mi kao da im je nešto poremetilo koordinaciju ili tko zna što. Možda samo trebamo otkriti tu njihovu slabost pa će padati na sve strane affraid

A ta slabost o kojoj pricas nije istog tipa kao i njihov interni kvar. Iz tvog teksta ispada da su se srusili radi nekog vanjskog utjecaja koji je dosao sa Zemlje pa ako to skuzimo onda ih mozemo sredit. Ali ako je kvar na koji ja mislim onda to ne mozemo niti imamo sto kuzit.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Icon_minitimesri kol 17, 2011 2:12 pm

U svakom slučaju, ako su totalno puno razvijeniji od nas, tada u ratu ne bi imali šanse, međutim ako nas istovremeno žele i pobijediti i dobiti Zemlju takva kakva jest, onda ih na tom dijelu, smatram, čeka teško taktiziranje kako nas se riješiti, a bez trajnijih posljedica na planet. To je ono kako su Njemci krenuli osvojiti ne znam koji grad u Rusiji, a ovi su sami spalili svoj grad i ove ostavili bez resursa u njemu. Htjeli su grad, a dobili ruševine. Ljudi su đubrad i ovi to vjerojatno znaju.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Icon_minitimesri kol 17, 2011 2:17 pm

A kako nas se rijesit...nes ti problema. Zavadi pa vladaj. To kod ljudi super prolazi. Naprave deal sa par velikih faca i objasne im da trebaju pobit sve ostale u nekom izmisljenom ratu za neku izmisljenu svrhu i budale od ljudi se pobiju same.
Ili da nam lupe neku bakteriju/virus/nesto i pokose nas po kratkom postupku.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Icon_minitimesri kol 17, 2011 2:28 pm

Eto, to je dobra taktička strategija, ukoliko bi to željeli napraviti. Uostalom, ako su i u genetici puno ispred nas, možda sami mogu uzgojiti čovjeka koji bi bio njihov i radio za njih (i uopće uzgojiti takve bakterije/viruse), lako se ubace među nas za izravno promatranje kao i mutne poslove.
[Vrh] Go down
cy86
Prašina
cy86


Male
Gemini Tiger
Broj postova : 5
Age : 37
Location : Zagreb
Registration date : 08.09.2011

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Icon_minitimečet ruj 08, 2011 10:03 pm

Kao prvo: Pozdrav svima, evo tek sam se registrirao, i odličan mi je forum, svaka čast osnivačima.

Sada da malo dam svoje mišljenje:
Negdje sam pročitao nekakav dokument sa žigom FBI ili CIA ne sjećam se..ali priznali su da je Zemlja bila posjećivana u više navrata Izvanzemaljcima. Neki su nudili duhovno, tj mentalno uzdizanje ljudske vrste. Na to su naši vođe (Ameri) samo okrenuli glavu i tražili tehnološki napredak...ima toga još. Upravo tražim po netu taj dokumenat, ali ne mogu naći...
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Icon_minitimesub ruj 10, 2011 10:07 am

Pozdrav cy86, dobrodošao. To sigurno misliš na ona dokumenta koja je FBI objavio, ali pitanje je koliko su verodostojna. Sa druge strane, drug mi je rekao da nakon određenog vremena moraju da objave tajna dokumenta jer je slučaj koji je vezan za njih zastareo. Što se Rozvela tiče američki predsednik polaže zakletvu da ne sme da pokrene istragu o tome šta se tamo desilo.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Icon_minitimened ruj 11, 2011 9:44 pm

Blizzard je napisao/la:
biga je napisao/la:
a vidiš da sam ja vanzemaljac i da mi je cilj pokoriti zemlju napravio bih to isključivo vojnom silom. jer ako smo išta naučili iz povjesti čovjeka nikad se ništa mirno nije rješilo...

A ako ti je cilj sačuvati Zemlju kako bi ju kasnije iskoristio? Tada takav rat nije odgovor jer istrijebiti vrstu samo da bi je istrijebio čak ni najvećim nasilnicima brutalima nije logično ^^

Padovi koje sam spomenuo nisu se desili u roku tisuće godina, već je razlika bila manja od 100 godina + navodno je bilo još padova osim tih u tih istih 100 godina.

e ovako čitam piči Nibiru prema zemlji prepun živčanih vanzemaljaca koji nas žele porobiti da im idućih šta ja znam 20 000 godina pripremamo martinije dok se oni spremaju na idući napad. e sad ako uzmemo u obzir da su MOŽDA teh napredniji u vidu oružja i da ih ima MOŽDA kao mrava, njima ne bi bilo teško u dobro koordiniranom napadu zbrisati većinu Zemaljske odbrane u 2,3 dana...
1-onemoguće nuklearne rakete
2-onda napadnu na više točaka u najvećim zemljama gdje će otpor biti najžešći(Rusija, Japan, USA)

s obzirom na pretpostavku da ih je mnogo i da se mogu grupirati na položajima prije napada, to bi mogli riješiti u 2,3 dana(većinu)

onda im ostaje:
3- onesposobljavanje ostalih obrana
i na kraju ostaju male grupice i pojedinci koji bi bili preneorganizirani i preraštrkani da im zadaju veće udarce...

puuuno jednostavnije nego trovat ljude bolestima koje bi mogle eventualno utjecati i na njih a dobili bi i mnogo ljudi koji bi se predali, tj zarobljenika s kojima ne bi imali problema(ne bi se koprcali, pokušavali ih ubiti jer bi se prije toga razoružali itd itd)...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Morn
Višestanični organizam



Male
Cancer Horse
Broj postova : 59
Age : 33
Location : 45°47'58.23 S 15°58'44.63 I
Registration date : 18.08.2011

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Icon_minitimened ruj 11, 2011 9:53 pm

.


Zadnja promjena: Morn; uto ruj 13, 2011 4:11 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Icon_minitimened ruj 11, 2011 10:49 pm

heh i ja sam tako isto razmišljao... gledam na Tv-u, internetu ljudi viđaju nekakva svjetla ovo ono...
sve dok nisam prije koji dan i sam vidio. istočno nebo, negdje oko 22:30. najprije sam mislio da je satelit iako je imao za satelit čudnu putanju. tada je doslovno stalo, zaustavilo se i onda promjenilo smjer pod pravim kutom i krenulo na sjever. poslje nekog vremena je utonulo iza brda.

nije avion, on ima ona blinkajuća svjetla na krilima, satelit ne mijenja smjerove koliko ja znam, presporo za komet... poznajem ovako kako ga volim zvati moj dio neba( nebo iznad kuće mi koje svaki dan promatram i siguran sam da je bio NLO, e sad dal NLO ljudskog il nekog drugog porjekla, to ne bi smio tvrditi. samo nije ništa šta ja poznajem.

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Icon_minitimened ruj 25, 2011 10:28 pm

Vrlo je moguce da ih kriju od ljudi tj ostatka koji za njih ne zna, da ne bi izbilo ko zna sta. Sigurno su imali opcije "sta bi bilo kad bismo rekli da postoje" Neko sa njima verovatno ima komunikaciju a to nismo mi, to nisi ti :) No docice dan...
[Vrh] Go down
Terrestrial
Prašina



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 3
Age : 43
Location : Beograd
Registration date : 01.10.2011

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Icon_minitimesub lis 01, 2011 4:27 pm

Pozdrav svima.
Ljudi,nemojte se previse zaludjivati sa Nibiruom zato sto jos nemamo konkretnih dokaza da on uopste i postoji.
Vanzemaljci oni napredni mogu lako da uniste ljudski rod,jednostavno naprave bio-hemijsko oruzje ispuste ga i gotovi smo,a planeta Zemlja netaktutna.I mi ne mozemo znati planove svih vanzemaljaca.Moguce je da su neki dobri a neki losi.
I ne brinite,uskoro ce doci dan koji svi prizeljkujemo zato sto oni odozgo nece cekati jos dugo...
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Icon_minitimepet pro 02, 2011 2:37 pm

Volim se baviti ovim gornjim dijelom foruma samo što imam relativno malo vremena za to jer da bi prodro u svoj um, shvatio što zapravo vjerujem, potražio dokaze nekakve, (...) ode mi pola dana.
Ovaj dio "shvatio u što zapravo vjerujem" možda može zvučati čudno ali nije uopće. Teorije zevjere imaju takvu narav da je gotovo nemoguće vjerovati u iste stvari na početku zanimanja za tu tematiku i tokom kasnijih godina. Tako je i sa izvanzemaljcima, barem kod mene. Nisam jedan od onih koji jedva čekaju svaku vijest o nekom navodnom viđenju NLO-a i ne razumijem čemu toliko ushičenje pri čitanju takvih vijesti na portalima poput net.hr, indexa, t-portala itd. 99% toga nema veze sa istinom. Ovih 1% samo polovično.
Nekoć sam vjerovao kako je tajenje ovakvih informacija uzrokovano strahom od panike koja bi eventualno nastala. No takvo vjerovanje je zapravo jednosmjerno i podrazumjeva da se ne želi stvarati panika. Zapravo, pri razmišljanju o ovoj tematici, potrebno je upotrijebiti i ostale teorije zavjere poput masonerije i ostalih teorija menipulacije, kriptozoologije, alternativne povijesti i na kraju ufologije. Koliko primječujem, mnoštvo ufologa se bavi isključivo ufologijom i eventualno astronomijom pa tako ispadnu smješni kada kažu kako se svetaji kako bi se ljudi zaštitili. Ne kažu to tim riječima ali u tom smislu. Takvi stvaraju glupe teorije kako mi robujemo izvanzemaljcima za iskopavanje zlata (ako su svladali putovanje do Zemlje, vjerojatno znaju stvoriti zlato iz govneta).
Krenimo redom, što močnici zapravo žele? Da kontroliraju ljude, to je odavno poznato. Tako se u vijesti, u novine i na portale objavljuje samo ono što se želi objaviti, proamerički i prodemokratski stav. Stvara se iluzija amerike kao svjetskog čuvara mira i borca za ljudska prava. Tako su pridobili neinformiranu večinu. No što sa onima koji im ne vjeruju? Čini mi se da je objašnjenje dobro izneseno u jednoj epizodi X-Filesa, Redux ako baš nekoga zanima (što ne čini X-Files conspiracy udžbenikom ali mi se teorija čini sasvim uvjerljiva):

Citat :
Što zapravo tražim?
- Četvrtu razinu. Biološku karantenu.U njoj je hrpa laboratorija i medicinske opreme unutar složenog sustava pohrane ogromnih količina DNK.
-Čijeg DNK?
- Skoro svih Amera rođenih nakon 1945. Svih useljenika i starosjedilaca koji su dali krv državnome liječniku. To je ono što sam vam rekao. To je podvala u koju ste uvučeni. Počeci sežu 50 g. Unatrag, do kraja II. Svjetskog rata. Igrajući na kartu apetita za lažnim otkrićima i pučanstva prestrašenog nuklearnom bombom, vojni je stožer raspirio požar priča o "letećim tanjurima". Ima istina koje mogu ubiti naciju. Vojska je trebala odvući pozornost sa strategije naoružanja: Globalna dominacija putem sposobnosti za apsolutno uništenje protivnika. Nuklearna je karta dobra kad bismo je samo mi odigrali, ali su generali znali da ne mogu dobiti rat u odnosima s javnosti. Ova lica iz Hirošime nisu ono što su Amerikanci htjeli vidjeti u ogledalu. Oppenheimer je to znao, ali smo ga ušutkali. Kad su Rusi konstruirali bombu, u vojsci su se bojali primirja. Posao Amerike nije posao, već rat. Još od Građanskog rata ništa snažnije ne pokreće privredu. Trebali smo razlog za trošenje. Rata nije bilo, ali smo to tako zvali. Hladni je rat bio pedesetogodišnja borba s javnosti, riskantna igra izazivanja protivnika kojeg smo samo pljuvali. I komunisti su po nama pljuvali. "Pokopat ćemo vas", rekao je Hruščov. Mase su u to vjerovale. McCarthyjeve manipulacije su ih potpuno pridobile. Vratili smo im to par puta, na Kubi, u Koreji i Vijetnamu. Nitko se nije usudio baciti bombu.
- A što s time imaju leteći tanjuri?
Vojska je vidjela priliku u priči o Roswellu 1947. godine. Što se više poricalo, to se više u to vjerovalo. Izvanzemaljci su stigli: Priča za javnost naručena od generala koji su željeli veći ratni proračun. Otvorili su istrage pod nazivima Grudge, Twinkle, Projekt "Blue Book", Majestic 12. Navukli su profesore, kongresnike, dali im lažne činjenice, mutne fotke i svjedoke, te oni isto povjerovaše. Uspjeli su namagarčiti i MacArthura, za Boga miloga. Bilo je i više sreće nego pameti. Znate li kad je uzletio prvi nadzvučni zrakoplov? 1947. godine. Uskoro je svaka pokusna letjelica izazvala viđenje NLO-a. A kad su počele priče o otmicama, to je već bilo presavršeno. Malo je nedostajalo da nas u Koreji ne skuže. Kinezi i Sovjeti su znali. UN je zakuhao.
-Biološko oružje. Optuženi smo za njegovu upotrebu u Koreji.
-Bilo je u fazi razvoja, ne ono što mi i Rusi sad imamo.
Biološka oružja iz Zaljevskog rata su bila genijalna, gotovo nedokaziva. Razvijena su u ovoj zgradi (pentagon).
- A one otmice, to je bila laž?
Ne baš doslovno. Građani su otimani i podvrgavani pokusima. Povjerljivi vojni projekt apsolutne tajnosti i još u tijeku.
Jeste li čuli kako pod zadnje vrijeme vojska i CIA niječu Roswell? I kakav je učinak? Još bjesnije i raširenije vjerovanje.
Američki apetit za lažnim otkrićima.
- Ali sam izvanzemaljce vidio. Bio sam svjedokom tih stvari.
Vidjeli ste što su oni htjeli da vidite. Granica između znanosti i znanstvene fantastike ne postoji, samo nadzor nad temeljnom sastavnicom života - DNK. Vašom, mojom, svačijom.
- Čemu podvala? Čemu materijalni dokazi o izvanzemaljcu koji se mogu pobiti?
Truplo koje ste pronašli bilo je tako dobro, uvjerljivo, da je samo znanstvena provjera mogla otkriti varku.
-Scullyjeva bi to prokužila.

Naravno, ne treba ovo shvatiti doslovno ali treba uzeti u obzir i razmotriti mogućnost da su izvanzemaljci podvala.
Ovakvim se načinom neće riješiti ljudi koji ne vjeruju u američku dobrotu ali će im um zaokupiti nečim drugim. I naravno, što se više niječe nešto, to je vjerojatnije da se taji nešto. Samo što se na ovom primjeru možda radi o iskorištavanju onoga "ja znam da ti znaš da ja znam" odnosono u ovom slučaju "ja znam da ti misliš da ja znam". I čini se da djeluje. Svi sumnjaju da postoje jako močna oružja. Samo nitko ne zna koliko točno močna. Niti kako izgledaju.
Ovakav stav nikako ne opravdava navodne spiljske slikarije (kao i sumeranske, indijanske, srednjovjekovne ...) NLO-a i izvanzemaljaca ali možda je pogrešno sve to odmah pripisati izvanzemaljcima bez da se pokuša objasniti na ovozemaljski način. Činjenica je da je svaka slika koja navodno prikazuje izvanzemaljce nacrtana primitivno, niti jedna stilski dorađena slika ne prikazuje nešto neobjašnjeno. Ista stvar je sa kipićima. Niti jedan "lijepi kip" koji pokazuje božanstvo ne prikazuje nešto nalik izvanzemaljcu. Uostalom, da su sumerane posječivali izvanzemaljci, vjerojatno bi njihova božanstva bila Alieni a ne antropomorfni bogovi. Oni "sumnjivi" kipići koji bi mogli prikazati izvanzemaljca su napravljeni od strane umjetnika čija sposobnost je bila poput autora vilendorfske venere. Rekao bi još kako je kontrediktorno vjerovanje nekih ljudi kako je ljudski um svemočan da može posjedovati telepatske sposobnosti, ima auru i ostala nadnaravna svojstva (što su za mene gluposti ali mnogi vjeruju) a istodobno tvrdite kako su nam izvanzemaljci pokazali kako se zemlja obrađuje. Glupošću smatram i teoriju kako su nas stvorili izvanzemaljci jer je to najobičnije podcjenjivanje evolucije koja je vrlo logična teorija i koja ve već i prije pravila čuda.
Što se srednjovjekovnih slika tiče, sve mi se čine objašnjive. Postavit ću neke sa svojeg kompjutera:

https://2img.net/r/ihimizer/img710/3946/romaufo.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img834/2649/aliensinship.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img705/1664/ballufo.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img338/4591/frenchufo.jpg

Na ovum slikama vidi se svašta. I NLO ako se baš traži. Ali mnogo toga bi se dalo reći za ove prikaze prije nego za NLO pa tako:
Na prvoj ne vidim ništa sumnjivo, morat će mi netko ukazati kud da gledam
Na drugoj me ovo podsječa ne nekakav grb, možda sunce i mjesec. Ovo potonje bi svakako rekao da je rješenje kada ne bi bilo ovih lica, pošto su lica prisutna vjerojatno je grb.
Na trećoj srednjovjekovni prikaz sunca. Poznato je kako se u to vrijeme sunce nije crtalo kao danas, krug iz kojeg zrači svijetlost nego uglavnom kao zlatna kugla na nebu. Pošto ovo ima nekakve rezbarije, moguće je i da je riječ o nekakvoj kruni.
Četvrta, Halleyev komet, okolo polarna svijetlost, munje šta već.

Imam i dvije slike s čijim se objašnjenjem ljudi uglavnom ne slažu ali meni je objašnjenje sasvim logično:
https://2img.net/r/ihimizer/img818/7708/redufosaucer.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img215/5595/jesusmaryufo.jpg

Na prvoj, objašnjenje su ovi borovi. Jasno se vidi kako su krugovi povezani crtom koja se prema vrhu stanjuje. Zašto je ispod Isuse bijele boje, ne znam, možda jer je na crnoj podlozi pa da se vidi ili što god, samo ne vidim kako bi NLO bio tako mali naspram križa i još k tome na zemlji a ne u zraku.
Drugu je teže objasniti ali ako se ovdje radi o NLO-ima sumnjam da bi ljudi tako mirno stajali i gledali u biskupa kako igra golf.

Dakle skeptički pogled na Roswell i ostala moguća Roswellu slična "mjesta pada", otmice su također objašnjene u citatu iz X-Filesa, slike također. Ostaju krugovi u žitu. Jednostavno je reći kako to ljudi rade. U jednom dokumentarcu sam vidio intervijue sa skupinama ljudi koji po noći uzmu kolac i uže i prave krugove u žitu i to vrlo kompleksne. No što je sa onim najkompliciranijim? Vidio sam slike krugova u žitu za koje se kaže kako su rezultat neke matematičke funkcije. To je već teže objasniti. Ali svejedno ne treba otpisati kolce i užad ili možda grmljavine, pijavice, i na kraju krajeva najlogičnije rješenje - foto i video montaže.
Što god od ovoga zauzeli, lakše je povjerovati nego da se izvanzemaljcima da računati po poljima žita.

Za kraj bi se još samo zapitao vjerujem li u sve ovo? Odgovor je - ne znam. Dokazi mi se čine donekle čvrsti. Ako i zanemarimo dokaze, opet je veliki motiv močnika da nas obmanjuju o postojanju izvanzemaljaca. Zatim kako bi izvanzemaljci stigli ovamo u razumnom vremenu čak i ako posjeduju brzinu svijetlosti? Savijaju li prostor i vrijeme? Sumnjam jer bi ima bila potrebna jako, jako velika energija.
Sve mi upućuje na to da ih nema okolo naše drage male planete. Ali isto tako negdje u svojoj dubini imam nekakvu nadu da su ipak ovdje. Ne želim prihvatiti da smo sami na ovome svijetu, da nitko ne motri na nas pa bili to izvanzemaljci ili Bog ili oboje.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Icon_minitimepet pro 02, 2011 4:34 pm

Postojanje NLO-a uopće ne smatram teorijom zavjere. Oni su vrlo dobro etablirana činjenica prema kojoj oči zatvaraju oni koji ih nisu vidjeli, a širom otvaraju oni koji su ih vidjeli.
Te letjelice nisu nikakvi američki ni ruski ni bilo koji drugi nadzvučni zrakoplovi, budući da mi za izradu objekata takvih karakteristika nemamo tehnologiju,a niti ćemo ju imati u doglednoj budućnosti. Preporučam knjigu "NLO-i", od američke novinarke Leslie Kean svima onima koji se nisu dovoljno informirali o dotičnoj tematici.
Vanzemaljci su daleko najvjerojatnije, ali ne i jedino moguće objašnjenje pojave NLO-a. Druga dva objašnjenja su recimo masovne vizualizacije (ili halucinacije) i putovanje ljudi kroz vrijeme. Da bi nešto što je daleko najvjerojatnije postalo i sigurno, nužni su susreti treće vrste (susret čovjeka i vanzemaljca), o kojima se relativno malo pisalo tijekom povijesti. Češće se pisalo o otmicama nego o direktnoj komunikaciji oči u oči. Iz pouzdanih izvora znam ljude koji su vidjeli vanzemaljce i s njima telepatski komunicirali, a nisu "samo" vidjeli letjelice. Može se zaključiti da postoje različite grupacije bića koje nas posjećuju. Na temelju nekih transkripata istražitelji su došli do zaključaka da je otprilike četvrtina tih grupacija opasna za ljude, a tri četvrtine su pozitivne i žele nam pomoći, ili su neutralne.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Icon_minitimepet pro 02, 2011 7:08 pm

Nema šanse da povjerujem dok sam ne vidim ili popričam s nekim čija je priča dovoljno uvjerljiva da joj povjerujem. Nekoć sam vjerovao da su ovdje negdje. Ali kako vrijeme odmiče, sve mi se više čini da ih nema u Zemljinoj blizini. Pri tom ne niječem postojanje nekog inteligentnog bića negdje u svemiru, to bi bilo glupo.

Ako ste vi forumaši Mulder, ja sam Scully zubi
[Vrh] Go down
Foto
Žaba
Foto


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 233
Age : 37
Location : Dugo Selo
Registration date : 22.06.2011

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Icon_minitimepet pro 02, 2011 8:04 pm

Mislim da je jedini sigurni nacin da saznamo dal nas posjecuju taj da kad se javno pokazu da ih pitamo jesu to oni bili :D

U biti, kad razmislim, bio bi problem da kazu da nisu confused
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Icon_minitimepet pro 02, 2011 8:52 pm

Ja sam i Mulder i Scully, all-in-one. :D

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?    Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?  - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zašto se taje informacije o vanzemaljcima?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Bliski susreti
» Top 10 najintrigantnijih zavera o vanzemaljcima
» Slijedi li skori susret s vanzemaljcima?
» Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: