Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Razna viđenja i fotografije duhova

Go down 
+100
web dust
Sedežničar
Sang Real
Ascended
Zyon
Storm.
om
Star
Josipa Jopi
2pac
Jedi Mind Tricks
Novus ordo seclorum
Viper
Marina111
Hladni
AnchyAmonRa
Q
Magic
Buby30
Amalka
Emilius7
Lyra
orca
kika13
Morn
Narayana
Benjamin
Andrea:))
eldin_p
Error_VK
Fear
Zona
lidiafx
randajad
ludilo4
gloria_g
agorafobija
aleksandravulf@yahoo.com
hromi
mEN_iN_WHite
Smokva7
Tomash
Charles Dexter Ward
Wall-e
Einar
Dunja the tomboy
DrChaos
maya
Mama
konoko1
Yo93
Dantalion
Lycan
Chakotay
schmizzl
AzrielofDeath
Legionar
sign
bros
Pux
tomi
urbanaaa
Pyro
MisteryManiac
Athena
stella
Sentinel
Skulptura
darkside
MoW
Remke
Mislilac 1988
KoX
ThE_IMMORTAL
Michael Wittmann
Gea
Berny_Sinara
qkac
4ucker
grga1234567
Cico
Absynthia
Pajo
Jaykof
Rajkan
myst000
danyf5
garfild
floridana
Tutankhamon
Blizzard
None
bir
Neobicni forumas
zvezda
Svjetloisjena
silver
Milab
Rain
Alpha
104 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next
Autor/icaPoruka
konoko1
Riba
konoko1


Male
Virgo Dog
Broj postova : 102
Age : 41
Location : SL.BROD
Registration date : 24.01.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 12:33 am

meni izgleda kao obicna sjena
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Icon_minitimečet oľu 18, 2010 3:22 pm

Bračni par Solis iz Oklahome vjeruje da njihov dom u koji su se preselili prije odlaska u mirovinu, opsjednut demonima. No, umjesto pripreme za mirovinu morali su se početi pripremati za potragu za duhovima
Od prvog dana kad su ušli u kuću novopečeni penzioneri osjetili su stvari koje je teško objasniti, a žena je čula zvukove režanja koji su dolazili s prvog kata.

"Režanje smo čuli prvog dana kad smo počeli renovirati kuću. Kasnije je postalo još gore. Kako smo nešto prepravljali po kući činilo se da to nešto u njoj postaje sve ljuće. Kao da želi da odemo iz kuće", rekao je bračni par Solis koji se ne osjeća dobrodošlim u vlastitoj kući.

Zbog svega su se odlučili kontaktirati 'istjerivače duhova', a da se situacija bitno pogoršala dovoljno govori to što su se u jednom trenutku na vlasnicima kuće pojavili fizički tragovi.

"Kad su došli do nas već su bili u strahu da će ih to ozlijediti. Jednog jutra su se probudili i ona je na licu i čelu imala ispisane neke simbole", rekla je Christy Selfridge, lovac na duhove iz Oklahome.

Istjerivači s utvrdili da u kući borave zli duhovi, a simboli koji su osvanuli na licu vlasnice povezali su s demonima i simbolima kakvi se spominju i u bibliji.

Ovaj slučaj podigao je prilično puno prašine iako su ga mnogi pokušali zataškati i proglasiti – totalnom izmišljotinom. No, bračni par očito se morao pomiriti s činjenicom kako nisu sami u kući. (Izvor)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Icon_minitimečet oľu 18, 2010 4:01 pm

Ja baš ne vjerujem u demone nego bi prije rekla da su bivši stanari (sada pokojni ali ne i spokojni) nezadovoljni useljenjem starčeka. Kako god da bilo, sigurnoim nije ugodno affraid
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Icon_minitimečet oľu 18, 2010 4:08 pm

Da, tu je vise kao neka semantika...sto bi bio demon i sl. Slazem se zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Icon_minitimepet oľu 19, 2010 12:32 am

Prilično jezovit slučaj. face
Mislim da se radi o zlim duhovima, iako ne diferenciram pojam zlog duha i demona.
U svakom slučaju, vjerujem da nitko ne bi bio dobrodošao u tom domu.
Starcima je čini se nažalost jedini izlaz pronaći novi dom. roll

Možda ga kupi jedino neki fanatik opsjednut istraživanjima paranormalnih pojava i zlim duhovima, koji će guštati u tome. face
Sumnjam da bi netko od prosječnih ljudi odlučio tamo živjeti, nakon svega.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
KoX
Stanica
KoX


Male
Taurus Goat
Broj postova : 19
Age : 32
Registration date : 29.06.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Icon_minitimened tra 11, 2010 3:37 pm

Athena je napisao/la:
Prilično jezovit slučaj. face
Mislim da se radi o zlim duhovima, iako ne diferenciram pojam zlog duha i demona.
U svakom slučaju, vjerujem da nitko ne bi bio dobrodošao u tom domu.
Starcima je čini se nažalost jedini izlaz pronaći novi dom. roll

Možda ga kupi jedino neki fanatik opsjednut istraživanjima paranormalnih pojava i zlim duhovima, koji će guštati u tome. face
Sumnjam da bi netko od prosječnih ljudi odlučio tamo živjeti, nakon svega.

Aha, hočeš reći da mi koje nije strah bit u blizini duhova odnosno mi koji to zapravo volimo nismo normalni/prosječni? xD
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Icon_minitimened tra 11, 2010 3:57 pm

Demoni, ako takvo što postoji, su najčešće vezani za osobu a ne za mjesto, (kuću, stan i sl.), tako da, ako je riječ o demonu, selidba možda neće pomoći...

@KoX, koliko si puta bio u blizini duha i kako znaš da je to bio duh?

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
KoX
Stanica
KoX


Male
Taurus Goat
Broj postova : 19
Age : 32
Registration date : 29.06.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Icon_minitimepon tra 12, 2010 8:52 pm

Skulptura je napisao/la:

@KoX, koliko si puta bio u blizini duha i kako znaš da je to bio duh?

Par puta, duh prabake recimo. Riješio sam je se tako da sam joj se ispričao što sam se loše ponašao prema njoj i otišla je. Od onda istražujem to i zanima me to podrućje. Pomogao sam prijateljici da se riješi duha koji kucka u njezinoj sobi i nisam bio 100% siguran ali dao sam joj neke savjete i otkrila je da je to njezin pas za kojeg je bila jako vezana jer je reagirao odnosno kuckao kada ga je zvala. Maknula je uzicu sa kojom ga je šetala iz sobe i kuckanje je prestalo. Sad imam 2 nova slučaja, jednoj prijateljici lagano oteknu ramena kad je u jednoj prostoriji od svoje prabake. Daljnjim istraživanjem otkrili smo da je to prostorija u kojoj je umro njezin pradjed. Događaju se čudne stvari nakon 10 sati navečer i jedini način da to prestane je da se upali svijeća kad događaji započnu. Drugo riješenje zasad nismo pronašli. Jedan kafić koji se je nedavno otvorio tu kod nas ima isto jednog duha, ako je to duh. Nismo uspjeli detaljnije istražiti jer vlasnik kafića ne pokazuje da je to potrebno ali kod otvorenja su ljudi govorili da baloni pucaju sami od sebe i čaše se miću po stolu same od sebe, u što sam se i sam uvjerio. Misterij balona smo riješili. bili su obješeni za svjetiljke koje su se tolko ugrijale da su zapalile balon koji je bio udaljen par cm od svjetiljke ali čaše koje se miću... za njih neznamo uzrok. Zapravo, to sa kafićem nismo uopče istraživali (moj tim koji se s tim bavi) nego sam ja malo pregledao to mjesto a čaša se je pomaknula u tom trenutku kada nisam gledao, ali kafić je bio pun ljudi a i stol na kojem je bila čaša i večinom oni koji su vidjeli, potvrdili su da se čaša pomaknula sama od sebe.

Znam da nisam profić neki, odnosno nismo, nemamo neku posebnu opremu i nismo radili baš na mnogo slučajeva a snimanjem nismo ulovili praktički ništa, samo neke orbove ali pošto smo večinom snimali zatvorene prostorije moguće da je to magla, vlaga ili prašina.

Baš kao što tvoj pm govori. Prvo pokušavamo ukloniti sve ostale mogućnosti ali ako one ne postoje, zacjelo se radi o nečem nadnaravnom što nemožemo opisati ili definirati.
[Vrh] Go down
maya
Višestanični organizam



Female
Leo Rooster
Broj postova : 65
Age : 66
Registration date : 08.06.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 12:04 pm

u kuci gdje zivim ima duh. ja ga sasada jos nisam vidjela i sada nam nepravi nikakvih poteskoca. napocetku smo imali problema u vezi elektricni stvari ali sada je sve prestalo.

radili smo ciscenje od svega negativnog u kuci, dimljenjem, lupanjem , zvoncima,i plesanjem.

hiding plese radio vampire strah zzz
[Vrh] Go down
DrChaos
Višestanični organizam
DrChaos


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 32
Age : 43
Registration date : 18.04.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Icon_minitimepon tra 19, 2010 8:22 pm

imam ja od nationag geo. film o duhovima...jako dobar,a i pokazali su prevaru lika koji je tvrdio da može ostvariti kontakt s njima.........a i zapavo dokazali su da i ne postoje baš...odnosno mogu postojati,ali rijetki su ti koji su ih zapravo vidjeli više je ipak plod mašte
[Vrh] Go down
Dunja the tomboy
Riba
Dunja the tomboy


Female
Virgo Horse
Broj postova : 123
Age : 33
Location : Deep in the woods
Registration date : 25.02.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Icon_minitimened svi 02, 2010 4:07 pm

Našla sam jedan zanimljiv filmić na youtube.Evo:

https://www.youtube.com/watch?v=p5_RpNgxptQ&feature=player_embedded

Jako je interesantan, posebno obratite pozornost na uznemirenost pasa pred kraj videa .. mogu se opkladiti da gledaju u pravcu duha (iako se duh ne vidi :D)

I,da, na pocetku se vidi jedan maleni orb,ali,izvolite pogledajte i sami...
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Icon_minitimened svi 02, 2010 10:14 pm

Ona rola papira izgleda koda ju je koncem naglo povukao netko.

A psi gledaju u nešto iza kamere, može biti bilo šta ;)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Icon_minitimened svi 02, 2010 10:29 pm

Meni je video prilično uvjerljiv. Naravno da nitko ne može reći je li fake ili nije.
Oni koji ne vjeruju da su paranormalne pojave moguće, za svaku će snimku u startu reći da je fake.
Rola papira je jako neobično i naglo odskočila gotovo "histerično".
Isto je sa otvaranjem vratiju.

Psi mi djeluju jako zbunjeno, nešto im je ozbiljno privuklu pažnju i nekako su ukočeni. Kao da nemaju volje/hrabrosti skočiti u smjeru tog objekta, za koji mnogi kažu da je hrana, a ja se ne bih složila. Predugo ga promatraju.
U jednom trenu, bijeli pas se nešto uplašio i povlači se untrag, trenutak prije nego izlazi van.
Najmanje mi je uvjerljiva pojava onog orba na početku, nekako mi je previše nametljivo vidljiv. confused

Kako bilo, video je prilično dobar, moglo bi se raditi o duhu koji je prilično aktivan. kava

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 5:37 pm

vrata me zbunjuju. tkogod je histerično tako trgao ta vrata, okretao je kvaku ali nije povukao vrata, kad ih je napokon povukao, apravio je to iznimno luđački. Ali zbunjuje me to petljanje po vratima. frajer okrene kvaku, ali ne odškrine vrata nego samo luđački trga amo tamo okruglom kvakom. zašto bi to, čak i da je duh, itko radio?
razumijem to da su duhovi neuračunljivi ali mi svejedno ta vrata ne izgledaju otvarana rukom (bilo duha bilo čovjeka) nego nečim drugim (vjerojatno koncem)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Icon_minitimepet svi 07, 2010 8:08 pm

Snimka je nastala slučajno, prilikom snimanja prigodne čestitke za Noć vještica. Prema izjavi autora videa, to je samo mali dio onoga što se u ovoj obitelji dešava svakodnevno.

Radi li se o poltergeistu ili tipičnoj fake snimci?
Meni se čini da bi snimka mogla biti vjerodostojna, jedino ako ne postoje neki magneti ili slično unutar kuhinjskog elementa, kojima bi netko manipulirao.
Mislim da se predmet ipak prebrzo kreće za tako nešto.
Druga mogućnost bila bi da je curica unutar plišane mačkice mogla pritisnuti dugme kojim bi se pokrenuo predmet na elementu.
A treća bi se odnosila na stvarnog poltergeista. miga

https://www.dailymotion.com/video/xcogvo_poltergeist_people?start=53

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Icon_minitimepet svi 07, 2010 9:29 pm

Pogledao sam ovaj video barem dvadesetak puta i stvarno ne razumijem. Magneti najvjerojatnije nisu u pitanju, jer element ima ladice. Znači nije baš jednostavno napraviti neki mehanizam koji bi provukao magnet kroz element. A i da se autor poslužio magnetima, brzina je prevelika da bi pri startu magnet u čaši i onaj ispod police elementa, ostali u magnetskoj vezi.

Ne vjerujem ni da je u pitanju dugme na igrački. Prekomplicirano je tako nešto napraviti samo zbog neprofitabilne snimke.

Zanima me gdje si pročitala izjavu autora.
Ako možeš staviti link :)

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Icon_minitimepet svi 07, 2010 9:49 pm

Link je na netu, ali nema ništa opširno o izjavi autora.
Možda bi trebalo googlati.

http://www.net.hr/webcafe/webvideo/page/2010/03/23/0025006.html

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Icon_minitimepet svi 28, 2010 10:58 pm

Hotelska nadzorna kamera snimila duha

Osoblje škotskog hotela uvjereno je kako je njihova sigurnosna kamera snimila duha kako prolazi kroz zatvorena vrata na parkiralištu hotelu i zatim se ponovo pojavljuje

Hotelsko osoblje New Lanark Milla priča kako već godinama viđa duhove u zgradi u kojoj rade, a sad konačno – zahvaljujući snimci sigurnosne kamere – imaju dokaz kako sve nije bila izmišljotina.

"Iznenadili smo se kad smo sasvim jasno vidjeli misterioznu pojavu duha u donjem desnom djelu ekrana koji se pojavio i zatim nestao. U jednom trenutku je nestao kroz vrata i to bez da ih je otvorio, a zatim se ponovo pojavio. Nijedan član osoblja, čak nijedan gost ili prolaznik s kojim smo razgovarali nisu ga u to vrijeme primijetili tako da se definitivno ne radi o nekoj osobi ili triku svjetlosti", rekao je zbunjeni direktor.



LINK http://www.net.hr/planet-x/page/2010/05/27/0795006.html

Osobno mi se čini kao da se cijelo vrijeme radi o nekoj sjeni ili svjetlosnom triku, budući da je figura dugo vremena nepočna, izuzev u 1:21.
Čak mislim da je navodna glava malo previše okrugla. scratch

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Icon_minitimepet svi 28, 2010 11:42 pm

Kiša pada, kapljica je na kameri i radi neki lom svjetlosti, baca odsjaj neke ulične rasvjetne lampe.
[Vrh] Go down
Wall-e
Riba
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 130
Age : 38
Location : Zemlja piramida
Registration date : 28.12.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Icon_minitimesub svi 29, 2010 12:26 am

Slažem se, kapljica ih je dovela u zabludu.
[Vrh] Go down
Charles Dexter Ward
Višestanični organizam
Charles Dexter Ward


Male
Libra Snake
Broj postova : 78
Age : 34
Location :
Registration date : 07.06.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Icon_minitimesri lip 09, 2010 2:35 pm

http://www.ghostcircle.com/spiritphotos/KarinFischer.htm

Evo jedne slikice, ispod nje piše što se točno dogodilo tad :D. Meni slika izgleda jako fake, ali možda vaše mišljenje bude drugačije :D
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Icon_minitimečet lip 10, 2010 12:01 am

Sve što obični fotoaparat ili videokamera "uhvati" se može vidjeti
i golim okom. To govori da je svaka snimka ili fotografija nečeg
takvog, montaža.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Charles Dexter Ward
Višestanični organizam
Charles Dexter Ward


Male
Libra Snake
Broj postova : 78
Age : 34
Location :
Registration date : 07.06.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Icon_minitimečet lip 10, 2010 10:55 am

A što ako se ti duhovi pokažu baš u trenutku blica? xD
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Icon_minitimečet lip 10, 2010 12:24 pm

Onda znači da su željni slikanja :P
Mislim da je fotka lažnjak :)

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Charles Dexter Ward
Višestanični organizam
Charles Dexter Ward


Male
Libra Snake
Broj postova : 78
Age : 34
Location :
Registration date : 07.06.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Icon_minitimečet lip 10, 2010 12:39 pm

Pa s obzirom da ih se toliko može vidjeti na fotografijama rekao bih da ŽIVE za objektiv :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 10 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Razna viđenja i fotografije duhova
[Vrh] 
Stranica 10 / 21.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next
 Similar topics
-
» FOTO: NASA objavila fascinantne fotografije Marsa
» Prizivanje duhova
» Paralelni svjetovi odgovor na vidjenja NLO-a, duhova i sl.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: