Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Lucidni snovi

Go down 
+33
web dust
entitet369
zvezda
Novus ordo seclorum
Jedi Mind Tricks
grga@bizArt
primitive101
leont
Galileo Galilei
zivanac8
Skulptura
2pac
timaritelj
tinityrannical
Kahali
Florence.
Dada289
MoW
Athena
Dantalion
*leptirica
Einar
Hladni
Johnny wayne
Tonks
silmarien
Madonna
Alpha
orca
Phyre Q.
Morn
Chakotay
meii
37 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
Autor/icaPoruka
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Lucidni snovi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 8 Icon_minitimečet sij 28, 2016 2:25 am

Znam kratki i ucinkovit nacin za dozivljavanje vantjelesnog iskustva. Koga zanima mogu mu objasniti u privatnoj poruki ili poruci ponogi ponozi .
Ako nisi produhovljen nisam siguran da ce ti uspjeti.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Lucidni snovi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 8 Icon_minitimečet sij 28, 2016 3:59 am

sta znaci bit produhovljen :)

i sto se se uhvatili van tjelesno iskustva,to moze svaki prosjecan tupson iskusit na sest miliona nacina,a iskusava navece dok sanja il jos bolje i da malo kontrolise astral preko Lucidnosti...Mene zanima Grga,mozes li mi dati neku metodu da iskusim van svemirsko iskustvo,nesto sto je van kompletnog svemira,vremena i prostora?

Ne moras privatne poruke slat, svi se ovdje nalaze jer su radoznali i zele uciti stvari il djeliti iskustva,tak da opleti slobodno po temi,nece niko zavrsit u paklu ako nesto sjebe,ima odje ko ce mu pomoci da se stabilizuje i to vantjelesno :)
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Lucidni snovi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 8 Icon_minitimečet sij 28, 2016 10:15 am

Nemogu ti objasniti ali ti mogu pomoci shvatiti. Nisam ni ja siguran sto je sve to sto me je spopalo jer uvidam da ima malo ljudi s kojima mogu o tome razgovarati. Ustvari jos nisam upoznao covjeka uzivo i cuo iz njegovih usta da je bio tamo. Svi nesto naklapaju jer im je fora mistericno a oni su kao iskusili. Dosao sam do trenutka da shvacam sve. Kako?? nemam pojma mozda sam stvarno predodreden. I ja sam zbunjen.
Dosta sam clanaka nasao da pisu o tzv plejadincima proogooglaj pa ces znat. Kada pocnes pisati kao sto neki ljudi kanaliziraju njihove poruke shvatis u jednom trenutku da i ti dobivas poruke. Kad razmislis ustvari ja saljem te poruke. Kad bolje razmislim to je moj izbor. Zelim spasiti covjecanstvo i svijet osjecam se kao dio citavog svemira a ne kao pojedinac. Zelim to iskoristiti na najbolji moguci nacin da sijem dobrotu i ljubav.
Jako puno vjezbam mozak ucim sve do cega dodem jednostavno sam zeljan novih informacija vise nego jela. A i posebna konfiguracija mozga i sklop dogadaja omogucuju mi da sve vidim i shvatim.
Gledajuci iz te perspektive dozivjeti svjesno nesvjesno stanje zbunjuje svaki mozak koji pokusava racionalizirati slike i upiti njezine ljepote.
Kad kazem da sam bio tamo gdje nitko nije znam da sam bio.
Moj mozak je kreirao mjesto bez prostora i vrjeme bez tecnosti hladno tamno u tisini znam da sam tamo a mog tjela nema nema. Nemogu ispustiti zvuk nemogu napraviti pokret da utjecem na svjet. Bespomocno gledam kako se svjet urusava. Vidim to. Sad kada sam svjestan i fizicki postojim mogu ipak utjecat na shvacanje i vizionarske sposobnosti na druge ljude da ih upozorim.
Iskreno neznam kad i kako sam to dozivio. Neznam dali sam to uopce i dozivio ili je to produkt mojeg racionalziranja i kreativnosti u mozgu. I sad imam osjecaj kao da sam tamo i mogu otici kad god zelim.
I ja trazim odgovore. Einstein je rekao da je ljepota u rjesavanju kompleksnih zadataka a ne njihovo rjesenje. Shvacam ga.
Malo sam previse otvoren na ovom forumu i da imam viziju da cu privuci nesto. Nakraju krajeva zato i pisem. S razlogom. Nadam se da ce to biti dobre vibre i pozitivne za sve nas.
Pa da ti nakraju recem svoju metodu; uci i puno uci. Suti i slusaj. Probaj sve sto ti zivot pruza penji se na najvise objekte ali i otidi sto dublje mozes. Dozivi strah i shvati ga kao toleranciju tjela na svoje sposobnosti. Tvoje su sposobnosti beskonacne. Prkosi zakonima fizike postuj zakone prirode. Nebudi ljen skrt bahat prozdrljiv. Ubi svoj ego. Promatraj svjet sa cudenjem ne pokusavaj ga iskoristit za svoje materijalno dobro. Odbaci materijalno jer je to jedini put ka duhovnom. Budi u prirodi budi priroda cjeni ju i voli kao svoju majku. Ubite TV. Uzivajte u ljepoti tisine slusajte vjetar i lisce. Probajte sve nemojte se bojati budite radoznali. Jer sam ako pomicete granice mozete preci preko njih.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Lucidni snovi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 8 Icon_minitimečet sij 28, 2016 3:11 pm

Ok,no problem...posto me podsjecas na mene u davnim vremena,da se ne ponavljam,podji na moj profil i procitaj neke postove,da ti se razbistre objjasnjenja ;)

onda ces mozda i shvatiti kako je ta ljubav jako sklizak teren i ako si tu dje mislim da jesi,moras to iskoristiti za sljedeci skok i napustiti trenutno stanje potpuno...ljubav je ok,al ima dubljih stvari...
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Lucidni snovi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 8 Icon_minitimečet sij 28, 2016 4:48 pm

Ma stima spomeno sam ljubav... otici cu na post tvoj.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Lucidni snovi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 8 Icon_minitimečet sij 28, 2016 4:57 pm

ne moras na moje postove,ima i brdo dobrog materijala koji objasnjava vecinu toga sto prolazish na ovom forumu..
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Lucidni snovi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 8 Icon_minitimečet sij 28, 2016 5:18 pm

Pa zato sam i tu. Proucavam ucim istrazujem.
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Lucidni snovi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 8 Icon_minitimened sij 31, 2016 11:55 pm

Skok😲
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Lucidni snovi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 8 Icon_minitimepon vel 01, 2016 12:03 pm

#236A
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Lucidni snovi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 8 Icon_minitimepon vel 15, 2016 10:38 am

Još kao malo dijete od otprilike 4god. imao sam lucidan san koji me je pratio kroz čitav život i izazivao u meni istraživački duh da se probudi i pokuša shvatiti svijet i ljude, a najviše meni bližnje.
Sijedim na fotelji u svojoj piđamici, izbljedeloj i već skvrčenoj da su mi zglobovi i gležnjevi odavali moju mršavu konstrukciju tijela iliti slabu anatomiju iliti neishranjenosti. Moja majka sijedi sa moje desne strane na nešto višoj stolici, a moj otac sa njezine desne strane na najvišoj stolici. Svi skupa pratimo zanimljiv sadrzaj na blablavizoru. Sunčeve zrake naprosto paraju zrnca prašine u prostoriji sa starim ofucanim stolicama i tepihom. Unatoč svemu osjećao sam se sretan i siguran kraj svojih roditelja. Imam sestru ali nje u tom snu nije bilo. A mislim da je bila sa nama tik prije negoli sam utonuo u taj san. Kažem imao sam oko 4god i nemoguće se osjetiti svih detalja iz stvarnosti tog doba ali san mi je ostao jasno uklesan u pamćenje i na neki način me proganjao ili što već u zivotu. Utonem ja u san, sanjam stvarnost baš kakva je bila. Vidio sam sebe, majku i oca točno na pozicijama paralelne sa zbiljom. Nisam ni bio svjestan da sanjam. Kako smo zurili u TV nešto me je tjeralo da se okrenem, čuo sam nekakve zvukove laganog hoda uz škripanje starih daska kojim su bili podaskani podovi u našem stanu kojeg smo naselili kad su se rudari iselili zbog zatvaranja rudnika is kojeg se kopao ugljen u doba komunizma i slavljenja i poštivanja reda rada i discipline u iluziji zvanoj stvarnost. Da se vratim to škripanje me tjera da se okrenem, i sad me prolaze trnci, i kako su iza nas bila vrata u hodnik imao sam pogled na ogledalo u hodniku. I nešto me tjera da gledam u taj zrcala. Začuo se smijeh ciničan, podli i kao nekako iz visoka. Neko je kod nas u stanu!!! Sad vidim i njegov odraz u ogledalu ali u sijeni. Bojim se. Strah me blokira. U panici želim vrištati ali ne mogu ispustiti ni ton iz svojih usta. Želim prodrmati ruku majke koja je sjedala do mene sa desne strane i obavijestiti ju o nepozvanim gostu ali nemogu, paraliza je uzela kontrolu nad mojim tijelom. I nisam mogao mrdnuti sa svojim udovima ali mogao sam okrenuti glavu da zurim u taj špigelj u odraz lika u sijeni koji se smije sve jače i jače. I nije uopće mario da će ga netko vidjeti i poduzeti neznam ni sam što. Smije mi se u facu a u meni sami hladni strah. Tako prođe pokraj vrata i u smijehu i sijeni izađe nekamo van.
Tog trenutka sam se trgnuo iz sna i počeo urlati. Još neoslobođeni urlik iz mojeg grla utopi moja majka u zagrljaju. Najljepšem i najtoplijem zagrljaju mnogo bi reći spokojnim zagrljajem.
Naravno da sam si ja taj san kroz život tumačio na svakakve načine. Zapravo mogu reći da mi je taj san bio prekretnica kao prosvjetljenje u životu i utjecao na izgradnju moje osobnosti.
Ovih dana kad sam se javljao na forum u traganju za odgovorima, tražio sam odgovore na moje stanje koje sam tog trenutka prolazio. Plako sam sam u sobi, svi moji zbog kojih živim, su me ostavili. Srce mi je puklo. Dao sam sve od sebe i na kraju ostao sam. Tražio sam krivca za tu situaciju i nakon glavolomnog razmišljanja našao sam uzrok te situacije. Sebe!!! Tog trenutka sam se pokajao pred Bogom. I odjednom bol i teret sa srca su nestali osjetio sam olakšanje u tijelu i glavi koje nisam osjetio jako dugo, a mračna soba je postala osvjetljena kao da sam ja isijavao svjetlost ko neki radioaktivni element.
Sad vidim jasnije i neiskrivljenu stvarnost oko sebe. Ostvario sam najvažniji cilj u mojem životu. Probudio sam suprugu pokajao sam joj se i oprostio joj i vratio ju nazad sa našim dijetetom u naš zivot.
Sad mogu protumačiti svoj lucidan san iz djetinjstva. Obitelj treba predstavljati sigurnost, ljubav, poštovanje, podršku, utjehu..... Naše stolice na kojima smo sjedeli predstavljale su hijerarhiju u obitelji. Otac je bio na najvišoj stolici, majka na srednjoj a ja na najmanjoj. Gledamo TV i divimo se i uživamo u slobodi, ljepoti i poziciji u hierarhijskom poretku u državi. Tako je trebalo biti, tako nas je sistem učio i kreirao, tako je sistem htio. Ali nije bilo tako i ja sam to duboko u svojoj podsvijesti znao. Moja savjest mi se smijala iz sjene u odrazu u ogledalu. Govorila mi je da to nije tako idealno i jednostavno kako sam si ja složio u glavi i da zivim o u iluziji. Otac je malo zarađivao i večinu novaca potrošio sa dušama željne opijanja i hranio svoj ego. Tako da se iz mojih gležnjeva i zglobova vidla surova stvarnost naše obiteljske financijske moći. Majka nije nigdi radila bila je sa nama dijecom doma i pružila nam sve. Ne materijalno već sigurnost, ljubav i zagrljaj utjehe...Majka me odgojila u dobru osobu. Dakle ta hijerarhija pada u vodu isto kao i hijerarhija u diktatorskoj državi gdje smo bili robovi.
Lucidni snovi su bezvremenski i besprostorni i uvijek imaju značenje. Savjest i jest san i misli u našoj glavi. Kada sanjamo da padamo sa visokog a nikad to nismo iskusili naša savjest ipak može realizirati pad stvaran ko java sa svim karakteristikama stvarnog pada u našoj glavi toliko da doživimo osjećaj u tijelu. Osječaj straha. Refleksija problema iz našeg života. A kad smo tik pred udarcem u tlo. Mi se lecnemo i probudimo, naša savjest, nas duh pobjegne iz tijela koje je blizu smrti bilo to u snu ili javi. Nemam sve odgovore ali mi je sve jasno.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Lucidni snovi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 8 Icon_minitimepon vel 15, 2016 11:28 am

Stil pisanja kao u romanima
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Lucidni snovi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 8 Icon_minitimepon vel 15, 2016 1:38 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Stil pisanja kao u romanima
Samo cekan kad ce student ubiti babu lol!
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Lucidni snovi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 8 Icon_minitimepon vel 15, 2016 3:45 pm

Aljona Ivanovna :D
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Lucidni snovi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 8 Icon_minitimesri vel 17, 2016 2:34 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Stil pisanja kao u romanima
Jedi Mind Tricks je napisao/la:
Novus ordo seclorum je napisao/la:
Stil pisanja kao u romanima
Samo cekan kad ce student ubiti babu lol!
Novus ordo seclorum je napisao/la:
Aljona Ivanovna :D
bag
kava
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Lucidni snovi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 8 Icon_minitimesri vel 17, 2016 7:00 pm

Nisi čitao? 8)
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Lucidni snovi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 8 Icon_minitimepet vel 19, 2016 12:27 pm

zubo da čito? > lizola se nasnifo
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Lucidni snovi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 8 Icon_minitimened vel 28, 2016 2:33 pm

Može me ko uputiti da ovladam lucidnim snovima. Situacija je ovakva. Cesto znam tonut u takve snove bez neke meditacije. Kada tonem kroz tjelo mi prođu takvi trnci i strava. Kao da sam prikopčan na napon. Struja struji kroz mene tako jaka da me skoro svaki put probudi. Pa se tako ponovi i do pet puta. Rijetko kad se izdignem iz tijela.
Dal se treba prvo pronači zrcalo i pogledat svoj odraz. Ili je pametno odma lutati svijetom bez određenog cilja. Rijetko se kad vratim u tijelo jer me izleca neka nezgoda i probudim se.
Kako se zove to stanje kad ti tjelo preplave takvi osječaji.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Lucidni snovi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 8 Icon_minitimened vel 28, 2016 10:50 pm

[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Lucidni snovi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 8 Icon_minitimened vel 28, 2016 11:49 pm

Imam jedan recept za lucidne snove. Prijatelj konstantno ima lucidne snove kad nakon mjesec konstantnog napušavanja gandje stane i nakon dan dva počne lucidno sanjat.
Znamo svi da gandja gasi svijest i tako nam je lakše sve podnesti u zhivotu. Kad stane mozak dolazi ksebi. On postaje svijesniji. I u toj euforiji svijesnosti napadaju ga lucidni. Prema tome onda lucidni snovi bi tezili k svijesti. Neko je spominjo astralne nivoe mislim @primitive!!! Dal je to povezano?? I kako to objasniti?
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Lucidni snovi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 8 Icon_minitimepon vel 29, 2016 1:07 am

Ne, gasi svijest, ne može se svijest ugasiti. Naprotiv, neki kažu da im trava pomaže da se bolje koncetriraju, neki imaju iskustva projekcije eteričnog tijela (nešto slično doživio), neko je paranoičan, ali većina se smije ko idioti.
Mislim da dugotrajno napušavanje zbilja šteti, nemogu podnesti takve ljude, tako su usporeni, naivni (za sebe misle da su jedini probuđeni) i prilično priglupi postaju, no to je samo par negativnih stvari kod vjerojatno najkorisnije biljke na planeti.

Astral je "mjesto radnje" svih snova, pa tako i lucidnih
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Lucidni snovi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 8 Icon_minitimepon vel 29, 2016 4:25 am

Dobro je Novus objasnio,trava je dobra za razne stvari,meni je Um uvjek uzasno bio lucidan,u nekakvim stanjima jako bliskim meditativnim, al nakon par sati kada prodje faza smijanja i lupetanja :)


sad ta metoda,da pusi mjesec dana,pa stane,sta znam,nisam bash probo tako nikad,mozda pali kod lucidnog sanjanja...

Ta post TCH faza je jako slicna meditativnoj,to znam,i talasi Uma su jako smireni i fokusirani,meni se nekako uvjek upali i pozuda/jing i ak moze to fokusirati,tu energiju,u astral,vizualizacije i slicno,moze imati Lucidne astralne setnje...Ne moras spavati i imati Lucidan san da bi bio Lucidan na astralu,mozes to i budan,thats the faking point :P
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Lucidni snovi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 8 Icon_minitimepon vel 29, 2016 11:26 am

Da. I meni tako trava otvara Um, kreativne i maštovite ideje mi padaju na pamet i kako kažeš nemoraš spavati da bi bio lucidan. Mašta radi, kreativnost, samoispitivanje, promatranje i takve stvari jedino kaj sam onda usporen i paraliziran ali tek onda moj Um bude aktivan i jedva da ga ugasim. I kako @prime kaže ono stanje spuštanja smirenosti i fokusa je nešto posebno.
Znam provesti u Astralu (ako bi to bilo to?) po sat vremena, buljim kroz prozor u jednu tocku a ubiti gledam u čitavi svemir.
Od kad znam za sebe imo sam probleme sa koncentracijom i pažnjom. Često sam bio zamišljen tako da su mi druge stvari prolazile kroz život a da ih nisam ni opazio. Nemogu pročitati jedan kratki članak u novinama a da mi misli ne odlutaju. Znači li to da sam po prirodi lucidan?
Pogledajte sliku mog avatra. Kreacija moje lucidnosti. Vizija neke žene smirene, milosne, puna ljubavi, puna oproštaja i razumjevanja kao Majka koju bi svako htio. Netko kao Isus ali žensko. Nacrto sam to prije 15god negdje oko 3sata u noći. Bio sam budan čitavu noć pošto sam bio dežuran po noći. U današnje vrijeme kada se puno prića o dmt-u ljudi koji su ga konzumirali kažu da im se takva žena prikazuje u vizijama...
Kako to da sam imao takvu viziju bez konzumacije i bez da sam išta i čuo i čitao o temama na ovom forumu???
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Lucidni snovi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 8 Icon_minitimepon vel 29, 2016 1:27 pm

grga@bizArt je napisao/la:
Vizija neke žene smirene, milosne, puna ljubavi, puna oproštaja i razumjevanja kao Majka koju bi svako htio. Netko kao Isus ali žensko.

Stvarno, nije da vrijeđam tvoju sliku, ali ta žena mi izgleda potpuno suprotno od ovoga što si napisao, zli demon i netko koga ne bih htio vidjeti u noćnoj mori
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Lucidni snovi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 8 Icon_minitimepon vel 29, 2016 1:53 pm

Takvu sam ju i ja vidio. A i imam neki bizaran stil. Pa je crtež tako ispao meni iz glave. Izgleda zastrasujuće? Možda zbog kaotičnih linija i mojih agresivnih poteza! Kad mi se približila shvatio sam koliko je smirena i puna ljubavi i razumjevanja.
Eto vidiš istinu koju vidiš oko sebe je iskrivljena! Jesi li svijestan toga?
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Lucidni snovi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 8 Icon_minitimeuto oľu 01, 2016 3:21 pm

grga  je može sad 80-tak postova bez preseravanja, iskreno. nemora biti osobno informativno ali iz istinske osobnosti bi bilo cool.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Lucidni snovi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Lucidni snovi
[Vrh] 
Stranica 7 / 12.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Snovi - vas savjet

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: