Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sto bi ste kazali Bogu?

Go down 
+30
Michael1
Bella.Lilly
Zyon
tinityrannical
Jedi Mind Tricks
Ymir
Q
Dantalion
Jagor
Grave Digger
Faust
2pac
Hladni
Blackness
Star
megawar888
Bozon
The Dark Princess♥
Madonna
Blizzard
Legionar
wanderer
primitive101
Fantom
Dada289
Lyra
Foto
Tonks
Chakotay
Alpha
34 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto bi ste kazali Bogu?    Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Icon_minitimesub kol 06, 2011 2:10 pm

Nemojte se bojati, ako i postoji takvo biće, a da mi baš ništa ne možemo, tada nema smisla strah. No ja mislim da takav entitet i ne postoji, no to nije ni važno jer naša sloboda je u našim glavama i našim srcima, a ne izvan nas ;)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto bi ste kazali Bogu?    Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Icon_minitimesub kol 06, 2011 10:34 pm

Oko nas i u nama je energija, esenca frekvencije, koja nije ni loša, ni dobra, ona je neutralna. Od nje se sastoji i sam Bog...
Eh, sad, mi stvaramo vraga, našim crnim mislima, pozitivno preokrečemo u negativno, Boga nesvjesno pretvaramo u vraga... Zar nije tako?
Pogledajte one koji vjeruju u uroke, koji su praznovjerni. Uroci su nešto negativno, jel tako? Sa mislima da smo ureknuti, jer, eto, desilo nam se nešto loše, loše nam se i desi. Ili praznovjerje? Crna mačka preko puta- nesreća. Naravno, stalno ćemo o tom misliti, na negativni način, i loše će nam se desiti.
Sve je neutralno, mi pojednici, ili skupine ljudi čak (što je još i puno gorje), mijenjamo neutralnu frekvenciju u negativnu, ili, molitvom u pozitivnu - iliti u čuda...

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto bi ste kazali Bogu?    Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Icon_minitimesub kol 06, 2011 11:54 pm

Dada289 je napisao/la:
Crna mačka preko puta- nesreća. Naravno, stalno ćemo o tom misliti, na negativni način, i loše će nam se desiti.
...
Ma nije problem crna mačka ako ti pređe preko puta, problem je ako se vrati nazad, e to je stvarno gadno... kaže vidoviti Milan zubi lol!

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto bi ste kazali Bogu?    Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Icon_minitimened kol 07, 2011 12:24 am

Kažem ti ja, sve je to čisto iz naših glava! Faraoni rekli da ako netko uđe u njihove grobnice, da će ima se desiti zlo, ljudi u to vjerovali tisućama godina, prvi arheolozi ušli u piramide, i bum, umrli od neobjašnjivih bolesti. Čudno, ali nije, jer, snaga uma je jedna gaaadna stvar. Ono, želi, i ostvarit će ti se, skoro pa je istinito!

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto bi ste kazali Bogu?    Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Icon_minitimened kol 07, 2011 12:48 am

Dobro ovo sa arheolozima je bila neka bakterija ili tako nešto od čega su umrli, to je objašnjeno. Ono sa želi i ostvarit će ti se nije skoro nego potpuno istina, tj. neće ti se ostvariti, jer ti samo želiš da ti se ostvari, a taj osjećaj je jako jak, tama je ponekad lijepo željeti, a kad to što želimo ostvarimo tada se gubi taj osjećaj, pa sve ostane na neostvarenim željama, kako bi ih mogli željeti i uživati u tom osjećaju :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto bi ste kazali Bogu?    Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Icon_minitimened kol 07, 2011 1:42 am

Svašta oni kažu, bakterije, virusi, tko zna što, ali kolektivno razmišljanje? Puca u srž svega! Mislima i željama (na onaj pravi način, kojeg jako malo ljudi zna), možemo sve, ali baš sve! Možemo doći do Boga osobno, i porazgovarati sa njime! Pitati ga jednostavno pitanje... Koja je naša uloga u svemu, koja nam je bit postojanja. Da, ja bi ga to pitala, Zašto sam tu, i koja mi je svrha biti ovdje sada...

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto bi ste kazali Bogu?    Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Icon_minitimened kol 07, 2011 11:50 am

Bog je sigurno žena i kad bi Je sreo onda bih joj pjevao ovu pjesmu :)

[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto bi ste kazali Bogu?    Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Icon_minitimened kol 07, 2011 12:13 pm

@Dada... i što misliš što bi ti odgovorio?

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto bi ste kazali Bogu?    Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Icon_minitimened kol 07, 2011 1:35 pm

Da je svrha nase biti ucenje, duhovni rast

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto bi ste kazali Bogu?    Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Icon_minitimened kol 07, 2011 2:25 pm

... da i ja to mislim, učiti, razvijati se, biti svakim danom sve bolji, slažem se s tobom :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto bi ste kazali Bogu?    Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Icon_minitimened kol 07, 2011 2:49 pm

Da, jedina nasa uloga je da kroz ucenje i spoznaju samih sebe budemo sto blize univerzalnom Njemu. Uzasce nas ceka tada.

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto bi ste kazali Bogu?    Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Icon_minitimepon kol 08, 2011 2:28 pm

Pitao bih ga isto što i Alpha; zašto toliko loših stvari na Zemlji?

Neki kažu da iz Božje perspektive ne postoji dobro i loše i da mi to ne razumijemo. Neki kažu da je to sve zakon prirode, a da mi to vidimo okrutnim. Mislim da ljudi ipak mogu/trebaju bolje.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto bi ste kazali Bogu?    Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Icon_minitimepon kol 08, 2011 2:57 pm

Da li možeš razumjeti da je to što si rekao i jedno i drugo tj. i da ljudi mogu i moraju bolje i to da Bog to ne doživljavao kao nešto loše i kao nešto za što bi nas trebao kazniti, da je to oboje točno u isto vrijeme?

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto bi ste kazali Bogu?    Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Icon_minitimesri kol 17, 2011 1:57 pm

Pitao bih ga: "Po čemu mogu znati da si ti Bog?"
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto bi ste kazali Bogu?    Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Icon_minitimesri oľu 28, 2012 6:17 pm

nista,zbog toga sto bi mi on odgovorio prije nego sto bi ga ista zapitao s obzirom na bozje sveznanje...@ kava
[Vrh] Go down
The Dark Princess♥
Stanica
The Dark Princess♥


Female
Leo Buffalo
Broj postova : 29
Age : 26
Location : Šabac,Serbia
Registration date : 30.03.2012

Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto bi ste kazali Bogu?    Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Icon_minitimepet oľu 30, 2012 5:21 pm

Ne znam.Nikad o tome nisam razmišljala i nemam nikakvu ideju.
[Vrh] Go down
Bozon
Riba
Bozon


Male
Scorpio Horse
Broj postova : 173
Age : 33
Location : Balkan
Registration date : 06.05.2012

Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto bi ste kazali Bogu?    Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Icon_minitimepon svi 07, 2012 4:16 pm

Kad bi Bog bio sijedi djedica iliti nebeski drkadžija koji može razgovarati sa mnom, imao bih pun qurac pitanja.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto bi ste kazali Bogu?    Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Icon_minitimepon svi 07, 2012 8:02 pm

a sta ako je Bog tvoja svjest ? :)
[Vrh] Go down
Bozon
Riba
Bozon


Male
Scorpio Horse
Broj postova : 173
Age : 33
Location : Balkan
Registration date : 06.05.2012

Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto bi ste kazali Bogu?    Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Icon_minitimepon svi 07, 2012 8:33 pm

a i to je moguće... obožavam solipsizam zubi
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto bi ste kazali Bogu?    Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Icon_minitimeuto svi 08, 2012 12:27 am

Rekla bi mu hvala! hail

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
megawar888
Riba
megawar888


Male
Libra Horse
Broj postova : 196
Age : 33
Location : Zona Sumraka
Registration date : 30.04.2012

Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto bi ste kazali Bogu?    Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Icon_minitimened svi 13, 2012 9:48 pm

Pitao bih ga:Koliko ću dugo živjeti?
Rekao bih mu:Hvala ti na svemu što si učinio za ljude i životinje.
Tražio bih ga:Da ne bude smak svijeta.
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto bi ste kazali Bogu?    Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Icon_minitimeuto svi 15, 2012 9:20 pm

Neka bude volja tvoja
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto bi ste kazali Bogu?    Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Icon_minitimepet svi 18, 2012 2:27 pm

A cija bi drugo bila? face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blackness
Višestanični organizam
Blackness


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 35
Age : 33
Registration date : 06.03.2012

Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto bi ste kazali Bogu?    Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Icon_minitimepet svi 18, 2012 5:13 pm

koj k je sa boleštinama?
zlo koje ljudi nanose ljudima mogu shvatit
i životinje, i biljke, takođe
ali bolesti? No sense mate
moraćeš mi to jednon objasnit
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto bi ste kazali Bogu?    Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Icon_minitimepet svi 18, 2012 11:23 pm

Pa, bolestine su samo manifestacija necega. Neke sitne kulture kojoj mi predstavljamo isto ono sto Zemlja predstavlja nama...i jednako se tako ponasaju kako se i mi ponasamo prema Zemlji tj. ubijaju ono sto ih odrzava na zivotu.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto bi ste kazali Bogu?    Sto bi ste kazali Bogu?  - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sto bi ste kazali Bogu?
[Vrh] 
Stranica 2 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: