Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Brainwave; zvukoterapija; utjecaj glazbe na naš mozak

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Dantalion
Čovjek

Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Registration date : 16.03.2010

PostajNaslov: Re: Brainwave; zvukoterapija; utjecaj glazbe na naš mozak   ned tra 08, 2012 8:48 pm

i sinoć sam slušao i sanjao. bio sam na poslu, u budućnosti. proživljavao sam te trenutke iz sna i teško je za reć da je bio san, nisam pokušao kontrolirati njime jer mi je bilo sve kako sam htio i zanimljivo, proživio sam normalan dan kao što znam imati na poslu. a znam da je bilo u budućnosti po tome jer sam bio na drugom mjestu na kojem još nisam bio.
sa drugim ljudima sam komunicirao, spremao si stvari, presvlačio se. pio vodu, hodao. išao sam u teretanu..
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba

Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Registration date : 06.05.2012

PostajNaslov: Re: Brainwave; zvukoterapija; utjecaj glazbe na naš mozak   sri lip 06, 2012 6:59 pm

ja da ne sjedim, da ležim zaspala bih od toga k'o nadrogirana. fora je to totalno te opusti. :)
[Vrh] Go down
menijek
Prašina

Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3
Registration date : 25.08.2012

PostajNaslov: Re: Brainwave; zvukoterapija; utjecaj glazbe na naš mozak   sub kol 25, 2012 1:24 am

hahaha e to je zeznuto kad sanjas prerealne snove,znaju se spojit sa realnoscu pa onda mozes blebnut pred ljudima cak i neke stvari koje se nisu dogodile,meni se to vec dogodilo,al samo jednom hah
[Vrh] Go down
Magic
PraGlodavac

Male
Aquarius Cat
Broj postova : 576
Registration date : 16.10.2011

PostajNaslov: Re: Brainwave; zvukoterapija; utjecaj glazbe na naš mozak   ned sij 27, 2013 5:10 pm

jednom riječju- savršenstvo:)
[Vrh] Go down
Miki1950
Prašina

Male
Virgo Broj postova : 2
Registration date : 04.02.2013

PostajNaslov: Re: Brainwave; zvukoterapija; utjecaj glazbe na naš mozak   pet vel 08, 2013 5:53 pm

Vidim da ste davno pisali na ovu temu ali da je malo obnovimo :) Jeste li čuli za I doser? Ja ga imam na mobu,još nisam stigao sve preslušat ali ove koje sa slušao zaista rade!
[Vrh] Go down
ZigiziX
Prašina

Male
Aquarius Pig
Broj postova : 5
Registration date : 02.01.2015

PostajNaslov: Re: Brainwave; zvukoterapija; utjecaj glazbe na naš mozak   čet sij 08, 2015 6:58 am

ja sam koristio i doser al nekako nikako da udem u to stanje
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Brainwave; zvukoterapija; utjecaj glazbe na naš mozak   čet sij 08, 2015 3:43 pm

Nisam isprobavala. Čula sam razne teorije od toga da je korisno do toga da je iznimno štetno nezna

Prašina

Male
Aquarius Pig

PostajNaslov: Re: Brainwave; zvukoterapija; utjecaj glazbe na naš mozak   pet sij 09, 2015 1:08 am

mozes nesto reci vise o stetnosti prvi put cujem znam da je tv stetan zbog alfa valova al ovo nisam
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Brainwave; zvukoterapija; utjecaj glazbe na naš mozak   pet sij 09, 2015 11:29 am

Ne sjećam se točno jer sam o tome više čitala prije par godina. Moguće da i na temi ima spomena o štetnosti, e sad ne znam jel na ovoj ili nekoj drugoj. Ali u grubo, priča se svodi na to da kod uporabe nekih od zvukova koji potiču razne moždane valove može doći do okidanja nekih živčanih bolesti, halucinacija i tako to. Moguće da se radilo i o zlouporabi pa da se u tonove implementiralo još nešto što je negativno utjecalo. Vjerojatno ima veze i da li je osoba koja sluša inače zdrava ili ima nekih psihičkih tegoba.

Nisam se dublje upuštala u zvukoterapiju tj. nisam ju išla isprobavat pa nisam ni posebno istražvala koje od tih teorija imaju ili nemaju smisla.

Prašina

Male
Aquarius Pig

PostajNaslov: Re: Brainwave; zvukoterapija; utjecaj glazbe na naš mozak   pon sij 19, 2015 8:50 pm

ahaa oke
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac

Female
Cancer Rooster
Broj postova : 748
Registration date : 19.02.2011

PostajNaslov: Re: Brainwave; zvukoterapija; utjecaj glazbe na naš mozak   uto oľu 24, 2015 1:18 pm

mogu reci da meni pomazu binaural beats pasti u nesto slicno kao astralnu projekciju. Odmah cim primjetim da padam u "san" primjetim tipicne faze pocetka astralne projekcije, nakon mozda 10ak minuta.
Koristim najvise Theta 4-9Hz Beats, na youtube se mogu naci razna videa, pa koga zanima :)
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur

Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Registration date : 24.01.2016

PostajNaslov: Re: Brainwave; zvukoterapija; utjecaj glazbe na naš mozak   pet vel 26, 2016 12:35 pm

OPREZ LJUDI IGRATE SE VATROM!!!!
BRAINWAVE UTJEČU NA MOŽDANU AKTIVNOST I NA VAŠU SVIJEST.
A DAL STE SIGURNI KRAJ TOLIKO APLIKACIJA NA NETU TAKOREČI HRPI SMEČA DA JE SVE TO DOBRO I DA NITKO TO NE KONTROLIRA!!!! ILI NEČE JER JE TO SA SVRHOM TU. SVRHOM DA VAM ISPERE MOZAK. NE NASJEDAJTE.
ZAR VAM NIJE ČUDNO TO ŠTO STE ŽIVČANI POSLIJE I DA VAS GLAVA BOLI I DA VAS POSLIJE IRITIRAJU TI ISTI ZVUKOVI!!!! NE TEŽITE LUCIDNOSTI TO NIJE ŽIVOT TO JE ZAROBLJENIŠTVO ILUZIJA.
IZAĐITE U PRIRODU MAKNITE SE OD MAŠINERIJE I UŽIVAJTE U ZVUKOVIMA PRIRODE.
BOLJE SLUŠAJTE INDIJANSKE MELODIJE. PRELJEPE SU.
OPREZ OPREZ MAKNITE SE OD BRAINWAVE FREKVENCIJA. ZAR VAM NIJE ČUDNO DA SU NAS ZA VRJEME KOMUNIZMA ŠOPALI TIM ZVUKOVIMA. PRIMJER ŠUM ILI SNJEG NA TELKI KAD NESTANE SIGNALA KURI VAM MOZAK I NABIJATE PO TELKI A NIJE ONA KRIVA VEC VI NISTE NEŠTO DOBRO NAPRAVILI. SISTEM JE ISPROBAVAO DOKLE MOŽE IČI SA VAŠIM STRPLJENJEM.
UGASITE BRAINWAVE I ŽIVITE SLOBODNO!!!!
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur

Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Registration date : 24.01.2016

PostajNaslov: Re: Brainwave; zvukoterapija; utjecaj glazbe na naš mozak   pet vel 26, 2016 12:48 pm

Evo link jedan dobar kolega sa ce-4 foruma mi ju je preporučio i ja ju preporučujem vama.Izvrsna melodija.
https://youtu.be/7w89u78Mn7M
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Brainwave; zvukoterapija; utjecaj glazbe na naš mozak   Today at 3:14 pm

[Vrh] Go down

Brainwave; zvukoterapija; utjecaj glazbe na naš mozak
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» o utjecaju zračenja iz mobitela/ experiment
» Utjecaj finiša/kuta oštrice na rezanje mesa
» Utjecaj hladnoće na spretnost ruku