Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Chupacabra

Go down 
+37
Korplikan
MisteryManiac
Skulptura
BIGFOOT
keala
delaylah
Alpha
nino_kvisko
Michael Wittmann
Tigon
josip21
floridana
tomi
Berny_Sinara
Aurora Borealis
arhont
bibi
Mefistofeles
LarusArg
mare
absent_beast
omen
danyf5
myst000
Karl Marx
burnme
fazan u hladnjaku
snark
dady
None
Akhkharu
malena
zvezda
Blizzard
Rain
Svjetloisjena
silver
41 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

chupacabra - Chupacabra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   chupacabra - Chupacabra - Page 3 Icon_minitimened kol 31, 2008 10:09 pm

na onom filmiću prvo je snimljen klokan, pa neki vanzemaljac. sve u svemu bezveze. a zašto bi mefistofelese bilo sigurno da chupacabra postoji?
[Vrh] Go down
bibi
Prašina
bibi


Male
Pisces Goat
Broj postova : 5
Age : 33
Location : Rijeka
Registration date : 18.08.2008

chupacabra - Chupacabra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   chupacabra - Chupacabra - Page 3 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 1:18 am

Ma budimo realni to ljudi izmišljaju razne čupakabre i sl. koje im kolju životinje, samo da bi izvukli pare od osiguranja.
Ma to je belosvetska zavjera protiv osiguravatelja. Ziher.
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

chupacabra - Chupacabra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   chupacabra - Chupacabra - Page 3 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 9:01 pm

mozda
ali ta zena je imala dokaz
a to su unistene zivotinje.
bibi-welcome [/img]
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

chupacabra - Chupacabra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   chupacabra - Chupacabra - Page 3 Icon_minitimepon ruj 22, 2008 7:29 pm

Nestao mi post o chupacabri gdje sam prepisala odlomak iz knjige Sylvie Browne cry
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

chupacabra - Chupacabra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   chupacabra - Chupacabra - Page 3 Icon_minitimepon ruj 22, 2008 8:22 pm

ma vratit će se. taps taps!
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

chupacabra - Chupacabra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   chupacabra - Chupacabra - Page 3 Icon_minitimepon ruj 22, 2008 8:26 pm

silver je napisao/la:
ma vratit će se. taps taps!

Hvala :)

Moram malo pregledati na kompu, znam da sam ga namjeravala sejvati u wordu, ali se ne sjećam jesam li to i učinila jer mi se žurilo mudri
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

chupacabra - Chupacabra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   chupacabra - Chupacabra - Page 3 Icon_minitimepon ruj 22, 2008 10:08 pm

nije uzalud ona: festina lente! ;)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

chupacabra - Chupacabra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   chupacabra - Chupacabra - Page 3 Icon_minitimepon ruj 22, 2008 11:01 pm

Mislim da jesam sejvala, samo mi se sad ne da tražiti. Ako imam, stavit ću kad se sve malo stabilizira.
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

chupacabra - Chupacabra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   chupacabra - Chupacabra - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 23, 2008 2:29 pm

:bounce:
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

chupacabra - Chupacabra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   chupacabra - Chupacabra - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 23, 2008 10:23 pm

mare je napisao/la:
:bounce:

Žao mi je što su i tebi postovi nestali, bila je havarija, pogledaj dolje na pdf-u Forum info :(
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

chupacabra - Chupacabra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   chupacabra - Chupacabra - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 23, 2008 10:26 pm

Sejvala sam cijeli post, ipak uhhh

Evo što o čupakabrama kaže Sylvia Browne, poznata vidovnjakinja:

Jedno od slabije poznatih misterioznih stvorenja na svijetu su čupakabre (što znači "oni koji sišu koze"), ali u našem dobu privlače sve više pozornosti. Razlog s ekrije u tome što ta zvijer ubija životinje sišući im svu krv, u čemu podsjećaju na vampire.

Čupakabre tragaju za seoskim životinjama (uglavnom kozama, pilićima i konjima), probijaju im kožu (najčešće na vratu) i isišu krv iz tijela. U nekim slučajevima uz to izvade i unutarnje organe. U pričama o čupakabrama je zanimljivo to što oko ubijene životinje ima malo ili nimalo krvi, a osim što isišu krv i ponekad odstrane organe, ostatak tijela životinje koju napadnu je nedirnut.

Prema web stranici www.crystalinks.com, ta su stvorenja viđena u Meksiku, na Karibima, u Južnoj Americi, kao i na jugozapadu SAD te na Floridi. U jednom članku piše:

Čupakabre su u uspravnom stavu visoke oko 120cm, golemih, crvenih i izduženih očiju, sive kože djelomično pokrivene krznom, a djelomično perjem, kratkih ruku s kandžama, nogu sličnih klokanu i oštrim bodljama koje se spuštaju sredinom leđa. Navodno su jako snažne životinje. Neki tvrde da imaju krila i da mogu letjeti.

Neobično je to što u Palenqueu u Meksiku postoje majanski crteži u kamenu koji prikazuju neobično stvorenje jako slično crtežima koje su napravili ljudi koji su vidjeli čupakabre. Čini se da ta misteriozna životinja dugo postoji.

Čini se da se za vrijeme viđenja čupakabri pojavljuju i narančaste lopte svjetlosti, koje neki povezuju s NLO-ima. Zašto bi vanzemaljcima bila potrebna životinjska krv? Nije im potrebna samo zato što su gladni, nego i zbog određenih vrsta istraživanja. U poglavlju o otmicama koje obavljaju vanzemaljci, vidjet ćete da ono to dolazi iz svemira ne mora uvijek biti dobro. Vanzemaljci su nam uvelike slični, ali i oni s emoraju boriti s vlastitim otpadnicima ili frakcijama poremećenih. Zato se povremeno smanjuje broj izvješća o čupakabrama, a nakon toga se opet počinje govoriti češće o njima. Ta se stvorenja moraju vratiti pod kontrolu onih koji su ih i doveli na zemlju.

Takvi događaji najčešće dobiju mjesto na zadnjoj stranici novina, samo da se ispuni prostor, kao i mnoga druga neobjašnjiva viđenja. Čak se i o čudnovatim pojavama na nebu izvještava na sličan način. Kao objašnjenja se navode "močvarna magla", "meteor", "meteorološki balon" ili nešto podjednako nevjerojatno. Sjećam se da su se tijekom 80-tih godina iznad grada San Josea u Kaliforniji vidjela neobična svjetla, a objašnjenje je glasilo - bljesak močvarne magle. Ponajprije, San Jose se ne nalazi u močvari, a osim toga, zašto nisu istražili otkud potječu ti bljeskovi?

Vjerujem da se čupakabre posve razlikuju od vampirskih šišmiša: riječ je zapravo o stvorenju s drugog planeta koje je prebačeno na zemlju u istraživačke svrhe, a ponekad podivlja.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

chupacabra - Chupacabra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   chupacabra - Chupacabra - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 23, 2008 10:28 pm

Link u tekstu ne radi, to je sve prepisano iz knjige Sylvie Browne, tajne i misteriji svijeta koju sam bila predstavila u Svijetu knjiga ali je i taj post vjerojatno nestao tuzni
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

chupacabra - Chupacabra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   chupacabra - Chupacabra - Page 3 Icon_minitimesri ruj 24, 2008 4:31 pm

pa meni se u cijelom tom tekstu čini da ni sama autorica nema baš dokaza za svoje izjave, što uostalom i nije čudno.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

chupacabra - Chupacabra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   chupacabra - Chupacabra - Page 3 Icon_minitimesri ruj 24, 2008 7:01 pm

silver je napisao/la:
pa meni se u cijelom tom tekstu čini da ni sama autorica nema baš dokaza za svoje izjave, što uostalom i nije čudno.

Vidovnjaci govore stvari koje oni sami ne mogu dokazati. Dokazi dolaze tek kad za ta znanja više ne trebamo vidovnjake :)
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

chupacabra - Chupacabra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   chupacabra - Chupacabra - Page 3 Icon_minitimesri ruj 24, 2008 8:29 pm

U postojanje cubakabre u danasnje vrijeme sumnjam, ali tko zna, mozda je ostalo jos par primjeraka, negdje sam citao da je nedavno videna i sredozemna medvedica kod nas, pa tako mozda je ostalo i par cubakabri, pa ih ljudi vide s vremena na vrijeme.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

chupacabra - Chupacabra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   chupacabra - Chupacabra - Page 3 Icon_minitimečet ruj 25, 2008 10:42 am

Svjetloisjena je napisao/la:
silver je napisao/la:
pa meni se u cijelom tom tekstu čini da ni sama autorica nema baš dokaza za svoje izjave, što uostalom i nije čudno.

Vidovnjaci govore stvari koje oni sami ne mogu dokazati. Dokazi dolaze tek kad za ta znanja više ne trebamo vidovnjake :)

ajme, nisam skuzia da je ona vidovnjakinja.

ma podsjetilo me to na jednu epizodu na rubu znanosti, kad je neki profesor govorio o devoluciji, i prvo negirao cijelu evoluciju (darwinovu) govoreći kako znanstvenici nemaju dokaza za puno toga, i neke stvari ne mogu objasnit, a onda je on iznio svoju teoriju u kojoj je govorio čisto filozofski o ljudskoj svijesti, i ništa drugo.. Pa mislim ono, tako se ne pobijaju teorije.. al ako je riječ o vidovnjakinji onda je to ipak drukčije, iako su i te stvari lako dokazive - vidovnjak se vrlo lako može dokazat svakom osobno.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

chupacabra - Chupacabra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   chupacabra - Chupacabra - Page 3 Icon_minitimečet ruj 25, 2008 6:35 pm

silver je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
silver je napisao/la:
pa meni se u cijelom tom tekstu čini da ni sama autorica nema baš dokaza za svoje izjave, što uostalom i nije čudno.

Vidovnjaci govore stvari koje oni sami ne mogu dokazati. Dokazi dolaze tek kad za ta znanja više ne trebamo vidovnjake :)

ajme, nisam skuzia da je ona vidovnjakinja.

ma podsjetilo me to na jednu epizodu na rubu znanosti, kad je neki profesor govorio o devoluciji, i prvo negirao cijelu evoluciju (darwinovu) govoreći kako znanstvenici nemaju dokaza za puno toga, i neke stvari ne mogu objasnit, a onda je on iznio svoju teoriju u kojoj je govorio čisto filozofski o ljudskoj svijesti, i ništa drugo.. Pa mislim ono, tako se ne pobijaju teorije.. al ako je riječ o vidovnjakinji onda je to ipak drukčije, iako su i te stvari lako dokazive - vidovnjak se vrlo lako može dokazat svakom osobno.

Sylvia Browne se mnogima dokazala osobno. Ali ona je i sama svjesna svoje nepotpune vidovitosti i zato ništa ne tvrdi sto posto. Isplati se pročitati knjigu, a nije ni osobito duga. Pravi mali podsjetnik kroz misterije, jedva da je nešto propustila kratko spomenuti ili obraditi :)

A onaj o kome pišeš o postu je Michael Cremo, ja sam nešto o njemu i njegovim teorijama znala prije emisije pa mi nije zvučao loše. Isplati se pročitati njegovu knjigu "Zabranjena arheologija" a izložio je i tu teoriju u knjizi koju jođš nisam čitala - "Ljudska devolucija".
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

chupacabra - Chupacabra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   chupacabra - Chupacabra - Page 3 Icon_minitimečet ruj 25, 2008 7:24 pm

dobro, al ipak mislim da općenito ti istraživači alternativne povijesti i sami čine istu grešku kao i ostali, a to je postavljanje previše hipoteza bez dovoljnih dokaza, bar za tako široke teorije.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

chupacabra - Chupacabra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   chupacabra - Chupacabra - Page 3 Icon_minitimečet ruj 25, 2008 7:28 pm

silver je napisao/la:
dobro, al ipak mislim da općenito ti istraživači alternativne povijesti i sami čine istu grešku kao i ostali, a to je postavljanje previše hipoteza bez dovoljnih dokaza, bar za tako široke teorije.

Nisam rekla da ne. Samo, isplati se to malo pročitati i proučiti, ima zanimljivih stvari :)
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

chupacabra - Chupacabra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   chupacabra - Chupacabra - Page 3 Icon_minitimepet lip 26, 2009 3:17 pm

na wikipediji piše da ju je ubio rančer u meksiku i da tijelo tog stvora odbija predati vlastima, tako da ćemo morat pričekat na rančerovu smrt dok se ne ustanovi o kojoj se životinji radi i jeli to stvarno chupacabra ;)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

chupacabra - Chupacabra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   chupacabra - Chupacabra - Page 3 Icon_minitimesub lip 27, 2009 11:35 am

a steta :(
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

chupacabra - Chupacabra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   chupacabra - Chupacabra - Page 3 Icon_minitimened lip 28, 2009 6:26 am

zašto šteta? i nakon rančerove smrti ostat će bar kostur te zvjerkice ako ne ništa a antropolozi koliko znam mogu po kostima rekonstruirat kompletnu sliku kako je životinja izgledala?
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

chupacabra - Chupacabra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   chupacabra - Chupacabra - Page 3 Icon_minitimened lip 28, 2009 6:03 pm

pa steta je zato sto taj farmer ne kuzi da bi pomogo svijetu razotkriti tu krinku tajne :D steta je sto je taj farmer nedokazan :( ajde razumijem oces si ostaviti kao "uspomenu" al opet...
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

chupacabra - Chupacabra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   chupacabra - Chupacabra - Page 3 Icon_minitimened lip 28, 2009 6:13 pm

a možda samo laže. da izazove publicitet..bilo kako bilo jednom će se saznat.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

chupacabra - Chupacabra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   chupacabra - Chupacabra - Page 3 Icon_minitimened lip 28, 2009 6:28 pm

to je istina moze sracka :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





chupacabra - Chupacabra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   chupacabra - Chupacabra - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Chupacabra
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Kriptozoologija-
Forum(o)Bir: