Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nikola Tesla - Intervju iz 1899

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Charles Dexter Ward
Višestanični organizam
Charles Dexter Ward


Male
Libra Snake
Broj postova : 78
Age : 34
Location :
Registration date : 07.06.2010

Nikola Tesla - Intervju iz 1899 Empty
PostajNaslov: Nikola Tesla - Intervju iz 1899   Nikola Tesla - Intervju iz 1899 Icon_minitimepet pro 16, 2011 1:53 am

[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Nikola Tesla - Intervju iz 1899 Empty
PostajNaslov: Re: Nikola Tesla - Intervju iz 1899   Nikola Tesla - Intervju iz 1899 Icon_minitimepet pro 16, 2011 11:36 am

Pročitala sam intervju i oduševljena sam sa dosta stvari. Ono o čemu danas pričamo, o tome da smo svi Jedno i povezani, o tome je Tesla govorio davnih godina.
Jedna od najboljih izjava mi je "mojа nаmjerа nije dа nаprаvim leteće naprave (аvion ili rаketu), već dа čovjeku povrаtim svijest o njegovim vlastitim krilimа... " To je ono što svi mi pokušavamo spoznati, što osjećamo u dubini svojeg bića, a to je da smo više od ovog fizičkog tijela.
Ovaj citat mi je isto super "Upаmtite nije zаkrivljen Prostor, već čovjekov um koji ne može dа shvаti Beskrаj i Vječnost!"
[Vrh] Go down
Charles Dexter Ward
Višestanični organizam
Charles Dexter Ward


Male
Libra Snake
Broj postova : 78
Age : 34
Location :
Registration date : 07.06.2010

Nikola Tesla - Intervju iz 1899 Empty
PostajNaslov: Re: Nikola Tesla - Intervju iz 1899   Nikola Tesla - Intervju iz 1899 Icon_minitimepet pro 16, 2011 6:39 pm

Ja sam ga pročitao nekoliko puta. Veoma inspirativna stvar ako se mene pita i jednostavno mi je teško izdvojiti omiljeni dio. Dojmilo me se apsolutno sve o čemu je on govorio, no ja sam se nekako najviše pronašao u ovim rečenicama '' Drаgi gospodine Smith, nevoljа i je u tome što su ljudi odveć ozbiljni. Dа to nisu, bili bi sretniji i znаtno duže bi živjeli. Kineskа poslovicа veli dа ozbiljnost skrаćuje vijek.''
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Nikola Tesla - Intervju iz 1899 Empty
PostajNaslov: Re: Nikola Tesla - Intervju iz 1899   Nikola Tesla - Intervju iz 1899 Icon_minitimepet pro 16, 2011 6:45 pm

Fantastično, preljepo, Tesla je bio ne samo veliki znanstvenik i istraživać, nego i veliki filozof, psiholog i učitelj. Šteta što ga tako malo poznajemo.

Hvala ti Dexteru na linku mase

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Charles Dexter Ward
Višestanični organizam
Charles Dexter Ward


Male
Libra Snake
Broj postova : 78
Age : 34
Location :
Registration date : 07.06.2010

Nikola Tesla - Intervju iz 1899 Empty
PostajNaslov: Re: Nikola Tesla - Intervju iz 1899   Nikola Tesla - Intervju iz 1899 Icon_minitimepet pro 16, 2011 7:05 pm

Slažem se s tobom u potpunosti. Ma, drago mi je da sam to podijelio. Znam kako je cijeli tekst djelovao na mene i stavljen je tu u nadi da će isto tako djelovati na druge :D. Tako da nema na čemu :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nikola Tesla - Intervju iz 1899 Empty
PostajNaslov: Re: Nikola Tesla - Intervju iz 1899   Nikola Tesla - Intervju iz 1899 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nikola Tesla - Intervju iz 1899
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nikola Tesla
» Nikola Tesla: The Missing Secrets
» Intervju s bogovima
» Tesla Roadster
» Conspiracy theory with Jesse Ventura - HAARP (titlovi)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: