Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Uzaludno...

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Lyra
Majmun

Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Registration date : 09.06.2011

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   uto stu 08, 2011 11:59 am

Nadam se da su se odnosi izgladili, i da možemo nastaviti sa temom, pretty please.

Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 29066
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   uto stu 08, 2011 12:21 pm

@Kahali...pa, ne bih kazala da sam brzo odredila...pises na forumu vec neko vrijeme, prilicno si dosljedan odredjenom vidu ponasanja, ostali clanovi zamijetili su istu stvar...i tako...
Sto to govori o meni? Pa isto sto i o drugima. A to je da imamo oci kojima vidimo. Ne mora netko biti svetac da bi prepoznao nesto lose. Ne moram ja biti nevina da bih mogla prokazati prevaranta. I tako postajem kompetentna kazati (kao i svi drugi) sto vidim. A vidim ono sto sam napisala. Pitanje je zasto ti to o sebi ne vidis? To su ipak osnovni koraci, znas...a o njima (osnovnim koracima) se cak smatram prilicno kompetentnom pricati...

Majmun

Male
Capricorn Broj postova : 1241
Registration date : 27.04.2010

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   uto stu 08, 2011 12:23 pm

On je odustao prvi od ove prepirke. Znate onu, pametniji popušta. Ako je on stao, onda ga nemojte dalje podbadati. Ali kolko vidim Kahali je odustao od ove prepirke dva posta prije nego što ju je nastavio. Dajte samo prestanite svi odreda i napravite odvojenu temu "Pravila ponašanja za Kahalija" Tako da ova tema ne bude 85% spamiranje. Hvala.
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac

Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Registration date : 03.08.2011

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   uto stu 08, 2011 12:31 pm

Eh Kahali... Teško da će itko htjeti "raširiti krila i poletiti" kad mu netko dođe i na silu "širi ta krila"... No dobro... Bar normalan post. :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   uto stu 08, 2011 1:48 pm

@Einar...nisam sve citala pa ne znam da postoji prepirka ali slazem se da nema smisla stvarati offtopic. A sto se tice "pravila ponasanja"...nitko nikome ne moze na silu "siriti krila" kako kaze Kika13 pa tako ni otvarati usi i oci...drugim rijecima mislim da tema o pravilima ponasanja uopce ne bi imala smisla.

Sto se tice ovog spomena svetaca...ljudi su slabo kompetentni da odredjuju tko je svet pa tako i Marija Tereza ili Ivan Pavao II...jer ako cemo pricati o djelima i zrtvi onda su mnogi ljudi sveti (ali nepriznati i nepoznati) koji su se zrtvovali za svoju djecu, prijatelja...

PraGlodavac

Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Registration date : 19.10.2011

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   uto stu 08, 2011 7:17 pm

Alpha je napisao/la:
... Crkva nije mjerodavna za davanje "titule" svetog. Pitanje je da li je itko na ovoj Zemlji mjerodavan za tako nesto...

bitno je da se ti draga kolegice osjećaš itekako mjerodavnom da mene (ili bilo koga drugog) trpaš u ovakve ili onakve ladice koji su ovoliko ili onoliko nazadni ili napredni, ali ne želim ponavljati post koji sam ti već zapisao jer ja ionako nisam u toj tvojoj zamišljenoj ladici ali ima vremena da to istražiš.
ako ne želiš čitati niti što misle ljudi na ono što im ti kažeš, onda znam da to nije dvosmjerna konverzacija.

Citat :
Sto to govori o meni? Pa isto sto i o drugima. A to je da imamo oci kojima vidimo. Ne mora netko biti svetac da bi prepoznao nesto lose. Ne moram ja biti nevina da bih mogla prokazati prevaranta

Mene je do sada troje ljudi iskreno i uljudno zamolilo da nastavim sa temom i iskreno mi je žao što će ovo vjerovatno ovako završiti (jer će naša 'Alpha i Omega' izgubiti živce što se bavimo nečim gdje sam ja nazvao neku Djevojku Djevojčicom, a kako je to stravično omalovažavanje za bilo koga, možda bolje da povuče veze da me se BAN-a jer ja i inače tako pišem grozne stvari ovdje, ona zna jer je proučavala i "nije teško zaključiti i svi su to zaključili")

eto dakle, valjda se treba ugledati na staru kolegicu-članicu koja je "prokazala prevaranta" hahaha, da nije tragično bilo bi smiješno (bože kakva plitka i nemaštovita žena nespretne retorike i kratkog vida)

I na sve je odgovorila sama i meni i svim drugim koji to razumiju i to svojom potpunom ignorancijom ove teme kao i mojih postova i detaljnih odgovora upućenih na njena promišljanja o meni...
Ali si iz nekog razloga još na ovoj temi Alpha-ica...

Valjda se taj Ego koji toliko koristiš kao termin, zrcali i u tebi draga kolegice skromnog imena ALPHA (što sam ja za sebe davno priznao da čini i u tome i vidim jedinu razliku izmedju mene i drugih sa Puta).
U tebi i u tvojoj ustrajnosti da dokažeš nešto što ti baš i ne ide od ruke... barem ne kod meni zanimljivih ljudi.

ili da možda diskriminiraš nekoga (koga sa svojim 'znanjem' diskreditirati ne možeš) pa si se vidim potrudila naći čak i povijest riječi "Engram" da bi me kao do kraja 'Smaknula' hehehihi, ali jedino što si potpuno promašila Nauku, vrijeme i našla krivi pojam iz potpuno druge ere i druge znanosti koja nažalost nema neke naročite poveznice sa ovim o čemu ovdje pričamo, a ima isti naziv jer ga transpersonalci upotrijebiše kao najbolji postojeći u "transpersonal studies" a Scientologija kao osnovni put oslobadjanja strahova i umreženih kanala podsvijsti i nedostupnih trauma koje kada se detaljno ponavljaju Oditoru bivaju 'rasplinuti' jer ih oditirani počinje Voljeti .....

Tako i ti, probaj Voljeti Betu ili Demona , mene i rasplinut ću se Alpha, ti meni već davno jesi .. samo oblačak dima je još od tebe ostao ...

Sve je to meni manje više nebitno i sve više jasno, ali nije mi jasno kako ti tako bez problema ide od ruke da kažeš neke trivijalne budalaštine i da je mojih 30-50% sadržaja svih text-a lupetanje, a nakon što si ti sama, samo na ovoj temi, napisala textove koji pak nikakve veze nemaju sa ničim o čemu pričamo i do sada si me u skoro svakom pokušala uvrijediti i vjerovatno pomislila da će me to jako taknuti...
hahahaha, pa ja sam pas čovječe, lajem na gospodaricu sa bičem i istovremeno šefujem galaksijama.. ja sam plivao u kontradikcijama obijesti. pripit gospodksi u diskretnoj nesvjesti ... mene ni najmanje ne pogadja ni jedna riječ niti privremena definicija, pa taman mi napisala 4 katice texta uvreda ili mi ih izgovarala u lice, od takvih kao ti me ne može ništa uvrijediti... prije bi me neki od ovih jadnih priučenih mogao uvrijediti nego ti, on bar imaju neku žicu, vjeruju u nešto, dostojanstveni su i lojalni cilju, pa ako i ne dođu do Istine barem će znati gdje trebaju, ti draga teško, ti ćeš biti samo tapkaroš u mraku i to zato jer misliš da znaš.

I druga stvar koju opet ponavljam, ako tebi stvarno nije bed ili ako me stvarno nekim slučajem stavljaš u poziciju da branim TVOJU REČENICU kao da ja takvo što snatrim i razmišljam onda ne znam tko ovdje ima problema sa 'pitaj boga kakvim ciklusima i entitetima' i (što bi purgeri rekli) ak' je to tak' onda mi te malo i žao.

Kako rekoh mene se to niti ne tiče a nekmoli vrijeđa, ali možda nebi bilo loše da objasniš ljudima odakle izvlačiš ove maštovite složenice ... vjerovatno nećeš ni čitati ni odgovoriti ali nek stoji, možda proradi neka savjest u tebi ako ne prema meni zbog ubacivanja ovakve rečenice u usta, onda možda zbog sebe, ako ne zbog sebe onda možda zbog nje...

Znači kada se ja cinično osvrnem jednom u textu i kažem djevojčica, drugi put kako je teško bilo što shvatti dok si u procesima i Engramima to onda u prijevodu znači ovo (po mjerodavnim kriterijima naravno):

"tuko glupa i beskorisna, jebemlite nesposobnu kako si ovo zasrala, da si odmah to popravila"

Eto sada ja ne znam tko je danas u čemu pretjerao, ali ja sam ovau temu pokušao odvesti već dva puta sa linije i smjera spamminga i trollinga najniže vrste i unatoč tome vratili smo se na direktne uvrede od Alphe...
Ja sam voljan nastaviti sa ovom temom za koju mislim da je jedna od najbitnijih kada se radi o umu i filterima i praksama prepoznavanja, oslobađanja i analize Engrama i obećao sam i Blizzardu i Lyra-i i još nekome da želim i da hoću nastaviti..
Ali ako se desi da opet počne Pucanja nečije frustrice, deluzije ili jačih hormonskih promjena nečijeg pred-menstrualnog ciklusa u nastavku neću više moći iz jednostavnog razloga što uzima gomilu energije i vremena, a i kada napišem odgovor kao da nisam ništa napisao.. molim vas da brišete postove koji nisu vezani za temu, i moje i bilo čije, bilo bi fer...
Vi odlučite Admini ALphe i Omege što i kako dalje, al' Ovak Više nemre .. hehehe...

[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   uto stu 08, 2011 11:00 pm

A sto je tebe tako pogodilo sto sam ti to rekla kad sam bez problema "castis" svakakvim stvarima pa je to ok. Ajmo ovako reci...ti ipak imas relativno malo postova da bih ja mogla (koliko toliko) objektivno kazati nesto o tebi ali ovako subjektivno doimas se onako kako sam ti napisala i to nema veze s ladicama. S druge strane ja imam malo vise postova pa mozes donekle procijeniti (tj. mogao bi kada bi isao citati) da niti nisam tip koji osudjuje, postavlja ladice ili tako nesto (iako se desi svakome). Isto tako ne bih se slozila da sam te na ikakav nacin prokazala (kako sam kazes) jer su sve to vec rekli mnogi prije mene kako sam zamjetila na raznim temama. Stoga nisam nikog prosvijetlila ili nesto kako ti to predstavljas. Zasto sam onda ista kazala? Pa zato da kazem. Zato jer se ne slazem s tim pristupom i htjela sam to otvoreno izreci. Igrom slucaja to sam napravila upravo na ovoj temi a mogla je biti bilo koja druga gdje si pljuvao i omalovazavao ljude.
Sto se tice ega...haha, pa naravno da imam ego...jesam mozda kazala da nemam? face
Medjutim moj post tebi nema veze s mojim egom :) ima veze samo s tvojim cerek Naime, obzirom puses u svoj rog svom snagom ocekujem vise od tebe. Da, slozit cu se da grijesim samim time sto uopce nesto ocekujem ali, jbg, i ja sam samo covjek pa se desi da ocekujem...a obzirom si se ti nahvalio onda ocekujem da si pristojan, da pises radi drugih (a ne samo da bi pokazao kako svasta znas tj. radi sebe i svog ega), ocekujem da se ne vrijedjas toliko obzirom smatras da je u redu da ti vrijedjas druge, dalje ocekujem da si dobrohotan, da vjerujes u ljude (pogotovo mlade koji pokazuju interes za duhovnost samim time sto su ovdje) i td. Eto...znam da je glupo ocekivati tako nesto od nepoznate osobe ali ja sam ponekad malo blesava...desi se svakome...

A sto se tice mog nicka cerek ...hehe....ima prica i o tome negdje na forumu...to nije bio moj originalni nick ovdje ali je istina da mi puno bolje odgovara nego prvotni...medjutim nema veze s egom vec s energijom...naime, po prirodi sam pokretac...znas ono kao ovca predvodnica pa je ispalo tako...mislim da mi odgovara na puno nivoa taj nick iako ga neki dozivljavaju krivo (kao ti)...a to je je jos jedno ocekivanje - da ne prosudjujes ljude kroz najgoru mogucu prizmu...

Misljenja sam da imam pravo na misljenje kako o crkvi tako i o tebi jednako kako ti imas misljenje o meni i svim ostalim clanovima koje redom pljujes, a koji imaju puno postova na racun kojih si ih prvo mogao i malo upoznati ali nisi se udostojao. A to je jos jedan razlog zasto sam i ja (kao i neki drugi clanovi) o tebi dobila dojam kao o liku koji ima teoretsko zanje ali su mu neke druge sfere dosta zamagljene. Razuvjeri me...ne samo mene nego i ostale...mozda si tako neugodan zato jer si novi pa ti je to neki "obrambeni" mehanizam...

Svatko ovdje ce imati razumijevanja i na uvredu i na gluposti ako se ispricas...znam iz prve ruke...

Majmun

Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Registration date : 09.06.2011

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   sri stu 09, 2011 12:25 am

chill

Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   sri stu 09, 2011 12:32 am

@Lyra...u biti bi bio bolji neki :ontopic: smajli :D

Čovjek

Male
Libra Dog
Broj postova : 6326
Registration date : 26.05.2009

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   sri stu 09, 2011 12:36 am

Trebalo bi se smisliti neki engramski smajli. Pada mi na pamet jedino ovaj: misli

:D

Guardian

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8385
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   sri stu 09, 2011 11:04 am

Kahali je napisao/la:
.. molim vas da brišete postove koji nisu vezani za temu, i moje i bilo čije, bilo bi fer...
A ti misliš da modovi nemaju pametnijeg posla, nego brisati i prepravljati off topic postove? Hm razmisli još jednom. Na prošloj stranici si kiki objašnjavao kako i što bi ona trebala činiti kad ju se kritizira:

Citat :
Eh moja Kika, da se ja živcirah i opterećivah sa svim što su meni rekli u životu i kad jesam i kad nisam bio u pravu, danas bih bio ispijena ljuštura i frustrirani nitkogović ..
Vremenom naučih da mi je kroz jedno uho uđe, a kroz drugo izađe, ali tek nakon što se uvjernim da taj koji mi priča stvarno nema pojma...

...a sad kad tebe Alpha nagazi onda kukaš i žališ se kako te trpa u ladice... E pa nemoj napadati druge ako nisi spreman da ti ljudi uzvrate istom mjerom.

Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   sri stu 09, 2011 11:11 am

ofca

Jel možete više prestat o tome?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   sri stu 09, 2011 11:55 am

@Einar...pa uvijek ti mozes prestati citati o tome kava Uostalom u opisu mog posla kao admina je ukazivati na te stvari (istu duznost imaju i moderatori). Koliko sam vidjela svi su vec iskomentirali to prije mene i ocito da ljude smeta...

Sto se tice Crkve...znam kako ide beatifikacija. Recimo za Ivana Pavla II (koji je jedini papa koji mi se zbilja svidjao i djelovao mi kao pozitivna licnost) je jedno od cuda rijec jedne casne sestre kako je cudesno ozdravila jer se molila upravo njemu. Meni to nije dovoljno i smatram da Crkva manipulira uvjetima (dokazima o cudima i ostalome). Recimo Bruno Groening je lijecio na ocigled svih i govorio kako je vjera ta koja lijeci pa nije svet. Sveti su samo podobni. Zato se HDZ i Crkva dobro razumiju gica

Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   sri stu 09, 2011 12:09 pm

-.-
aha. hdz i Crkva. aha. povlačim se iz ovog budaliranja. Već sam 4 puta rekao, ako želiš išta promijeniti po tom pitanju, aktivno se uključi u život RKC, ako ne onda nemoj prigovarati o tome nego se bavi drugim stvarima. A ukoliko ti to smeta a nisi katolik, jbg, nije to tvoja religija da moš išta promijeniti.

u opisu posla Kahaliju idući put pošalji PM da ne trujete forum glupim prepucavanjima, molim te lijepo. hvala na razumijevanju.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   sri stu 09, 2011 2:44 pm

@Einar...ajde se smiri. Ti nemas pojma o tome sto znam o Crkvi i koliko sam bila u tome. A kao sto znamo ne znas niti citat tj. tumacit Bibliju. Pa ajde se ti prvo bavi Novim Zavjetom pa cemo razgovarat onda. Sto se tice trovanja...zlo dolazi iznutra a ne izvana kao sto je rekao Isus samo sto ti o tome pojma nemas. Ti znas nesto o nekoj instituciji zvanoj Crkva koja uokolo siri neku religiju za koju tvrde da je Isusovo ucenje...da, whatever.

Ako zelim nesto napisati na forumu i smatram da je to za javno pisanje onda cu i napisati. Kahaliju sam kazala sto mislim kao sto je i on kazao sto misli o ostalima i meni - javno. Pa neka je sve javno onda. Nas dvoje (Kahali i ja) cemo to rascistiti medju sobom, nasim tempom, a ti se izvoli ne mijesati. Tim vise sto stalno apeliras na prestanak necega sto samo potices svoji postovima o prestanku.

Ajmo sad citat Novi Zavjet. Brzo. Mozda te prosvijetli pa pokontas fore sa HDZ-om i Crkvom.

@Orca...apsolutno se slazem...sto bi tocno znacilo svetac...po kojim osnovama se to gleda...

Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   sri stu 09, 2011 3:01 pm

@Alpha :D Nisam očekivao tako grub odgovor.
Einar je napisao/la:
Znaš li kako ide proces beatifikacije u RKC?

Nisam rekao da ne znaš. Samo pitam stvari. Za razliku od nekih, ne govorim ljudima da o nečemu pojma nemaju ili tvrdim da su nešto radili ili nisu radili. Svece sam, inače, samo usput spomenuo, ali to se pretvorilo gadnu digresiju.

A što se tiče poante svega što sam rekao, ona je navedena, rečena i quotana jedno 6 puta.

A ja o nečemu nemam pojma? Ego mi je uvrijeđen :P Idem plakati sad.

Aj oke, samo sam htio da ova tema nema 50% prepucavanja. Ne želim da to šta sam gore reka shvatiš ko uvredu. Mislim, samo ti piši, ali pišeš već napisano. Ja sam lijepo zamolio, a ako me ne šljiviš, a ko ga jebe? ti si admin, jelde? :P Ono, baš me boli. Piši i dalje, to je samo moje mišljenje.

Je je, kontam fore s HDZ-om i Crkvom. Samo one meni nisu smiješne.

EDIT: unaprijed se ispričavam bilo kome tko je shvatio moje postove kao neke uvrede, pa tako i Alphi
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac

Male
Capricorn Dragon

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   sri stu 09, 2011 6:12 pm

Nećemo mi to raščistiti "medju sobom" niti "svojim tempom" jer ja sa tobom nemam 'tempo' zato jer nemaš iskustva koja imam ja a za koja ti nisi ni čula da postoje, nego ovako stoje stvari:

Ma ne bih ja tako ni reagirao nego ne kužim kako je ona to mene "prokazala kao prevaranta" ? po čemu sam ja prevarat ? Jel' prodajem nešto za novce ? varam li ljude bilo kakvim lažima ili neistinama ? Reiki "majstori" mogu biti prevaranti, ali ne i Teurzi koji se, osim sa sobom, ni ne bave drugim ljudima.
i dali je ok da Admin kaže nešto takvo potpuno neosnovano .. radi nekih nižih poriva i frustrica i sa objašnjenjem "zato da kažem" i zato da mi vrati jer ja kao neprestano pljujem ljude i omalovažavam ih. Nisam nikada nikoga pljuvao a što se tiče omalovžavanja rekao sam te stvari kada su bile istina tj. kada se ljudi ne razumiju u nešto a o istom pričaju sa autoritetom.
... mislim mogu shvatiti kritiku, mogu čak shvatiti cinizam i pljuvanje po meni, ali ne mogu shvatiti da se nekog nazove prevarantom od strane admina i još plus napiše da to i ostali misle ? TKO ostali ?
... ni Einar sa kojim sam stalno na ratnoj nozi ne misli to, a nebi nikada rekao nešto takvo jer nema takav 'Stil' , nitko do sada nije rekao da sam prevarant i ispod svih kriterija je reći nekome tko se bavi ovakvim stvarima takvu stvar.
Ja se nisam bavio vrijeđanjem ljudi na način da kažem uvredu radi uvrede niti sam ikada nešto ovako ozbiljno ikome rekao, nađi mi moje neprestane uvrede i tih 30-50 "lupetanja" u toku texta o kojima pričaš...

i zato sada možemo napraviti experiment:

evo molim sve ljude koji to stvarno misle da kažu ovdje (dakle da sam prevarant i zašto) i ja ću nestati sa ovog foruma u vidu magle kako sam i došao ako je to istina,
ako ne mislite da sam prevarant molim vas recite takodjer i ako se dokaže ljudi to ne misle onda mi je Admin. ALPHA dužna javnu ispriku.
Ako te ne zanima ispričavati mi se za ovu konkretnu stvar i nemaš namjeru to učiniti Alpha, onda molim sve koje zanimaju moji textovi da ih i spreme do negdje sutra jer ću i njih izbrisati kada budem 'nestajao' sa CE-14.

[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   sri stu 09, 2011 6:27 pm

@Einar... U pravu si. Oprosti. Odgovor je bio pretjeran.

@Kahali...a ti nemas iskustva koja imam ja. I sta sad? :P Tempo postoji imao ti problema s tim pojmom ili ne face Ja te nisam prokazala kao nista. Samo sam istaknula da se ne ponasas primjereno i to nakon sto su to svi ostali kazali. Takodje sam primjetila da si smanjio bezobrastinu i da pises puno citkije postove koristeci pasuse :)

Gle, ja sam tebi kazala neke stvari koje nisu ugodne. Temeljene su na osnov nekih rijeci koje si ti uputio drugima i koje takodje nisu ugodne. Zasmetalo me najvise sto si se u par navrata (odmah prvih par postova) obrecnuo u negativnom tonu na MoW-a i Chak-a (koji su jaaako tolerantni i razumni i pozitivni). Tada nisam reagirala ali se to nastavilo. Zasto nisam reagirala tada? Zato jer se decki i sami znaju "obranit" a i htjela sam vidjeti kako ce to dalje ici...kako ces dalje pisati. Na kraju je ispalo da si popljuvo koga god si stigao. Ne kazem da se Kika13 ne moze sama braniti (da tako kazem) ali definitivno mi je bilo neumjesno otvoriti citavu temu i blabla...

Enivej, i dalje smatram to sto sam napisala kada se radi o tim ponasanjima i tim postovima (djelovima postova)...ti si napadao i pljuvao bez pokrica. Nitko tebi nije prvi nista lose rekao, a dosta toga si shvatio na pogresan nacin i onda reagirao kako si reagirao.

Meni je svakako zao sto se ovako glupo i djetinjasto natezemo sto godina. Ne smatram te prevarantom niti sam to kazala niti mislila (ako je slucajno tako netko shvatio). Ispricavam se (javno) na ovom natezanju i smatram da bi bilo u redu da se i ti ispricas ostalim clanovima prema kojima si bio neugodan (meni osobno ne moras).

Eto :)

PraGlodavac

Male
Capricorn Dragon

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   sri stu 09, 2011 6:44 pm

Citat :
Ne moram ja biti nevina da bih mogla prokazati prevaranta

Na ovo sam mislio i to si kako vidiš kazala i to u kontextu samnom u istoj rečenici
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   sri stu 09, 2011 6:49 pm

Kahali je napisao/la:
...ako ne mislite da sam prevarant molim vas recite takodjer...

Evo, ja ne mislim da si nekakav prevarant niti mislim nešto negativno o tebi. Ipak, smatram da se na ovakav način apsolutno ništa neće riješiti, brojke simo, brojke tamo, ovoliko ih podupire ovo, ovoliko ono... Sve su to gluposti. Nekad 20 bedaka na okupu i 2 pametna, drugi puta obratno.

Možda bi bilo najbolje da se koncentriramo na temu i na one koji bi istu htjeli nastaviti i razraditi, a sve ovo sastrane... Svašta ljudi govore, često se zalete, često se i generalizira, ali nekako mi se čini da je to svakodnevna pojava u današnjici i naprosto je nekad najbolje rješenje proći preko sranja (pomisliti si "ma ko jebe tebe i pridjeve kojima me častiš, idem ja dalje") da se dođe do konkretnih stvari. Svako daljnje podbadanje od bilo koga rezultirat će samo još dodatnog podbadanja.
Smisao nastavka toga ne vidim, jedino ako sudionici to žele raditi iz nekog razloga, a pritom bih radije otvorio novu temu za prepucavanja radije nego da se ovdje nastavlja to isto.

Uostalom, ovo je forum, koga briga što će si netko tamo misliti o nekom drugom, nit zna tko je nit odakle je.
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac

Male
Capricorn Dragon

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   sri stu 09, 2011 7:00 pm

Pa mene je briga,
ali nema veze rekla je da ne misli tako i valjda u toj rečenici nije na mene mislila.
Nastavljam sa temom
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   sri stu 09, 2011 7:01 pm

Dobro, svakome njegovo. Ajmo sad napokon na temu rofl2
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12331
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   sri stu 09, 2011 7:29 pm

Slažem se s Blizzom, ovdje nema mjesta javnim glasovanjima niti bi rezultati istih bili mjerilo ičega. :P
Kahali je napisao/la:
...ako ne mislite da sam prevarant molim vas recite takodjer...
Iskreno, ja sam se pitala gdje je ta rečenica bila upućena scratch , ali moram priznati da sam ono što si citirao kao optužbu za prijevaru shvatila u tom kontekstu isključivo kao metaforu.

Što se tiče ove teme, smatram da je u potpunosti opravdana i ne vidim da se radi o bilo kakvom "pljuvanju" Kike.
S druge strane, ne znam zašto se sama Kika osjetila prozvanom u onom kontekstu komentara "pravih katolika" niti gdje je bilo naznaka neke velike mržnje (kako kaže), ali nema veze.

Zamjerka bi bila što bi se pristup na koji se Kahali obratio Kiki (sa "djevojčice"), mogao protumačiti malo podcjenjivački i s visoka, ali to je sve.
Bilo bi šteta da se ova zanimljiva tema izgubi u međusobnim prepirkama, a kamoli da dođe do brisanja nekih postova pa se zato radije fokusirajmo na "bit".

Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   čet stu 10, 2011 12:34 am

@Kahali...a joooj, ma ne. To se nije odnosilo na tebe. Athena je dobro shvatila da se radi o metafori. Zao mi je sto je tako ispalo tj. krivo se protumacilo. Cesto se desi (pogotovo na forumima gdje nema tona) da se nesto krivo dozivi. Uostalom mislim da je i do dosta tvojih opaski nekim clanovima doslo upravo zato jer si krivo protumacio/dozivio njihove postove.

Nadam se da smo rascistili zrak po pitanju ove teme... :) Fajtanje obicno ima taj efekt ciscenja zraka...naravno ako su ljudi takvi da ne zamjeraju ;)

Majmun

Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1744
Registration date : 20.10.2010

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   čet stu 10, 2011 12:36 am

fajt je super stvar ako je rezultat veci uvid u relnost(bilo svoju ili u razmisljanje drugih) :)
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   

[Vrh] Go down

Uzaludno...
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next