Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Farage: 'Ako Hrvatska uđe u EU, ulazi u novu Jugoslaviju!'

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Farage: 'Ako Hrvatska uđe u EU, ulazi u novu Jugoslaviju!' Empty
PostajNaslov: Farage: 'Ako Hrvatska uđe u EU, ulazi u novu Jugoslaviju!'   Farage: 'Ako Hrvatska uđe u EU, ulazi u novu Jugoslaviju!' Icon_minitimepet pro 02, 2011 2:48 pm

'Ako Hrvatska uđe u EU, ulazi u novu Jugoslaviju!'



Nigel Farage, vođa nacionalističke stranke UKIP i član, Europskog parlamenta,
podnio je svoj izvještaj o Hrvatskoj, koja je u procesu ulaska u EU, odnosno kako
je on kazao 'na putu u novu Jugoslaviju', u trenutku kada EU i euro samo što nisu
udarili u santu leda.


Europski parlament danas glasuje o ulasku Hrvatske u EU, a Farage je tijekom svog
govora kazao: 'Prošlog sam rujna bio u Hrvatskoj. Želio sam se uvjeriti odvija li se
ondje 'pristojna' nacionalna debata, postoji li dobra kampanja.

Što sam otkrio? Saznao sam da EU čini sve što može da podmiti političku klasu u
Hrvatskoj, a to radi prilično dobro. EU je Hrvatskoj već dao 320 milijuna eura kao
predpristupnu pomoć. EU je upravo potrošio milijun eura na oglašavačku propagandu
govoreći Hrvatskoj da je EU njihova jedina nada.'

Kazao je kako su nekim Hrvatima već podijeljeni dobro plaćeni poslovi kako bi im se
dala predodžba koliko je u Uniji dobro, a na zgradama u Hrvatskoj često se mogu
vidjeti zastave EU, što njezinim građanima daje dojam da je pitanje članstva već
gotova stvar. Naglašava da će bivši komunisti postati neopisivo bogati kada se
Hrvatska pridruži EU.

U Hrvatskoj, prema riječima Faragea, nema slobodnih medija, neodvija se debata,
a ponuđena je i novčana nagrada onome tko u novimana pronađe članak koji
sugerira da ulazak u EU nije ispravan.

'Već smo to vidjeli u EU, ali ja mislim da se to u Hrvatskoj događa u gorem oliku nego
ikad prije. Ta je zemlja gotovo tisuću godina tražila neovisnost. I 20 godina imali su
nezavisnost – izašli su iz propalog političkog eksperimenta što je bila Jugodlavija – a ako
izglasaju ulazak u Europsku uniju, glasuju za ponovni ulazak u novu Jugoslaviju – propadajući
politički eksperiment koji će implodirati.

Nadam se da je u posljednjih mjesec ili dva u Hrvatskoj održana debata. Nažalost, sumnjam',
zaključio je Farage.

-
http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/ako-hrvatska-udze-u-eu-ulazi-u-novu-jugoslaviju.html

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Farage: 'Ako Hrvatska uđe u EU, ulazi u novu Jugoslaviju!' Empty
PostajNaslov: Re: Farage: 'Ako Hrvatska uđe u EU, ulazi u novu Jugoslaviju!'   Farage: 'Ako Hrvatska uđe u EU, ulazi u novu Jugoslaviju!' Icon_minitimepet pro 02, 2011 2:54 pm

Ne želim u EU. Mada osobno zastupam novu jugoslaviju ali Jugoslaviju između '45. i Titove smrti.
Naš ulazak u EU je ulazak u klimavo udruženje koje će se ubrzo raspasti. Udruženje koje njemačka koristi kao Četvrti Reich, itd, itd.

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Magic
PraGlodavac
Magic


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 581
Age : 26
Registration date : 16.10.2011

Farage: 'Ako Hrvatska uđe u EU, ulazi u novu Jugoslaviju!' Empty
PostajNaslov: Re: Farage: 'Ako Hrvatska uđe u EU, ulazi u novu Jugoslaviju!'   Farage: 'Ako Hrvatska uđe u EU, ulazi u novu Jugoslaviju!' Icon_minitimepet pro 02, 2011 6:05 pm

Ni ja također ne zagovaram ulazak Hrvatske u EU.
Iako imam neki čudan predosjećaj da će se sve to raspast dok Hrvatska uđe... ??
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Farage: 'Ako Hrvatska uđe u EU, ulazi u novu Jugoslaviju!' Empty
PostajNaslov: Re: Farage: 'Ako Hrvatska uđe u EU, ulazi u novu Jugoslaviju!'   Farage: 'Ako Hrvatska uđe u EU, ulazi u novu Jugoslaviju!' Icon_minitimepet pro 02, 2011 7:30 pm

Već se raspada....ne trebamo im i mi još :D Ali da......bit će to takav fail na kvadrat.....
[Vrh] Go down
Magic
PraGlodavac
Magic


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 581
Age : 26
Registration date : 16.10.2011

Farage: 'Ako Hrvatska uđe u EU, ulazi u novu Jugoslaviju!' Empty
PostajNaslov: Re: Farage: 'Ako Hrvatska uđe u EU, ulazi u novu Jugoslaviju!'   Farage: 'Ako Hrvatska uđe u EU, ulazi u novu Jugoslaviju!' Icon_minitimesub pro 03, 2011 1:14 am

Mah. Ja mislim da je u Jugi bilo bolje nego u Hrvatskoj. Tito je krao, ali je davao narodu, ovi kradu al su škrti. XD
[Vrh] Go down
Sponsored content





Farage: 'Ako Hrvatska uđe u EU, ulazi u novu Jugoslaviju!' Empty
PostajNaslov: Re: Farage: 'Ako Hrvatska uđe u EU, ulazi u novu Jugoslaviju!'   Farage: 'Ako Hrvatska uđe u EU, ulazi u novu Jugoslaviju!' Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Farage: 'Ako Hrvatska uđe u EU, ulazi u novu Jugoslaviju!'
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Hrvatska, zavjera 2012
» Hrvatska na 72. mjestu.
» Hrvatska glazba
» Hrvatska-Ukraina

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Politika i Ekonomija-
Forum(o)Bir: