Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude

Go down 
+29
Jedi Mind Tricks
matko22
2pac
Hladni
Novus ordo seclorum
Jagor
Star
Sin_Nanna
LJUBAV
Q
Grave Digger
mistik
SkywardSword
MoW
silmarien
CELICNI ALHEMICAR
Mama
Korplikan
Einar
Kahali
Hapa
Dantalion
Archangel
Sang Real
Foto
Alpha
biga
Blizzard
Bahro
33 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Bahro
Prašina



Male
Taurus Goat
Broj postova : 8
Age : 32
Registration date : 05.10.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Empty
PostajNaslov: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Icon_minitimesri lis 05, 2011 5:11 pm

Na internetu sam našao zanimljiv članak o izvanzemaljcima!Izvor informacija je pouzdan!ŠTA MISLE BOLJE UPUĆENI OD MENE O OVOME!??
24SI - Naučnici iz istraživačkog centra "SETI", čiji je primarni zadatak potraga za vanzemaljskom inteligencijom, navode da se u blizini Zemlje nalaze tri divovska vanzemaljska broda. Prema preliminarnim proračunima, vanzemaljci će upoznati ljude za dva mjeseca!
Američka štampa se već počela pripremati za psihički efekat invazije vanzemaljaca na Zemlju. Cilj njihove posjete je nepoznat, tako da se u opticaju nalaze razni scenariji. Tim povodom britanski "Guardian" je nedavno objavio šokantan članak pod naslovom "Vanzemaljci mogu uništiti čovječanstvo".

"Zavisno od toga kako se budu ponašali prema nama, vanzemaljci mogu od ljudi 'posuditi' dragocjeno iskustvo i napredne tehnologije", navedeno je u članku koji je objavio "Guardian", uz napomenu kakava nam budućnost predstoji:

"Ako vanzemaljci žele zlo cijelom čovječanstvu, mogu nas porobiti, iskoristiti za eksperimentisanje sa nepoznatim bolestima ili stvoriti od ljudi novu neprijateljsku umjetnu inteligenciju, te bi to bio početak strašnog rata".

U prilog ovoj tezi "Guardian" navodi i projekat "WikiLeaks" koji objavljuje tajne i povjerljive dokumente, a za čiji rad je navodno zaslužna vanzemaljska obavještajna služba.

"Dolazak tri velika vanzemaljska broda biti će početak službene invazije na Zemlju", konstatacija je na kraju članka.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Icon_minitimesri lis 05, 2011 5:43 pm

Evo, za početak ovakvu informaciju nisam našao na stranicama koje objavljuju znanstvena otkrića iz raznih područja, već se informacija više javlja u nekakvim popularnim člancima. No isto tako ovo nipošto nije prva takva vijest dolaska izvanzemaljaca i konačan susret sa zemljanima, kao i moguć početak invazije. Već viđena vijest, što se dosad nije desilo.

Ovakve vijesti su veoma špekulativne zbog nedostataka konkretnih dokaza. Članak obično počinje "znanstvenik X je rekao" ili "znanstvenici XYZ su rekli". Dobro da su rekli, ali nisu priložili nikakav dokaz, naročito onaj koji potvrđuje da se radi o vanzemaljskim brodovima. Kažem, dodatan razlog za sumnju je taj što je takvih vijesti već bilo, puno. I nikad se ništa nije desilo unatoč najavama. Tko hoće, neka vjeruje da je informacija za razliku od prijašnjih točna.
[Vrh] Go down
Bahro
Prašina



Male
Taurus Goat
Broj postova : 8
Age : 32
Registration date : 05.10.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Icon_minitimesri lis 05, 2011 6:12 pm

Sumnjičav sam i ja što se tiče nekih sumnjivih,neobjektivnih vijesti iz nepouzdanih izvora!Ali ovo je stiglo iz "SETI"-ja i o ovome je pisao "Guardian"!.Kao što kažeš bilo je puno ovakvih netačnih vijesti,ali mislim da ovo valja pratiti!
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Icon_minitimesri lis 05, 2011 6:19 pm

ova tri broda su bila vjest prije5,6 mjeseci... ako se ne varam tada se pisalo da su na rubu sunčevog sustava i da se kreću prema Zemlji. čak su bile i 'slike' tih brodova...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Icon_minitimesri lis 05, 2011 7:04 pm

Vanzici mogu od nas posuditi naprednu tehnologiju? Oni od nas? A do Zemlje su dosli biciklom kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Foto
Žaba
Foto


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 233
Age : 37
Location : Dugo Selo
Registration date : 22.06.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Icon_minitimesri lis 05, 2011 9:53 pm

na sluzbenoj stranici od setija kazu da oni to nikada nisu objavili i da taj lik koji je "izvor" niti ne radi kod njih, a prvi koji ima slicno ime je prije vise godina radio na izradi screen savera za njih, a i dodatno naglasavaju da oni ne koriste haarp a i izjava da su sa njime detektirali brodove kod plutona je geometrijski nemoguca jer se ne moze promatrati podrucje oko plutona sa aljaske zbog nagiba zemlje..

tolko o tome kava
[Vrh] Go down
Bahro
Prašina



Male
Taurus Goat
Broj postova : 8
Age : 32
Registration date : 05.10.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Icon_minitimesri lis 05, 2011 10:58 pm

Hmmmm...hvala za informaciju! miga
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Icon_minitimesri lis 05, 2011 10:59 pm

Alpha je napisao/la:
Vanzici mogu od nas posuditi naprednu tehnologiju? Oni od nas? A do Zemlje su dosli biciklom kava
možda se misli na napredne mogućnosti laganja ljudima pred izbore... možda im dolaze njihovi političari da uče od naših... mislim da smo na tom polju napredniji... :P

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Icon_minitimečet lis 06, 2011 10:49 am

Biga, rijesio si misteriju. Svaka cast 5

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 157
Age : 34
Registration date : 18.08.2010

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Icon_minitimesub lis 08, 2011 1:49 pm

ajmo ovako zbilja da je istina naravno da ce SETI reci da nema veze stime i da je laz -,- haloo
i naravno da ce lupiti neko fancy matematicko objasnjenje kojima izjasnjavaju da to nie moguce...zasto?jer je to prihvatljivo za ljude...i jer je sasvim dovoljno za reci " mi to nikada nismo objavili i da lik koji je "izvor" niti ne radi kod nas,a prvi koji ima slicno ime je prije vise godina radio na izradi screen savera za njih, a i dodatno naglasavamo da mi ne koristimo haarp a i izjava da smo sa njime detektirali brodove kod plutona je geometrijski nemoguca jer se ne moze promatrati podrucje oko plutona sa aljaske zbog nagiba zemlje.."

pod prvo-znaci zna se tko je to rekao,tj oni znaju,odmah poricu da je radio kod njih,u isto vrijeme aludiraju na neciju namjestaljku.a taj netko je iskoristio ime njihova nevina screen saver radnika za svoje zle radnje...priznaju minimalnu upletenost cisto da bi zvucalo uvjerljivije(jer da su rekli da nemaju pojma o tome to nebi bilo tako uvjerljivo,zar ne??to je veliki SETI ipak)
pod drugo-ne pusim ja njima fore da samo sa aljaske prate planete...daj molim te,znaci samo su na jednom podrucju,ha?neka prodaju to nekom drugome
zasto su to rekli?jer je uvjerljivoooo :P

a i ziher ce oni pustiti nekog drugog da im oduzme slavu za sastanak sa malim zelenima...ljudi malo previse dopustate da vam iskrivljene informacije i nepotpuni odgovori budu dovoljni...

istina ili ne SETI laze i to je cinjenica
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Icon_minitimesub lis 08, 2011 4:31 pm

a dobro... džaba nama sad nagađati, uostalom strpimo se malo i sami ćemo viditi...

ja bih iskreno volio malo akcije... a vidit ćemo...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Icon_minitimesub lis 08, 2011 9:43 pm

Budite spremni! Budno očekujte i gledajte u nebo! Nešto će se pojaviti!

Prije ili poslije... :)

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Icon_minitimesub lis 08, 2011 9:56 pm

ja sinoć sanjo dolazak izvanzemaljskih istraživačkih sonda koje su proučavale stanje.
uglavnom kasnije su počeli dolazit veći brodovi sa vanzićima. neki biseri sa zemlje su skupljali ljude i pokretali otpor protiv vanzića. oni to nisu tolerirali. u mislima su mi javili da se ne odupirem i da će sve biti u redu, da ćemo ić sa njima svi koji prihvatimo njihovu pomoć i budemo dobronamjerni u daljnjem surađivanju.

ja sam Boink
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Icon_minitimepon lis 10, 2011 6:56 pm

dobra tema i sva razmišljanja koja sam pročito ovdje, ima i za i protiv mišljenje i to je ok, sad ko laže a ko govori istinu, tako jaka organizacija kao SETI ima veliku kredibilnost u javnosti i u naučnim krugovima i kada kažu da neko nije radio za njih to se prihvata, ipak postoji mogućnost da je ovo tačno a i godilo bi nam malo promjena osim slušanja o ratovima i protestima širom svijeta, valja ako su prevalili toliki put i ako imaju znanje da dodju do nas vanzemaljci neće biti neprijateljski raspoloženi,ipak vidjet ćemo
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 157
Age : 34
Registration date : 18.08.2010

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Icon_minitimepon lis 10, 2011 9:03 pm

SETI kao i njima slicne organizacije imaju kredibilitet jer im se to dopustilo...godinama i godinama sva njihova objasnjenja prihvacena su od strane vecine.ljudi koji neznaju,nezele znati,ili jednostavno nisu culi popusit ce bilokoje obasnjenje jer ima daje sigurnost da mi na nasoj maloj planetici imamo mira,nitko nas nece dirati jer nista ne postoji(jos nie nadjeno) jer u citavom svemiru mi smo jedna jedina planeta sa oblikom zivota,sve sto je mozda bilo to je propalo la la la velike i napredne civilizacije ako i jesu postojale izumrle su,unistili se la la la...da to je taaako logicno,znate bili su napredni ali bez obzira a sve unistili su se vlastitim napredkom,nisu imali mjesta la la la...kako onda mi zadrti jos funkcioniramo zajedno?koljemo se ali smo svejedno stado glupih ovaca a nama se barata kako se kome digne neka stvar...
izmanipulirani smo do onih strana koji su prodali pricu da cine sve za napredak covjecanstva i njegov razvoj...

a mali zeleni spijaju sa neke planete i crkavaju nam od smijeha...imaju i razloga bogme -,-
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Icon_minitimeuto stu 08, 2011 12:26 pm

Imao sam prilike razgovarati sa Dr.pete Petersonom o ovome i on je prilično skeptičan oko cijele vanzemaljske priče...
Čak nije toliko možda ni skeptičan koliko se više bavi drugim temama ovdje na Zemlji o kojima ništa ne znamo i kao da na neki način ne pridaje pažnju bilo kakvom razgovoru o UFO-logiji vanzemaljskog tipa..
Puno mi je zato govorio o UFO-logiji Zemaljskog podrijetla i tu je prilično uvjeren i uvjerljiv d postoji najmanje 7 ili 8 različitih UFO-a koji se često ili vrlo često pojavljuju iznad područja Istočne Europe, na područjima Južne Amerike i sl.

Što se tiče proračuna i dolaska bilo koje rase koija bi koristila bilo kakvu letjelicu sa fizičkim pogonom (koliko god da taj pogon bio jak i koliko god da cijeli brod brzo išao nema nikakve šanse da bi u neko normalno vrijeme mogao stići do nas, a kada bi i mogli učiniti takvu misiju vanzemaljci nebi slali svoje ljude u letjelicama kojima bi trebalo više tisuća svijetlosnih godina putovanja da dođu do nas)
Ti izračuni su vrlo jednostavni i čak se ni mehanikom Kvantnog Vala ne može skratiti vrijeme na moguće izvedivo, a sa primjenjenom Newtnovom fizikom ili korištenim Einsteinovim formulama nebi stigli ni do Saturna (što je 700 hiljaditi dio puta). Kvanta priča bi to sve uspjela "skratiti" za oko 100 puta savijanjem i vrtložzima u prostor vremenu (ne Warmholes).
On, kao i mnogi drugi zaista pametni ljudi mišljenja su kako postoje nebrojene civilizacije "out there" ali da ovo što mi vidimo su NLO-i proizvedeni na Zemlji isključivo.

Jedina moguća varijanta kako da mi odemo negdje ozbiljnije dalje ili kako da oni dodju do nas je na jedan malo drugačiji način a to je kroz izlaženje van iz ove dimenzije i iskakanje u pravi bilijonti dio sekunde van nazad u naše vrijeme i naše mjesto.. navodno civilizacije koje ovakva znanja i tehnologiju posjeduju ne žele i dalje imati nikakva posla sa nama...
Nekoliko ljudi zato, koji su me iskreno oduševili u životu pričali su o ovoj temi na posve drugačiji način, po meni puno dublji, puno bliži mogućoj istini i puno opuštenijoj nego neki drugi ufurani u kockice i zablude kontinuiranih nepromjenjivih koncepata.
Za one ljude na ovom forumu koji me još čitaju bez obzira na sve trzavice, TOPLO vam preporučam da pogledate ovaj clip (ima 13 dijelova po 10-ak minuta) pa pogledajte barem prva 2 i onda zaključite hoćete li nastaviti ..
Ovakav pristup meni je promjenio stav o ovom svemu još jako davno i sretan sam zbog toga.

radi se naravno o Terence-u Mckenna-u i evo linka za prvi clip :

https://www.youtube.com/watch?v=2MyOiu3kjr8
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Icon_minitimeuto stu 08, 2011 12:35 pm

:P ti si, meni se čini, sa svima imao prilike razgovarati hehehe

Šalu na stranu, u pravu si sa zadnjim odlomkom. Ali da bi se moglo putovati kroz dimenzije, prvo ih se treba otkriti i trebalo bi definirati svemir oko nas. Kakav je, koliki je itd itd. Jer se ljudi oko toga nisu ni dan danas složili.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Icon_minitimeuto stu 08, 2011 2:04 pm

Misljenja sam da je vrlo mala sansa da vanzici koriste tehnologiju koja je na razini nase i da putuju milion godina do ovamo. Na koncu konca zasto bi to napravili...zasto bi uzeli toliko vremena i resursa da proucavaju (?) neku zgoljavu "civilizaciju". Malo smo mi previse vezani za 3D pa mislimo da ne moze nego ovako.

@Kahali...ne zelim u offtopic al zamjetih da si na par postova vec rekao nesto u stilu "za one koji me jos citaju" pa kontam da ocito ima razloga (kojeg i sam kuzis) da te (neki) ne citaju...zasto onda ne bi promijenio taj razlog radi kojeg te neki ne citaju? ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Icon_minitimeuto stu 08, 2011 4:54 pm

Ima li ovo što priča u klipovima negdje zapisano? Lakše mi je čitat, pogotovo što na laptopu imam grozne zvučnike

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Icon_minitimeuto stu 08, 2011 6:06 pm

@Dantalion, zanimljiv san...

Kad zamislim da nam se vanzići pokažu, prvo kaj vidim je ljude sa motikama i vilama kak nasrću na njih (bez obzira dolazili oni u miru ili ne). A ak budu došli, to je vjerojatno zato jer im je dosta čekanja; vide da budu ostarili i umrli prije nego mi budemo spremni na njih i da budu valjda njihovi praunuci tek imali priliku naići na "razumne" Zemljane :)
[Vrh] Go down
CELICNI ALHEMICAR
Riba
CELICNI ALHEMICAR


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 190
Age : 29
Location : BEOGRAD
Registration date : 20.12.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Icon_minitimepon pro 26, 2011 12:21 am

Sumnjam u ovu iformaciju jer do sada ni na jednom sajtu nisam procitao tako nesto, ali ne kazem da nije moguce.Vanzemaljci nam mogu pomoci , ali isto tako nas mogu i unistiti.Veoma je rizicno upoznati ih.
[Vrh] Go down
silmarien
Višestanični organizam
silmarien


Female
Cancer Horse
Broj postova : 40
Age : 45
Location : zadar
Registration date : 29.12.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Icon_minitimečet pro 29, 2011 2:10 am

Mislim da je nazahvalno iz naše perspektive nagađati koliko bi vanzemaljcima trebalo vremena da dođu do nas...tisućama godina ranije na Zemlji kada se čovjek kretao isključivo na svojim nogama i kada se udaljenost mjerila u danima hoda bilo bi isto tako nevjerojatno da je netko rekao da udaljenost od par tisuća kilometara možeš proći za nekoliko sati...nama je to dakako danas moguće...sidneš u avion i problem rješen...mada mi je ipak nekako bliža ona teorija u putovanjima između dimenzija...ali ni ovu ne bi isključila...
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Icon_minitimečet pro 29, 2011 7:32 pm

I ja se slažem s time da mi nemamo zapravo ni najmanjeg pojma o tome koje su tehnologije zapravo dostupne vanzemaljcima. O njima možemo samo nagađati, a svi oni educirani pokušaji da se o tome piše kao što je to npr. bio onaj od strane Kahalijevog sugovornika nemaju smisla. Oni su tu i dolaze kada i kako im se sprdne, slično kao što mi dolazimo u džunglu i gledamo u gibone koji se pitaju otkud su sad ovi došli, kad oni uopće ne poznaju što je onkraj džungle.
Je li to multidimenzionalno putovanje ili zakrivljavanje prostora ili crvotočine ili što drugo, to ne znamo.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Icon_minitimepet pro 30, 2011 5:40 pm

Slazem se sa Celcinim Alhemicarom u vezi sa vanzemaljcima. Sigurna sam da vanzemaljci postoje, samo da ne izgledaju tako kako ih mi zamisljamo. I DA IH UPOZNAMO ne bi mogli da komuniciramo sa njima... ce4
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Icon_minitimepet pro 30, 2011 9:35 pm

A ne bi telepatijom? Navodno su alieni tu vrlo napredni. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Sponsored content





Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude
[Vrh] 
Stranica 1 / 7.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Vanzemaljci u Zagrebu!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: