Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima

Go down 
+10
Blizzard
floridana
snake
Sin_Nanna
Buby30
MoW
Chakotay
biga
Foto
Alpha
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Empty
PostajNaslov: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Icon_minitimečet lis 06, 2011 12:37 pm

Više od 7500 Amerikanaca potpisalo je peticiju kojom od predsjednika Baracka Obame traži da objavi sve vladine dokumente o izvanzemaljskom životu. To je prvi potez svih onih koji vjeruju u teoriju zavjere vezanu za NLO-e te se nadaju da će se nešto napokon pokrenuti vezano uz tu temu.

Ako peticija skupi 17.000 potpisa do 22. listopada Bijela kuća obećala je da će odgovoriti, prenosi Daily Mail. Peticiju je pokrenuo Stephen Basset, koji lobira u Washingtonu već 15 godina da se napokon objavi istina o kontaktu između ljudske i vanzemaljske vrste. Na svojoj internetskoj stranici Bassett je naredio administratorima i članovima društvenih mreža da prosljeđuju link s peticijom dalje kako bi prikupili što više potpisa. U tekstu peticije se ističe kako je stotine vladinih dužnosnika javno govorilo o kontaktu čovjek i izvanzemaljaca te da više od polovice Amerikanaca vjeruje u NLO-e i postojanje neke druge vrste.

- Ljudi imaju pravo znati. Ljudi mogu podnijeti istinu - stoji u zaključku peticije. izvor

I ajmo rec da sakupe i onda ovi dojdu, daju pet papira iz kojih se nista ne moze zakljuciti i kazu da je to to i da nema nista drugo kava
[Vrh] Go down
Foto
Žaba
Foto


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 233
Age : 37
Location : Dugo Selo
Registration date : 22.06.2011

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Icon_minitimečet lis 06, 2011 12:46 pm

ali to ne bi bilo po zakonu niti demokratski, a amerika je demokratska zemlja, cak se bori po svijetu za demokraciju, nemoj tako lolcina
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Icon_minitimečet lis 06, 2011 4:09 pm

ljudi NE mogu podnjeti istinu...
Amerika nikad neće objaviti te dokumente sve dok svijet ne preplave pojave vanzemaljskih bića(a možda ni tada)...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Icon_minitimečet lis 06, 2011 4:45 pm

Nece ni tada. Tada ce se cudit "ko su ovi" shock
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Icon_minitimečet lis 06, 2011 8:07 pm

Naravno da će se čuditi, pa oni i nemaju tajnih dokumenata što se tiče NLO-a, sve što imaju su već iznijeli u javnost zubi Mislim da će tako nešto i reći ako se skupi puno potpisa.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Icon_minitimečet lis 06, 2011 11:13 pm

Čak i da Obama izda bilo kakvu proklamaciju, to neće ništa značiti, budući da Obamina administracija nema pristup tim resursima. Pristup nisu imali niti predsjednici prije njega. Tako da je apsurdno očekivati bilo kakav pomak u tom smjeru.
[Vrh] Go down
Buby30
Žaba
Buby30


Female
Aquarius Dog
Broj postova : 294
Age : 42
Location : Split
Registration date : 14.10.2011

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Icon_minitimepon lis 17, 2011 10:20 am

hehee,imamo li mi ikakvih dokumenata o NLOima....u Hrvatskoj?

Ma Amerika ce reci da su to agenti Bijele Kuce.. zubo preruseni i aliene
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Icon_minitimepon lis 17, 2011 11:26 pm

Ma kakva god da je istina Amerikanci će se uvek praviti ludim. Još kad se setim da su javili da je u Rozvelu pao meteorološki balon lolcina . Već sam na nekoj temi pisao da Američki predsednik nema pravo da pokrene istragu oko Rozvela. Pa ako je tamo pao balon čega se onda plaše lol . Najjači mi je ovaj komentar za agente prerušene u aliene. Ljudi će pomisliti da u okolini gostuje cirkus nakaza lolcina
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Icon_minitimepon lis 17, 2011 11:43 pm

@buby30 Koliko mi je poznato, nemamo službenih dokumenata, ali imamo neka viđenja. To bi trebalo pitati Giuliana Marinkovića, najpoznatijeg ufologa s našeg područja.
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Icon_minitimeuto lis 18, 2011 8:55 am

reci ce da nemaju dovoljno dokaza, jer fakticki bijela kuca i ne posjeduje te dokaze, radi se o paralelnom sistemu u raspolaganju informacijama tako da sa ovim nista nece postici, na zalost..
[Vrh] Go down
Buby30
Žaba
Buby30


Female
Aquarius Dog
Broj postova : 294
Age : 42
Location : Split
Registration date : 14.10.2011

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Icon_minitimeuto lis 18, 2011 9:23 am

MoW je napisao/la:
@buby30 Koliko mi je poznato, nemamo službenih dokumenata, ali imamo neka viđenja. To bi trebalo pitati Giuliana Marinkovića, najpoznatijeg ufologa s našeg područja.

Neznam si gleda NRZ izvanzemaljci, ugl bio je Goran Artic (splico moj) koji je mislim, predsjednik POLARIS grupe....
Ugl on ima dokaze....(znam iz prve ruke-poznam tipa oops )
I sad, imaju dosta cudnih situacija u kojima su se nasli...od slika pa do ozbiljnih situacija (pricao mi da je jedan pastir razgovarao sa Alienima, meni isprva bilo smisno, al nakon dokaza nije vise bilo)....
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Icon_minitimeuto lis 18, 2011 9:59 am

pozdravljam inicijativu. hoće li biti očekivanih rezultata ili ne, viditi ćemo. bitno je vršiti pritisak u šta većem broju.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Icon_minitimeuto lis 18, 2011 10:49 am

Buby30 je napisao/la:

Neznam si gleda NRZ izvanzemaljci, ugl bio je Goran Artic (splico moj) koji je mislim, predsjednik POLARIS grupe....
Ugl on ima dokaze....(znam iz prve ruke-poznam tipa oops )
I sad, imaju dosta cudnih situacija u kojima su se nasli...od slika pa do ozbiljnih situacija (pricao mi da je jedan pastir razgovarao sa Alienima, meni isprva bilo smisno, al nakon dokaza nije vise bilo)....

Meni baš ništa vezano uz vanzemaljce nije smiješno. Daleko od toga. Ja već odavno znam da nismo sami, jer sam isto čuo nevjerojatne priče od vjerodostojnih svjedoka u Hrvatskoj. Pitanje je bilo postoje li službeni dokumenti, a koliko znam nema vladinog službenog ureda za istraživanje NLO-a u nas kao što ima u Čileu, Brazilu, Belgiji i Francuskoj.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Icon_minitimeuto lis 18, 2011 1:23 pm

Ma gluposti, sve veće face na svijetu znaju da smo sami i da su sve to njihovi tehnološki eksperimenti. Priče o vanzemaljcima su pokrenuli kako bi prekrili tu istinu. Nema vanzemaljaca, only human. Ljudi su bog i batina u svemiru.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Icon_minitimeuto lis 18, 2011 2:57 pm

Trebaju doć Mulder i Scully i objavit sve zivili
[Vrh] Go down
Buby30
Žaba
Buby30


Female
Aquarius Dog
Broj postova : 294
Age : 42
Location : Split
Registration date : 14.10.2011

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Icon_minitimeuto lis 18, 2011 2:59 pm

MoW je napisao/la:
Buby30 je napisao/la:

Neznam si gleda NRZ izvanzemaljci, ugl bio je Goran Artic (splico moj) koji je mislim, predsjednik POLARIS grupe....
Ugl on ima dokaze....(znam iz prve ruke-poznam tipa oops )
I sad, imaju dosta cudnih situacija u kojima su se nasli...od slika pa do ozbiljnih situacija (pricao mi da je jedan pastir razgovarao sa Alienima, meni isprva bilo smisno, al nakon dokaza nije vise bilo)....

Meni baš ništa vezano uz vanzemaljce nije smiješno. Daleko od toga. Ja već odavno znam da nismo sami, jer sam isto čuo nevjerojatne priče od vjerodostojnih svjedoka u Hrvatskoj. Pitanje je bilo postoje li službeni dokumenti, a koliko znam nema vladinog službenog ureda za istraživanje NLO-a u nas kao što ima u Čileu, Brazilu, Belgiji i Francuskoj.

da, nema vladinog koliko i ja znam..
ali ima nevladinog...
5
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Icon_minitimeuto stu 08, 2011 9:09 pm

Danas je Bela kuća objavila da vanzemaljci ne postoje kako bi utišali pompu oko ove peticije. Ali kao što znamo američkoj vladi se ne može verovati. Da li stvarno žele da zataje postojanje malih zelenih ili zaista nemaju pojma o životu u svemiru pitanje je sad.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Icon_minitimeuto stu 08, 2011 10:22 pm

Imaš li neki link za tu vijest?
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Icon_minitimeuto stu 08, 2011 11:07 pm

[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Icon_minitimesri stu 09, 2011 12:02 am

Da, a čuj... denial je klasični obrambeni mehanizam. Ništa drugo od Bijele kuće nije ni za očekivati...
[Vrh] Go down
Foto
Žaba
Foto


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 233
Age : 37
Location : Dugo Selo
Registration date : 22.06.2011

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Icon_minitimesri stu 09, 2011 1:36 pm

Znate, ja nisam ultra pametni covjek, ali jedna stvar me muci.

Ja sam ultra napredna rasa, mudri smo, sposobni putovat brze od brzine svjetlosti ili savijat prostor ili preko drugih dimenzija ubrzati putovanje po svemiru da to ne traje milijunima godina, ili neki drugi egzoticni nacin putovanja. Zivimo duze od ljudi jer imamo dobro zdravstvo, tehnologija nam je jako napredna i ljudima bi izgledala kao magija.

I dodemo do zemlje, tu smo vec jako dugo, jedan dio nas je zao i iskoristava ljude kao robove, hranu, sredstvo rasploda i stvaranja hibrida. Taj zli dio nas koji je ultra napredan sa super tehnologijom se skriva da ih ljudi ne vide, brisemo im pamcenje da nas se ne mogu sjetiti nakon otmice u kojoj smo im gurali stapice u jaja ili guzu, jer su to mjesta koja svaka rasa koja drzi do znanosti radi i ne pada nam na pamet otkrit se jer bi se ljudi mogli poceti buniti i pokusati se osloboditi od nas, a nama se ne da koristiti nasu tehnologiju da ih uzgajamo kao ljudi laboratorijske stakore ili krave.

Drugi dobri dio nas zeli pomoci ljudima i mislimo da je najbolji nacin da nas ljudi ne vide, da im se ne javljamo, da ostavljamo nerazumljive znakove u zitu, iako je za vecinu njih kriv Krešo, poluretardirani klinac od glavnog strojara koji se nekad zna izvuc iz vrtica i prckati po uredaju zvanom Žitorezbarac koji je medu nama razvijenim civilizacijama glavni oblik komuniciranja kada dodemo do naseljenog planeta, javno spustanje na planetu je demode..

Jednostavno ne mogu naci svrhu, poantu svih ovih videnja, niti koja je generalna ideja elijena kada tako prozuje iznad nasih glava ili otmu nekoga ili crtkarija po zitu. Ono, dosao si, daj se i pokazi, u cemu je problem? nije da nas ne bi mogli izbrisati sa zemlje kad im se sprdne. I definitivno sam siguran da im ne treba nas genetski materijal za razmnozavanje. Mi kolko god smo zaostali vec sada pocinjemo prckati oko genetskih manipulacija da se poboljsamo, a kamo li da nece oni ako imaju problema.

Ne kazem da ih nema, siguran sam da ih ima hrpe. Ali da su tu...hm..u jednu ruku objasnjavaju videnja, ali u drugu ruku nemaju nekog smisla.

Jedino sta mi pada na pamet je da nas doslovno dozivljavaju kao mi majmune. ono, nismo skroz glupi, ali smo im zivotinje pa tu i tamo dodu, vide kako se primati ponasaju i odu. Ali to objasnjenje mi je malo nerealno jer mi ipak izgradujemo stvari, letimo, pokusavamo ic u svemir, fakat se trudimo i mozemo puno vise od zaostalog copora.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Icon_minitimesri stu 09, 2011 2:02 pm

lolcina
u pravu si. Potpuno i 100%.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Icon_minitimesri stu 09, 2011 2:35 pm

@Foto...mozda je ono sto je nama znanstvena fantastika (brisanje sjecanja, voznja kroz dimenzije, blabla...) posve normalno i ne rade to zato da bi bili cooool nego zato jer im je to prirodno. Zasto nam se ne jave...pa zato jer vide da smo rasa koja prvo puca pa onda pita pitanja plus k tome smo za njih vjerojatno ko sto su za nas zohari (niti majmuni).
Problem je sto se nama cini da smo jako napredni ali...da li je to zbilja tako? Imamo jednu planetu i jednu rasu koja ubija tu planetu, koja se ubija medjusobno na osnov raznih religijskih i materijalnih i sadistickih i td. razloga. Bokte, unutar jedne drzave gdje su ljudi slicnog mentaliteta, iste religije, iste rase...tuku se i ubijaju radi npr. nogometa. Gdje je tu taj neki veliki napredak? Dalje, zamislimo majmune ili neke ptice...oni koriste alate kako bi dosli do hrane, privukli partnera i td. Kada bi imali svijest o sebi kakvu imaju ljudi sigurno bi kazali kako su jako napredni i napredniji od npr. gazela koje to ne rade. A da li ljudi smatraju majmune (ili ptice) sebi ravnima? Jok. Kako ih proucavaju? Tako da se sakriju kako ovi ne bi promijenili navike.

To sto te muci dolazi radi predpostavke da su ljudi napredni, a predpostavka je majka svih zajeba :P
[Vrh] Go down
Foto
Žaba
Foto


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 233
Age : 37
Location : Dugo Selo
Registration date : 22.06.2011

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Icon_minitimesri stu 09, 2011 2:44 pm

Ma ne mislim da su ljudi nesto napredni, ali cuj, ipak nije izrada aluminija laka stvar :D
Trebalo je puno znanosti i matematike i raznik zakucastih pravila da bi se to napravilo. Vjerojatno se smjeskaju kada vide nasu "naprednu" tehnologiju, ali cinjenica je da civilizacija postoji (iako do boli losa) da tehnologija postoji, jer mi aktivno izradujemo komplicirane predmete, oruda i oruzja, a to nije isto kao i majmun koji kamenom razbije orah, i pokusavamo se probiti u svemir.

Mislim da koliko god napredni vanzemaljci bili, da najmanje sto mogu reci je da nismo jako napredni, ali da smo inteligentna, tehnoloska rasa. Mozda nije njima dovoljno da uspostave kontakt, ali pitanje je zasto su onda tu. Dal je samo gledanje i promatranje, kao sto mi gledamo majmune? U tom slucaju se postavlja pitanje zasto. Mi isto pokusavamo sa majmunima napraviti nesto sto ne vidim da oni rade sa nama, a to je da ih pokusavamo nauciti da komuniciraju sa nama, da vidimo koliko su tocno inteligentni.

Meni izgleda po svim pricama da su oni zapeli na tome da nas samo pregledaju (vole reproduktivne organe) i puste.

Kao sto rekoh, ne kazem da ih nema, ali ne vidim poantu. Pogotovo u onim teorijama sa reptilima.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Icon_minitimesri stu 09, 2011 2:49 pm

Mislim da mi imamo razvijenije i veće reproduktivne organe nego oni. I zato ih je sram. Ali uživaju gledati te organe nas ljudi. :P
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Google, Microsoft i Yahoo skupljaju podatke o vama!
» Top 10 najintrigantnijih zavera o vanzemaljcima
» Bliski susreti
» Slijedi li skori susret s vanzemaljcima?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: