Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Cudno viđenje

Go down 
+20
Remke
Hladni
Novus ordo seclorum
lera
Jedi Mind Tricks
mEN_iN_WHite
Alpha
MoW
Blizzard
Q
Narayana
Einar
MisteryManiac
orca
bros
Skulptura
Dantalion
Korplikan
Athena
boky003
24 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
boky003
Stanica



Male
Virgo Pig
Broj postova : 15
Age : 40
Registration date : 12.09.2011

Cudno viđenje Empty
PostajNaslov: Cudno viđenje   Cudno viđenje Icon_minitimepon ruj 12, 2011 12:41 am

Poštovanje svima ovdje!
Prvo moram reci da sam totalni pesimista za paranormalno i ne vjerujem u ništa takvo.U noći sa 11.09.2011 oko 2 ujutro sam doživio doslovno šok od kojeg cijeli dan nemogu doći sebi.
Da ne duljim išao sam obaviti nuždu i dok sam hodao prema wc-u kroz prozor hodnika vidio sam "covijeka" kako sijedi na dimnjaku susjedove kuce,kuca je starogradnja visoka najmanje 15-18m,nema šanse da se popneš gore,bio je mrak i nemogu napisati ništa više od toga da ima 2 noge i 2 ruke.
Doslovno sam se zabetonirao nisam se mogao pomaknuti od straha,otkucaji valjda 200 u minuti,bojao sam se i disati.Polako sam se spustio u prizemlje u wc u kojem sam se bojao upaliti svijetlo,obavio sam nuždu i umio se.
Polako sam se vracao do prozora i nikoga vise nisam vidio nisam više poslje zaspao vrtio sam svakakva objašnjenja u glavi ali ništa mi nije logicno.
Cijeli dan pretrazujem internet u potrazi za nekim informacijama o tome ili slicnome ali nista,tako sam i naletio na ovaj forum.Ispricavam se moderatorima ako ponavljam temu ili nešto slicno ali vjerujte jos sam izbezumljen.
Ako netko nesto zna o tome molim komentar.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Cudno viđenje Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje Icon_minitimepon ruj 12, 2011 12:50 am

Zanimljiva priča. misli
Mislim da možemo eliminirati vjerojatnost provale, djeda Mraza zubi ili nečeg sličnog.
Da se ne šalim na ozbiljnoj temi miga, pretpostavljam da nisi vidio da li se radi o nekoj silueti i da ne možeš detaljnije opisati "čovjeka"?

Meni pada na pamet da se možda radi o duhu. Znam za slučajeve ljudi koji su nakratko vidjeli "duše" pokojnih u ljudskom obliku.
Možda netko zna nešto više o ovoj priči...
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Cudno viđenje Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje Icon_minitimepon ruj 12, 2011 12:50 am

Dobro je da te nisu posjetili Ljudi u crnom dakle alien nije rofl

Šalu na stranu, koliko bi bila udaljena ta kuća od tvog prozora? jesi siguran da je bio čovjek a ne neka živina? Je li bila samo sjena ili se jasno vidjelo? I pošto je pun mjesec, da nije samo sjena nečega iz bliže okolice (drveta ili nečega visokoga)?

Osobno nemam nikakvih iskustava sa čudnim viđenjima. Imam samo sa neobjašnjivim zvukovima al o tom potom....
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Cudno viđenje Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje Icon_minitimepon ruj 12, 2011 12:56 am

promatrač koji je bio u blizini i tebe promatrao ali ti si bio vjerojatno opušten i otvorenog uma trenutno, te si stoga vidio to, a poslije su ti se blokade aktivirale i više ga nisi vidio.
ja sam imao slučaj da sam vidio nekog kako mi se šeće po balkonu čovjekolikog oblika, nekoliko puta išao sim pa tam i nestao, mogao je doć na balkon jedino pomoću ljestva
[Vrh] Go down
boky003
Stanica



Male
Virgo Pig
Broj postova : 15
Age : 40
Registration date : 12.09.2011

Cudno viđenje Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje Icon_minitimepon ruj 12, 2011 1:05 am

Mogu reci da definitivno nije sijena,zivina ni išta slicno,kuca je udaljena nekih 10 metara i jasno sam vidio i nije gledao prema meni.
Sta da vam kazem zbunjen sam i prestravljen mislim da ni nocas necu spavati.Brutalno iskustvo i definitivno više nisam isti covijek sto me i pomalo ljuti.
Šta god da je jedno je sigurno BIO JE TAMO gledao sam ga ni sam neznam koliko jer sam se zakamenio na taj krov se nemoze ni ljestvama samo tako
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Cudno viđenje Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje Icon_minitimepon ruj 12, 2011 4:48 pm

Ako si uvjeren da si vidio nešto paranormalno onda prouči ovo:
https://ce-4.forumotion.com/t3252-eovjek-sjena#233220
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Cudno viđenje Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje Icon_minitimepon ruj 12, 2011 8:31 pm

Starogradnja od 15-18m pa to je dvorac.
Moguce je da je netko bio gore, danas se dosta ljudi pentra i iz zabave i da bi namjestili antene.
Meni je najstrasnije to sto osjetim kad me netko gleda,i gdje je. Neki su mi majstori rekli da bi trebao biti snajperist lol! , ali zadnjih dana isto to osjetim i tamo gdje nema ljudi affraid

Ali ako se ti u svom domu osjecas nesigurno i ako bas tebe prate to je stvarno strasno.
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Cudno viđenje Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje Icon_minitimepon ruj 12, 2011 8:33 pm

Nabavi si kakvu airsoft pljucu. Ako te neko stalka drugi put ga skini s krova. Cisto ako sto polomi da te nemogu optuziti prek dokaza posto kuglice su biorazgradive.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Cudno viđenje Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje Icon_minitimepon ruj 12, 2011 8:36 pm

Možeš li doista imati osjećaj da te netko gleda bez da prije toga slutiš da te netko gleda? Mislim, ako znaš da si sam i odjednom se netko prišulja, hoćeš li osjetiti da te netko gleda? Ja do sada nikad nisam scratch
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Cudno viđenje Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje Icon_minitimepon ruj 12, 2011 10:39 pm

Nemam blage, ne suljaju mi se bas.Ak pitas jesam li ninđa, trudim se biti xdxd lol!
Al ajd eto ti najiskreniji odgovor, imam legu koji je jedno vrijeme tocno osjetio kad dolazim, uskomesao bi se i gledao u mom smjeru. Uspio sam mu se prisuljat toliko blizu da sam mu stavio ruku na rame.
Znaci mos se ti prisuljat, ali sam zato sto ljudi ne vjeruju sami sebi. bar ja tak mislim, nebi ja to mogao nekom dokazat na silu, samo se igram, i pokusavam razaznat sitne razlike koje osjetim.
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Cudno viđenje Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje Icon_minitimepon ruj 12, 2011 11:25 pm

pazi imo sam slican dogadjaj ima jedan krov 10 metara od moje sobe vani i prije jedno 2-3 god ujutro u 4h (taman pocelo svanjivat) ja krenem na wc i pogledam onako van kroz prozor, i vidim ko nekakvu siluetu kako se sulja buduci da je jutro, ja pospa ja pomislim da je duh, bacim se u krevet i trpim (a bio sam i zedan) i zaboravio ja to i nakon jedno 2-3 dana navecer ja idem na spavanje pogledam kroz prozor i skontam da je to zaprvo sjena, jer ima ulicna rasvjeta koja svjetli direktno na drugu stranu moje kuce, a buduci da je tu noc kad mi se ucinilo da sam vidio duha puho vjetar i antena se nagnula izgledalo je ko da se neko sulja
[Vrh] Go down
boky003
Stanica



Male
Virgo Pig
Broj postova : 15
Age : 40
Registration date : 12.09.2011

Cudno viđenje Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 1:10 am

Bros,da kuca je skoro ko dvorac,sagrađena prije nekih 100 godina neka grofofska obitelj je nekad zivjela unutra,ja sam iz hrvatskog zagorja kod nas takve kuce nisu nista neobicno,vec 2 noci sam promatrao i nista nevidim vise.
Prilicno sam siguran da to sto sam vidio na krovu te kuce nema veze samnom,tj nije ovdje bio zbog mene,ja sam samo slucajno naletio i vidio.
Jedno je sigurno nitko se nije iz zajebancije popeo u 2 ujutro na taj krov,da je i htio neznam kako bi to ucinio kuca je poput utvrde.
Prilicno sam siguran da to nije bio covijek tj pocinjem u to vjerovati....
Razgovarao sam sa susjedom koji zivi u toj kuci,nisam mu rekao sto sam vidio samo sam ga pitao primjecuje li sto cudno,odgovori je da ne,pratim ponasanje svog psa,zasad je miran i nista cudno se ne događa,montirat cu kameru da snima cijelu noc u slucaju da se ponovi iako se iskreno nadam da nece vise nikada.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Cudno viđenje Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 11:39 am

možda je to bija dimnjačar?
[Vrh] Go down
boky003
Stanica



Male
Virgo Pig
Broj postova : 15
Age : 40
Registration date : 12.09.2011

Cudno viđenje Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 1:10 pm

Einar ajde ca
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Cudno viđenje Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 1:21 pm

salu na stranu...meni se jednom ucinilo kad sam spavao u sumi da na stablu preko puta sjedi neki choban. bacim ja termosicu na nj (je, usrao sam se i ja i pet sam minuta razmišljao "Šta ću sad Šta ću sad Šta ću sad") kad ono gavran odleti. Ako ti se to ponovi, gađaj ga nečim il mu dovikni nešto. zapravo nemoj ga gađat. mogao bi past.
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Cudno viđenje Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje Icon_minitimesri ruj 14, 2011 4:47 pm

A da ti netko od susjeda ne mjesecari? Je li bio pun mjesec? jedna moja poznanica preseta pola ulice kad mjesecari i nitko je ne smije buditi jer bi umrla od straha da je probude pa da shvati da nije u krevetu nego npr. na krovu :)
[Vrh] Go down
boky003
Stanica



Male
Virgo Pig
Broj postova : 15
Age : 40
Registration date : 12.09.2011

Cudno viđenje Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje Icon_minitimepet ruj 16, 2011 1:47 pm

Ako i mjesećari,kak se popeo gore?
[Vrh] Go down
Q
Riba
Q


Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 170
Age : 111
Location : u kontiniumu
Registration date : 14.12.2009

Cudno viđenje Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje Icon_minitimesub ruj 17, 2011 12:21 am

boky003 je napisao/la:
Ako i mjesećari,kak se popeo gore?

po lojtrama


Onako sanjivom možda ti se to samo pričinilo.
[Vrh] Go down
boky003
Stanica



Male
Virgo Pig
Broj postova : 15
Age : 40
Registration date : 12.09.2011

Cudno viđenje Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje Icon_minitimesub ruj 17, 2011 11:54 am

Je da u 2 ujutro.Trebalo bi bar 3 ćovijeka da recimo 17 metara dugu lojtru postave na kuću i to sam malo rekao,ni nema tolike lojtre.
Vjeruj mi koliko god si pospan razbudiš se u sekundi,pa gledao sam sigurno 5 minuta micao se i sve,gledao ljevo desno i sjedio na j..... dimnjaku.
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Cudno viđenje Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje Icon_minitimesub ruj 17, 2011 3:26 pm

Ok, ja se popnem ,moguce je ;) najvisa zgrada je imala 5-6 katova a od utvrda sam se na Osijecku tvrđu sam se popeo sa svih strana.Zato ne vjerujem da se ne moze popet na kucu :).
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Cudno viđenje Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje Icon_minitimesub ruj 17, 2011 6:58 pm

bros jel ti to meni radis parkour po tvrdji, mozda sam te jednom i vidio, a da nisam imo pojma
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Cudno viđenje Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje Icon_minitimened ruj 18, 2011 8:50 am

Mozda :P
[Vrh] Go down
boky003
Stanica



Male
Virgo Pig
Broj postova : 15
Age : 40
Registration date : 12.09.2011

Cudno viđenje Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje Icon_minitimened ruj 18, 2011 8:13 pm

Mislio sam da je ovo ozbiljniji forum,vidim krivo sam mislio
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Cudno viđenje Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje Icon_minitimened ruj 18, 2011 10:10 pm

Najozbiljnije sam ti rekao da nije nemoguce popeti se.
Mislis da nisam zezao zastitare i prolaznike u os na slican nacin koji put.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Cudno viđenje Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje Icon_minitimepon ruj 19, 2011 11:21 am

boky003 je napisao/la:
Mislio sam da je ovo ozbiljniji forum,vidim krivo sam mislio
Ovo u stvari i jest prilično ozbiljan forum uz umjerenu dozu zafrkancije :)

Nitko te ne zafrkava zbog tvog posta jer uglavnom svi ovdje volimo paranormalne pojave, samo što najprije pokušavamo eliminirati sva racionalna objašnjenja koja nam padnu na pamet. Ne možemo baš od prve reći da je to duh i amen. Vidim da je u temi ponuđeno dosta ideja o tome što si možda vidio ali se niši baš previše obazirao na njih ;)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Cudno viđenje Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Cudno viđenje
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» jako cudno... se dogodilo sinoc...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: