Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Meditacijom do astralne projekcije

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   pet sij 11, 2008 11:57 pm

I kad se nakon 8 dana vratila...sto je rekla gdje je bila...sto je zapelo?

Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   sub sij 12, 2008 12:00 am

Nije imala neku posebnu priču, bila je naprosto blokirana, nepomična, nigdje. Nakon toga se dugo nije usudila upuštati u nikakvu praksu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   sub sij 12, 2008 12:41 am

Zeznuto... Ne kuzim kako se to moglo dogoditi...

Guardian

Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3230
Registration date : 23.09.2007

PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   sub sij 12, 2008 2:16 am

Ja imam blagu predstavu. Dusa ne shvata sta se desilo, ili shvata delimicno, ne zna da se vrati, ili ne sme, ili ne zeli... Sve su to moguci scenariji. Upozoravana sam da bi se tako nesto moglo dogoditi, pa VEOMA pazim... Jer mislim da bih mogla biti od onih koji bi povratak odlagali... A i treba se navici na nova pravila, npr. kretanja, to je veoma slikovito objasnjeno u Kastanedinoj knjizi (valjda Orlov Dar), kada su prosli kroz zavesu od dima (promenili realitet) i jedva se vuku po pesku, na izmaku snaga... *
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   sub sij 12, 2008 2:24 pm

Ja sam vec pricala o mojim iskustvima AP-a ali sve je bilo spontano...tako da nemam iskustava sa izazivanjem istih metodom meditacije ili tako neceg...

Riba

Female
Aquarius Snake
Broj postova : 142
Registration date : 20.01.2008

PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   pet sij 25, 2008 8:59 pm

Evo da se i ja priključim sa svojim iskustvom.
Imam astralne projekcije od djetinjstva.Naravno,spontane.
Događale su se isključivo u trenucima kad sam bila pod nekim stresom i pritiskom,nikada iza mirnog i opuštenog dana.Pošto nisam ništa znala o tome mislila sam da sam luda ili da ću uskoro poluditi i s nikim nisam o tome pričala
Najčešće 'napade' sam imala kad je počeo rat i kad su počele izbjeglice stizati u moj grad,na Kvarneru.
Pročitala sam na metre psihijatrijskih knjiga ( krišom)
tražeći si dijagnozu i jedino što sam pronašla ,a zadovoljilo me je ,je da je to stanje suprotno mjesečarenju- gdje je svijest isključena a motorička aktivnost dovedena do savršenstva
Kod A.P. se motorika totalno isključuje a svijest je pojačana, izoštrena i SAVRŠENA
[Vrh] Go down
labellina
Riba

Female
Aquarius Snake

PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   pet sij 25, 2008 9:06 pm

Ne vjerujem u priče da se do astralne projekcije može doći vježbom.Možda,možda samo oni koji su je i prije imali,od djetinjstva i koji rade sa vrhunskim stručnjacima na tom području
( al to je samo moje mišljenje )
Ne znam što bih vam rekla, pitajte...
-Shvatila sam da se u astralu jako teško može čitati,osobito brojevi...izmiču i mijenjaju se kao na taksimetru ( najslikovitiji primjer)
Također imam dojam da sam uljez i da mi netko-nešto brani to pročitati...i da mi nije dozvoljeno vidjetiti ono što me zanima...npr. ime mjesta u koje sam 'sletila'
To me je baš jako zanimalo jer sam ga silno htjela u realnosti posjetiti...znala sam da sam u astralu,svake secunde,uvijek znam....
[Vrh] Go down
labellina
Riba

Female
Aquarius Snake

PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   pet sij 25, 2008 9:10 pm

...svakoj astralnoj projekciji prethode trnci u nogama i nemogućnost da se pomakne ijedan dio tijela,zatim neugodni šumovi u glavi-ušima...i ako se uplašim sve završi na tome...
Kad sam bila mala i još nisam znala šta se to događa ...često sam imala dojam da netko kraj mene diše.Umirala sam od straha.Sada znam da sam to bila ja,moje fizičko tijelo.Ono je disalo a ja bih bila kraj njega ili iznad njega ili ispod,kraj kreveta....
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27939
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   pet sij 25, 2008 9:26 pm

interesantno. daj još malo opiši kako to izgleda. ima li drugih osoba tamo osim tebe?
[Vrh] Go down
labellina
Riba

Female
Aquarius Snake

PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   pet sij 25, 2008 9:28 pm

nisam se nikad vidjela ,mislim,svoje fizičko tijelo,jer nisam ni gledala.Od straha...
Znam i tehniku kako 'spriječiti' astral ( ako koga zanima)
to sam godinama prakticirala...ili kako se brzo vratiti u tijelo,prekinuti...
Povratak mi nikad nije bio neugodan,uglavnom se dešava u djeliću sekunde...izlazak je neugodan...ako postoji i najmanji strah,a strah ne možemo svjesno kontrolirati,ne desi se ništa osim 'izlaska' ...stvarno nešto izlazi iz tijela,takav je osjećaj.
I ne izlazi samo iz glave nego od nožnih prsiju ...cijelog tijela....mada se radi o svijesti.
Astralno tijelo = svijest
Ponekad,u turobnom raspoloženju razaznajem i taj oblik astrala."Vidim se" Eh,sad kako,ne u ogledalu ili odraz u nečemu...naprosto ga vidim i znam kako sad izgleda
-Imala sam oblik tamnog oblačića...veličine i promjera oko 1m
Bila sam mala svjetleća loptica,veličine šake...To mi je najbolje i predivno iskustvo ...ako vas zanima mogu vam ga detaljnije opisati...
Tu,u tom 'putovanju' sam imala i dečka za kojeg sam se trebala udati ....kad sam aterirala u jedno selo ....
Nakon te projekcije sam bila ZAISTA zaljubljena skoro 15 dana....sa svim onim fizičkim simptomima ( leptirići,nisam mogla jesti...sve misli su bile uperene prema njemu...)
[Vrh] Go down
labellina
Riba

Female
Aquarius Snake

PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   pet sij 25, 2008 9:29 pm

floridanamana je napisao/la:
interesantno. daj još malo opiši kako to izgleda. ima li drugih osoba tamo osim tebe?
da...ima!
Evo opisat ću ti baš taj let kad sam se 'zaljubila'
[Vrh] Go down
labellina
Riba

Female
Aquarius Snake

PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   pet sij 25, 2008 9:31 pm

Kad su počele te fizičke senzacije i kad sam znala da ću' izaći'
odlučila sam se opustiti i prepustiti s povjerenjem jer sam baš tih dana nešto o tome čitala pa se nisam bojala....
[Vrh] Go down
labellina
Riba

Female
Aquarius Snake

PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   pet sij 25, 2008 9:33 pm

...izlazak je bio lagan...shvatila sam da stojim kraj prozora ...htjela sam ga otvoriti i poletiti jer sam bila ful svjesna....i govorila sam si:' ajde,leti,leti,ne bojim se....obraćala sam si se u prvom i drugom licu...
[Vrh] Go down
labellina
Riba

Female
Aquarius Snake

PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   pet sij 25, 2008 9:35 pm

...i nisam ni otvorila prozor nego sam shvatila da sam prošla kroz zid i da sam na ulici ispred kuće...lebdila sam iznad ceste i parkiranih auta....a onda sam odjednom pojurila....ko lopta...pa kao meteor....onako,kako vidimo na filmu....
[Vrh] Go down
labellina
Riba

Female
Aquarius Snake

PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   pet sij 25, 2008 9:39 pm

Bilo je prekrasno! Znala sam da sam loptica.Mala,svjetleća loptica....osjećala sam kako mi zrak struji oko 'glave' ugodan,kao kad se voziš na motoru tople ljetne noći....samo još stoput,tisuću puta bolje...
zaista veličanstveno !
Onda sam se zapitala :jel to,to?! Jel to sve?! Samo čisti užitak?! Dal ima još nešto??
Pa sam pomislila da mi se to duša zrači ;) jer je umorna.jedino logičko objašnjenje...
[Vrh] Go down
labellina
Riba

Female
Aquarius Snake

PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   pet sij 25, 2008 9:41 pm

onda sam pojurila još brže...pitala sam se kud to idem i kako ću se i dal ću se moći i znati vratiti....
usporila sam iznad nekog sela i lebdjela iznad....tražila sam tablu naziva mjesta...letjela s jednog kraja na drugi ali nije bilo table....
[Vrh] Go down
labellina
Riba

Female
Aquarius Snake

PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   pet sij 25, 2008 9:45 pm

vidjela sam market i spustila se da pročitam ime poslovnice i adresu...nije bilo.Skužila sam da sad imam tijelo,isto ko ovo moje samo dosta mlađe...imala sam oko 16 god....
krenula sam prema kiosku da vidim datum na novinama....ali nisam mogla vidjeti,pročitati ni naziv novina...slova su bježala i mjenjala se....nisam znala dal sam uopće u našoj državi...niti dal sam u našem vremenu...ovom stoljeću
[Vrh] Go down
labellina
Riba

Female
Aquarius Snake

PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   pet sij 25, 2008 9:47 pm

tražila sam aute po cesti ali ih nije bilo pa sam zaključila da sam u 'prošlosti' ????
čudilo me je što nema drveća i cvijeća...
cijelo mjesto je bilo kao neka nabrzinu sklepana scenografija....ne mogu se jasnije izraziti...kao da je neko konstruirao selo a ne pozna selo i šta sve treba biti u njemu...
[Vrh] Go down
labellina
Riba

Female
Aquarius Snake

PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   pet sij 25, 2008 9:52 pm

...s tog nekog centra sela skrenula sam u uličicu i tamo su bili ljudi...
bili su dosta niži od mene...
u susret su mi krenula dva dečka...
Znala sam da su braća...imali su kosu do pol leđa...gore su bili goli,bez majice...a dolje su imali hlače na špag,do ispod koljena....probala sam procjeniti 'modnu epohu'...dal su to 60-te? 70-te?...
bilo je nekako bezvremenski...
I da! Dečki su bili plavi...koža vrlo lagano preplanula
Odjednom sam skužila da je jedan od tih moj dečko.....
[Vrh] Go down
labellina
Riba

Female
Aquarius Snake

PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   pet sij 25, 2008 9:58 pm

...zapitala sam se šta sam to vidjela u njemu...ljepuškast je,ali bio je skoro za glavu niži od mene....
Prišao mi je sa tako predivnim osmjehom i nekako me nakrcao srećom ...kad me zagrlio ...pretrnula sam...pomislila sam:
"kako su tu ljudi sretni!"
-pa sam skontala da ja odavno nisam bila kraj tako nekog sretnog čovjeka...da u mom gradu uopće nema sretnih ljudi...ne tako sretnih koji te svojom blizinom zapuhnu sretnom,izmijene ti sastav...regeneriraju te samo jednim osmjehom...
Onda sam ZNALA zašto ga volim...
Krenuli smo prema njegovoj kući....
[Vrh] Go down
labellina
Riba

Female
Aquarius Snake

PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   pet sij 25, 2008 10:03 pm

...razveselilo me je što sam ispred kuće vidjela neku tablu...nešto kao vulkanizerska radionica ili tako nešto...probala sam pročitati ime radionice,ulicu,prezime...ali mi se odjednom 'pošaralo'...kao da je netko pošpricao sa tri spreja odjednom....silno sam htjela znati gdje sam i odlučila to već sutradan posjetiti...nekako mi se činilo da je to mjesto u Istri...arhitektonski...i bio mi je nekako 'miris Istre'
( btw. jaaaako volim i poznam Istru! )
[Vrh] Go down
labellina
Riba

Female
Aquarius Snake

PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   pet sij 25, 2008 10:08 pm

Ušli smo u dvorište poveće obiteljske kuće...tamo su bili njegovi roditelji...i taj brat...oni su se smješili...osjetila sam ponovo ljubav i sreću...ali...čini mi se da oni mene nisu vidjeli...smješili su se tim sinovima...uopće mi se nisu obraćali...
Onda je taj tata pozvao dečke da mu nešto pomognu...u sredini dvorišta je bila neka kućica...kao pušnica za pršute...iz nje se izlijevalo blato...ja sam provirila i zaključila da se možda bave lončarijom...kad nije bilo guma u dvorištu...pa nije vulkanizer....
[Vrh] Go down
labellina
Riba

Female
Aquarius Snake

PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   pet sij 25, 2008 10:18 pm

skratit ću...malo sam pretjereala....
dok su braća ulazila u tu kućicu...ja sam se ošuljala do poštanskog sandućića koji je bio pun nekih poruka i telefonskih brojeva i pokušala zapamtiti bar jedan....opet su bježala slova i brojevi...brojevi brže....uspjela sam samo uloviti 091....
'VIP' ! sinulo mi je...nisam znala dal sam u prošlosti ili u budućnosti....na momenat mi je bilo jasno da sam u Australiji...
to me je totalno izbezumilo jer mi se činilo da sam letila samo 5 minuta....uhvatila me panika da će me otkriti...da ne pripadam tu...jako mi se žurilo nazad....prišao mi je taj moj dečko i zazvao me Mirjana...to nije moje ime...al me usrećilo jer je hrvatsko pa sam blizo...
Dečko me zagrlio i bila sam na sedmom nebu...nikad mi tako nije bilo 'uživo'...bila sam zaljubljena do neba....
u tom momentu sam zaključila da ću ja tu sigurno i ostati...mrvica panike...pomisao šta će moji reći i misliti gdje sam....
i probudila sam se u krevetu.U sekundi.Ostao je samo taj osjećaj zaljubljenosti po cijelom tijelu...danima poslije

Jesam previše udavila???
[Vrh] Go down
labellina
Riba

Female
Aquarius Snake

PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   pet sij 25, 2008 10:34 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
lolcina
sorry, bilo je jace od mene

priznaj da si ljubomoran! zubo
da bi se ti zaljubio moraš u grad a ja se zaljubim a da ne mrdnem iz kreveta
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27939
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   pet sij 25, 2008 10:35 pm

aj mene baš zanima ta svijetlleća loptica.
probaj je opisati.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Today at 12:46 am

[Vrh] Go down

Meditacijom do astralne projekcije
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 5 / 22.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next