Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Uzaludno...

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 29058
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   čet stu 10, 2011 12:59 am

Pa je...dobro je da se stvari iznesu ako su svi u stanju podnijeti izneseno pa cak ako se kaze nesto pogresno, ako se i pretjera, ako se kaze i nesto neugodno...iz svega se moze uciti/napredovat...kako onaj koji govori tako i onaj kojem govori (pa onda i obrnuto, jelte)...
Ja tako (ocito) volim ponavljati lekciju kako ne volim biti pretjerano gruba/agresivna kako to znam biti i kako je to posve nepotrebno i (najcesce) pogresno.

Majmun

Female
Leo Snake
Broj postova : 1396
Registration date : 09.06.2011

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   čet stu 10, 2011 1:38 am

O jbt. ljudi ja stvarno ne mogu vjerovati!

Mislim stvarno mi je puna kapa gluposti, natezanja i prepucavanja.
Čekam nekoliko dana da prestanete i da se tema nastavi, ali ništa.

@KAHALI, hoćeš li se vratiti temi, ili ćeš se beskonačno zajebavati sa glupim stvarima?
Čisto da znam ...

Majmun

Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Registration date : 24.05.2010

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   čet stu 10, 2011 3:35 am

primitive101 je napisao/la:
fajt je super stvar ako je rezultat veci uvid u relnost(bilo svoju ili u razmisljanje drugih) :)

@ primitive101, tvoji su postovi postali kraći od tvog potpisa shock
Nešto se dogodilo ili ... :)

@ Kahali, misi mi odgovorio na pitanje kava
[Vrh] Go down
primitive101
Majmun

Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1736
Registration date : 20.10.2010

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   čet stu 10, 2011 4:05 am

@ Wand hug
[Vrh] Go down
Einar
Majmun

Male
Capricorn Broj postova : 1241
Registration date : 27.04.2010

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   čet stu 10, 2011 12:06 pm

party
...di smo ono stali..? :P

@Kahali na ratnoj nozi? Čuj, mi smo samo ljudi različitih stajališta, nema tu rata face
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   čet stu 10, 2011 1:00 pm

@Lyra...postoji vise rjesenja. Jedno je da necitas gluposti, prepucavanja i ostalo sto smatras time. Drugo je da citas i nadjes konstruktivnost u tome. Trece je da pojmis razliku izmedju prepucavanja i prepucavanja i izmedju gluposti i gluposti. Neka prepucavanja i gluposti nisu ni prepucavanja ni gluposti nego ciscenja. Ovdje se (barem s moje strane) definitivno ne radi o prepucavanjima ni gluposti vec o pokusaju da se stvari razjasne i rasciste sto smatram bitnijim od svake teoretske teme. Odnosi medju ljudima su praksa prema teoriji.

@Kahali...pisi kad stignes. Svi (uglavnom) smo u slicnim situacijama kao i ti.

Jos me samo zanima ona isprika clanovima prema kojima si bio bezrazlozno grub...jel moze to?

PraGlodavac

Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Registration date : 19.10.2011

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   čet stu 10, 2011 1:58 pm

Nadji prema kome sam bio bezrazložno grub i šta je tvoja definicija "grubosti" ?
Ali ja se ne ispričavam nikome jer da se imam potrebu Ispričati znači da sam negdje nešto usrao, kako nemam takav osjećaj, znači da iz svoje perspektive nisam ništa usrao, ako se tebi da ti idi pretraživati moje textove i tražiti te dijelove ...
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac

Male
Capricorn Dragon

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   čet stu 10, 2011 1:59 pm

Pa mi javi kada ih nadješ
[Vrh] Go down
Einar
Majmun

Male
Capricorn Broj postova : 1241
Registration date : 27.04.2010

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   čet stu 10, 2011 2:40 pm

moš editat post umjesto da radiš novi. evo ti malo grubog:

Kahali je napisao/la:
... Thompson je najobičniji polu-primitivni priučeni skorojević koji zna vrlo malo i svaki intelektualac u hrvatskoj koji imalo drži do sebe (pa taman i desno orijentiran) ne odlazi na njegove koncerte niti ga u bilo kojem smislu opravdava. Na nekim debatama na kojim sam sudjelovao Desni oponenti koji su bili preko puta nas zamolili su nas prethodno da ga ne spominjemo u argumentaciji jer je ispod kriterija.

Ja sam išao na koncerte, jesam li intelektualac koji ne drži do sebe?

To je bilo malo grublje, ali nisi me sad uvrijedio da tražim ispriku. Inače, nisi baš maca što se tiče jezika, znaš ga malo oštro potegnuti.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   čet stu 10, 2011 2:51 pm

@Kahali...evo Einar je nasao a meni se bas i ne da jer nitko ne moze prosvijetliti drugoga tako da sto god rekla tebi to nece doci do glave ako ne zelis, a ti ne zelis. Uostalom mnogi su ti vec prigovorili pa je jasno da si usrao cak i ako ti to ne vidis. A priznati gresku je nesto sto malobrojini mogu. Javi ti meni kad dojdes do te spoznaje...

Majmun

Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Registration date : 01.12.2009

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   čet stu 10, 2011 2:57 pm

Mačke su grube i oštre na jeziku! lol! rofl2
Ipak mi se cini da Thompson cilja na emotivce više neg na intelektualce.
Zasto ga slusas?

"Svaki intelektualac koji i malo drži do sebe" ne izgleda mi kao netko tko može slobodno i samostalno zaključiti
nešto što se kosi sa mišljenjem većine , makar ta većina nije u pravu. scratch

Intelektualcem bi zvao nekoga tko ne prihvaća tuđe mišljenje zdravo za gotovo , nego razvija svoje a ostala preispita prije nego prisvoji ideju.(Drži do svog mišljenja i razumjevanja više nego do nekog ponosa i priznanja)
lol!

I da, na anonimnom internetu, sva tvoja osobna postignuća nikome ne znače ništa, i svaka tvoja riječ se stavlja na vagu.
Nema ovdje ni diploma ni statusa, osim ako se predstaviš, onda bi te možda neki tvoji sljedbenici iz vanjskog svijeta slijepo i bez kritike slijedili. lol Nije li internet divno mjesto lol! lolcina
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun

Female
Leo Snake
Broj postova : 1396
Registration date : 09.06.2011

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   čet stu 10, 2011 4:45 pm

Kahali je napisao/la:
Nastavljam rekao sam ti, ovo je jedna od najbitnijih tema uopće u vezi programiranja i manipulacije koja seže od Subliminala do DNA programiranja

... ali pišem puno i na drugim temama i na još jednom hermetičnom forumu internog tipa.
U Bangaloreu čekaju moju zadnju kolumnu a za nju dobijem čak i neki džeparac, a kako nisam potpisao aktivan redateljski ugovor već mjesecima (što mi je posao), moram raditi na bilo čemu drugom gdje mi "kaplje" neki dinar, ako imam namjeru ove zime imati za plin na koji se grijem, pa mi nije prioritet Ce-14 nažalost trenutno ...
Ali obećajem da nastavljam sa temom ..

Ok. Nema žurbe, bitno mi je da znam kako stoje stvari. Hvala.

@Alpha, ova tema ima 8 stranica, od toga 3-4 posta vezano za temu. I zamisli kako je ići od posta do posta, i tražiti da li je možda netko ubacio neku novu info. Kako je tek novima koji dođu i pogube se u svemu tome. Ne znam na šta će vremonom ličiti forum...Ako itko moderira ovu temu trebalo bi ili pobrisati offtopic, ili prebaciti/otvoriti (na) adekvatnu temu. VI se konstantno natežete na ovoj temi, a onda po ostalim sasvim normalno komunicirate, i strogo se držite tematike. Da, uvijek postoji više rješenja, tako da i za tebe i ostale to važi. Otvorite novu temu, pređite na PP, kako god, ali ne spamajte beskonačno.

Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   čet stu 10, 2011 5:02 pm

OK, pokusat cu izbaciti sav offtopic na novu temu pa da se ovo ocisti. Sad mi je guzva pa ne mogu ali racunaj da cu napraviti cim prije.

PraGlodavac

Male
Capricorn Dragon

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   čet stu 10, 2011 5:59 pm

kakve veze ima ta moja izjava sa omalovažavanjem bilo koga sa ovog foruma Alpha ?

Ako je nečije mišljenje da sam ja u nečemu usrao, a neki drugi se slažu samnom da je upravo to jedini način na koji se može objasniti svoj iskrens stav, onda je individualna stvar kako će netko gledati na to. Na istoj temi imam i istomišljenike koji potpuno podržavaju i slažu se sa izrečenim.

Ako netko misli da ja moram paziti kako ću nešto objasniti da se slučajno to nešto nebi potrefilo sa nečijim iskustvom pa sam ga tako indirektno uvrijedio, tada bi svaki drugi post na forumu bilo koje teme bilo kojeg člana bio nekome uvreda...
Stvarno mi je dosta mlaćenja prazne slame i Alphinih predrasuda i zaključaka za koje optužuje mene i UVIJEK spominjući kako to "Mnogi" ili "ostali" ili "Svi" tako misle da dobije na snazi tih svojih "agumentacija" ...
Ne mogu nastaviti temu ako se neprestano vrtimo u krug i bez obzira što stvarno ima ljudi kojih zanima nema šanse izgleda....
Neki ljudi jednostavno ne mogu prestat dokazivat kako su oni u pravu jer "mnogi" tako misle.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek

Male
Pisces Monkey
Broj postova : 1980
Registration date : 22.03.2011

PostajNaslov: Uzaludno...   čet stu 10, 2011 7:49 pm

Ajde dosta jebemu, stavite lock na temu u trajanju od 10 dana da se smirite svi pa onda nastavimo s nečim vezanim uz temu. Nije da me tema pretjerano zanima jer mislim da engrami nisu toliki problem kao što se možda čine

Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
primitive101
Majmun

Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1736
Registration date : 20.10.2010

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   čet kol 09, 2012 5:26 pm

i onda neko napadne mene i ephez da smo dosadni hahaha ;) mi smo male mace... miga
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   čet kol 09, 2012 5:43 pm

Hmmmm, srcedrapajući citati iz Biblije VS postovi koje treba prevoditi s nekim budističkim rječnikom. Vrlo zanimljiv duet!
I ne skrivaj sad ego, fino se pravi da te ovaj odgovor dirnuo pa da možemo dalje kava
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek

Male
Pisces Monkey
Broj postova : 1980
Registration date : 22.03.2011

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   čet kol 09, 2012 7:22 pm

Čini mi se da ovdje fali puno postova... Jel ova tema mjenjala ime ili lokaciju????
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek

Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Registration date : 08.09.2010

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   čet kol 09, 2012 7:27 pm

Nemam blage veze scratch

Pračovjek

Male
Leo Rooster
Broj postova : 2970
Registration date : 15.08.2009

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   čet kol 09, 2012 7:30 pm

Alpha je napisao/la:
U ovu temu ubacujem offtopic sa PDF Manipulacije, tema Instaliranje i manipulacija Engramima (mehanizmi)...nazalost tu je sadrzan primjer ove druge situacije...

PostajNaslov: Re: Uzaludno...   

[Vrh] Go down

Uzaludno...
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3