Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Razna viđenja i fotografije duhova

Go down 
+100
web dust
Sedežničar
Sang Real
Ascended
Zyon
Storm.
om
Star
Josipa Jopi
2pac
Jedi Mind Tricks
Novus ordo seclorum
Viper
Marina111
Hladni
AnchyAmonRa
Q
Magic
Buby30
Amalka
Emilius7
Lyra
orca
kika13
Morn
Narayana
Benjamin
Andrea:))
eldin_p
Error_VK
Fear
Zona
lidiafx
randajad
ludilo4
gloria_g
agorafobija
aleksandravulf@yahoo.com
hromi
mEN_iN_WHite
Smokva7
Tomash
Charles Dexter Ward
Wall-e
Einar
Dunja the tomboy
DrChaos
maya
Mama
konoko1
Yo93
Dantalion
Lycan
Chakotay
schmizzl
AzrielofDeath
Legionar
sign
bros
Pux
tomi
urbanaaa
Pyro
MisteryManiac
Athena
stella
Sentinel
Skulptura
darkside
MoW
Remke
Mislilac 1988
KoX
ThE_IMMORTAL
Michael Wittmann
Gea
Berny_Sinara
qkac
4ucker
grga1234567
Cico
Absynthia
Pajo
Jaykof
Rajkan
myst000
danyf5
garfild
floridana
Tutankhamon
Blizzard
None
bir
Neobicni forumas
zvezda
Svjetloisjena
silver
Milab
Rain
Alpha
104 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 21  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Icon_minitimesri kol 17, 2011 10:55 am

Oooo Narayana dugo te ne vidjeh tu. Dobronamsevratila :D

Cekamo fotku ides

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Icon_minitimesri kol 17, 2011 1:53 pm

Hvala, Alpha :)
Malo sam se povukla da sredim neke stvari pa me evo natrag da vas opet gnjavim i trolam lol! Fotka ce uskoro, samo da mi je prija maila...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Icon_minitimesri kol 17, 2011 1:55 pm

5

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Icon_minitimesri kol 17, 2011 5:32 pm

Evo, kako sam obecala...obratite pozornost na ove svjetlece tocke i likove koji sjede/stojeoko njih. Ovo je slikano u prolazu, iz kocije, a jedina stvarna osoba na slici, prema rijecima moje frendice je osoba u narancastoj jakni, dakle niti onaj "muskarac" koji stoji pokraj njega.
Sjene su jos bolje vidljive kad se originalna slika malo posvijetli...

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Ghostsp

[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Icon_minitimesri kol 17, 2011 8:42 pm

malo sam se nabrzinu poigral u photoshopu. meni ovaj prvi izgleda ko medo da stoji na zadnjim nogama scratch
Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Ghostspcopy
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Icon_minitimesri kol 17, 2011 8:44 pm

hmm, glava čak malo i na vuka sliči
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Icon_minitimesri kol 17, 2011 9:14 pm

Meni izgledaju ko ljudi u odjeci iz proslih stoljeca koji sjede i promatraju prolaznike...ne vidim ni medu ni vuka suspect confused
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Icon_minitimečet kol 18, 2011 12:31 am

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Izrezakl
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Icon_minitimečet kol 18, 2011 9:38 am

I ja vidim medu i to ne samo ovdje gdje je Dant oznacio nego i na rubu slike. Desno od covjeka u narancastoj jakni. Kao da je medo na zadnjim nogama ali nije citav u kadru nego samo polovica tijela. Da nije neki cirkus tu nastradao? shock

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Icon_minitimečet kol 18, 2011 10:42 am

Hahahahahaha, stvarno kad se zagledas izgleda ko medo...ali nije, kad se slika poveca i pogleda dobro, zapravo su to dva lika ljudska koji sjede i promatraju ulicu...to sta vam se cini kao medina glava je zapravo prostor zida izmedju dvije glave sa sesirima...a i onaj lik sta viri iza tijela covjeka/zene u narancastom je takodjer ljudski...
[Vrh] Go down
Morn
Višestanični organizam



Male
Cancer Horse
Broj postova : 59
Age : 33
Location : 45°47'58.23 S 15°58'44.63 I
Registration date : 18.08.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Icon_minitimepet kol 26, 2011 12:23 am

.


Zadnja promjena: Morn; uto ruj 13, 2011 4:13 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Icon_minitimepet kol 26, 2011 1:24 am

Suma?? Nasred ulice???...Isto tako moze vjerovati sta god tko hoce, ali ja vjerujem da su ovo duhovi jer ne znam sta bi drugo bilo, a nije se vidjelo golim okom dok se nije napravila snimka. Imas li ti neko logicnije objasnjenje osim sume? Na kraju ce ispasti da ovo uopce nije ulica nego suma puna medvjeda... Boink -.-
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Icon_minitimepet kol 26, 2011 9:47 am

Ma kakva suma. Jasno se vidi cesta i zgrade, prozori, vrata, javna rasvjeta (ugasena), covjek u narancastom i tri komada necega koji imaju neko svjetlo na sebi. E ta tri komada necega meni najvise asociraju na medvjede (mozda je bio cirkus u gradu :P ). Da mi netko pokaze kako da vidim nesto drugo mozda i bih...kao kad gledamo oblake pa svatko vidi svoje...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Icon_minitimepet kol 26, 2011 12:16 pm

Mislim da nije mislio na šumu kao puno drveća, već šuuum. Smetnje. :)

I slažem se. Puno točkica ima. Tako da doista se može "vidjeti" bilo što zamislimo u nešim glavama... conf1 Mene asocira na bicikli koji je naslonjen na zgradu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Icon_minitimepet kol 26, 2011 1:35 pm

@Kika...da, radi tih "svjetala" jel da :D

_________________
Respect
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Icon_minitimepet kol 26, 2011 1:46 pm

KLIK

Nesta.. naslonjeno na zid. Po ovim svjetlima rekao bih da je bicikl.. refleksija u svjetlima od svjetla ispred istih. A mozda i zbilja jesu par likova..


Zadnja promjena: orca; pet kol 26, 2011 1:50 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Icon_minitimepet kol 26, 2011 1:50 pm

da.. i tamo di je ono malo narančasto kao da vidim dijelove kotača... :S ili je to možda opet moja mašta.. don't know..
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Icon_minitimepet kol 26, 2011 3:13 pm

Nisu bicikli jer su sjene (na sta god one asocirale), sta se jasno vidi na originalnoj snimci kad se dobro poveca. Da su bicikli, onda bi se to jasno vidjelo kao i onaj covjek u narancastom...prijateljica ne laze kad kaze da nicega nije bilo na ulici uza zid kada je slikala...a svijetleca tocka se nalazi i kraj onog crnog lika krajnje desno gore...nije valjda i on bicikla lol!
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Icon_minitimepet kol 26, 2011 3:20 pm

Pa dobro nitko nije rekao da laze .. samo meni osobno, nevezano sad za ovu temu nikak nije jasno zasto su fotke "necega misterioznog" uvijek onak u nekom hardcore dreku do teske neprepoznatljivosti .. sa hrpom noisea, bokeh efekata i sl. Kao onak.. neznam, neko kozmicko-foto pravilo za slikanje nevidljivoga : /
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Icon_minitimepet kol 26, 2011 4:12 pm

@orca - evo po drugi put danas moram opet reći "slažem se"-

Također, ako se slika malo bolje isto pogleda, te 2 točke kaj svijetle su nekako pravilno razmaknute i u istoj liniji...pa mi to također ubija neku maštu da se radi o nečem "paranormalnom"...ili,kako god želite da to nazovem... =/
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Icon_minitimepet kol 26, 2011 4:16 pm

Mislim,u svakom slučaju,slika je zanimljiva, jer ne možemo pogoditi što je to točno. :D
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Icon_minitimepet kol 26, 2011 5:01 pm

zao mi je sta ne mogu postati izvornu snimku u punoj rezoluciji i velicini, ali mislim da bi bilo zanimljivo i onima koji se bave proucavanjem ovakvih fotografija da pogledaju pa da kazu svoje misljenje, samo ne znam ko bi ti bili...
Nije namjerno lose slikano, slikano je u voznji u kociji, stai nije neka brzina, ali mislim da se svejedno ne mogu etericna bica vidjeti na slikama tako jasno kao fizicke osobe pa je razumljivo zasto su snimke duhova uvijek "lose"...nisu lose nego je to najbolje sto danasnji fotoaparati i kamere mogu uhvatiti.
[Vrh] Go down
Morn
Višestanični organizam



Male
Cancer Horse
Broj postova : 59
Age : 33
Location : 45°47'58.23 S 15°58'44.63 I
Registration date : 18.08.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Icon_minitimepet kol 26, 2011 9:07 pm

.


Zadnja promjena: Morn; uto ruj 13, 2011 4:13 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Icon_minitimepet kol 26, 2011 10:48 pm

@morn - hm...zanimljivo...kul je slika..
[Vrh] Go down
Morn
Višestanični organizam



Male
Cancer Horse
Broj postova : 59
Age : 33
Location : 45°47'58.23 S 15°58'44.63 I
Registration date : 18.08.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Icon_minitimesub kol 27, 2011 3:08 pm

hvala
[Vrh] Go down
Sponsored content





Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 13 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Razna viđenja i fotografije duhova
[Vrh] 
Stranica 13 / 21.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 21  Next
 Similar topics
-
» FOTO: NASA objavila fascinantne fotografije Marsa
» Prizivanje duhova
» Paralelni svjetovi odgovor na vidjenja NLO-a, duhova i sl.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: