Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Josipovićev i Tadićev izlaz iz krize

Go down 
Autor/icaPoruka
petarbosni4
Riba



Male
Scorpio Rat
Broj postova : 157
Age : 75
Registration date : 01.12.2010

Josipovićev i Tadićev izlaz iz krize Empty
PostajNaslov: Josipovićev i Tadićev izlaz iz krize   Josipovićev i Tadićev izlaz iz krize Icon_minitimepet stu 04, 2011 5:09 pm

Kada poštovana gospoda predsjednici Josipović i Tadić pročitaju ovo, odmah će potvrditi da je upravo to njihova metoda za izlaz iz krize. Isto će reći i ostali državnici.

Glasnogovornik tih metoda P.B.Petrus.

Evo

Što vrijeme više odmiče primjećujemo da smo sve sličniji razvijenim zemljama svijeta, (pogotovo u onim njihovim lošim stranama.) Dobro bi bilo zapitati se: da li se to zbiva zato što mi napredujemo, ili taj, razvijeni svijet nazaduje.

Nije uopće potrebno umovati da bi se došlo do točnog odgovora. Razvijeni svijet otvoreno priznaje i pokazuje da je trenutno u razdoblju u kojem da pada u krizu, propada. A u krizu ga strovaljuju isti faktori kao i nas. Ovdje će biti govora upravo o tim općim i ključnim faktorima koji djeluju u cijelom svijetu, pa čitatelj ne mora čitati o srpskohrvatskim, jugoslavenskim, balkanskim, evropskim, svjetskim, a ni apsolutnim metodama izlaska iz krize. I one su svugdje iste. Više, manje.

Metode, koje ćemo ovdje prikazati, od ostalih se razlikuju samo po tome što su bitno naprednije. Nažalost, nitko ih ne primjenjuje, niti mari za njih.

Da ne bih zauzimao priviše prostora pogledajte slijedeći link:

http://petarbosnicpetrus.wordpress.com/2011/10/26/hrvatski-izlaz-iz-krize/

Molba čitatelju

Dragi moj, najljepše te molim da nikako ne pomažeš, ni Gospodinu Tadiću ,ni Josipoviću, a niti meni, ili, ne daj Bože, ovim idejama i zakonima. Ti trebaš gledati svoja posla, ostvarivati svoje interese i ciljeve, brinuti o svom dobru i dobru svoje djece ako ih imaš.

No molim te također da imaš na umu – bio ti nekakav političar, državnik ili sasvim običan, „nevažan“ čovjek – da se za to svoje dobro najlakše možeš izboriti upravo ovim zakonima o kojima će biti govora. To je oruđe kojim ti možeš ostvariti svoje dobro i svoje ciljeve.

Mislim da neću pogriješiti čak ni ako budem rekao da su ti zakoni danas jedino oruđe ili sredstvo i jedini način kojim ti možeš utjecati na svoju sudbinu.

Ona se, iz ruku kaosa ili slijepog i hirovitog slučaja, ovim putem prenosi u tvoje ruke.

Eto, to te molim u ime gospode Tadića i Josipovića i svih ostalih dobrih i mudrih državnika.

Servus servorum tuum, Petar Bosnić Petrus
[Vrh] Go down
 
Josipovićev i Tadićev izlaz iz krize
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Politika i Ekonomija-
Forum(o)Bir: