Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Partner sa YouTube-om

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Partner sa YouTube-om Empty
PostajNaslov: Partner sa YouTube-om   Partner sa YouTube-om Icon_minitimesub pro 31, 2011 12:47 pm

I na YouTube-u se moze napraviti profil i stavljati snimke. I ja imam jedan. Ali sam primetila da su neki drugi korisnici partneri sa YouTube-om i zaradjuju vise hiljada dolara nedeljno. Sta vi mislite o tome? Da li je nefer prema ljudima koji tesko rade da zarade novac, dok se oni samo blesave pred kamerom?
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Partner sa YouTube-om Empty
PostajNaslov: Re: Partner sa YouTube-om   Partner sa YouTube-om Icon_minitimesub pro 31, 2011 12:53 pm

oni su samo kreativniji i dobro su se snašli u tome. tebi sada to recimo smeta a da ti za dva dana netko ponudi takvu ponudu bi li ju odbila iz tog razloga što bi bilo nefer prema ljudima koji teško zarade novac ili bi zaboravila na to i počela raditi gluposti za jubitu i uživala u parama koje bi sjedale svaki tjedan?
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Partner sa YouTube-om Empty
PostajNaslov: Re: Partner sa YouTube-om   Partner sa YouTube-om Icon_minitimened sij 01, 2012 7:18 pm

Pa, naravno da mi ne smeta miga ali mislim da to ni nebi trebalo da postoji jer jednostavno nije fer. misli takodje sam primetila da oni forsiraju neke korisnike sto je isto nefer
[Vrh] Go down
Sponsored content





Partner sa YouTube-om Empty
PostajNaslov: Re: Partner sa YouTube-om   Partner sa YouTube-om Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Partner sa YouTube-om
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» " YouTube" help me!
» Ovaj forum na youtube-u

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Informatička tehnologija-
Forum(o)Bir: