Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Razna viđenja i fotografije duhova

Go down 
+100
web dust
Sedežničar
Sang Real
Ascended
Zyon
Storm.
om
Star
Josipa Jopi
2pac
Jedi Mind Tricks
Novus ordo seclorum
Viper
Marina111
Hladni
AnchyAmonRa
Q
Magic
Buby30
Amalka
Emilius7
Lyra
orca
kika13
Morn
Narayana
Benjamin
Andrea:))
eldin_p
Error_VK
Fear
Zona
lidiafx
randajad
ludilo4
gloria_g
agorafobija
aleksandravulf@yahoo.com
hromi
mEN_iN_WHite
Smokva7
Tomash
Charles Dexter Ward
Wall-e
Einar
Dunja the tomboy
DrChaos
maya
Mama
konoko1
Yo93
Dantalion
Lycan
Chakotay
schmizzl
AzrielofDeath
Legionar
sign
bros
Pux
tomi
urbanaaa
Pyro
MisteryManiac
Athena
stella
Sentinel
Skulptura
darkside
MoW
Remke
Mislilac 1988
KoX
ThE_IMMORTAL
Michael Wittmann
Gea
Berny_Sinara
qkac
4ucker
grga1234567
Cico
Absynthia
Pajo
Jaykof
Rajkan
myst000
danyf5
garfild
floridana
Tutankhamon
Blizzard
None
bir
Neobicni forumas
zvezda
Svjetloisjena
silver
Milab
Rain
Alpha
104 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
Autor/icaPoruka
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Icon_minitimečet stu 27, 2014 9:45 am

Ali budimo realni Skulptura.
Ti si skeptik po prirodi i sigurno ne vjeruješ u duhove, da i je snimka istinita (možda i je) ti i dalje ne bi vjerovao u to. Jesam li u pravu?
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Icon_minitimečet stu 27, 2014 6:56 pm

Donekle si u pravu. Da je snimka istinita (možda i je), tada bi ja kao skeptik za to trebao dokaz. Sa druge strane, netko ko vjeruje u duhove ne treba dokaz da je snimka istinita, jer on vjerojatno vjeruje da je istinita, on treba dokaz da je snimka lažna. Malo sam traljavo to napisao ali mislim da shvaćaš što sam htio reći. Uglavnom, kad bi se mogla dokazati autentičnost snimke, ne bi imao drugog izbora nego vjerovati u nju, kao što i moj potpis sugerira... ono što ja na ovom forumu pokušavam je pronaći i ukazati na svako moguće racionalno objašnjenje prije promjene svog svjetonazora i donošenja iracionalnog objašnjenja. Makar, priznajem, dosta stvari si ne mogu objasniti, ali zbog svog svjetonazora ne mogu prihvatiti da je to nešto istinito bez dokaza za to.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Icon_minitimečet stu 27, 2014 10:42 pm

Iako vjerujem u duhove, koliko god to bio krivi koncept, meni recimo treba dokaz da je snimka istinita.
Ja isto kao i ti polazim od stajališta da je snimka lažna i pokušavam doći do zaključka da li je istinita i kakve to posljedice ima na moje shvaćanje svijeta i kako recimo utječe na ljude oko mene.

Ako ovaj čovjek lažira ove snimke, onda stvarno ima previše vremena u životu i iskreno onda počinjem sumnjati u njegovo psihičko stanje, jer ne znam kako bi normalan čovjek toliko uživao u trollanju ljudi koje zanima ova tema i stvarno se trudio biti što uvjerljiviji lažov.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Icon_minitimepet stu 28, 2014 12:53 am

Nažalost, ne možemo dokazati je li snimka stvarna. Ili možemo ali vrlo teško, nije nam dovoljno stalo. To što nam nije stalo može ukazivati na to da zapravo oboje vjerujemo da je snimka lažna, budući da smo oboje krenuli od stajališta da je snimka lažna i nismo uspjeli pronaći dokaz za suprotno.

Mislim da nije toliko riječ o trolanju koliko o broju klikova na video. Makar može biti bilo koji razlog jer na svijetu ima svakakvih ljudi i na YouTubeu ima svakakvih snimaka. Puno ih je neobjašnjivih ali to što su neobjašnjive nikako ne smijemo uzimati kao svojevrsni dokaz da su stvarne.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Icon_minitimepet stu 28, 2014 10:01 am

Neznam što mu znači to klikanje na video. Lik sigurno nema ugovor s youtube-om da dobiva novce po klikovima.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Icon_minitimepet stu 28, 2014 3:38 pm

Siguran sam da predmeti koji se pomicu nisu ubaceni naknadno u video, pomocu CGI-a.
Ali koji je nacin pomicanja, to je pravo pitanje.

Jednom sam i ja vidio, kako vrata lelujaju na isti nacin kako je prikazano u ovim videima, ali ako sad to opisem u par recenica, nece znaciti nista. Ali sa sigurnoscu mogu reci da vjetar, druga osoba ili konac nisu bili dio toga. Sto takoder ne treba znaciti da su to duse umrlih.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Icon_minitimepet stu 28, 2014 7:16 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Neznam što mu znači to klikanje na video. Lik sigurno nema ugovor s youtube-om da dobiva novce po klikovima.

To već spada u domenu psihičkih poremećaja, kao što si ranije spomenuo. Nije tajna da će neki ljudi koji nemaju što pametnije raditi u životu, napraviti sve za klikove na YouTubeu ili lajkove na Facebooku. Sa druge strane, ako ti je kanal na YouTubeu popularan, možeš i zaraditi na oglasima koji se prikazuju na videu koji uploadaš. Recimo, VEVO vrlo dobro zarađuje na taj način. Ali ovaj lik vjerojatno ne cilja na to...
[Vrh] Go down
Zyon
Žaba
Zyon


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 249
Age : 26
Registration date : 09.03.2014

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Icon_minitimepon sij 12, 2015 11:51 am

Ja vjerujem u duhove i paranormalu. Ali kad gledam takav video prvo mi je ono wow, a zatim obavezno još jednom pogledam video da nađem nepravilnosti jer stvarni su videi VRLO rijetki. Lik možda testira svoje sposobnosti kod videa jer ako ovo prođe kod ljudi, što izgleda potpuno nestvarno, može raditi i videe koji su lažni a uvjerljivi i ko zna za što mu to treba ;)

Kada na primjer lažiraš ispričnice u školi, neki će reći da si lud, ali ti gledaš da ona bude 100% uvjerljiva, a kada to uspiješ, uspijet ćeš i svjedodžbu, ako i to uspiješ, i diplomu. Mislim da ako lažira da ide po tom principu.
[Vrh] Go down
Zyon
Žaba
Zyon


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 249
Age : 26
Registration date : 09.03.2014

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Icon_minitimepon sij 12, 2015 10:52 pm

koji me vrat tero da prvi put video u većoj rezoluciji i s zvukom gledam po noći taman pred spavanje..... Pogledo sam manje od pola ovog prvog videa, uočio jednu nepravilnost... Sutra pogledom skroz pa javim dojmove. Zvuk mi se nekako ne poklapa. Moram to provijerit
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Icon_minitimeuto sij 13, 2015 1:45 pm

Slažem se da je većina filmova montaža što, pogotovo danas, nije neki problem izvest. Gornji filmić smatram loše režiranim jer se vidi iz načina snimanja da se izbjegava proći kamerom oko ormara na način da se ukloni bilo kakva mogućnost da netko s druge strane ljulja ormar. Bezveze.
[Vrh] Go down
Zyon
Žaba
Zyon


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 249
Age : 26
Registration date : 09.03.2014

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Icon_minitimeuto sij 13, 2015 3:33 pm

dno ormara se stalno izbjegava ;) posebno s zadnhe strane
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Icon_minitimeuto sij 13, 2015 3:59 pm

Ne izbjegava se dno ormara, sve je lijepo snimljeno. Jel duse mrtvih ljuljaju policu, ili se ljulja uz pomoc konca, neznam. Ali siguran sam da u ovom videu ne stoji nitko izad ormara, jer bi se vidjela sjena te osobe.
Na ostalim videima s tog kanala se vidi da se predmeti ne pomicu uz pomoc neke druge osobe, ili konca, fotosop? Mozda, ali je napravljeno majstorski, uz zvuk i sve.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Icon_minitimeuto sij 13, 2015 4:40 pm

I ja sam tražila sjenu osobe i stvarno je nisam mogla uočit ali je način snimanja sumnjiv skroz. Kada ide iza ormara snima sam vrh i ne uzima dovoljnu udaljenost da snimi kako spada. Kao da pušta nekog da prođe s druge strane ormara i nastavi ga ljuljat.
[Vrh] Go down
Zyon
Žaba
Zyon


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 249
Age : 26
Registration date : 09.03.2014

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Icon_minitimeuto sij 13, 2015 5:14 pm

Alpha je napisao/la:
I ja sam tražila sjenu osobe i stvarno je nisam mogla uočit ali je način snimanja sumnjiv skroz. Kada ide iza ormara snima sam vrh i ne uzima dovoljnu udaljenost da snimi kako spada. Kao da pušta nekog da prođe s druge strane ormara i nastavi ga ljuljat.

Baš to, snima se vrlo blizu i vrlo je nerealno, nisam još pogledao sa zvukom
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Icon_minitimepon vel 09, 2015 8:38 pm

ne vjerujem u duhove ali ima jedna stravična priča u j africi 70ih affraid http://www.mysteriousbritain.co.uk/hauntings/uniondale-phantom-hitchhiker.html
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Icon_minitimečet oľu 19, 2015 4:12 pm

affraid ne vjerujem u duhove.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Icon_minitimeuto svi 26, 2015 3:26 pm


Najbolji dio na 1:34, i kraj kad pocme vikati. roll
Kreativno.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Icon_minitimeuto svi 26, 2015 3:30 pm

odlična gluma affraid
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Icon_minitimeuto svi 26, 2015 3:38 pm

https://www.youtube.com/watch?v=YeOB21UeD5k priča iz texasa
https://www.youtube.com/watch?v=DFyPg2oaXUI priča iz južne afrike

teško je u to vjerovati :) ali priča iz južne afrike je jako interesantna
[Vrh] Go down
Sedežničar
PraGlodavac
Sedežničar


Male
Aquarius Rat
Broj postova : 566
Age : 39
Location : Balograd, glavni grad Mitonije.
Registration date : 08.10.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Icon_minitimened srp 19, 2015 3:44 pm

[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Icon_minitimened srp 19, 2015 4:02 pm

ma vidjela je ona vraga svoga. pale
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Icon_minitimened srp 19, 2015 7:26 pm

waldox je napisao/la:
ma vidjela je ona vraga svoga. pale

Moguće
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Icon_minitimeuto pro 29, 2015 2:58 pm


Bilo bi bolje bez photoshopa siluete pri kraju.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Icon_minitimeuto pro 29, 2015 8:01 pm

ne znam da li je to istina ali svašta je moguće,no ne vjerujem da duhovi mogu vrištat tus sad da li je ovo istina ne znam ,za mene je čudan onaj slučaj iz uniondalea south africa.ne znam ali ja u ovu priču vjerujem, http://www.mysteriousbritain.co.uk/hauntings/uniondale-phantom-hitchhiker.html
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Icon_minitimesri pro 30, 2015 3:35 pm

Ovo iz Uniondalea me podsjetilo na Meksicke legende. Vecina njihovih sela imaju slicne price.
La Bruja, La Llorona, La Sayona... Za takve regije pune serijskih ubojica, vazno je zapoceti pricu o boogeymanu radi dodatne sigurnosti.
Ovo je zanimljiv video, vjerojatno vec postan ovdje, ali...
Osim leteceg stvora, objekta, zanimljiv je iskaz ovog policajca koji se sa stvorenjem nasao oci u oci, nakon cega je zatrazio medicinsk pomoc zbog uznemirenosti:

Mislim da je na ovom video jos prije nekoliko godina bio komentar, da su ovakve stvari u Meksiku uobicajene. kava
Ovo je horor-komicno:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 18 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Razna viđenja i fotografije duhova
[Vrh] 
Stranica 18 / 21.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
 Similar topics
-
» CE-4 ljubimci
» Prizivanje duhova
» Paralelni svjetovi odgovor na vidjenja NLO-a, duhova i sl.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: