Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Backpack ili malo šoldi puno puta

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Backpack ili malo šoldi puno puta Empty
PostajNaslov: Backpack ili malo šoldi puno puta   Backpack ili malo šoldi puno puta Icon_minitimesri pro 26, 2007 8:03 pm

Ovdje ostavljajte vaše poruke, preporuke, ideje i linkove koji služe da se uštedi što više pri putovanju.

Evo ja prvi.
Ovo je malo ekonomizirano i profitizirano, ali trenutno još služi.
http://www.backpacker.com/

http://www.travelersfortravelers.com/signup.html?gclid=CJ-BobS4xpACFQlRMAodlUAMOA
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Backpack ili malo šoldi puno puta Empty
PostajNaslov: Re: Backpack ili malo šoldi puno puta   Backpack ili malo šoldi puno puta Icon_minitimened sij 20, 2008 5:19 pm

http://www.jeftinaputovanja.net/html/glavna.html

Kad ste neodlučni, da li krenuti ili ne.
Savjetnik za prviče backpackere.
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Backpack ili malo šoldi puno puta Empty
PostajNaslov: Re: Backpack ili malo šoldi puno puta   Backpack ili malo šoldi puno puta Icon_minitimepon sij 21, 2008 12:52 pm

"Last minute" putovanja su najjeftinija od organiziranih putovanja preko agencija. rofl2
Dobro je se naoružati strpljenjem i čekati povoljnu cijenu jer kako se vrijeme putovanja bliži to je cijena preostalih mjesta sve niža i niža, i imati na umu termin kad bi se išlo (ako imate kakave ljetnje ili zimske praznike idealno), a ako ste avanturističkog duha onda idete na fortunu pa što vas zapadne.... zubo

http://www.lastminutecentar.com/

http://www.lastminute.hr/

cerek
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Backpack ili malo šoldi puno puta Empty
PostajNaslov: Re: Backpack ili malo šoldi puno puta   Backpack ili malo šoldi puno puta Icon_minitimepon sij 21, 2008 7:53 pm

gica
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

Backpack ili malo šoldi puno puta Empty
PostajNaslov: Re: Backpack ili malo šoldi puno puta   Backpack ili malo šoldi puno puta Icon_minitimepon sij 21, 2008 11:26 pm

ajme ja bas nikad,ali nikad nebih otisla tako samo s ruksakom...par osnovnih stvari na putovanje...Prekomotna sam...to mi nekako prljavo djeluje...Bez uvrede...Ali stvarno...Ma ja se divim ljudima koji to mogu...
Btw bio je tako jedan lik koji je iz madjarske dosao sa biciklom do Opatije...Stavao je na mulu..u satoricu svom..Ludjak
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Backpack ili malo šoldi puno puta Empty
PostajNaslov: Re: Backpack ili malo šoldi puno puta   Backpack ili malo šoldi puno puta Icon_minitimepon sij 21, 2008 11:57 pm

Si pukla.
Spavao sam po samostanima, školama, kasarnama, svugdje i svagdje i u svim živim uvjetima.
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

Backpack ili malo šoldi puno puta Empty
PostajNaslov: Re: Backpack ili malo šoldi puno puta   Backpack ili malo šoldi puno puta Icon_minitimeuto sij 22, 2008 12:15 am

pa bravo za tebe...Ja ne zudim bas za takvim iskustvima...Radje bi pricala da sam spavala u svim boljim hotelima od Novigrada do Dubrovnika
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Backpack ili malo šoldi puno puta Empty
PostajNaslov: Re: Backpack ili malo šoldi puno puta   Backpack ili malo šoldi puno puta Icon_minitimeuto sij 22, 2008 12:24 am

Volio bih i to, ali pošto sam proleter, dostižnije mi je pričati da sam spavao u Veroni u samostanu, nego u Londonu u Hiltonu.

Jednog dana kad narastem, spavati ću u svom hotelu i putovati sa svojim zrakoplovom.
gica
E da čekaj kad narastem pa ću i tebe voditi sa sobom. lol
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Backpack ili malo šoldi puno puta Empty
PostajNaslov: Re: Backpack ili malo šoldi puno puta   Backpack ili malo šoldi puno puta Icon_minitimeuto sij 22, 2008 11:15 am

Meni je to fora ići sa pinklecom na rame okolo, ali malko sam ostarila za te podvige (prije mi hosteli nisu smetali sad bih popizz da moram dijeliti sobu sa još 10 nepoznatih ljudi).

Sad sam od onih koji uplate aranžman (last minute mi nije strano) ili puste ljude da izorganiziraju rutu pa se uvalim k'o kofer...totalni konfor mi nije nužan....bitno mi je jedino čista posteljina....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Backpack ili malo šoldi puno puta Empty
PostajNaslov: Re: Backpack ili malo šoldi puno puta   Backpack ili malo šoldi puno puta Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Backpack ili malo šoldi puno puta
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Natjecanje
» Da se malo hvalimo
» Ajmo malo da pucamo...ja cu sa uzijem :-)
» Otkriveni novi planeti
» Najbolji odjevni predmet(i) - malo mode :P

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Putovanja-
Forum(o)Bir: