Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Šaptač psima (Cesar Milan)

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Šaptač psima (Cesar Milan) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šaptač psima (Cesar Milan)   Šaptač psima (Cesar Milan) - Page 2 Icon_minitimesri kol 17, 2011 11:43 am

A cuj...ekstremi su odlicni za znanstvene radove i nova otkrica ali malo je nezahvalno funkcionirati po principu ekstrema u svakodnevnom zivotu. Uvijek moze postojati "nesto" sto je van mase ali masa je masa.
Uostalom prikazivani su bas i ti primjeri kada se pas bojao garaze, kompresora za zrak i tako svega povezanog za garazu. Na kraju je ispalo da reagira na energiju zene koju nervira sto je muz tako puno u garazi. Propravilo zenu, popravio se i pas.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Šaptač psima (Cesar Milan) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šaptač psima (Cesar Milan)   Šaptač psima (Cesar Milan) - Page 2 Icon_minitimesri kol 17, 2011 11:49 am

Pa upravo su ekstremi prikazani u toj emisiji... Ali da, imaš pravo!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Šaptač psima (Cesar Milan) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šaptač psima (Cesar Milan)   Šaptač psima (Cesar Milan) - Page 2 Icon_minitimesri kol 17, 2011 12:05 pm

Ne bih rekla da su ekstremi. Ako se pogleda vise emisija jasno se vidi uzorak ponasanja i pasa i vlasnika te Cezarova metoda.

Nama se ponekad neke stvari cine ekstremne cisto zato jer ih uopce nismo zamjetili u vlastitoj okolini kao problem nego ih smatramo normalnima. Recimo, meni uopce ne bi palo na pamet zvati Cezara za neke od situacija koje su tamo prikazane. Juce je bila neka cura kojoj psic lose reagira na njenu agresiju al kad nije agresivna onda je dobar. I sad je njoj trebao Cezar da joj kaze da onda ne bude agresivna prema psu 8)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Šaptač psima (Cesar Milan) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šaptač psima (Cesar Milan)   Šaptač psima (Cesar Milan) - Page 2 Icon_minitimesri kol 17, 2011 12:22 pm

A kako bi ti onda definirala jednog psa koji je ekstrem?

Tu i tamo znaju biti malo blesavi ljudi što zovu Cesara jer se ne sjete sami tjedan dana prošetati sa psom pa se čude njegovu ponašanju. Ili pak agresivni psi čiji su vlasnici isto agresivni.
Ali opet, dosta se puta mogu vidjeti psi koji stvarno trebaju pomoć neke osobe kao što je taj Cesar. Koš za smeće, strah od groma, onaj pas bez prednjih nogu šta je bio sav zdeprimiran, pas koji je isto sav pasivan posto nakon što je vlasnik umro, pas kojem se neda u šetnju nikada (stalno je izvaljen i spava), engleski buldog koji poludi kad mu se čiste bore oko noseka.... Oni su drugčiji od ostalih pasa jer imaju drugčije probleme, pa ih ja automatski "stavljam" među ekstreme....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Šaptač psima (Cesar Milan) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šaptač psima (Cesar Milan)   Šaptač psima (Cesar Milan) - Page 2 Icon_minitimesri kol 17, 2011 12:29 pm

Ne znam...cula sam da do sada Cezar nije uspio pomoci samo jednom psu. Ne znam koja je prica bila ali to je sigurno bio ekstrem.
Ovo sto oni prikazuju su, iz mog kuta gledanja, vrlo cesti problemi. Zato ih i prikazuju. Na taj nacin i ostali mogu nesto nauciti i korigirati sebe i psa na vrijeme.
Kada bi sve bili ekstremi onda se nikom ne bi moglo pomoci. Cezaru dobro ide to sto radi bas zato jer kuzi sistem i psihologiju. Ekstrem se ne moze korigirat tek tako, a on vecinu pasa korigira relativno brzo. Neke vodi k sebi na par tjedana i naravno vlasnici su bitan faktor ali tip (Cezar) odmah polovi u cem je problem.
Mi koji nismo toliko u tom svijetu dozivljavamo takve situacije kao ekstremne iako one to zapravo bas i nisu.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Šaptač psima (Cesar Milan) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šaptač psima (Cesar Milan)   Šaptač psima (Cesar Milan) - Page 2 Icon_minitimesri kol 17, 2011 12:33 pm

Da, kad se malo bolje pogleda to je istina.
Koliko se ja sjećam, bila su 2-3 psa koja je uzeo sa sobom na godinu dana... Bio je 1 pas kojeg nije baš "sredio", ali ga je kao uzeo sebi a vlasnici dao nekog psa iz njegovog čopora.
Sve u svemu, fascinantan je. :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Šaptač psima (Cesar Milan) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šaptač psima (Cesar Milan)   Šaptač psima (Cesar Milan) - Page 2 Icon_minitimesri kol 17, 2011 12:36 pm

To svakako...mislim da je fascinantan 5

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Šaptač psima (Cesar Milan) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šaptač psima (Cesar Milan)   Šaptač psima (Cesar Milan) - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Šaptač psima (Cesar Milan)
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Kućni ljubimci-
Forum(o)Bir: