Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude

Go down 
+29
Jedi Mind Tricks
matko22
2pac
Hladni
Novus ordo seclorum
Jagor
Star
Sin_Nanna
LJUBAV
Q
Grave Digger
mistik
SkywardSword
MoW
silmarien
CELICNI ALHEMICAR
Mama
Korplikan
Einar
Kahali
Hapa
Dantalion
Archangel
Sang Real
Foto
Alpha
biga
Blizzard
Bahro
33 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Q
Riba
Q


Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 170
Age : 111
Location : u kontiniumu
Registration date : 14.12.2009

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 18, 2012 3:10 pm

Opet NWO, svjetske zavjere protiv ljudskog rod od strane zločestih vanziča itd. Sve več viđeno i ko zna kolko puta prožvakano.Jel ti zbilja misliš da neko ko je u stanju doči do nas iz neke svemirske vukojebine, nema pametnijeg posla nego se za......t s nama. Ako im trebaju
robovi, več bi bili robovima. Ako im trebamo za hranu več bi visili u njihovim mesnicama. Ajde ti navedi barem jedan razlog zašto bi se neki vanziči skrivali pred nama i igrali se pozadinskog igrača. Ako je moguče bez masona, iluminata i kojekakovih drugih bjelosvjetskih urotnika.
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 18, 2012 9:31 pm

mislim nisi mi odgovori na pitanje koje sam ti postavio previše okolišaš ...pa cu ti ponovno postaviti isto pitanje dali ti mozes činiti čuda u materijalnom svijetu kao što je to isus činio..pošto ti neoborivo tvrdiš da si ti kao isus samo druga svjest..ako jesi naći ćemo se pa ćeš mi ti to demonstrirati....demoni čine čuda da bi impresionirali jadne mase ...a što se tiče tih nekih svjesnih individua koje si nabrojio i to je moguće da su oni stvarno istinski dobri kao što je to bio isus(jer isus u Bibliji kaze budite kao ja i činiti ćete mnogo veća čuda nego što sam ih ja činio)e sada dali ima nekog na zemlji ja to neću nikada moći znati dok sam nevidim ali ako i vidim ostati cu na zemlji i dobro preispitati sve okolnosti vezane za to viđenje i dobro promisliti...što se tiče tu ovoga Milarepe o kojem govoris da čini čuda i još kazes da cini mnogo veća čuda od samog Isusa je isto tako kao što kazes šta tebi znači čudo odnosno kako ti kategoriziraš isto ako je netko umro i onda recimo dojde milarepa i za 3 sata ga uskrsne to je čisti dokaz da je to demonska prevara u kojoj se i ti sam nalaziš.Milarepa je ništa drugo nego demonsko biće ili demoniziran čovjek.. meni je svejedno šta je od toga dvoje ...taj milarepa koristi razne tehinke obmane za ljude koji su već popušili mnoge druge manipulacije ...


Da si ti neki svjesni pojedinac koji se izjednačuje sa samiim isusom drugačije bi pričao drugačije bi razmišljao na jedan drugi način bi se obračao drugima nebi mrzio ...a ti mrziš koliko vidim iz priloženog ...da te citiram trunčice " ja kad bih imao neogranicene moci sve kretene bih maknuo sa Zemlje."

to gore je ništa drugo nego govor mržnje ...jesi li se možda koji puta zapitao da ta bića koje si ti vidio (a kada bi ga vidio kao što si rekao neki drugi čovjek u trenutku usnuo u ono što većina zove smrt))nisi li se zapitao da li su oni možda demonskog porjekla koji su mnogo više svjesni svega neko što ćeš ti ikada biti ...nisi li se zapitao da i tebe obmanjuju kako bi si olakšali posao tako što ćeš ti i druge obmanjivati...Gledaj opet ću spomenuti Bibliju koja sve predviđa koja predviđa događaje koji su se desili i koji ce da se dese ....Biblija raskrinkava od početka sve prevare koje su se desile i koje će nastupiti u posljednja vremena ovoga života odnosno ovakvog stanja svjesti....to se vrlo lako može uočiti u mnogim tekstovima posebice knjige otkrivenja i apostola pavla što neznači da i u drugim knjigama nema isto...i sada samo čekam da mi kažeš da biblija nije vjerodostojna odnosno da se izmjenila tokom povjesti jer otkriće spisa sa mrtvog mora je učinilo da su svi skeptici utihnuli i vjerujem da nepostoji ozbiljan čovjek na zemlji koji će preispitivati orginalnost odnosno vjerodostojnost Biblije tokom povjesti...Na kraju i dalje tvrdim da si ti prevaren samo na jedan drugačiji način od ostalih jer lucifer je tu da obmanjuje i posjeduje neograničenu paletu mogućih manipulacija u jednom rukavu...Ja ti najiskrenije želim sve najbolje u životu svjesti tvog bića,,,ti si zasigurno jedan visoki potencijal ali ipak se previše igraš sa stvarima koje si prelako čini mi se prihvatio koje su također klimave a i izvjesno teške za shvatiti...Ja sam uvijek otvoren sa sve tipove razgovora osim onog vulgarnog nemoralnog odnosno teškog probavljivog po moje biće....
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 18, 2012 10:16 pm

matko22 je napisao/la:
mislim nisi mi odgovori na pitanje koje sam ti postavio previše okolišaš ...pa cu ti ponovno postaviti isto pitanje dali ti mozes činiti čuda u materijalnom svijetu kao što je to isus činio..

ma odkad je cinjenje cuda u materijalnom svemiru siguran dokaz da nesto dolazi od dobrote ili razina iznad fizicke i astralne?

pa sve i da stvorim cjeli fizicki svemir ne znaci da imam veze sa tim jesam li dobar covjek ili ne nego eto mogu stvarati fizicki svemir koji je samo jedna od iluzornih razina stvarnosti.

Koja konkretno cuda mislis i dal je to uopste bitno kad i sam kazes da cak i da neko radi veca cuda od Isusa to moze biti neko zlo bice,ali u krajnjoj liniji to onda znaci i da je Isusov otac mozda bio demon,kapiras,po toj istoj tvojoj logici.Ja sam prilicno svjestan stvari koje mogu da radim i osjecam u vezi drugih ljudi i razina ili manipulacijama supstancama i energijama ali meni je to nebitno,potpuno su mi nebitne te moci,zelim samo da budem obican covjek,koji zivi kao beba.Sve moci koje ja mogu da radim su dosle kao rezultat predanosti i divljenja,dobrote,i cinjenja Ispravnih djela,i kao rezultat umiranja u Svjesti ali me strasno zabolje uvo to da nekome dokazujem posto ces ti svejedno vrtiti na vodu na svoj -Isus je spasitelj- mlin...Ako jeste,uzivaj u Isusu i svojim konceptima o istome,mene ni najmanje ne interesuju.Ni najmanje..

matko22 je napisao/la:
pošto ti neoborivo tvrdiš da si ti kao isus samo druga svjest.

Ma dje ja to kazem ? Ja tvrdim da je jedna Svjest u svim tjelima,u Budi,u meni,u tebi,u biljci,u psu,u Krisni,u Babajiu,u Isusu,u Luciferu.Svi oni imaju Svjest.Ali se razlikuju po definicijama u relativnome svjetu koje je nesto malo komplikovanije nego ti mislis.ja se u relativnome razlikujem od Isusa ali nam je Bitak ISTI,Jedan bez Drugoga.

matko22 je napisao/la:
ako jesi naći ćemo se pa ćeš mi ti to demonstrirati

Ma jesi ti pri sebi da ja tebi nesto dokazujem ? Pa vec sam taj tvoj stav te sprjecava da iskusis Svjest jer si krut i bahat i blokiras predanost i protok prane kroz sushumnu.Poenta je da ono sto ja Jesam i ti mozes da budes,a to i Isus kaze.Covjeci Bozji,ti sad kad bi predao svoju malu licnost odma bi spoznao Svjest ! Boga...Bitak..Ali ti ne zelis to,ti se bojis predaje sebe jer ta spoznaja Svjesti bi znacila smrt svega onoga sto ti jesi,jer dje je svjest tu nema mraka i lazi,nema ogranicenosti..Ja sve sto mogu demonstrirati mogu onima koji su predani i ti itekako osjete sve i svasta oko mene,s tim sto ja ne pravim neku specijalnu frku oko toga nego im fino i jebeno jednostavno objasnim da je to sve nauka i nesto sasvim normalno i ako misle da je to neko cudo da su kreteni.Ako ti ne zelis da se predas svojoj Svjesti(koja je zapravo i u meni sada,jer je Jedna) pa ne moze ni Isus to da uradi onda protiv tvoje volje jer svjest dopusta da se svako veze za nesto sto nije Svjest kao krajnje ispunjenje.I sta vrjedi i da ti demonstriram sve i svasta kad si ti vec izgubljen u konceptima koji ti sisu zivotnu energiju i vrte te u krug ? pa ti si zarobljen u umu,a ne slobodan od njega.Chu tebi da idem nesto demonstrirat ko da meni treba tvoja astralna energija prihvatanja i odobrenja hahahah

Ma ko si ti covjece da se tebi nesto demonstrira i zar stvarno mislis da su ta cuda pokazatelji necega ???

NISU...

I zar stvarno mislis da bi se Isus vise slozio sa tobom nego sa mnom ?

matko22 je napisao/la:
....demoni čine čuda da bi impresionirali jadne mase

a znas zasto je tako ?

zato jer demoni mogu da nastanjuju maksimalno astralnu razinu jer iznad nje nema potrebe za impresioniranjem ikoga.Na kauzalu se zivi tako sto davas svoje bice drugome bicu,vodite ljubav pogledima,pricao,razumjevanjem,skladom.Sluzis drugome,predajes se i tako dozivljavas ekstazu.Dok na astralu demoni dozivljavaju ekstazu kad nadju nesigurne tipove koje manipulisu i crpe im energiju preko astrala.Ja tjeram ljude koji su takvi bilo demoni bili podlozni demonima od sebe.Moja sama pojava ih ubije jer krenu da im pucaju astralne larve i linkovi iz psihe i kako nisu naucili da se dive,vole i daju sebe pocnu da kontrolisu mene ili da me ukalupe u svoje manipulacije gdje ih ja presjecem i onda takve zaboli glava ili neki dio tjela jer zapravo postanu svjesni svojih ogranicenja.Velike duse u blizini mene bukvalno ekspolodiraju od srece,blazenstva i svjesti.O tome se radi.Ne mozes sa tim tvojim stavom ic provjeravati Svjesne ljude.Pa ti i kod Isusa ne bi nista vidio dok ne izvodi cuda.ne bi ga osjetio jer nemas sa cime,mala ti je svjest.Lako je prepoznati Boga kad izvodi cuda ajde prepoznaj utjelovljenog Boga dok sjedi preko puta tebe u tramvaju i gleda te Jednim Okom ako si faca....

Mene interesuju mocni pojedinci KOJIMA CU JA DA SE DIVIM I DA IM SLUZIM ! a ne oni meni..jer moja sreca ne zavisi od vanjskog svjeta,nego unutrasnjeg....

matko22 je napisao/la:
...a što se tiče tih nekih svjesnih individua koje si nabrojio i to je moguće da su oni stvarno istinski dobri kao što je to bio isus(jer isus u Bibliji kaze budite kao ja i činiti ćete mnogo veća čuda nego što sam ih ja činio)e sada dali ima nekog na zemlji ja to neću nikada moći znati dok sam nevidim ali ako i vidim ostati cu na zemlji i dobro preispitati sve okolnosti vezane za to viđenje i dobro promisliti...što se tiče tu ovoga Milarepe o kojem govoris da čini čuda i još kazes da cini mnogo veća čuda od samog Isusa je isto tako kao što kazes šta tebi znači čudo odnosno kako ti kategoriziraš isto ako je netko umro i onda recimo dojde milarepa i za 3 sata ga uskrsne to je čisti dokaz da je to demonska prevara u kojoj se i ti sam nalaziš.Milarepa je ništa drugo nego demonsko biće ili demoniziran čovjek.. meni je svejedno šta je od toga dvoje ...taj milarepa koristi razne tehinke obmane za ljude koji su već popušili mnoge druge manipulacije ...

pa jel ti vidis tvoju liniju razmisljanja...tebi su svi demoni koji ne trube na sav glas -Isus je spasitelj-..Uzas !!! Dakle po tebi neko moze da radi totalna sranja i dovoljno je da kaze da vjeruje u Isusa i da je zato spasen od samog sebe...Pa mislim...


matko22 je napisao/la:
Da si ti neki svjesni pojedinac koji se izjednačuje sa samiim isusom drugačije bi pričao drugačije bi razmišljao na jedan drugi način bi se obračao drugima nebi mrzio ...a ti mrziš koliko vidim iz priloženog ...da te citiram trunčice " ja kad bih imao neogranicene moci sve kretene bih maknuo sa Zemlje."

Ma jel molim te ? Znaci kad ti dodje neko u kucu da ti kolje djete ti ces mu se jos i naguzit da te jebe i kupit mu pizzu da pojede i po mogucnosti pjevat nesto.Nije poenta u laznoj dobroti niti u dobrom ili losem djelovanju nego ISPRAVNOM djelovanju.To maltene niko ne shvata.Ispravno djelovanje je takvo djelovanje koje dovodi do uspotave sklada na svjetu tako sto sve mracno nestaje.Ti dakle ne shvatas razliku izmedju mrznje sveca prema zlom covjeku i mrznje toga drugoga prema sveca ? LOL..... pa kako mozes biti licemjeran kad i Isus kaze u Bibliji da ko ne MRZI OCA SVOGA I MAJKU SVOJU NECE VIDJETI RAJA !!! al ti ne znas sta to znaci,jer ne znas sta je to sto sija u svim tjelima i sto je vjecno.Ja sam do sad sto puta reko majci,ocu i sestri da mi nisu bitni oni kao tjela i licnosti nego Svjest u njima i vrsenje ispravnog djelovanja.

Ali naravno ti ces to vidjeti kao mrznju prema majci,ali onda to vidi i u primjeru Isusa koji je isto to rekao svojoj majci(zato jer je znao isto sto i ja,da je vaznija Svjest jer bez nje ne bi ni bilo ni mame ni tate dok obrnuto ne vazi)...

Ukratko ti bi ubio Isusa na isti nacin ko sto su ga farizeji mrzili i ubili zato jer se nije uklapao u tvoj KONCEPT kako Bog u tjelu treba da djeluje.Ko da Bogu treba tvoje priznanje LOL....


matko22 je napisao/la:
to gore je ništa drugo nego govor mržnje ...jesi li se možda koji puta zapitao da ta bića koje si ti vidio (a kada bi ga vidio kao što si rekao neki drugi čovjek u trenutku usnuo u ono što većina zove smrt))nisi li se zapitao da li su oni možda demonskog porjekla koji su mnogo više svjesni svega neko što ćeš ti ikada biti ...nisi li se zapitao da i tebe obmanjuju kako bi si olakšali posao tako što ćeš ti i druge obmanjivati...

zapitao sam se ja pitanja razna i ne boj se ti za mene.Rekoh ti,iznad astrala nema demona,tako da nema smisla to sto govoris.

matko22 je napisao/la:
Gledaj opet ću spomenuti Bibliju koja sve predviđa koja predviđa događaje koji su se desili i koji ce da se dese ....Biblija raskrinkava od početka sve prevare koje su se desile i koje će nastupiti u posljednja vremena ovoga života odnosno ovakvog stanja svjesti....to se vrlo lako može uočiti u mnogim tekstovima posebice knjige otkrivenja i apostola pavla što neznači da i u drugim knjigama nema isto...i sada samo čekam da mi kažeš da biblija nije vjerodostojna odnosno da se izmjenila tokom povjesti jer otkriće spisa sa mrtvog mora je učinilo da su svi skeptici utihnuli i vjerujem da nepostoji ozbiljan čovjek na zemlji koji će preispitivati orginalnost odnosno vjerodostojnost Biblije tokom povjesti...Na kraju i dalje tvrdim da si ti prevaren samo na jedan drugačiji način od ostalih jer lucifer je tu da obmanjuje i posjeduje neograničenu paletu mogućih manipulacija u jednom rukavu...Ja ti najiskrenije želim sve najbolje u životu svjesti tvog bića,,,ti si zasigurno jedan visoki potencijal ali ipak se previše igraš sa stvarima koje si prelako čini mi se prihvatio koje su također klimave a i izvjesno teške za shvatiti...Ja sam uvijek otvoren sa sve tipove razgovora osim onog vulgarnog nemoralnog odnosno teškog probavljivog po moje biće....

Ma dobro,sve je to ok,s tim sto je ovo klasicno globalno astralno polje koje sada djeluje kroz tebe,tj isti sablon razmisljanja koji uliva osjecaj lazne sigurnosti a zapravo maskira nepostojanje UVida i Svjesti...Ma da,a Isus je bio kulturan lik koji se samo smjeskao ko napusen...Nikad se nije derao,vrjedjao,zvao ljude djavoljom djecom,bicevao ljude i slicno...mislim koji skok u svoja usta...

Al u pravu je @Archangel,ja jednostavno govorim o necemu sto nema presjeka sa onim sto vecina vidi i prica tako da zapravo obmanjujem samog sebe misleci da ce biti drugacije.Jednostavno se pokusavam utjesiti...Eto ti i Isusa i Biblije,ja odoh sad u samadhi gdje mene nema,a jedino Svjest-Apsolut jest,i gdje nema koncepata,mraka,iluzije,ogranicenosti,nego samo Istina,cista supstanca istine,Bitka,blazenstva,ekstaze,totalne ispunjenosti,Svjetla sa one strane iluzije.
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Icon_minitimesri ruj 19, 2012 12:49 am

primitive101 je napisao/la:

Ja ne samo da sam bio u proslosti nego sam bio van vremena i van prostora,i van kreiranog svjeta.Bio sam van fizickog univerzuma,van astralnog i van kauzalnog svemira.

Dali ti koristiš kakve lijekove? Bez uvrede ali meni kao jednom običnom seljačini ovo jednostavno ne ide u glavu. Molim te objasni ali jednostavnim riječnikom(znam što piše ali ne razumijem)
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Icon_minitimesri ruj 19, 2012 1:15 am

Hladni je napisao/la:
primitive101 je napisao/la:

Ja ne samo da sam bio u proslosti nego sam bio van vremena i van prostora,i van kreiranog svjeta.Bio sam van fizickog univerzuma,van astralnog i van kauzalnog svemira.

Dali ti koristiš kakve lijekove? Bez uvrede ali meni kao jednom običnom seljačini ovo jednostavno ne ide u glavu. Molim te objasni ali jednostavnim riječnikom(znam što piše ali ne razumijem)


Kako si me sad slatko nasmijo,hvala ti ! :)

ono sto neko percipira kao vrjeme a bez da je iskusio Svjest koja je van vremena,tj stanje ne-Uma(bez misli),je zapravo lazno vrjeme.Pravo vrjeme je ne-vrjeme,vjecnost,koje ne tece nego je stalno.Kako da bolje objasnim.

Jedino ono sto postoji,sto je Stvarno,uvjek i pod svim okolnostima je cista Svjest,Bitak,koji je Jedan u svim tjelima.U mom i tvom sada zivi zivot jedan te isti bitak.Vrjeme i prostor su kreacije u toj Svjesti,a vrjeme i prostor su zapravo atributi raznih supstanci koje su kreirane u Svjesti,koje lazno postoje u Svjesti.Te suptance mogu biti fizicke(atomi),kretanja zivotne energije,osjecaji,misli i supstance uzrocnosti da tako kazem.Sve to je kreirano,jer ima pocetak u vremenu i prostoru.Nas um je standardno identifikovan sa svim mogucim kombinacijama tih supstanci koje onda cine nasu licnost,raznorazne modove u nasem Umu i dok traju te vezanosti stvara se i osjecaja linearnog prolaza vremena,a zapravo to je lazno vrjeme isto ko sto je sve to sto je kreirano lazno,ne postoji,jer jedino postoji Postojanje kao takvo,Bitak,Svjest,Apsolut.

Sve sto je kreirano se konst mjenja i transformise u nesto drugo te tako nas Um pokusava da nadje u srecu u prolaznome i laznome,sta vise smrtnome i propadljivome,gdje nije samo fizicki svemir smrtan,nego i astralni svemir(kojeg bi vecina dozivjela kao najljepsi raj) i kauzalni.Sve su to razine kreacije.Kad nestane ovaj fizicki svemir,ostace astralni ili beskonacan broj njih.Ali ono sto ne moze da nestane jer u prvoj ruci nije ni kreirano je Svjest.Ona boravi u pravome vremenu a to je vjecno SAD,vjecnost.Kad se manifestuje nastane nesto sto je kreirano i sto ima rok trajanja i sto lazno postoji,iluzija je trik,kao u snu.

Kad kazem da sam bio van vremena i prostora mislim upravo na to.Ugasio sam vezanosti Uma za sve ono sto je definisano vremenom i prostorom,vratio Um u neocitovano stanje i nestao u Bogu,cistoj Svjesti,gdje nema vremena i prostora niti razina kreacije.

Nista komplikovano,svako nekad u zivotu dozivi nesto sto je po kvalitetu slicno a po kvantitetu slabije.Vodjenje ljubavi kada nestanes,orgazam,zadubljivanje u neki prizor,film ili knjigu itd...To su sve trenuci kada Um stane i sa druge strane zabljesti Svjest i to nas pukne srecom i ispunjenjem ali mi u zabludi mislimo da to dolazi zbog objekata cula i Uma pa ko budale idemo dalje za tim istim umjesto da se okrenemo ka unutra...

Jel moze ? :)
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Icon_minitimesri ruj 19, 2012 1:23 am

primitive101 je napisao/la:
Hladni je napisao/la:


Dali ti koristiš kakve lijekove? Bez uvrede ali meni kao jednom običnom seljačini ovo jednostavno ne ide u glavu. Molim te objasni ali jednostavnim riječnikom(znam što piše ali ne razumijem)


Kako si me sad slatko nasmijo,hvala ti ! :)

ono sto neko percipira kao vrjeme a bez da je iskusio Svjest koja je van vremena,tj stanje ne-Uma(bez misli),je zapravo lazno vrjeme.Pravo vrjeme je ne-vrjeme,vjecnost,koje ne tece nego je stalno.Kako da bolje objasnim.

Jedino ono sto postoji,sto je Stvarno,uvjek i pod svim okolnostima je cista Svjest,Bitak,koji je Jedan u svim tjelima.U mom i tvom sada zivi zivot jedan te isti bitak.Vrjeme i prostor su kreacije u toj Svjesti,a vrjeme i prostor su zapravo atributi raznih supstanci koje su kreirane u Svjesti,koje lazno postoje u Svjesti.Te suptance mogu biti fizicke(atomi),kretanja zivotne energije,osjecaji,misli i supstance uzrocnosti da tako kazem.Sve to je kreirano,jer ima pocetak u vremenu i prostoru.Nas um je standardno identifikovan sa svim mogucim kombinacijama tih supstanci koje onda cine nasu licnost,raznorazne modove u nasem Umu i dok traju te vezanosti stvara se i osjecaja linearnog prolaza vremena,a zapravo to je lazno vrjeme isto ko sto je sve to sto je kreirano lazno,ne postoji,jer jedino postoji Postojanje kao takvo,Bitak,Svjest,Apsolut.

Sve sto je kreirano se konst mjenja i transformise u nesto drugo te tako nas Um pokusava da nadje u srecu u prolaznome i laznome,sta vise smrtnome i propadljivome,gdje nije samo fizicki svemir smrtan,nego i astralni svemir(kojeg bi vecina dozivjela kao najljepsi raj) i kauzalni.Sve su to razine kreacije.Kad nestane ovaj fizicki svemir,ostace astralni ili beskonacan broj njih.Ali ono sto ne moze da nestane jer u prvoj ruci nije ni kreirano je Svjest.Ona boravi u pravome vremenu a to je vjecno SAD,vjecnost.Kad se manifestuje nastane nesto sto je kreirano i sto ima rok trajanja i sto lazno postoji,iluzija je trik,kao u snu.

Kad kazem da sam bio van vremena i prostora mislim upravo na to.Ugasio sam vezanosti Uma za sve ono sto je definisano vremenom i prostorom,vratio Um u neocitovano stanje i nestao u Bogu,cistoj Svjesti,gdje nema vremena i prostora niti razina kreacije.

Nista komplikovano,svako nekad u zivotu dozivi nesto sto je po kvalitetu slicno a po kvantitetu slabije.Vodjenje ljubavi kada nestanes,orgazam,zadubljivanje u neki prizor,film ili knjigu itd...To su sve trenuci kada Um stane i sa druge strane zabljesti Svjest i to nas pukne srecom i ispunjenjem ali mi u zabludi mislimo da to dolazi zbog objekata cula i Uma pa ko budale idemo dalje za tim istim umjesto da se okrenemo ka unutra...

Jel moze ? :)

Drago mi je što sam te uspio nasmijati.
Sada shvaćam što si gore mislio.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Icon_minitimesri ruj 19, 2012 9:56 am

@primitive
Evo nekih pitanja od mene.

Ono što mi nije jasno kod tebe, ja vidim da toliko toga znaš, mislim da si čak shvatio cijeli koncept Boga i univerzuma, ali pitanje je kako?
Kako si to shvatio? Od kuda ti to znanje?

Što mi je još luđe, ti imaš 24 godine. To mi je zanimljivo jer neki s 70 godina koji cijeli život proučavaju nisu ni došli blizu tvom znanju.
A da ne govorim o nekim 20-godišnjacima koje poznam koji neznaju nos obrisat.

Nadam se da ćeš mi odgovoriti o svojim počecima.
Ako ne želiš ovdje, možeš mi i preko PM-a. :)
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Icon_minitimesri ruj 19, 2012 2:22 pm

Isus je činio čuda pred velikim mnoštvom i što je najvažnije Isus nije uskrsnuo pred 10 -15 ma neka je i 100 ljudi ..nego je Isus uskrsnuo pred 2.5 milja ljudi koji us se u tom trenutku nalazili u jeruzalemu jer svi ti ljudi su bili tamo zbog praznika pashe koji je usljedio poslje ...Znači poanta svega je da iSUS ZELI DA SVI VIDE ...nešto što mnogi zovu natprirodno ...a ne da vidi nekoliko ljudi...najveći dokaz da je Isus zaista bio na zemlji i da je bio Bog utjelovljen je to što je rimska paganska religija prihvatila kršćanstvo......ti si vjerojatno onaj kojemu je marihana i druge supstance poprilično bliske ...koje naravno mjenjau stanje svjesti (a sve što mjenja stanje svjesti je droga ...što znači da je i čokolada droga i da je gledanje televizije droga itd...)ti si to sve fino prostudirao i nemoj me cijelo vrijeme gurati u mnoštvo jer ja sam upravo suprotan mnoštvu činim upravo ono što malo ko čini odnosno ne ponašam se kako se masa ponaše....ja volim stvarnost više od svega ....Isus kaže upravo suprotno što ti tvrdiš..."Jer ko u mene vjeruje neka mu je život vječni "i onda dalje kaze ali neka nemisle oni koji su viknuli gospode gospode da će biti spašeni "Ako si ti iskren i ako ti iskreno zazoveš Isusa biti ceš spašen ....i dalje tvrdim da si veliki potencijal ali da si krivo sumjeren odnosno da si u jednom trenutku svoga života izgubio kontrolu svjesti i da si zato uspješno izmanipuliran ..odnosno da čak ni nisi izmanipuliran nego da raspolažeš samo jedan dio istine a da je ostatak iste negdje daleko sakriven iza tvoga uma...ovaj svjet ne fuunikcionira kako bi trebao to mi je sasvim jasno ali nisi ti taj koji odlučuje koga treba maknuti ..samo onaj koji je stvoritelj neba zemlje koji je vlasnik tvoje svjesti može odlučiti o tako nečemu....E sada znaš li ti koja je najveća laž koju je sotona ikada izgovorio čovjeku?Evo postavljam pitanje iako ću odmah odgovoriti ...Najveća laž je kada je sotona rekao adamu i evi je : da u onom trenutku kada budu uzeli plod sa drveta koje je Bog zabranio (kako bi dokazao svoj autoritet nad stovrenje) da će postati kao Bogovi da će im se otvoriti oči...Dan danas se ta ista laž širi planetom zemljom...Isusova nauka je vrlo jednostavna...nema tu komplikacija...ja sam svjestan svojih grijeha i svjestan sam da cu umrijeti...jer kazna za grijeh je smrt.....i to je pošteno ...ali na nama je da ovim životom dokazemo Bogu da smo zainteresirani za onaj vječni život koji nam se nudi !!!!zadnji postovi su malo van teme ali ipak su i dio iste...Da ponovim tvrdim da su ti svi vanzemaljci koji se pojavljuju gore na nebu kako bi ljudi bili fascinirani su demoni a ako nekome nije jasno tko su demoni neka krene sa čitanjem Bibljije ili neka si nabavi knjigu Ispovijest palog anđela Pentagram(pisac)...Ja ne tvrdim da ne postoje drugi svjetovi....vjerovatno postoje ...ali tvrdim da te sve letjelice i ti svi događaji su zapravo bića iz drugih dimenzija koji mrze čovjeka i koji ce sve učiniti da tu mržnju sprovedu u djelo!!! Primitive101 i mene zanima ovo pitanje na kraju koje ti je uputio "Novus ordo seclorum"pa možeš i meni odgovoriti pm-om ako je problem ovdije!!
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Icon_minitimesri ruj 19, 2012 2:40 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
@primitive
Evo nekih pitanja od mene.

Ono što mi nije jasno kod tebe, ja vidim da toliko toga znaš, mislim da si čak shvatio cijeli koncept Boga i univerzuma, ali pitanje je kako?
Kako si to shvatio? Od kuda ti to znanje?

Što mi je još luđe, ti imaš 24 godine. To mi je zanimljivo jer neki s 70 godina koji cijeli život proučavaju nisu ni došli blizu tvom znanju.
A da ne govorim o nekim 20-godišnjacima koje poznam koji neznaju nos obrisat.

Nadam se da ćeš mi odgovoriti o svojim počecima.
Ako ne želiš ovdje, možeš mi i preko PM-a. :)

prvo hvala ti sto mislis da ja nesto znam,ja non stop zivim ko da nista ne znam i non stop sam uvjeren da pravim sranja :))))

Ma shvatio sam shipak ja sve jer uvjek imam skromnosti da kazem da beskonacno toga ne znam sto se tice kreacije,ali sto se tice ne kreiranog tu sam jako siguran.

Pa ne znam koliko je pametno suditi o necijom razvijenosti Svjesti koja je vanvremena na osnovu starosti fizickog tjela(btw imam 26godina sad).Adi Shankara je u periodu od 12te do 20te godine napisao najgenijalnije komentare nekih spisa u Indiji i pokrenuo reformu i sirenje ne-dualne Vedante.I jos brdo takvih.Radi se o tome da kada se neko Svjesno bice ide inkarnirati ono nabije zestoki impuls iz energetskih tjela iznad fizickog i astralnog cak i iznad kauzalnog i onda dolazi do sinhronizacije toga sa fizickim tjelom,da onaj klipan koji je u fizickom tjelu zapravo osvjesti ono sto ga je stvorilo i prepozna to kao samog Sebe.Ali nece svako od tih bica da uspije u tome,neko ce pokleknuti na nekom koraku zbog milion razloga.Past ce.S tim sto tu pad nije nesto sto svako moze da vidi kao pad,neko ce pad vidjeti kao uspjeh..

Dakle svodi se na pitanje ko je moj Otac(ili Majka) ?Tu onda ne pricamo koliko ja shvatam o Svjesti-Apsolutu niti o razinama kreacije,nego o oslobodjenim bicima(Bogovima sa velikim B,Relativnim Apsolutima,Purushama) koji se razlikuju po stepenu predanog sluzenje i davanja sebe,a kad neko od njih hoce da se utjelovi to napravi cistim pokretom volje,samo preusmjeri jedan NEZNATAN impuls iz svoga bica ka zemlji,pogleda fizicki plan i bica koja pate i stvori svoje utjelovljenje.Jedan je Bitak u svima njima i nama,ali svako moze doci do oslobodjenog statusa i biti nezavisno oslobodjeno bice ali me strasno nervira kad neko misli da se tu radi o egoizmu ili pak necemu sto ti postizes sam.Da nema Svjesti nista od toga se ne bi moglo postici.Radi se o umiranju u Svjesti i Stvarnosti,dakle nije da to ja sam postizes.Ja sam nastelujem nacin umiranja u Svjesti koja je Apsolut,Bitak.O tome se radi.Meni su sve tehnike sluzile tome,da promjenim tjelo i licnost da bi Svjest koja je Bog mogla da sija kroz mene kako spada.Jednostavno sam vecinu zivotu maskirao sve ono sto ja jesam radi nekih drugih stvari koje sam morao proci(citaj patiti) i nauciti jako puno toga o ljudima i globalnom astralnom polju.Koliko vidim to je tako trebalo biti.

Pa i ja nisam znao obrisat,al me stvarnost pukla i udarila u taj nos pa sam onda ovako tvrdoglav,pun suosjecanja i mudrosti reko samo sebi :e dosta je vise,pun kurac seljaka i zlih ljudi,pun kurac patnje i iluzije idemo vidjet sto se odje desava..Zapravo sam cjeli zivot trazio To,ali nisam znao sto je To.Kad sam nasao,sve je islo jako lako iako jako tesko sa druge strane...Taj proces prepoznavanja svih svojih atributa.





Zadnja promjena: primitive101; sri ruj 19, 2012 5:55 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Icon_minitimesri ruj 19, 2012 3:05 pm

matko22 je napisao/la:
Isus je činio čuda pred velikim mnoštvom i što je najvažnije Isus nije uskrsnuo pred 10 -15 ma neka je i 100 ljudi ..nego je Isus uskrsnuo pred 2.5 milja ljudi koji us se u tom trenutku nalazili u jeruzalemu jer svi ti ljudi su bili tamo zbog praznika pashe koji je usljedio poslje ...Znači poanta svega je da iSUS ZELI DA SVI VIDE ...nešto što mnogi zovu natprirodno ...a ne da vidi nekoliko ljudi...najveći dokaz da je Isus zaista bio na zemlji i da je bio Bog utjelovljen je to što je rimska paganska religija prihvatila kršćanstvo......

Ma jel moguce da ti ne shvatas da Bog-Apsolut-TEMELJ-STVARNOSTI mora biti Svjest ? I da sva Istina i ljepota dolaze od svjesti,ciste supstance svjesti(ako mozemo pricati o supstanci).Isusov Otac je druga stvar,ko je njemu otac,zasto ga je stvorio i sta je htio postici sa njima(tu pricama o oslobodjenim bicima,Relativnim Apsolutima,Bogovima ali nijedan od njih ne bi postojao bez BITKA koji je jedan u svima njima i oni se ne bave kurcenjem koje je mocniji pa da ti onda trebas da branis Isusovog Oca da je on najmocniji nego se bave predanim sluzenjem i pomaganjem jedni drugima).

matko22 je napisao/la:
ti si vjerojatno onaj kojemu je marihana i druge supstance poprilično bliske ...koje naravno mjenjau stanje svjesti (a sve što mjenja stanje svjesti je droga ...što znači da je i čokolada droga i da je gledanje televizije droga itd...)

marihuana ne mjenja stanje svjesti nego stanje prane a posredno preko nje i stanje astrala neke osobe sto moze da dovede da raznih preklapanja pa i spoznaje Apsoluta.Marihuana ne moze da mjenja necije prisustvo na kauzalnoj ili atmickoj razini.Ja sam ushao u nirvikalpa samadhi(trajno nedualno stanje svjesti,budjenje Kundalini al to je zapravo karmicki nistavan dogadjaj i tek pocetak) tako sto sam udahnuo dim gandze sa mojim drugovima.Prije toga sam pio ko shtuka i pushio gandzu ko shtuka.Bio iskompleksiran,prestrasen ali sa ogromnim suosjecanjem i pamecu.Suosjecanje mi je bilo takvo da sam maltene konst skupljao astralna sranja sa drugih na moje tjelo sto je onda doslo na naplatu kad sam posto Svjestan.Od tada nisam niti pio niti pusio,zavrsavam faks i radim,imam curu.Bavim se kultivacionom praksom non stop i prolazim neke jako banja stvari.Koliko god tebi mozda moj put izgledao nestandardan u duhovnim krugovima prvo sto moras shvatiti je da mene zabolje uve za te krugove,ja sam beba koja zivi svoj zivot kako oce i kako smatra da je najbolje i ne voli kalupljenja zbog kojih pati.Sto se mene tice proglasi me djavolom,demonom,sektasem,ludakom,sta vise ja cu ti donjeti mojo majcu sa imenom i prezimenom na kojoj to pise i ti to djeli sebi i svima kojima se ne svidjam i setajte kroz grad tako.

Droga je onda i citanje Biblije.Pa naravno da je sve droga,s tim se sa ja odsad drogiram samo i iskljucivo sa Svjescu i razinama iznad astrala,koje su ekstaza ekstaze,blazenstvo blazenstvo i trajno ispunjenje.Nema potreba da izlazim iz svoje sobe do kraja zivota niti da ista radim.Ja sam sve svoje ispunio a za razlog zbog kojeg cu ostati u svjetu pitaj Bozju Volju...Nek radi sa mnom sta ga volja...

To ti na mene nema uticaja jer me nemate dje pogoditi sa tim.

matko22 je napisao/la:
Najveća laž je kada je sotona rekao adamu i evi je : da u onom trenutku kada budu uzeli plod sa drveta koje je Bog zabranio (kako bi dokazao svoj autoritet nad stovrenje) da će postati kao Bogovi da će im se otvoriti oči...Dan danas se ta ista laž širi planetom zemljom...

Vidi ti prvo moras spoznati Svjest koja je APSOLUT.Onda moras nadici sve razine kreacije i shvatiti da postoji jedan Apsolut a beskonacan broj Bogova.Neki od tih Bogova je stvorio ovaj univerzum(ne mora uopste biti najmocniji Bog ako te oslobodjene Bogove definisemo kao bica koja su Bogovi jer se dive jedni drugima a ne bave se kurcenjem ko je mocniji sto samo ima smisla na astralu).Ali nijedan od tih Bogova nije stvorio Svjest jer ona nije kreirana.niti Isus niti njegov Otac,kapiras ? Apsolut je Apsolut i niko ne moze biti Apsolut koje je Istina sam po Sebi,ali uz njega moze biti beskonacan broj oslobodjenih bica ili u prevodu Bogova od kojih je moguce da je jedan najjaci(ali zato jer je najvise sebe dao) ali je svejedno svaki manji od njega Bog(oslobodjeno bice,Purusha),ali niko od njih nije Svjest koja stoji sama po sebi.Previse su to komplikovane stvari bez iskustva svega toga...Nema sanse da shvatis...

U oslobodjenju zapravo biras kome ces da se divis a ja nemam problema da se divim Isusu i njegovom ocu kao i Krisni i njegovom Ocu itd...Ali SVI oni slave Svjest,bez koje nista od toga ne bi bilo moguce.

Meni je najsmjesnije sto neko misli da ja valjda ne volim Isusa i njegovog oca,ali je stvarnost malo komplikovanija.Stvarnost nema veze sa ljudskim poimanjem iste,dakle tu nema toga da Bog mora biti najjaci,alfa muzjak copora,da mama mora da uvjek da sise i da nas nadoji,nema karijera,poslova,nadmetanja i slicno to je sve astralni(puknuti) nacin gledanja na stvarnost i projekcija podsvjesti na Stvarnost.

@Matko22...ajmo pocet odsad ovako da pricamo...Ti objasnjavaj svoju hriscansku praksu.Kako se molis Isusu,kako meditiras o Isusu,kakko mu se divis,kako upraznjavas u PRAKSI njegov nauk i ucenje i slicno.Objasnjavaj sta ti se desava sa Umom,mislima,emocijama dok upraznjavas hriscansku praksu.Kakve promjene osjecas i sta su te promjene realno.Kako uticu na tebe i na ljude oko tebe i slicno.Mene to zanima,jer to znam da je stvarno jer se tebi desava i onda to mozemo da istrazujemo.

Zapravo ja bih otvorio posebnu temu u kojoj bi svako pricao o svojoj kultivacionoj praksi,nebitno kakva su mu umna i konceptualna uvjerenja o ultimativnim stanjima svjesti i slicno,dakle gdje bi iskreno pricao sta radi,kako radi i slicno.
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Icon_minitimesri ruj 19, 2012 6:30 pm

Citat :
U oslobodjenju zapravo biras kome ces da se divis a ja nemam problema da se divim Isusu i njegovom ocu kao i Krisni i njegovom Ocu itd...Ali SVI oni slave Svjest,bez koje nista od toga ne bi bilo moguce.

... eto ovo je krucijalna stvar Matko i Novus, to je sama bit što je tu napisano.
Ja možda ne bih rekao "slave" jer oni koji već jesu 'tamo' nemaju potrebe slaviti nešto od čega je sve 'sazdano', a oni koji su na putu prema 'tamo', oni se se nadaju, očekuju, koncipiraju i slično.
Iako zanimljiva složenica "slaviti svijest" :)
matko :
iako mislim da sam negdje davno napisao ovakvu sličnu hipotetsku priču-metaforu, volio bih kada bi ovo pročitao bez da se unaprijed spremiš da sam protiv tebe ili da se želim svadjati sa tobom ili nešto
dokazivati:
kada je jedino svijetlo koje se po noći vidi sjaj mjeseca, a čovjek može birati kuda će, krenut' će prema tamo gdje se ponešto vidi i vremenom recimo pokušati približiti se tom izvoru svijetla, kada do tog svijetla stvarno netko i dođe i otkrije/shvati da je ono samo odsjaj od Sunca i da nije pravi Izvor on nije sve izgubio niti je sa njegovim putem gotovo. On dapače, ne samo da nije izgubio on je Uvidio neke vrlo bitne stvari i zapravo i iskustveno on zna:
-da iako jako Sjaji nije pravi Izvor svih Izvora,
-znat će kuda, čak točan Put do tog Izvora, jer na tom mjestu padaju maske i prividi koje su putniku do tad vješto zaklanjale vidike i 'realitet horizonta',
-znat će otprilike što sa sobom ponijeti na taj Put, a što zauvijek ostaviti i kako se kretati jer već ima Iskustvo Puta.
Ovo su već velika i prava znanja (Iskustvene Spoznaje - sveti Uvidi) i takvog Čovjeka (sa velikim Č) ne može se manipulirati, pravariti ili distraktirati od njegove Namjere, ne može ga se "farbati" jer je davno prozreo sve farbe koje su n anjega bacali dok se kretao prema Lažnom Izvoru.
Probaj shvatiti da BILO koji Put kojim se bilo koji čovjek do kraja posveti vodi do takve ultimativne spoznaje Iluzije i da mu se nakon toga otvaraju oči.
Mistiku (vjerniku, religioznom samarićaninu ili posvećenom kršćanskom-islamskom-Jevrejskom svecu) kao tebi to se dešava na način da sva njegova vjerovanja i sve njegove molitve, sve njegove slutnje padnu u vodu (radi neizbježnih intervencija Uma i koncepata) kada shvati gdje je i počne shvaćati tko je.
Magičaru (Tantriku, Shamanu, Čarobnjaku...) kao meni padaju u vodu sve tehnike kada shvati da ništa što je radio nije promijenilo ništa što se ionako nebi desilo i bez njegovog involviranja, sva čula koja je vježbao i sve tehnike koje je radio nisu ni kap u moru iskustva koje daje jedan mirko trenutak proveden u dijeliću Spoznaje.
Yogiju postaje jasno da je cijeli život proveo baveći se nečim da bi došao do nečega što je oduvijek imao.
Svi autentični putevi koji čovjeka potpuno fasciniraju i zaokupe do mjere da njima posveti cijeli svoj život dovoljno su jaki da mu na kraju ili pokažu svu Iluziju u koju je bio uvjeren pa oko njega ne ostane ništa drugo doli suština prema kojoj konačno usmjeri pažnju ili ga stvarno i zaista odvedu na sam kraj puta do samog cilja (Boga u slučaju Kršćana-Muslimana-Jevreja... Prosvijetljenja u slučaju Tantrika, Yogija..., Realizacije Sebe ili stapanja sa Apsolutom u slučaju Magičara, Sadhua, Rshija...)
Svi nabrojani i brojni ne nabrojani putevi u konačnici vode identičnom cilju različitih imena i termina i mnogim takvim različitim putevima jedan dio ljudi stvarno i dospije do cilja hodivši njima.
Biti isključiv prema tome kako je samo ovaj "moj" ili onaj "njegov" jedini ispravan znači biti strašno ograničen, a ne vidjeti istovjetnosti, ne vidjeti isti energetski potpis onoga što u svim tim religijskim textovima piše na različite načine opisujući iste stvari i bez da se uputiš u bilo koje druge tvrditi kako je samo "tvoj" onaj pravi već znači biti negativan, destruktivan i isključiv.
Na kraju pak, 'pocuclati' cijelu Biblijsku priču (toliko puta mjenjanu i toliko puta u samim izvorima izrečenu i dvosmisleno i metaforično u različitim situacijama) i preko nje zaključiti kako je gospon Bog, u ovom slučaju Jahve, morao (citiram te) "Dokazivati svoj autoritet nad stvorenjima" ili stotine sličnih posve trivijalnih, užasno plitkih i kontradiktornih izjava raznih "ponovo rodjenih Kršćana" za mene znači biti "uspješno izmanipuliran" (što si počeo pripisivati Primitive-u, a koji je od tebe otišao jako daleko i u Iskustvu i u doživljaju stvarne stvarnosti).
Ovo naravno važi i za sve druge religijske bajke koje u principu sve pričaju istu priču i Vješt Magičar ili Teurg (poneki Teozof čak) može naći točne korespodencije i svrhu tih textova i što je najblje ti textovi i jesu pisani za te koji će vlastitim Uvidima moći shvatiti Bit i suštinu stvari.
...drevna alkemijska Znanja (ili bilo što drugo toliko važno) najlakše je sakriti pred nosom svima i u što svaki dan gledaju i čitaju (primjer Kur'an-a i Biblije) jer oni koji to čitaju, vjeruju i shvaćaju doslovno neće nikada ni taknuti Bit, a oni koji proučavaju iz znanstvenih poriva ili jednostavno diveći se literarnom askpektu njih ni ne zanima niti znaju o ovomo.

Nijedan od Ciljeva i nijedna Bit nije i nemaju zločestog velikog čiku koji ti broji gdje si zajebao a gdje vjerovao u Isusa i držao se njegovih dogmi i zakona (jer su ti zakoni pisani od strane ljudi za ljude, a ne od strane nekog tko ima potrebu "dokazati svoju nadmoć nad stvorenjima" kako si ti to opisao ) pa prema tome ideš u Pakao/raj nego se prema Svjesnim i beskonačno preciznim kozmičkim mehanizmima utapaju, stapaju i nanovo rastvaraju u beskonačnom momentu Beskonačne Svijesti i Iskustva.
Sve ostalo su priče za malu djecu ili vrlo izmanipulirane ljude koji nemaju namjeru promoliti nos dalje od onoga što mu instaliraše kao konačnu i jedinu istinu od malih nogu.
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Icon_minitimesri ruj 19, 2012 6:39 pm

U fuck, sorry, nisam ni vidio da je ovo off topic, ja mislio tema je o tome pa se nadovezao na zadnjih par postova, prebacite ako smeta.
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Icon_minitimečet ruj 20, 2012 3:32 pm

Znači postoji samo jedna istina niti jedna druga !!!!!Možemo razglabati u vječnost dali je to moja ili tvoja ili bilo čija istina ali ne zaboravio da je samo jedna !!!Iza mene postoje razna iskustva o tome nematerijalnom vi tvrdite da iza vas postoji također razna iskustva koja potvrđuje vašu istinu...neko je tu u krivo odnosno neko je tu u pravu Ja tvrdim da ste vi u krivu odnosno da ste vi ti koji nemogu shvatiti nešto vi tvrdite upravo suprotno da sam ja u krivu i da sam začahuren u svojim saznanjima .....Vi odnosno ja bih bio naivan kada bi na temelju nečega što mi je neko rekao promjenio svoja razmišljanja o najvažnijim stvarima u zivotu!!!Skrenili smo s teme ....Slažem se s vama u velikoj većini stvari ali oped mislim da su temelji vrlo klimavi i loši!!!
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Icon_minitimečet ruj 20, 2012 3:49 pm

Slazem se Matko,ali Istina nije informacija koju procitas,nego TEMELJ stvarnosti,ako se mene pita.

naravno da ces vjerovati sebi,zasto bi vjerovao mojim rjecima.Ali sta god da vjerujes,uvjerices se i postati znalac kad se to desi u Stvarnosti.
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Icon_minitimened lis 14, 2012 12:45 pm

Čini mi se da je najveći problem u ovoj prići to da imate iskrivljeni pojam "istine". Istina nije ništa drugo doli činjenice, informacije i znanja. Dakle ako ja pišem ovaj post sada u ovom trenutku nema daljnje filozofije, to je činjenica.

@Nuovos Ordo Seclorum:
Citat :

Ono što mi nije jasno kod tebe, ja vidim da toliko toga znaš, mislim da si čak shvatio cijeli koncept Boga i univerzuma, ali pitanje je kako?
Kako si to shvatio? Od kuda ti to znanje?

Ne padaj na te fore i lažna znanja. Iz svega toga što je rečeno meni se čini da se ovdje "znanje" i istina poima srcem umjesto racionalnim i umnim putem, pod "umnim" ne mislim da to znaći kako netko može potrošiti 3 godine smišljajući svoju osobnu paradigmu i filozofirati o tome već stvarno provjeriti odakle dolazi informacija i znanje. Nekoliko puta u razgovorima sa @Kahali-em i @Primitive-om sam shvatio da nemaju temelje odakle vuku te informacije niti izvore te nisu ih mogli napomenuti. Odgovor je uvijek bio nekakav apstraktan o tome kako su nešto iskusili što nije nikada dovoljan odgovor. Jednako je tako Einstein mogao "iskusiti" svoju teoriju relativnosti što ne znaći ništa, morao ju je dokazati.

Ajmo sada na vanzemaljsku manipulaciju:

Što su vanzemaljci i jeli uopće postoje? Odgovor je jasan i glasan NE. Vanzemaljci ne postoje. Sva tehnologija o kojoj se prića da posjeduju te letjelice je itekako na ljudskoj razini. Moramo shvatiti da je Zemaljska vojska uvijek barem 60-100 godina ispred civilne u razvoju. U vojsku se ulaže jako puno novaca i financiraju se istraživanja kako bi oružje postalo još bolje, još ubojitije, gotovo da se nemoraš pomaknuti iz svoje fotelje da bi nekoga ubio.
Uz to, nema nikakvih dokaza, ama niti jednog o vanzemaljcima. Sve su to kvazi teorije i priče bazirane na glasinama.
Ovdje se apsolutno slažem sa @matko22, radi se o demonima.

Krščanstvo je optuženo za manipulaciju jer ju predstavljaju slomljeni pali ljudi koji više služe sotoni nego Isusu Kristu, jer netko tko ima namjeru manipulirati, pokoravati i ubijati u bilo čije ime NIJE niti NEMOŽE biti Kristov učenik.
Cijela ideja o iskrivljenoj Bibliji također nije ideja bazirana na činjenicama, i svatko tko takve stvari propagira grdno se vara jer nije provjerio sve informacije, dakle radi se o neinformiranoj osobi koja očito ima iskrivljenu percepciju.

Samo bih za kraj stavio ISTINA = ČINJENICA
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Icon_minitimened lis 14, 2012 2:14 pm

Star je napisao/la:
Čini mi se da je najveći problem u ovoj prići to da imate iskrivljeni pojam "istine". Istina nije ništa drugo doli činjenice, informacije i znanja. Dakle ako ja pišem ovaj post sada u ovom trenutku nema daljnje filozofije, to je činjenica.

@Nuovos Ordo Seclorum:
Citat :

Ono što mi nije jasno kod tebe, ja vidim da toliko toga znaš, mislim da si čak shvatio cijeli koncept Boga i univerzuma, ali pitanje je kako?
Kako si to shvatio? Od kuda ti to znanje?

Ne padaj na te fore i lažna znanja. Iz svega toga što je rečeno meni se čini da se ovdje "znanje" i istina poima srcem umjesto racionalnim i umnim putem, pod "umnim" ne mislim da to znaći kako netko može potrošiti 3 godine smišljajući svoju osobnu paradigmu i filozofirati o tome već stvarno provjeriti odakle dolazi informacija i znanje. Nekoliko puta u razgovorima sa @Kahali-em i @Primitive-om sam shvatio da nemaju temelje odakle vuku te informacije niti izvore te nisu ih mogli napomenuti. Odgovor je uvijek bio nekakav apstraktan o tome kako su nešto iskusili što nije nikada dovoljan odgovor. Jednako je tako Einstein mogao "iskusiti" svoju teoriju relativnosti što ne znaći ništa, morao ju je dokazati.


Pa na njemu je da uvidi na chemu ce da padne ;) ako npr imam ruku i odredjena iskustva sa rukom(osjecaji,pokretanje misica,itd) onda su ta iskustva autenticna i onda mogu cisto radi igre da smislim model koji objasnjava taj skup iskustava.Kad gledas fizickim ocima nesto,npr drvo u shumi,to je takodje iskustvo koje je doslo odnekle te ti onda mozes interpretirati to na neki nacin.Tako svako pokusava da da objasnjenje iskustva,pa onda imamo milion objasnjenja iskustava koje npr dobijamo preko cula,fizicari ih objasnjavaju,psiholozi,psihijatri,hemicari,biolozi(svako na svoj nacin),te nakon toga hriscanski teolozi,hriscanski mistici i sveci,Isus i drugi proroci,zatim hriscanski vjernici,pa muslimanski mistici i sveci i proroci i teolozi,pa Shankara i ne-dualna vedanta,pa Shakyamuni Buddha,pa Nagarjuna i njegova Madhamyka skola,pa Patanjalijev sistem yoge,pa Krishna u Baghhavat Giti,pa pagani kroz razne civilizacije(koje su btw hriscanski misionari najvise poubijali),pa wiccani,pa civilizacije egipta,sumera,babilona itd...Svi ovi ljudi imaju iskustva necega i onda,tek onda su krenuli da objasnjavaju to iskustvo.

Naravno,razlikuje se stepen iskustva.Takodje,iskustvo moze biti autenticno,ali Um te osobe slab i on nece moci da kaze dvije suvisle recenice o tome.Ili pak moze imati ostecenu Brokovu i Vernikeovu zonu na temporalnom reznju(ljevom) mozga te ne moze da sklapa recenice i da ih izgovara.

Ja za razliku od Stara ne forsiram moja iskustva da se ukalupe u Bibliju,nego naprotiv obrnuto od toga.Posto znam da su moja iskustva autenticna(bar za mene) onda ih pokusavam objasniti.Prvo sam ih objasnjavao proucavajuci nauku i knjige iz psihologije,psihijatrije,neurologije i fiziologije ljudskog nervnog sistema,dakle naucnim CINJENICAMA(kako to veli Star,ne shvatajuci da i sam pojam cinjenica je dosta klimav),barem za neki dio ljudskog energetskog sistema kojeg su naucnici istrazili kako valja i da se nisu uspjeli posvadjati izmedju sebe oko interpretacije rezultata nekog eksperimenta(dakle iskustva,tj vidimo da se sve svodi na interpretaciju iskustva pa bilo da se radi o naucnicima u nekoj oblasti ili pak o ljudima koji imaju spoznaju i iskustva neceg sto ih transcendira).

Onda sam vidio da je tu dosta toga tacno,ali da ogroman broj psihofizioloskih fenomena kroz koje sam prolazio ti isti nemaju pojma,ne znaju nista o tome,nisu istrazivali to ili pak jesu ali im je bilo zabranjeno pricati o tome.Onda sam proucavao sve i svasta pokusavajuci dobiti model koji najtacnije opisuje moja iskustva(ne radi se samo o iskustvima unutrasnjih ili vanjskih cula,dakle objektima cula,nego i iskustvima Onoga sto je onkraj cula i van vremena i prostora i uzrocnosti).

Fora da je to bitno samo ako zelis da udjes u milion tih analiza,ali za samo iskustvo je to nebitno.Iskustvo i dalje ostaje autenticno i prisutno,u mojoj svakodnevnici.Nekad cu procitati objasnjenje nekog totalno nepoznatog covjeka koje ce se vise slagati sa mojim nacinom opisivanja tih iskustava nego npr sa Nagarjunom ili sestim Patrijarhom Zena Huai Nengom.Svi imamo slicna fizicka tjela i logicno je da ako bash krenemo da ih ispitujemo do tancina da cemo doci do slicnih zakljucaka makar ih posmatrali iz razlicith uglova.

Ako Biblija tacno opisuje moja neka iskustva onda je ona utemeljena u Stvarnosti i valja.U suprotnome nista ne valja.Ne samo Biblija nego bilo sto shto nam dava opis necega kroz sta prolazimo.Ja da sam sluso Biblijubukvalno(koja je btw prepuna kvalitetnih opisa raznih stadijuma u praksi ali to treba znat desifrovat) ne bi mi nista pomogla u praksi.Posto sam ja bio u ne-dualnom stanju Umne Apsorbcije i prebivanja u cistome Bitku/Bogu/Svjesti ja sam savrseno dobro znao sta je temelj Stvarnosti.

Dakle sto se tice temelja Stvarnosti,znanje o Tome sam dobio,pa,logicno,iz Temelja Stvarnosti,iz Temelja Istine,iz Temelja Bitka.To je ne-umno iskustvo Onoga sto je iza Uma,duse.E to iskustvo mene stavlja u takav polozaj da volim Bibliju i Isusa jer vidim da je lik znao sta je to dusa,a da bash i ne volim hriscane koji NEMAJU iskustvo duse.Pa o cemu imamo da pricamo vise ??? Poenta biblije je da Isus spasava dusu,a jos nisam sreo hriscanina koji ima Iskustvo duse.Naime,znanje o dusi ne dolazi kao nekakva informaciona cinjenica gdje u Biblije pise da ljudi imaju dusu,jer ti cak i kad to procitas ne znas sta je to dusa,te shodno tome ne znas sta da kazes Isusu kad ga vidis sta da spasi u tebi i od cega da te spasi i ko si ti u toj cjelojh prici.Znanje o dusi dolazi iz iskustva iste,ali to je posebna vrsta iskustva.Tu dusa nije objekat kojeg "mi" iskusimo,nego Ja Jesam(yhwh).Jedno bez drugoga,Ja Jesam.Stanje nedualnog nestanka u Bitku.To je konkretno iskustvo,a ne nekakva filozofija(ne znam odakle Star izvlaci zakljucke da se ja bavim filozofijom).Ja imam iskustvo duse,bitka(na stranu sad razine kreacije iznad fizickog svjeta i astralnog te purusha kao oslobodjenih bica/Bogova te temeljma Uma) i to je totalno transformirajuce iskustvo,to vise nije ista osoba.To sto sam ja dozivio(govorim sad samo o spoznaji Svjesti,bitka,a ne o necemu sto ide cak i nakon toga) dozivjelo je nebrojeno mnogo ljudi iz mnogih tradicija,ukljucujuci i hriscanske mistike i svece.

Staru bi bilo dovoljno da procita opise iskustava tih hriscanskih mistika i svetaca(na stranu sad forsiranje crkve da ukalupi njihove opise iskustava sa dogmama crkve rizikujuci cak i da spale na lomaci sopstvene svece) pa da vidi da se njihovi opisi slazu sa mojim i da se slazu sa Isusovim,a da se ne slazu sa Starovim jer meni je ocigledno da on nema iskustvo Bitka,Duse te shodno tome nema ni zakljucak sta je to u njemu vjecno a sta je lazno i iluzorno i propadljivo(ne pricam tu samo o fizickom tjelu,nego i o astralnom i mentalnom kojeg Star zamjenjuje sa dusom i bitkom a to je zapravo jedna od ovojnica oko duse).

Meni znanje o Bitku dolazi i Bitka shodno tome o Istome mogu pisati koliko god hoces opisa koji ce biti milion puta bolji od onih iz Biblije cisto sto sam ja jos ziv i mogu o tome svakodnevno da pricam i davam Umne opise.

Ajmo dalje.Isusov Otac je jedan od Bogova u Relativnom,Purusha.On nije Bitak iako ima bitak naravno.Bitak je Svjest koja nije u nasim tjelima,nego je sva kreacija u Svjesti.Purushe su oslobodjena Bica,mozesh ih zvati Purushe,Relativni Apsoluti,Nacini Gledanja Na Bitak,Buddhama,Bogovima u relativnome itd,ali oni stvarno postoje i takodje ih imam u iskustvu pa onda pokusavam sasvim iskreno i bez dogmi da napravi umni model svega toga(al nekad pravim i srcani mogel svega toga,gdje iskustvo tih istih pokusavam da predstavim preko pjesama,prica,divljenja,vodjenja ljubavi ili kako god cisto da prenesem dozu iskustva citaocu).koliko ja vidim Otac(dakle jedan od Bogova koji je kralj i Bog ljudi,cija su oni manifestacija) ljudi moze vrlo lako biti Knez ovoga svjeta sto i vidimo po tome kakav je ovo svjet.Kako i zasto on to radi su takodje posebne price.Stari i Novi zavjet pokusavaju da shvate zasto on to radi,Kabala to pokusava,Buddha je to pokusavao itd.Dakle postojali su ljudi koji su osim Bitka vidjeli i Toga kneza ovoga svjeta(nije svako to vidio,jer to su stvari koje se tice ne Bitka kao apsoluta nego kao relativnih razina kreacije) te pokusali to da objasne na neki nacin.Isusov Otac moze a i ne mora da bude taj Knez ovoga svjeta(jahve).takodje moj otac/majka ne mora da bude isti/a ko Isusov.To su Purushe,Bogovi koji su oslobodjeni kreacije i smrtnosti.Ima ih neogranicen broj.I njih se moze iskusiti(bilo da se radi o Isusovom Ocu ili o ocevima drugih avatara kroz istoriju) te pokusati dati Umni(iako se radi o nadumnim supstancama tako da je to u startu osudjeno na propast) model svega toga.

Takodje mozemo doci do kreatora fizickog svemira sto je opet totalno nebitno pitanje jer je fizicka supstanca iluzija i nije trajna.Taj kreator moze biti Isusov Otac ali on nije kreirao Bitak te shodno tome on valja jedino u onoj mjeri u kojoj nam moze pomoci da nestanemo u bitku.Isto tako mozemo doci do kreatora astralnog svemira i opet je to isto nebitno.Itd...Al onda dolazimo do nekreiranih stvari ili stanja svjesti koje su takve da ih NIKO NIKAD NIJE KREIRAO jer postoje takve same po sebi.

Star jako puno trubi o kreatoru i o njegovoj kreaciji a to uopste nije bitno u siroj slici koju on nema(jer se valjda ne spominje u Bibliju pa to automatski znaci da ne postoji).Kreator VALJA jedino ako nam moze pomoci da se utemeljimo u Onome sto cak ni taj kreator nije kreirao ! jer u nama postoji Nesto sto takodje nije kreirano a sto je krajnje Ispunjenje.Ako je to krajnje Ispunjenje a u nama je,to nema veze sa Kreatorom prolaznih razina Stvarnosti.

Onda mozemo pricati od temelju Uma,dharmakayi koja je zapravo Ultimativno stanje oslobodjenjog Uma koji boravi prazan pored Bitka te mu ispunjenje dolazi samo od Bitka jer su vezanosti za supstance koje nisu Bitak nestale.O dharmakayi prica Buddha ili pak bilo ko ko je iskusio temelj Uma(Lao Tze to zove Tao a To nije samo Svjest nego kombinacija,nerazdvojiva ciste svjesti/bitka i oslobodjenog Uma/Volje koja nema volje za nicim sto je prolazno nego uziva u Bitku)....Ja sam to iskusio,te to znanje dolazi iz dharmakaye,temelje Uma/Volje...

ja ne vidim sad na koju foru Star misli da ja trebam da sva moja iskustva bacim u vodu i da se popisam po njima i da biram objasnjenja iz Biblije koja nisu tacna.Da,Isus je postigao Oslobodjenje i bio je jedno sa Taoom,Ispravnim Djelovanjem,dharmom,(kao i svi oslobodjeni Bogovi) ali kakve to veze ima sa "hriscanima" ili pak sa Isusovim direktnim ucenicima koji takodje kurca nisu shvatali sta im ovaj govori(zamisli tek da im je krenuo objasnjavati na nacin Nagarjune ili pak Shakyamunija jbt,kroz perfektnu logiku,analizu,sintezu i dedukciju).

Kakve to veze ima sa tobom Star ? Ja mogu postovati hriscanskog sveca npr Svetog Serafima iz Ruske pravoslavne crkve kad opisuje ucenicima fenomene poput zagrijavanja tjela(elementa vatre,kundalini),postizanja prve i druge dhyane(blazenstvo,sreca,jednoumna apsorbcija),tjelo koje se pretvara u svjetlost itd.Druga je stvar sto je to Serafim mozda morao da ukalupi u termine hriscanske crkve i dogmi iz vise razloga,a jedan je taj da ga ne ubiju ti isti.

Drugo je pitanje koliko ta njegova iskustva imaju sa Isusom ili njegovim Ocem a koliko sa Ocem Serafima a opet sve to ne mjenja Bitak koji je jedan u svima njima(a koji je Serafim Iskusio i dava mu ista svojstva ko i ja).Serafim pak nije iskusio dharmakayu,tj nije spoznao Tao,sto opet dovodi do necega sto je Shakyamuni JASNO rekao,da realizacija svih dhyana (4 sa formom i 4 bez forme) ne znaci da je neko realizovao Dharmakayu(tjelo sklada,istine,ispravnog djelovanja,mjesta gdje je Um oslobodjen od svega sto je nestvano i uzrok patnje) i obrnuto da realizacija neke dhyane ne znaci da je neko realizovao dharmakayu(koje je Tao koji jednog kad se realizuje NE IDE nigdje kao sto je slucaj sa dhyanom/samadhijem).Tao je vjecan,i on je nacin boravka uz Bitak ako se mene pita.

Bitak jedini postoji,a ono za sta se um moze vezati je lazno postojanje.A Tao je tacno ono sto govore Buda,Nagarjuna ili Lao Tze,nit postoji(jer postoji jedino postojanje kao takvo Bitak) nit ne postoji(jer ne postoji jedino lazno postojanje kreacija napravljena od 4elementa).

Koliko vidim svi oslobodjeni Bogovi su utemeljeni u Tao-u i vrse predano sluzenje prema svim bicima.Meni je tu jedno nepoznanica(informacijska) ko tu NAJVISE SLUZI,ko najvise sebe daje drugima i ako je to Otac od Isusa ja cu njemu najvise da sluzim i da ga velicam,ne boj se.TAj koji najvise sebe daje drugima je po meni najvisi Bog u Relativnome,maksimum ocitovanja Bitka.

Dakle cak i da je to bice Isusov Otac meni je bitno da imam iskustvo toga istoga pa onda pitam Stara jeli on ima to iskustvo i kako je dosao do njega ?

Mislim na iskustvo Isusa i njegovog Oca a ne iskustvo astrala i prane ili informacija iz Biblije...

pozdrav...

[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Icon_minitimened lis 14, 2012 3:39 pm

@Primitive

Upravo takav odgovor sam očekivao. Ajmo ponoviti pitanje, imaš li nekakav temelj osim svojeg iskustva koje nitko nemože potvrditi?

Zar si ti spoznao "apsolut"? Ti sa 26 godina poznaješ Sveto Pismo bolje nego ljudi koji su ga pisali? Zar TI možeš sa svojih 26 godina nadjaćati 4000 godina pisama? TI možeš dokazati krivo 18 Božjih proroka zajedno sa Mojsijem 19 i samim Isusom Kristom na čelu? Zar ne vidiš licemjerje? zar ne vidiš koliko ti je znanje slabašno i malo?

Nije li to odlika ludosti ili ponosa?

Što ti točno znaš o Isusu Kristu i o Bibliji da imaš autoritet ju samo tako nadjaćati? Imaš neko znanje koje nitko nema? Kakve li to činjenice poznaješ? Duhovno i materijalno nije odvojeno jedno od drugoga, jer ako je Bog rekao jedno... što ti imaš reći da bi to opovrgnuo? Ako se Bog objavio u materijalnom svijetu kako bi ga spoznali, kako bi on došao k nama znajući da mi nemožemo doći k Njemu...zašto ti kažeš obratno? Zašto negiraš Njegovu objavu? Na temelju čega?

Zar ne shvačaš temelj pitanja? Jednostavno je i mislim da nisi u stanju odgovoriti na njega.

Citat :
Dakle cak i da je to bice Isusov Otac meni je bitno da imam iskustvo toga istoga pa onda pitam Stara jeli on ima to iskustvo i kako je dosao do njega ?

Bog je pod:
A: Spasio moju obitelj, točnije moju majku od terminalnog raka
B: Spasio mene iz slične ludosti kakvu ti imaš
C: Dao mi istinu da ga spoznam, nešto što nikada nije bilo moguće na svoju ruku
D: Obratio mnoge ljude oko mene što je dovelo do velike ljubavi i bolje funkcionalnosti
E: Sama spoznaja Isusa Krista je zadovoljstvo po sebi, saznanje da svijet ipak ima spasenje
F: Nijednu molitvu nije zanijekao, za svaku sam vidio rezultat vrlo brzo i vrlo učinkovito
G: Omogućio mi da budem bolja osoba, još bolja nego što sam mogao ja samcat
H: Podučava me svaki dan u svojoj Rijeći koja donosi veliko znanje, pravo znanje.

Brate moj, ti nisi pojmio apsolut, ti nisi pojmio Kristovog Oca, Oca sviju nas. To je sve što ti mogu reći, da nisi ni zagrebo površinu.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Icon_minitimened lis 14, 2012 4:13 pm

Star je napisao/la:
@Primitive

Upravo takav odgovor sam očekivao. Ajmo ponoviti pitanje, imaš li nekakav temelj osim svojeg iskustva koje nitko nemože potvrditi?

Imam,dodji i stani meditiraj pored mene ili se moli Bogu pored mene pa ces osjetiti moje pranicko polje(mada to i dalje nije garant da je neko spoznao dharmakayu jer se radi samo o gong fuu/kung fuu,tj pranickim transformacijama tjela) koje ce te smiriti i tada ces lakse postati Svjestan Svjesti...To je zapravo samo pasivni eho mog polja,bez da ja ista krenem da Voljno prenosim(sto btw nemam namjeru da radim jer to radim samo kad je Bozja Volja a ne kad me neko krene ispitivat kao ti,ali to ce ti vec reci svako sa slicnom spoznajom).

Star je napisao/la:
Zar si ti spoznao "apsolut"? Ti sa 26 godina poznaješ Sveto Pismo bolje nego ljudi koji su ga pisali? Zar TI možeš sa svojih 26 godina nadjaćati 4000 godina pisama? TI možeš dokazati krivo 18 Božjih proroka zajedno sa Mojsijem 19 i samim Isusom Kristom na čelu? Zar ne vidiš licemjerje? zar ne vidiš koliko ti je znanje slabašno i malo?


Ti izgleda imas jak problem sa logikom.Apsolut je Svjest a ja sam je spoznao u njenom cistom stanju.Apsolut je nesto sto postoji samo po sebi i nije u relaciji sa nicim drugim,a to je svjest.Kad iskusis svjest shvatices da je ona Apsolut,temelj stvarnosti na kojoj se vrti matrix.Drugo,kakve veze ima sveto pismo sa Svjescu ? nema nikakve..Svjest ce biti Bitak i Temelj Stvarnosti cak i kad se makne sveto pismo jer sveto pismo je neka prolazna knjiga a Svjest je Temelj Stvarnosti u kojoj je sve sadrzano.Dakle Svjest je nadskup svetog pisma i svih knjiga a ne obrnuto(al se zapravo radi da ti zelis da Stvarnost koja je Svjest ukalupis u Sveto Pismo,ali to je klasican Sizifov posao svih bica bez spoznaje tako da te razumjem).

ja nigdje ne govorim o nikakvom mom dokazivanju proroka iz Biblije o cemu ti pricas.Mene ne interesuje Biblija primarno,ona mi je sekundarna.Primarna mi je Stvarnost koja mi je svakidan ispred nosa.Iskustvo dolazi iz Stvarnosti.Ja mogu sa tri godine spoznati Svjest i opet cu o Bitku/Bogu znati vise nego svi vi sto citate Sveto Pismo milijarde godina.pa jel moguce da ti ne shvatas da je vrjeme tvorevina u svjesti ?

Ja samo hocu da pokazem da hriscani uglavnom ne znaju sta je dusa koja je bitak pa onda u nedostatku te iste spoznaje se bave nekakvim dokazivanjem proroka ko da je to bitno.Ako je dusha Bitak i Apsolut sam po sebi(sto meni iskustvo pokazuje da jeste i da,naravno da se to kosi sa dogmama iz hriscanstva al sto to mene briga) onda je bitna spoznaja iste a ne spoznaja nekakvih podataka i dokaza i Biblije.Da,Bog postoji,Bitak postoji,ali je bitak van vremena i prostora nije lokalizovan u mozgu nego 'mi' plutamo u Bitku,jer NEMA MJESTA dje nema bitka jer prostor je samo jedna kreacija u Bitku.Ti si stvarno lik.

Neka je sve tacno to sto ti kazes.Evo ja cu sutra doc do tebe doma i postat "hriscanin" i molit se hristu svaki dan.samo cu promjeniti formu ali sadrzaj(bitak) ce ostati isti i odjednom cu ja postati prihvacen u tom "tvom" hriscanstvu.A zasto je to tako ? jer ljudi bez spoznaje Bitka znaju samo za formu i manifestaciju istog i ne kapiraju sto je tu sustina(bitak) a sta nije.Moje znanje je takvo kakvo je i svako ga moze ili ne mora sprovesti u praksi.

Mene po hiljaditi put zanima cime se ti kao hriscanin bavis,to sam te vec pitao na milion mjesta,od cega se sastoji tvoja praksa sprovodjenja Hristovog nauka ? Na koji ti nacin vrsis njegovu Volju a ne volju svoga astralnog tjela koji zeli da Stvarnost ukalupi u svoj astralni balon sastavljen od koncepata uz koje su privezane emocije tipa volim/ne volim...

Npr mene interesuje da mi Hrist pomogne da transformisem pozudu i seksualnu energiju da bih mogao da tu energiju bolje iskoristim da sluzim drugim bicima i da vrsim Bozju Volju.Sta ti znas o tome ? To meni treba,od toga mi zivot zavisi.

Star je napisao/la:
Nije li to odlika ludosti ili ponosa?

Što ti točno znaš o Isusu Kristu i o Bibliji da imaš autoritet ju samo tako nadjaćati? Imaš neko znanje koje nitko nema? Kakve li to činjenice poznaješ? Duhovno i materijalno nije odvojeno jedno od drugoga, jer ako je Bog rekao jedno... što ti imaš reći da bi to opovrgnuo? Ako se Bog objavio u materijalnom svijetu kako bi ga spoznali, kako bi on došao k nama znajući da mi nemožemo doći k Njemu...zašto ti kažeš obratno? Zašto negiraš Njegovu objavu? Na temelju čega?

Zar ne shvačaš temelj pitanja? Jednostavno je i mislim da nisi u stanju odgovoriti na njega.

Ma mene ne interesuje Isus i Biblija nego Svjest.Ma ti ne znas da je Biblija Bozja Objava nego samo vjerujes da je to tako.Ali sta je istina je drugo pitanje.Ja ti samo opisujem moja iskustva al naravno vec znam tvoju liniju razmisljanja tako da nema smisla nastavljati dalje..Ma covjece bozji neka je sve tako kako ti kazes,ali ti nemas spoznaju svoje Duse a to je bitno jer to ce te Isus pitati dal da ti spasi ili pak tvoju licnost.

Star je napisao/la:
Citat :
Dakle cak i da je to bice Isusov Otac meni je bitno da imam iskustvo toga istoga pa onda pitam Stara jeli on ima to iskustvo i kako je dosao do njega ?

Bog je pod:
A: Spasio moju obitelj, točnije moju majku od terminalnog raka
B: Spasio mene iz slične ludosti kakvu ti imaš
C: Dao mi istinu da ga spoznam, nešto što nikada nije bilo moguće na svoju ruku
D: Obratio mnoge ljude oko mene što je dovelo do velike ljubavi i bolje funkcionalnosti
E: Sama spoznaja Isusa Krista je zadovoljstvo po sebi, saznanje da svijet ipak ima spasenje
F: Nijednu molitvu nije zanijekao, za svaku sam vidio rezultat vrlo brzo i vrlo učinkovito
G: Omogućio mi da budem bolja osoba, još bolja nego što sam mogao ja samcat
H: Podučava me svaki dan u svojoj Rijeći koja donosi veliko znanje, pravo znanje.

Brate moj, ti nisi pojmio apsolut, ti nisi pojmio Kristovog Oca, Oca sviju nas. To je sve što ti mogu reći, da nisi ni zagrebo površinu.
[/quote]

Eto vidis...Tebi se nesto desilo u Stvarnosti ali ti odma to hoces da ukalupis u Biblijski svjetonazor...Da si imao bhagavat gitu to bi ukalupio u nju.Da si imao kuran to bi ukalupio u Kuran..I jos imas obraz da na osnovu toga govoris kako ja nisam ni zagrebo povrsinu.Ma zamisli ti to..Sve to sto si ti nabrojo mogu i ja nabrojat ali plus uz sve to mogu nabrojati jos milion stvari koje ti neces iskusiti u ovom zivotu ako tako nastavis(ali naravno tebi je dovoljna ta kolicina spoznaje) a koje su isto jako velike milosti od Svjesti s tim sto ja kazem i priznam sebi da to nema veze sa biblijom nego sa Svjescu.Apsolut je nesto sa cime ne moze biti u relaciji subjekat-objekat,nego mozes jedino nestati u Tome,jer jedino To postoji,tj ne mozes postojati ti i Bog jer to onda nije Apsolut nego nesto sto je definisano sa tobom a ne samo po sebi.Dakle taj Kristov otac onda nije Temelj Stvarnosti,nego jedno od stvari ili bica u Temelju Stvarnosti.

Tebi je Svjest dala veliku milost,ali moze ti dati jos i vecu ali jbg to ce ubiti sve tvoje koncepte koje imas o tome sta se zaista desava u Stvarnosti tebe i svjeta van tebe...

Nista od toga nije Svjest i nista od toga nije vjecno.Ljudska tjela su prolazna i bolje da se spozna Svjest koja je vjecna nego da se izljeci tjelo koje je svejedno smrtno.

Zapravo ti uopste ne shvatas o cemu ja govorim.Ja govorim o tome da ako je Bog nesto konkretno a ne umna apstrakcija onda si ga iskusio ili nisi(Boga kao takvog a ne manifestacije toga Boga u vidu ljecenja raka,sirenja ljubavi itd).Ako ga je neki hriscanski svetac iskusio onda on Iskustveno zna sta je Bog sam po sebi.Al to znaci da kad ti dodjes kod takvog sveca i krenes mu tupiti da ti znas sta je to Bog i krenes mu nabrajati to sto meni nabrajas da ce te taj hriscanski svetac udariti stapom po glavi i reci ti da nemas blage veze,da si tek osjetio prve blagodati Boga ali da zbog svoga ogranicenog ega koji se boji smrti u neogranicenoj Stvarnosti bojis nastaviti dalje siriti svoju spoznaju Boga.naravno tebi se to nece svidjeti i ubices sveca.
taj svetac zna sta je Bog a ostali ne znaju,ostali vjernici kao ti.

Isto tako neki budisticki majstor koji je realizovao dharmakayu zna o cemu je Buddha pricao jer je on sam postao Buddha ali takvog majstora ce budisticki vjernici takodje da ubiju jer oni nemaju u iskustvu To a on ima,jer oni barataju samo sa konceptima.

Ti kazes da je Isus Sin Bozji i ja se slazem,ali sa ta dva termina,Isus i Bog TI NEMAS konkretno iskustvo na koje asociraju ta dva termina.Ti ces jednostavno na sve sto osjetis i sto odgovara tvome egu da stavis natpis Isus i Bog,ali se ne radi tu ni o Isusu ni o Bogu nego o nekim trecim iskustvima koje trebaju imati drugaciji termin(ljecenje raka,'ljubav',smirenost,ponasanje u svakodnevnici itd),ali nista od toga nije ni Isus ni Bog sami po sebi.To ti je sve moglo doci od nekog demona,dakle sad se sluzim istom linijom razmisljanja kao i ti.

Zapravo,cak i da ti znas ko je Bog i ko je Isus i ko je Isusov Otac,da li ti znas KO SI TI ? :)

jer vrlo je moguce da to sto ti mislis da si ti je zapravo laz,iluzija i nesto sto donosi samo patnju i nema veze sa Stvarnoscu...da,tebi je sad ljepo,izljecen si,siris ljubav i sve,ali je sve to moguce raditi cak i kad si u Nestvarnosti,dakle sve to sto si ti nabrojao meni ne pokazuje da si se ti probudio iz sna nestvarnosti nego ti cak branis taj san kao da je stvaran.Tebi se je samo promjenio sadrzaj sna,ali sanjach ti je i dalje ostao nepoznat,a ja sam takav lik da bih radje birao najgori pakao(sadrzaj sna ili uma) ali da toga sanjacha Znam jer jedino je sanjach stvaran a ne i sadrzaj sna.

dakle cak i da znas sve o Bogu znas li Star sve o Sebi ?
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Icon_minitimened lis 14, 2012 5:35 pm

Zaključak:

Nisi razumio pitanje kao ni odgovorio. Nisam iznenađen, ajde da postavim sljedeće pitanje:

Što ako si u krivu i sve što si ti ikada iskusio je zapravo laž? Da svijet nije uopće takav kakvim misliš da je i da je stvarnost drugačija.

Da ti odgovorim na tvoja pitanja:

Citat :
Npr mene interesuje da mi Hrist pomogne da transformisem pozudu i seksualnu energiju da bih mogao da tu energiju bolje iskoristim da sluzim drugim bicima i da vrsim Bozju Volju.Sta ti znas o tome ?

Opet bih te svratio na tu "sekundarnu" knjigu Bibliju. Što Isus govori o tim stvarima? Što Pavao i apostoli o tome govore?
O tome ja znam podosta.

Citat :
Iskustvo dolazi iz Stvarnosti.Ja mogu sa tri godine spoznati Svjest i opet cu o Bitku/Bogu znati vise nego svi vi sto citate Sveto Pismo milijarde godina.pa jel moguce da ti ne shvatas da je vrjeme tvorevina u svjesti ?

Što li je stvarnost drugo doli ovaj svijet i činjenica? Možeš li TI nadići vrijeme? Bez obzira bilo vrijeme ljudska koncepcija ili ne, ono je ipak ovdje i nemoguće ga je zanemariti, ipak siguran sam da ti treba barem pola sata da napišeš svoj post.
Vrijeme je postulat, nema potrebe dokazivati ga.

Citat :
Zapravo,cak i da ti znas ko je Bog i ko je Isus i ko je Isusov Otac,da li ti znas KO SI TI ?

dakle cak i da znas sve o Bogu znas li Star sve o Sebi ?

Da, znam jako puno o sebi, moj cilj nije istraživanje MENE već Božje znanje, Božja milost i providnost, mene ne zanimam JA i moj EGO već Isus Krist i ono što Bog predstvlja tj to što nam je Otac. Nisam fokusiran na sebe više nego bi trebalo biti.

Citat :
Zapravo ti uopste ne shvatas o cemu ja govorim.Ja govorim o tome da ako je Bog nesto konkretno a ne umna apstrakcija onda si ga iskusio ili nisi(Boga kao takvog a ne manifestacije toga Boga u vidu ljecenja raka,sirenja ljubavi itd).Ako ga je neki hriscanski svetac iskusio onda on Iskustveno zna sta je Bog sam po sebi.Al to znaci da kad ti dodjes kod takvog sveca i krenes mu tupiti da ti znas sta je to Bog i krenes mu nabrajati to sto meni nabrajas da ce te taj hriscanski svetac udariti stapom po glavi i reci ti da nemas blage veze,da si tek osjetio prve blagodati Boga ali da zbog svoga ogranicenog ega koji se boji smrti u neogranicenoj Stvarnosti bojis nastaviti dalje siriti svoju spoznaju Boga.naravno tebi se to nece svidjeti i ubices sveca.
taj svetac zna sta je Bog a ostali ne znaju,ostali vjernici kao ti.

Kao prvo neću nikoga ubiti, i kada bih imao kapacitet da ubijem ne bih to učinio. Netko tko ubija nije Kristov učenik. Drugo, očito neznaš ni što svetac je, svaki krščanin je svetac jer u svakome krščaninu prebiva Duh Božji jer mi smo hram. Imaš iskrivljenu percepciju svetca, možda je to točno u nekom Hinduističkom pogledu ali ne i u Kristovom.

Citat :
jer vrlo je moguce da to sto ti mislis da si ti je zapravo laz,iluzija i nesto sto donosi samo patnju i nema veze sa Stvarnoscu...da,tebi je sad ljepo,izljecen si,siris ljubav i sve,ali je sve to moguce raditi cak i kad si u Nestvarnosti,dakle sve to sto si ti nabrojao meni ne pokazuje da si se ti probudio iz sna nestvarnosti nego ti cak branis taj san kao da je stvaran

Ne, ovo bi opet bila kriva procjena. Ja ne branim ništa jer ništa nije napadnuto. Jednostavno kada pročitam takve stvari koje pišeš imam samo osječaj žalosti, ja te zapravo pokušavam opomenuti da pogledaš bolje.
Ja sam ti nabrojao samo svoja iskustva, ja njih ne uzimam kao vrijednost za ikoga osim samog sebe, to je bio čisto odgovor na tvoje pitanje. Meni je lijepo već jako dugo vrijeme, na kraju krajeva nije BIT da ti bude lijepo, to nije ono što je Bogu najvažnije, već znanje Božje koje onda i donosi sreću i ljepotu. Bog želi prebivati s nama, točnije da mi prebivamo s Njime, zato nas i sve poziva.

Citat :
Ma mene ne interesuje Isus i Biblija nego Svjest.Ma ti ne znas da je Biblija Bozja Objava nego samo vjerujes da je to tako.Ali sta je istina je drugo pitanje.Ja ti samo opisujem moja iskustva al naravno vec znam tvoju liniju razmisljanja tako da nema smisla nastavljati dalje..Ma covjece bozji neka je sve tako kako ti kazes,ali ti nemas spoznaju svoje Duse a to je bitno jer to ce te Isus pitati dal da ti spasi ili pak tvoju licnost.

Ne interesuje te Biblija i Isus, ok to je tvoj izbor.
Što je istina ako ne i činjenica? Istina je nešto što JESTE, nešto što je stvarno. Istina je da mi sada razgovaramo primjerice.
Ja bih ti mogao objasniti vrlo lako iako u podužem vremenu zašto je Biblija rijeć Božja i zašto je svijet drugačiji nego što ga percipiraš ali to bi tražilo da...

Citat :
Tebi je Svjest dala veliku milost,ali moze ti dati jos i vecu ali jbg to ce ubiti sve tvoje koncepte koje imas o tome sta se zaista desava u Stvarnosti tebe i svjeta van tebe...

Također mi je žao da imaš iskrivljenu percepciju o meni, čini mi se da me vidiš kao nekakvu osobu koja se sklupčala u kut i ponavlja jedno te istu rečenicu iznova i iznova.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Icon_minitimened lis 14, 2012 6:56 pm

Star je napisao/la:
Nažalost mislim osobno da vanzemaljci ne postoje, iz jednog jedinog razloga. Ljudi su na ovoj planeti več milenijima a dosada se ništa nije dogodilo. Zašto bi se dogodilo sada odjednom?

Ovo je citat iz petog mjeseca sa ove teme. I sad si napisao nešto slično.
Kažeš kako je jasan odgovor da vanzemaljci ne postoje, a za to si i prije i sad naveo razlog da je to zato jer još nije dokazano da postoje. Pa bih pitao jel možeš malo proširiti tu priču i da napišeš pravi razlog zašto vanzemaljci jasno i glasno ne postoje? Ovako ispada da nešto ne postoji tako dugo dok se ne otkrije da postoji. Možda i podupireš tu tezu, ali svejedno pojasni malo.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Icon_minitimened lis 14, 2012 7:20 pm

Star je napisao/la:
Zaključak:

Nisi razumio pitanje kao ni odgovorio. Nisam iznenađen, ajde da postavim sljedeće pitanje:

Što ako si u krivu i sve što si ti ikada iskusio je zapravo laž? Da svijet nije uopće takav kakvim misliš da je i da je stvarnost drugačija.
Citat :


Pa dobro jutro Kolumbo ;) ali ja sam nasao nesto u sebi sto je u samome sebi neunistivo,nestvoreno,vjecno i izvor totalnog ispunjenja i miran sam ali ne pokusavam to ukalupit u nekakvu knjigu...Iskustva ce se mjenjati,ali Ono sto ih iskusava u meni nece,i to je jedino sto je Istinito samo po sebi uvjek.Ja ne govorim o nekakvom iskustvu necega gdje sam ja subjekat a nesto sto sam iskusio je objekat(dakle klasicno dualno stanje svjesti),nego o nedualnom stanju Svjesti.Ti uporno trazis to nesto sto je vjecno van sebe a tamo ga nikad neces naci jer ces to naci samo u nedualnom stanju svjesti,a nikad u dualnom kada postojis ti kao subjekat i nesto kao objekat(pa makar to bio objekat kojeg gledas fizickim,astralnim ili kauzalnim ocima).Moje stanje Svjesti je nedualno i Jedno sam sa Bitkom i sta sad ja trebam kao da trazim van sebe nekakav spas ? U nekakvim knjigama ili pak astralnim slikama i formama Isusa ?

Ti covjece imas u iskustvu fizicku razinu kreacije i ponesto astralne uglavnom preko svoga astralnog balona,a nista preko toga inace bi pisao nesto o kauzalu.Fizicki i astralni svemir su manifestacija kauzalnog svemira.A to sve skupa je pak iluzija iz stanja nedualne Svjesti oslobodjenog Uma.Ako je Isus ista valjao onda je on takodje morao znati da postoji i kauzalna razina i sve ovo sto ja pricam i sto sam prosao i vidio.Tebi je stvarnost fizicki i astralni svemir pracen sa pranickim osjecajima.O Stvarnosti imas zamjenu u svome astralnom energetskom tjelu u vidu hrpi koncepata i formi i na osnovu toga djelujes u svjetu.Koliko god to izgledalo divno i da si ti pronasao i spoznao Isusa(LOL,ti kad bi spoznao dio Sebe koji obitava na kauzalu odma bi ti bilo sprzeno fizicko i astralno tjelo jer je kauzal tolika cistina i red Istine da bi ti popucale sve te vezanosti Uma za astralne koncepte i forme o Stvarnosti,a kamoli da pricamo o Isusu) ti djelujes iz astrala a to nikako ne moze biti neki veliki stepen vrsenja Bozje Volje(gdje nema nekog Boga koji je dao volju nego je to termina koji oznacava takvu vrstu djelovanja u relativnome svjetu gdje si oslobodjen posljedica djela i ne skupljas karmu,a Um ti je uvjek kao u Bebe sto je zapravo i Isus fino rekao da je uslov za ulazak u raj).Bozja Volja se tek dade naslutiti i ti je pocinjes vrsiti u velikoj mjeri kad maknes definicije licnosti/Uma za forme i koncepte,predjes abis izmedju srca i grla,realizujes Temelj Volje(Bozje),predas volju svoga astralnog tjela volji kauzalnog tjela,realizujes Tao ili dharmakayu i to nije iskustvo nego totalna transformacija fizickog,pranickog,astralnog i mentalnog tjela.Tada je tvoja Volja postala Jedno sa Bozjom Voljom koja je ugradjena u svemir(bilo koje,ne samo fizicki).

Dok god funkcionises iz astrala vrsis volju svoga astralnog tjela a Kralj astrala na zemlji je Sotona pa povuci dva i dva.Sotona ne zeli da iko realizuje dharmakayu jer ko god to realizuje mice se iz njegove vlasti i pocinje da vrsi Volju Ispravnog djelovanja.

Iz toga ja zakljucujem ako je sve to tacno da ti imas sanse da spoznas dharmakayu i spasis se od Sotone ali si u jako slicnoj situaciji kao clanica foruma Ephez,kojoj fali isto sto i tebi,a to je da sve SVOJE koncepte i forme razbijes macem mudrosti(budisticki nacin kako oni realizuju pravo Ja,temelj Volje,dharmakayu) ili pak totalnim kajanjem i umiranjem u Svjesti(moj nacin je to bio,kao i hriscanski,ili barem onih hriscana koji su uspjeli u tome a ja ih jos nisam sreo),jer Stvarnost nije data u formi,to govori svaki ucitelj i svaki svetac.

Ti mozes trubit kolko god hoces o Bogu ali ti zivis u svome astralnome balonu kao i Ephez i to postaje smjesno kako vas dvoje zelite da ukalupite Stvarnost i razine iznad astrala u vas astralni balon.Sta ti imas od toga tvoga Isusa kad i dalje vrsis Volju Kneza ovoga svjeta koji je Isusov neprijatelj.Mozda u manjoj mjeri nego ostali ljudi oko tebe ali zar stvarno mislis da si slobodan od tacaka presjeka svoje licnosti sa Knezom cije je ovo igraliste...

Ja samo zelim da ti kroz svoju hriscansku praksu ostvaris uvid u kauzalnu razinu stvarnosti i predjes abis izmedju srca i grla.To je meni bitno kod svih praktikanata jer i ja mrzim Kneza ovoga svjeta koliko i Isus.Ali Isus ako je ista valjao covjece bozji pa morao je imati realizovanu dharmakayu,morao je znati za temelj uma i mjesto gdje si slobodan od 4elementa od kojih je sastavljeno sve prolazno.Kad ISus kaze da je spas to znaci upravo to,da zna mjesto gdje si slobodan od ovoga svjeta i Kneza a to je temelj tebe,odnosno tvoj neraskidivi odnos praznine Uma/Volje uz Bitak/Svjest.




Ma ti nisi spoznao nesto u tebi sto je van svjeta,van vremena i van prostora covjece bozji.Ti samo imas iskustva koja dobijas preko 5 cula,ali nemas spoznaju Onoga u Tebi koji je temelj Tebe.Ja sam konstantno VAN VREMENA I VAN PROSTORA,potpuno slobodan od prolazne kreacije,iako djelujem u njoj(zasto i dalje to radim a ne odlucim da napustim fizicko tjelo je druga stvar).Dakle neko ko podje u samadhi,tj nedualno stanje Svjesti Ja Jesam,kada se vrati iz toga stanja u relativan svjet i dalje je zarobljen svjetom,ali onaj koji je realizovao dharmakayu je i van samadija slobodan od kreacije,tj uvjek mu je Um cist i slobodan i na njegovu Volju ne utice proslost niti buducnost nego Bozja Volja,Dharma,Ispravno djelovanje,Predano Sluzenje(ali o kakvom se djelovanju radi nema sanse da shvati niko iz perspektive astralnog tjela kojemu je ispravno djelovanje ono koje mu je ugodno,tj njegovom srcu,anahata cakri a ono sto je neugodno njegovim zeljama i projekcijama se smatra za zlo i laz).Treba mi pola sata da djelujem i napisem tekst,ali konst sam Svjestan svoje komponente koja iz ne-vremena dolazi u lazno vrjeme,nesto radi(u ovom slucaju pise) i onda se opet vraca u cisto stanje transcendencije vremena(laznog vremena jer u Stvarnost vrjeme ne postoji nego vjecnost ili vjecno sad).Ti imas u isksutvu vrjeme(koja zapravo lazno postoji zbog vezanosti Uma za lazno) ali nemas vjecnost,tako to meni izgleda.


Citat :


Da, znam jako puno o sebi, moj cilj nije istraživanje MENE već Božje znanje, Božja milost i providnost, mene ne zanimam JA i moj EGO već Isus Krist i ono što Bog predstvlja tj to što nam je Otac. Nisam fokusiran na sebe više nego bi trebalo biti.

Pa covjece bozji shvati da ti kad kazes Isus Krist zapravo asociras taj termin sa nekom svojom formom ili konceptom u svome astralnome tjelu a da nista od svega toga nije Isus Krist.Mozes max reci da imas astralnu spoznaju Isusa,na sta cu ja reci ok,ekstra,pici dalje,spoznaju kauzalnu komponentu Isusa,tj idi dalje,jos vise umri u Isusu,zar mislis da si umro u Isusu dovoljno ;)

da znas puno o sebi znao bi koji je temelj tebe a sta nije temelj tebe.Ego u sluzbi astralnog tjela je los,ali nadiniciranjem astrala u kauzalu nema te vrste ega.Pa ko onda u tebi istrazuje znanje toga Boga? Odakle znas da cjelo to tvoje astralno tjelo koje nesto zakljucuje o Bogu nije zapravo tvorevina Vraga za koju se tvoj izvorno cisti Um(dakle sa izvornim znanje o Stvarnosti Sebe i Bitka jer Bitak je u Nama a ne tamo nedje) vezao ? Ja ti tvrdim da tek kad odbacis svoje astralne tjelo kao dio Sebe(kao sto je Isus napravio u pustinji) spoznaces Bozju Volju i Bozju Milost a ovako nisi na sigurnom jer Vrag je vladar astralnih tjela ljudi jer na kauzalu nema pristup.

Cemu je u tebi taj otac otac zivota ti ????

On moze biti otac necega a to je onda prolazno,a ako ti postojis i nakon sto se odvezesh od svega toga u sebi prolaznog i utemeljish u nestvorenom i vjecnom onda si u istoj poziciji kao i taj otac,al ja znam da ces ti sad krenut trubit evo ga onaj koji govori da smo mi Bogovi.Ali o tome se radi.Niko nije Svjest,niko nije Bitak,niko nije Apsolut.Bitak postoji sam po sebi i on je temelj Stvarnost,Bog.Ali boravak uz taj bitak oslobodjen od necega sto nije bitak(dakle od necega sto je kreirano i nebitno je ko je kreator toga,mozda je vaznije ko je kreator u nama tih vezanosti za to) cini nekoga spasenim i oslobodjenim.Tako jednostavno,ali moras umrjeti i nestati u bitku i biti u nedualnom stanju Svjesti gdje ti je svaka celija Svjest i prosijava svjest,postojanje i blazenstvo.Kad to postignes,nema tu nekoga Oca koji ce tebe poslati u pakao jer si eto i ti sebe proglasio Bogom...hahahah

Nego vodis ljubav sa svim drugim oslobodjenim Bogovima/Bicima...U vjecnosti...To je toliko iznad astralnog dozivljavanja stvarnosti da zapravo nema smisla da ti ovo citas sa takvim stavom...

Jel ti mene zajebavas ????

Ako u tebi ima nesto sto nije kreirano,onda To Nesto nema oca a o tome ja trubim cjelo vrjeme.I ako je to tvoj temelj i konacan Raj onda nema potrebe van sebe traziti To.Van toga mozes naci jedino forme i koncepte a to kontrolise Vrag.Nema nista lose u konceptima,ali ako se vezes za njih nema sanse da spoznas temelj Sebe i Boga koji je bez forme.

Citat :


Kao prvo neću nikoga ubiti, i kada bih imao kapacitet da ubijem ne bih to učinio. Netko tko ubija nije Kristov učenik. Drugo, očito neznaš ni što svetac je, svaki krščanin je svetac jer u svakome krščaninu prebiva Duh Božji jer mi smo hram. Imaš iskrivljenu percepciju svetca, možda je to točno u nekom Hinduističkom pogledu ali ne i u Kristovom.

Ili pak neko ko mrzi roditelje a voli Svjest takodje nije Hristov ucenik ili pak neko ko tuce popove i vjernike koji nemaju spoznaju Svjesti a pricaju o Istoj...Pa da,odlican alibi za proglasiti svakog mistika za Sotonu i ubiti ga...Bravo..

hahahhaaaaaahah e jedva cekam da Kahali procita ovo ja mislim da ce svrsiti od zadovoljstva :

"Drugo, očito neznaš ni što svetac je, svaki krščanin je svetac jer u svakome krščaninu prebiva Duh Božji jer mi smo hram. "

To znaci da svako ko ide u crkvu i kao krsti ga pop je krsten...pa daj,jel ti stvarno mislis da tu dolazi do spustanja Duha svetoga ????

Da,znaci svaki krsteni hriscanin je svetac a npr Shakyamuni nije svetac ili Milarepa,ili Tilopa,Ili Krisna,ili Babaji,oni su navjerovatnije Sotone i demoni i nije bitno sto kad neko te iste pogleda u Oci dozivi prosirenje Svjesti i spoznaju Bitka,jer moraju biti demoni cim se ne uklapaju u taj hriscanski cirkus...Pa daj covjece bozji,nece te Bog ubiti ako barem malo izkritikujes taj cirkus koji se pravi u hriscanskoj praksi u vecini slucajeva....Svetac je neko ko je spoznao Bitak,ali i to je tek pocetak.Mora moci demonstrirati samadhi i razne vrste dhyana ali cak ni to sve ne znaci da je postigao oslobodjenje i realizovao dharmakayu...Jednostavno u hriscanstvu se o tome ne smije pisati jer odma dolazi do ubiajanja heretika.

I naravno,sad ti mene zelis ukalupiti u nekakav hinduizam(sto btw ne postoji,nego postoji milion ucenja i tradicija u Indiji koje su ortodoksne a koje su arapi nazvali hinduizmom,s tim sto budizam i djainizam ne spadaju u ortodoksna ucenja,tj Vede).Po meni je neko svetac ako je dosao do stadijume makar prve dhyane/samadija.Ako je neko realizovao dharmakayu onda ga taj shisa za milion puta.Itd ali te faze nisu razjasnjenje u hriscanskoj praksi i to je steta al jbg to samo pokazuje da je njima vaznije da ukalupe sve sto se moze desiti u stvacrnosti u nekakav kalup i dogmu a sve ostalo Sotonizovati.



Citat :


Ne interesuje te Biblija i Isus, ok to je tvoj izbor.
Što je istina ako ne i činjenica? Istina je nešto što JESTE, nešto što je stvarno. Istina je da mi sada razgovaramo primjerice.
Ja bih ti mogao objasniti vrlo lako iako u podužem vremenu zašto je Biblija rijeć Božja i zašto je svijet drugačiji nego što ga percipiraš ali to bi tražilo da...

Pa ti nemas u iskustvu to nesto sto Jedino JEste,uvjek i vjecno.Ja Jesam.Nedualno stanje Svjesti(imas na sekund kad se apsorbiras u molitvi,ili kad svrsis ili kad si u ljubavi).To sto mi razgovaramo je relativni svjet,nista od toga nije Svjest sama po sebi,Istina koja svjedoci sama po sebi.Svjest je Zivot,ona zzivi zivot a ne astralna licnost od formi i koncepata.

eto vidis.Ti govoris kako ces ti meni Biblijom objasniti vanjski svjet,svjet van 5 cula a ja govorim o necemu u unutrasnjosti,iza tih 5 cula,nesto sto 5 cula ne mogu da spoznaju jer to je Spoznavatelj,Bitak.

Citat :


Također mi je žao da imaš iskrivljenu percepciju o meni, čini mi se da me vidiš kao nekakvu osobu koja se sklupčala u kut i ponavlja jedno te istu rečenicu iznova i iznova.

Nije tacno,mislim da imam dobru sliku o tebi,ali smatram da nisi nikada otisao u samadhi i povrh svega da nisi realizovao dharmakayu,sto znaci da ne poznajes Svjest samu po sebi i temelj tvoje Volje/Uma.Kad spoznas svjest i temelj Uma spasices se,a Isus valja u tome vidu ako ti moze pomoci u tome...Ako ne moze,onda je to zapravo Vrag...
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Icon_minitimened lis 14, 2012 8:23 pm

@Blizzard

Da, smatram da ne postoje jer nema nikakvih dokaza, također ne vjerujem ni u evoluciju stoga ne vjerujem ni da se život može razviti na drugom planetu. Sviđa mi se kreacionistički pogled na to i to mi ima najviše logike.
Kada odvagnem te neke elemente ideja o vanzemaljcima mi se čini apsurdna. Vanzemaljci su i vrlo moderni proizvod 20 i 21 stoljeća kroz medije, rekao bih čak i kao sustav kontrole nad masama kako bi ih se pripremilo na mogući zadnji šou.
Dakako ukoliko bi vanzemaljci bili otkriveni, tj da se pojave ili nešto to ne bi poremetilo moju osobnu paradigmu. Vanzemaljci postoje ukoliko u to brojiš demone i anđele.

Jedno vrijeme sam raspravljao na temi kreacionizam pa bih onda kasnije vjerojatno i dotaknuo temu vanzemaljaca ali jednostavno mi se više neda opisivati razloge niti mehaniku.

@Primitive

I dalje nemamo pomaka...gle neda mi se više mlatit praznu slamu, htio sam ti samo reći da imaš iskrivljenu percepciju.
Citat :
hahahhaaaaaahah e jedva cekam da Kahali procita ovo ja mislim da ce svrsiti od zadovoljstva :

Samo pazi da te ne pogodi u oko, osljepit češ u potpunosti.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Icon_minitimened lis 14, 2012 8:53 pm

Pa kako cemo imat pomaka kad ti sebi neces da priznas da nisi svjestan svoga Bitka...

Ja nemam iskrivljenu percepciju nego se ne uklapam u tvoja Biblijska tumacenja stvarnosti...
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Icon_minitimepon lis 15, 2012 10:30 pm

primitive iskačeš van teme čitavo vrijeme pa moram da oped zaljepim nešto što sam već zaljepio... https://www.youtube.com/watch?v=umHXgB9hn6c svakako pogledait ove dokumentiran izjave raznih ljudi koji se slažu oko iste stvari!!!

[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Icon_minitimepon lis 15, 2012 11:40 pm

Ima određenih tegoba kod dokazivanja vanzemaljaca koje možemo razmotriti. Jedan način dokazivanja jeste da uhvatimo njihovu poruku iz svemira kao pokušaj komunikacije. Problem je u tome da smo prvu poruku u svemir poslali tek prije četrdesetak godina, što znači da ona još nije dospjela daleko, još se mota po susjedstvu, tak da možemo očekivati odgovor na našu poruku tek ako su navodni vanzemaljci u nama vrlo bliskom susjedstvu. S obzirom na veličinu galaksije, a kamoli svemira, to je ništa, pa i sitnije od toga. Dodatan uvjet jeste da vanzemaljci uopće prime našu poruku i shvate što je to, te da uopće krenu odgovarati. Zato, ako i uhvatimo poruku, možda je puno vjerojatnije da to bude neka random poslana poruka od vanzemaljaca koji tragaju za životom kao što mi to radimo te smo uhvatili signal. A od koliko daleko bi poruka stizala, tko to zna.

Drugi način je fizički kontakt. To podrazumijeva da vanzemaljci dođu na Zemlju, dakako. S obzirom na fiziku koju poznajemo, možemo pretpostaviti da su vanzemaljci izuzetno naprediji od nas da su uspjeli razviti isplatljive blisko-svjetlosne brzine za putovanje da i stignu do nas. Veliko je pitanje koliko je tako nešto moguće, pa možemo isto tako pretpostaviti da tako nešto možda i nije moguće. Što nam ne ide u prilog jer želimo dokazati vanzemaljce.
Dodatan problem kojega moram spomenuti jeste baš to da smo tek "nedavno" poslali poruku u svemir te poruka nije dospjela daleko. Kako bi vanzemaljci znali gdje smo uopće, pogađali bi ili slučajno došli baš do planeta gdje eto ima inteligentnog života? Možda je moguće, samo koliko pitanje je. Pretpostavimo da su morali uhvatiti poruku da znaju gdje da traže, što automatski znači, da od cijele naše galaksije, oni su morali proći baš u tom malenom volumenu kojeg obuhvaća naša poslana poruka da ju i uhvate. To je kugla radijusa 40 svjetlosnih godina, u usporedbi s galaksijom od 100 000 s.g., to je točka. Manje od promila volumno gledano. Nećemo gledati svemir jer nema smisla.

Ideje o nadsvjetlosnim brzinama i prostornim crvotočinama neću sad obraditi jer to ne spada u poznatu nam fiziku oko koje se želim sada usredotočiti. No, te ideje bitno pojednostavljuju stvar, s tim da spomenute poruke i dalje putuju vrlo "sporo" i pitanje je zašto bi vanzemaljci iz udaljene galaksije došli baš do našeg planeta, kako bi znali da smo tu uopće. Daleko manja šansa nego da kažem da zamislite broj od 1 do milijun, a vi baš pogodite broj koji sam zamislio.

Zanima nas i postoji li ikakav život van Zemlje, ne samo inteligentan, pričam o bakterijama. Što se toga tiče, možda vrlo brzo dobimo odgovor, istraživanje Marsa je u tijeku, a uskoro će se istraživati i neki Jupiterovi sateliti, otkriće bakterija van Zemlje (života van Zemlje) je možda puno bliže nego se misli.
U tome leži i problem. Mi još nismo vlastiti sustav pročačkali, kako bismo trebali znati čega sve ima kod obližnje zvijezde? A u cijelom svemiru? Morali bismo doći do tamo i proučavati da bismo otkrili, pa bojim se da nam jedina opcija ostaje da otkrijemo bakterije u sunčevom sustavu dok ne razvimo blisko-svjetlosne brzine pa da skočimo i do drugih mjesta malo gledati.

Krajnji sažetak svega jeste da, uzimajući u obzir sve što zasad znamo, nemamo zbilja razloga vjerovati da bismo mogli doći u kontakt i čak dokazati vanzemaljce jer dosta toga nama poznatog ili nepoznatog se treba potrefiti, najbliže otkriću života van Zemlje su nam meteoriti iz sustava ili otkrivanje života na obližnjim nebeskim tijelima, najvjerojatnije života u obliku algi ili bakterija. Ako toga neće biti u našem sustavu, onda ćemo valjda biti osuđeni lutati u mraku što se tog pitanja tiče. Ima i tu svjetlosti štoviše, da se detaljnije otkre tajne procesa evolucije i samog začetka života, pa ćemo moći preciznije i matematički odrediti kolika je zbilja posebnost i jedinstvenost života u svemiru. Ili neposebnost i nejedinstvenost, kako god da ispadne.
U toj matematici leži potencijalan razlog zašto bi vanzemaljci baš došli do našeg planeta iz udaljenog mjesta, jer možda oni, hipotetski, znaju detalje nastanka života i već znaju kakvi su uvjeti idealni pa su napravili eliminaciju koja bi olakšala potragu za životom. Opet, postavlja se pitanje jesu li takva mjesta više iznimka ili više pravilo, jer u drugom slučaju opet dolazimo da bi dragi nam vanzemaljci gađali naslijepo da bi nas pogodili. Ako bi dolazili iz druge galaksije, jelte, već smo i mi otkrili planete koje nemaju toliko drugačije uvjete od same Zemlje, dodatno je pitanje jesu li takvi uvjeti jedinstveni koji bi podržali život. Inteligentan život, bakterije vjerujem nisu izbirljive, i u govnu ih ima milijardu.

E sad priča se da su vanzemaljci već bili na Zemlji, da ima dokaza, da skoro svakodnevno neki drek leti po nebu... ok, priča se, dakako postoji mogućnost da se znanje vrlo spretno zataškava, ostaju pitanja zbog razvitka davnih naroda, no ne znam zanima li nas dokaz ili potvrda u obliku "navodno" i "priča se". Dok se bude sigurno, bude se sigurno.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude
[Vrh] 
Stranica 5 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Vanzemaljci u Zagrebu!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: