Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Uzaludno...

Go down 
+11
Athena
MoW
Kahali
Chakotay
Lyra
Blizzard
Korplikan
Einar
kika13
bros
Alpha
15 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Uzaludno... Empty
PostajNaslov: Uzaludno...   Uzaludno... Icon_minitimesri lis 05, 2011 1:53 pm

Na prvi pogled cinimo se jednakima...ljudska vrsta mislim...a onda opet cak i kada govore istim jezikom o istim temama - ne razumiju se...jednostavno kao da je uzaludno uopce pokusavati sporazumjeti se...kao da iste rijeci imaju razlicito znacenje...

Ponekad naidjemo na neke jedinke koje su iz iste (pod)vrste kao i mi sa kojima se gotovo pa razumijemo bez rijeci. Nesporazumi gotovo da ne postoje jer se jako lako raspetljaju.

A ponekad naidjemo na neke sa kojima se nikako ne sporazumjevamo. Kao sto macki mahanje repa znaci upozorenje i kao sto ona nikada nece prihvatiti da joj se pas zapravo veseli tako neki ljudi jednostavno vide nesto drugo od onoga sto zelimo prikazati.

U ovu temu ubacujem offtopic sa PDF Manipulacije, tema Instaliranje i manipulacija Engramima (mehanizmi)...nazalost tu je sadrzan primjer ove druge situacije...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Uzaludno... Empty
PostajNaslov: Re: Uzaludno...   Uzaludno... Icon_minitimened stu 06, 2011 8:25 pm

Kak niža pa več smo praglodavci.

A čuj, možete se svađati, prepirati, ali lakše je raditi na tome da se poboljša sebe nego druge, a i za to nemamo dovoljno vremena.


Zadnja promjena: bros; ned stu 06, 2011 8:28 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Uzaludno... Empty
PostajNaslov: Re: Uzaludno...   Uzaludno... Icon_minitimened stu 06, 2011 8:26 pm

bros je napisao/la:
lakše je raditi na tome da se poboljša sebe nego druge a i za to nemamo dovoljno vremena.

ides
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Uzaludno... Empty
PostajNaslov: Re: Uzaludno...   Uzaludno... Icon_minitimened stu 06, 2011 10:04 pm

bros je napisao/la:
Kak niža pa več smo praglodavci.

A čuj, možete se svađati, prepirati, ali lakše je raditi na tome da se poboljša sebe nego druge, a i za to nemamo dovoljno vremena.

nešto si brzo evoluirao. sad si majmun. 700 i nešto postova u danu.


faco lol
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Uzaludno... Empty
PostajNaslov: Re: Uzaludno...   Uzaludno... Icon_minitimened stu 06, 2011 10:08 pm

good lol
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Uzaludno... Empty
PostajNaslov: Re: Uzaludno...   Uzaludno... Icon_minitimened stu 06, 2011 10:21 pm

tup

osamsto i nešto. hehe.

Kako li mu samo uspijeva biti tako rječit?
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Uzaludno... Empty
PostajNaslov: Re: Uzaludno...   Uzaludno... Icon_minitimened stu 06, 2011 10:52 pm

@Korplikan

malo sam zakasnio, ali evo, ovo je za tebe, od srca srcu

Uzaludno... Images?q=tbn:ANd9GcRWAdk-gNnA4CUwpqhDyDPkMUPpbxqC68TozFgCMHAxpJxIXGzY

Uživaj brate!
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Uzaludno... Empty
PostajNaslov: Re: Uzaludno...   Uzaludno... Icon_minitimepon stu 07, 2011 12:43 am

JEEEEEEEE PIVOOOO! cuga cuga cuga cuga lol!


Al nemojmo offtopicirat, popušićmo banove.

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Uzaludno... Empty
PostajNaslov: Re: Uzaludno...   Uzaludno... Icon_minitimepon stu 07, 2011 10:39 am

lolcina Nećemo. Ja ću popušit ban zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Uzaludno... Empty
PostajNaslov: Re: Uzaludno...   Uzaludno... Icon_minitimepon stu 07, 2011 2:45 pm

Citat :
O ovome naša djevojčica sa početka priče pojma nema niti će vjerovatno ikada imati..


Zanimljivo...dakle, Kahali, ti zapravo ne vjerujes u razvoj? Kazes "djevojcica"...Kika nije djevojcica nego mlada zena ili djevojka ako cemo bas cjepidlacit ali kako god da se okrene uistinu ima tek 20 godina...ejjj gdje ce ona biti kad bude tvojih godina...a tamo gdje ce biti, nadam se, nece omalovazavat druge kako to ti radis...a stariji si i trebao bi biti mudriji...pa se onda postavlja pitanje tko je od vas zapravo mudriji? Djevojaka koja je sa svojih 20 godina iznijela svoj stav (na stranu sad koliko stavovi sami po sebi nisu zdravi i koliko je to sto je kazala pravo ili krivo) ali se istovremeno ne namece kao neko mjerilo ili ti koji sa svojih 34 nisi u stanju postovati da netko sa 20 moze uslijed svih utjecaja koje si i sam naveo kazati nesto sto mozda i nije najtocnije, a tko se istovremeno predstavlja kao veliki mudrac i duhovnjak...? Previ puses u vlastiti rog dok tvoja djela/rijeci govore nesto drugo...

Koliko god bilo relativno (pa i pogresno) gledati ljude (i) po godinama najcesce (u 99% slucajeva) godine ipak imaju utjecaj i zato je manji "grijeh" kada netko postupi ili kaze nesto, a ima 10, 20, 30 ili 80 godina (nije isto je li to kaze osoba od 10 ili 80). A jos je gore kada se netko na navodonom duhovnom putu obraca s visine mladoj osobi govoreci joj da nece nikada ovo ili ono... To najvise govori o tome kakva je ta osoba koja proziva i koliko je "duhovna".

Ti znas puno teoretskih informacija i kada izbacim vrijedjanja, omalovazavanja i lupetanja koje ti cine 30-50% nekih postova onda mi je super citati te. Ali daleko si jos od osvjescivanja i duhovnjastva u kakvom se predstavljas.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Uzaludno... Empty
PostajNaslov: Re: Uzaludno...   Uzaludno... Icon_minitimepon stu 07, 2011 3:21 pm

:P de alpha pusti čovjeka. već smo mu to rekli.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Uzaludno... Empty
PostajNaslov: Re: Uzaludno...   Uzaludno... Icon_minitimepon stu 07, 2011 4:33 pm

A znam da ste rekli al eto...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Uzaludno... Empty
PostajNaslov: Re: Uzaludno...   Uzaludno... Icon_minitimepon stu 07, 2011 4:44 pm

Samo se vi igrajte, bude došao striček Kahali i sve vas naprašio!
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Uzaludno... Empty
PostajNaslov: Re: Uzaludno...   Uzaludno... Icon_minitimepon stu 07, 2011 5:13 pm

Chakotay je napisao/la:

Je Lyra, ali da li je to što Kahali govori točno, da li se i on zapleo u ono protiv čega se bori. On govori sa dosta ljutnje protiv kršćanstva, religija i svih koji pokazuju i malo tolerancije prema njima. No što on čini? U stvari isto kao i oni protiv kojih se tako žustro bori.

Čuj svako od nas filtrira informacije koje dobija, pa tako i ja. Ja se u svom postu uopće nisam osvrtala na Kiku13, niti ciljala na nju, niti na njihov pređašnji "konflikt". Sagledala sam temu kao zasebnu cjelinu. Nisam se previše obazirala ni na način na koji Kahali iznosi stvari. Uostalom to sam i napisala.
Kahali definitivno ima problem sa nekim stvarima, i ja sam rekla šta sam imala na tu temu, i ne želim radi njegovog načina/stava/problema sebe zakinuti za neke dobre informacije...pa sam to savjetovala i drugima.

Ali koliko vidim, interakcija sa njim je osuđena na propast.

Svejedno, isključite njegov pristup ako možete, i razmislite malo o ovoj temi ...

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Uzaludno... Empty
PostajNaslov: Re: Uzaludno...   Uzaludno... Icon_minitimepon stu 07, 2011 5:42 pm

Ma ja bi čak i čitao njegove postove da nisu toliko dugi. Čim vidim tako nešto, odmah odustanem od čitanja. Ovaj uvodni post sam čak i pročitao, ali vidim nakon toga da je prim napisao još jedan, a to stvarno ne mogu čitati.

@Kahali apeliram na tebe da malo smanjiš broj rečenica u postovima. Probaj sažeti svoje misli, valjda je cilj pisanja da to netko doista i pročita ;)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Uzaludno... Empty
PostajNaslov: Re: Uzaludno...   Uzaludno... Icon_minitimepon stu 07, 2011 5:50 pm

@Lyra...tema se mogla otvoriti bez ikakvog spomena ijednog clana...ne mislis li? Vazno je sto se kaze ali isto tako i kako se kaze i tko kaze...a kada netko otvori temu onda se kroz njegovo pisanje vidi ti tko je taj koji je otvorio te se i ta komponenta uzima u obzir. Zato su ljudi reagirali kako su reagirali. Nije isto da li ti je netko rekao "to nisi dobro napravila, ajde, molim te, ponovi" ili "tuko glupa i beskorisna, jebemlite nesposobnu kako si ovo zasrala, da si odmah to popravila". Vjerojatno neces u ovom drugom slucaju iskljuciti uvrede i cuti jednako kao da je recena prva recenica. Kaze se da ono sto govorimo cesto vise govori o nama nego o onome o cemu/komu govorimo.

Inace se slazem da bi bilo najbolje filtrirati neke stvari i citati samo smislene informacije ali cinjenica je da onih 30-50% laprdanja bezveze umara... Bas kao sto neki pisci imaju stil pisanja koji je tezak ili zamoran tako i ovo. Barem meni. Nekima ce onaj pisac ciji stil pisanja meni ne odgovara nekom drugome biti super.

Slazem se da se jako tesko iscupati iz obrazaca ali istina je i da svaka medalja ima dvije strane. Nisu ni svi obrasci koje imas uvijek losi. Sve ovisi iz kojeg se kuta gleda s time da koji god kut bio trebalo bi se suspregnuti od nekih radikalnih izjava. Npr. cinjenica je da nije isto musko-zenska i musko-muska ili zensko-zenska zajednica. Jednostavno nije. I poistovijetiti to bilo bi krivo. A onda opet dati im prava bilo bi u redu. I tako...sve ovisi o kutevima :)

@Chak...slazem se...nije cak stvar u duljini posta kada bi bilo pitko za citati ali i Prim i Kahali imaju jako puno skarta u postovima. I sama sam prije pisala jako duge postove pokusavajuci odjednom objasniti sve kuteve i opcije i bla bla...sjecam se da se Omega tj. Blizzard uvijek "ljutio" na te moje "romane" od postova ali bio je u pravu i poslusala sam ga te pokusala sazeti misli, ne kazati sve od jednom i tako... :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Uzaludno... Empty
PostajNaslov: Re: Uzaludno...   Uzaludno... Icon_minitimepon stu 07, 2011 5:51 pm

Hehe, i ja imam problem sa dugim pisanijma. Meni bi više pasalo da se odvajaju pasusi. Sa ovim skinom je jako teško čitati tolike postove.

A ne znam šta će biti sa čitanjem njegovih tekstova, vidim da ljudi jako loše reagiraju, a on je s druge strane tvrdoglav....A bit će ša bude.

Svako uči svoju školu ;)

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Uzaludno... Empty
PostajNaslov: Re: Uzaludno...   Uzaludno... Icon_minitimepon stu 07, 2011 5:56 pm

Slazem se u potpunosti osim za skin...meni je lakse citati siva slova na tamnoj podlozi nego crna na bijeloj jer se vise umaram kad mi monitor "bljesti".

Sto se tice tekstova...pasusi bi uvelike pomogli ako se vec ne moze napisati sazetije i u vise navrata (a nekada se zbilja ne moze).

Tvrdoglavost (ili kako god to nazvali) je vec problem osobe sa spomenutom osobinom, a ta osobina nije lagana za ciscenje...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Uzaludno... Empty
PostajNaslov: Re: Uzaludno...   Uzaludno... Icon_minitimepon stu 07, 2011 6:01 pm

Pa je Alpha, sve to stoji. I evo ponovit ću po treći ili četvrti put. Nisi bila na forumu pa možda nisi pročitala što sam sve pisala na tu temu. On ima loš pristup/nastup. I čini se problem sa egom.
Ali svako treba odrediti sebi prioritete. On neka odredi da li mu je bitnije da znanje šiiri i ima prodiktivnu komunikaciju sa drugima, ili njegova teatralnost ... A drugi neka odrede da li im je bitnije da možda saznaju nešto novo, ili da se pecaju na njegovu teatralnost.

Možda je on ovde da bi mi nešto naučili, ali da možda i on nešto nauči od nas.

Opet kažem - svako prođe svoju školu s razlogom.

Vidit ćemo ...

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Uzaludno... Empty
PostajNaslov: Re: Uzaludno...   Uzaludno... Icon_minitimepon stu 07, 2011 6:08 pm

Je, vidjela sam neke tvoje postove. Slazem se da nema smisla ponavljati (se) svaki put.

Kontam da smo svi ovdje da bi nesto naucili jer da nije tako ne bi bili ovdje (na Zemlji) ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Uzaludno... Empty
PostajNaslov: Re: Uzaludno...   Uzaludno... Icon_minitimepon stu 07, 2011 7:14 pm

amen
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Uzaludno... Empty
PostajNaslov: Re: Uzaludno...   Uzaludno... Icon_minitimepon stu 07, 2011 7:28 pm

Response Alpha:

Da, heh' , zanimljivo Alpha kako ti brzo odrediš tko je gdje duhovno i na kojem nivou. Takva hitra observacija i definicija nekoga (trpanje u ladicu) ili je indikacija je da je netko sam na tom ili višem nivou razumijevanja ovih stvari, a samim tim i da sebe smatra mjerodavnim da tako nešto zaključi i kaže ili to govori o tebi više nego o meni.

Kada je netko dovoljno spretan retoričar i istovremeno vrlo duhovno razvijen da uopće objasni taj apstraktni kocept ega obično ulazi u povijest kao genij svog vremena, ti vidim bez problema zaključuješ ne samo kako netko ne može biti duhovno razvijen ako mu radi ego, nego pitanje 'dali je to moj ego ili način, pristup i stil?' dovodiš takodjer pred gotov čin.

Ego je stvar sa kojom imaju posla i veoma napredni sveci i duhovni Učitelji (even more so then us) i koliko god čovjek 'ide dalje' ima sve veće Kušnje, biva kontinuirano testiran, stalno je na rubu da padne i pada i opet se diže, raspada i sastavlja... Bez ega ne postoji čak ni verbalizacija, svaka definicija je ego, time i svaka riječ jer je ego ništa drugo doli UM! i bez njega ne postoji ovaj aspekt života kojeg nazivamo materijalni/fizički. Slušam te priče o egu od kada su se počele masovno širiti globalnom upotrebom tog termina vrlo nedavno koji je i kada se pojavio bio vrlo nejasan, a neki i do danas smatraju da bez njega niti ne postoji realna mogućnost napredka jer je on i jedino orudje koje čovjek (za razliku od životinje) ima da usmjeri pažnju na duhovnost (iako je sam u konačnici suprotstavljen njoj)

Jedan od najvećih Yogija svih vremena koji se otisnuo sa Istoka na Zapad pao je na takvim kušnjma ali se njegove riječi, savjeti, tehnike i Ljubav i dalje 'konzumiraju' i prenose generacijama sa punim poštovanjem.
Ako i u jednom mom postu nadješ kako za sebe govorim da nemam Ego ili da govorim da se ne može napredovati ili iskušavati zavidne nivoe svijesti dok je ego prisutan, ja počnem pisati individualnu ispriku svakom članu ovog foruma pojedinačno.
Ja napisah nekoliko puta da sam u nekim segmentima svog spiritualnog razvoja tek zagrebao površinu i da ne znam skoro ništa, ovakva konkluzija može se izvući tek nakon ogromnog i dugogodišnjeg rada kada zaista zaroniš u taj svijet i sagledaš/shvatiš koliko malo znaš.
Takodjer napisah kako snatrim da je prvi korak k samospoznaji iskustveno priznati da ne znaš tko si.
Ne znam odakle si izvukla taj postotak 30-50% pa te molim da razmisliš o tome, u uvodu sam napomenuo upute za čitanje tog posta rekavši kako treba Kiku13 zamjeniti sa XY osobom i većina stvari koje pričam o sustavu Engrama pričam uopćeno i pričam kako ti mehanizmi rade, na isti način bi ja mogao reći da je na ovoj temi 100% tvojih rečenica 'Škart' i lupetanje (btw, taj termin inače ja koristim ali vidim da si i ti počela, hehe, ali nema veze) jer nemaju veze sa temom nego samnom i mojim načinom pisanja pa i o tome razmisli...
Po tebi, da je to istina, zadržao sam se pola tog texta pišući podcijenjivanja a to je daleko od istine..

Response Kika13:

Kada bi defakto pročitala taj post možda bi i shvatila odakle toliko nezadovoljstva uzevši u obzir gdje i u kakvoj 'Kravici barici' od svijesti danas živimo i znala bi da ne pišem o tome kako si neobrazovana niti kako si nezrela...
Ali nebitno sve ok, ionako ovaj topic nisam otvorio da bi se bavio tobom nego sustavima i mehanizmima Engrama, ti si samo draga djevojčica koja se još nije iskobeljala iz ralja obmana (eto, oko tog termina i ovakvia dva komentara je najviše reakcija bilo i iznapadoše me zbog toga kao da sam ti rekao najgore uvrede na svijetu, štoviše, naša Alpha je to 'djevojčica' i moj poneki mali digresivni cinizam usporedjuje sa svojom kreativnom složenicom
"tuko glupa i beskorisna, jebemlite nesposobnu kako si ovo zasrala, da si odmah to popravila"
jer valjda tako doživljava text koji se uopće ne bavi sa Kikom13 nego nečim drugim.
Osim toga da sam ikada išta slično napisao ili čak i mislio u sebi, nebi uopće sudjelovao na ovom forumu, a stavljanje u usta takvih riječi bilo kome, pa taman i nekom tko se i ne bavi duhovnošću je uvredljivo...
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Uzaludno... Empty
PostajNaslov: Re: Uzaludno...   Uzaludno... Icon_minitimeuto stu 08, 2011 10:34 am

Eh moja Kika, da se ja živcirah i opterećivah sa svim što su meni rekli u životu i kad jesam i kad nisam bio u pravu, danas bih bio ispijena ljuštura i frustrirani nitkogović ..
Vremenom naučih da mi je kroz jedno uho uđe, a kroz drugo izađe, ali tek nakon što se uvjernim da taj koji mi priča stvarno nema pojma...

Forum, Parlament, tržnice, čaršijski Vijaleti i ulice, sve žive revolucije i mjesta gdje se žustro svađalo, gađalo, plakalo i umiralo za ideale, mjenjalo društvo, mjenjali se ljudi da bi mjenjali vrijednosti da bi mjenjali svijet... Imaš krila Kika za let, ne za skrivanje, za let !!
Gdje bi ja bio kada bi i trepnuo na nečiju uputu radi ovo ili nemoj ono, to si valjda mogla do sada naučiti o meni... To, dali ću te spominjati najmanje ovisi o tvom zahtjevu "Nemoj više!", a više o tome što pišeš, na koji način i gdje to činiš, ja reagiram istom mjerom kao što ti to činiš sa svojom Zabranom njima ....

Meni se isto "smuči" kada vidim da si u stanju pisati o tome kako bi ti nekim ljudima koje niti znaš niti imaš išta sa njima uskratila osnovne ljudske slobode i prava i zabranila mirnu povorku koju ti zoveš 'Agresivnom', a na koju imaju pravo po svemu od izglasanih konvencija do normalnih ljudskih poimanja slobode, i tada možeš čuti i drugu stranu i šta neki misle o tebi kada ti tako nastupaš i ako uopće postoji neko mjesto gdje se to može i treba reći onda je to valjda forum, ako nisi znala to ta riječ znači, forum tome služi !! ...

To je potpuno ista stvar kao i svaka druga sexistička, šovinistička, rasistička ili ina, i to je kao da ja kažem da bih zabranio ljudima koji imaju niži IQ od 120 da hodaju po ulici, ili da hodaju Romi u povorci jer su u manjini i jer "štete našoj djeci" ili nešto na tom nivou moronizacije, ili recimo da uvedemo estetsku policiju pa da ne smiju ići ružni ljudi ulicama i sa velikim Jumbo plakatima : "uljepšaj hrvatsku, ostani doma" ...
A ja na svaku vrstu predrasude i generaliziranja reagiram....
Tebi ako se ne sviđa ti pričaj samo sa ljudima koji potvrdjuju tvoje Duboke Uvide u svijet i kako bi ti to sve organizirala sa svojih 20 godina jer ti je očito jasno (meni nije)...

I na kraju, ne bih ovaj post ni pisao jer sam već najavio u zadnjem d se uopće više nemam namjeru baviti tobom, ali kad si već navratila eto da znaš ...
Imaš krila za let, ne za skrivanje
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Uzaludno... Empty
PostajNaslov: Re: Uzaludno...   Uzaludno... Icon_minitimeuto stu 08, 2011 10:44 am

Odlično, slažem se sa modifikacijom naslova a i sam sam mislio zamoliti da ga promjeniš da bi ljudi mogli čitati topic sa jasnim naslovom bez da ih buni neko ime.
Čak mi je i drago jer ću pokušati ovih dana Editirati text i sa izbacivanjem jedne rečenice sve zajedno ili samo par riječi kompletno izbaciti Kiku i bilo kakvu asocijaciju na nju iz texta... Ovo ću napraviti, ne zato što sam postao 'dobrica' preko noći ili se želim iskupiti za svoje "grijehe", nego kako bih praktično pokazao kolegici Alpha-i da ta njezina procjena kako ja "Lupetam" izmedju 30-50% u svojim textovima ne samo da nije utemeljena već nema apsolutno nikakve veze sa istinom ni izbliza i da mi to nije cilj raditi ovdje na forumu ....
Znam da će se ovdje nešto izmisliti i da se nije mislilo na to nego na nešto drugo ali ja sam pročitao šta piše i vrlo jasno govori o tome...
Naravno ako i kada dokažem da to nema ni približne veze sa istinom nitko mi neće reći "sorry kahali malo pretjerasmo", nego vjerovatno, nešto tipa "daaaj , pusti sad to, off topic si, zašto si toliko ogorčen i čemu tolika gorčina... truć truć ?"
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Uzaludno... Empty
PostajNaslov: Re: Uzaludno...   Uzaludno... Icon_minitimeuto stu 08, 2011 10:55 am

Sada si se baš elokventno izrazio ides
Da je tako nekako glasio i uvod u temu svi bi ga shvatili kao savjet, a i bez imenovanja bi sasvim prosječna osoba shvatila odnosi li se to na nju ili ne.
ce-4zubo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uzaludno... Empty
PostajNaslov: Re: Uzaludno...   Uzaludno... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Uzaludno...
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Psihologija-
Forum(o)Bir: