Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Siječanjska depresija

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Siječanjska depresija Empty
PostajNaslov: Siječanjska depresija   Siječanjska depresija Icon_minitimeuto sij 10, 2012 12:39 pm

Slusam danas na radiju o sijecanjskoj depresiji pa se sjetih da o tome pricaju svake godine. Kao ljudi su u sijecnju izrazito skloni depresiji. Bozic i Nova su iza nas, ljudi su se istrosili i financijski i mentalno pa je "vrijeme za depresiju".

Osobno nisam zamjetila da su ljudi nesto losije nego inace. Mozda su malo umorni od svega sto je bilo zadnjih dana ali nekako mi se cine sasvim OK. Dapace, pocela je nova godina, dani postaju duzi...

Kakva su vasa iskustva? Patite li vi od sijecanjske depresije?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Siječanjska depresija Empty
PostajNaslov: Re: Siječanjska depresija   Siječanjska depresija Icon_minitimeuto sij 10, 2012 2:33 pm

Ja patim od cjelogodišnje depresije. :P
Ljeti mi je prevruće pa sam nervozna, u proljeće i jesen mi se previše spava pa ne radim punim kapacitetom, zimi su dani prekratki, mora se raskititi bor cry, blagdansko-prividna čarolija bez snijega je gotova itd. zubi

Šalu na stranu, svake godine nakon blagdana osjetim malo intenzivniji blues.
Osjećam kao da se uvijek radi o periodu 'velikih' odluka, tranzicija, neizvjesnosti, analiza, povratka u svakodnevnicu gdje se naglo moramo (opet) suočavati s problemima, nakon privremenog zatišja.
Nekad mi se čini da bi bilo bolje preskočiti 'uljuljkavanje' u blagdansku, neopterećenu atmosferu, kad sve probleme stavljamo sa strane, a oni nas ipak dočekaju pred vratima, kad ih opet otvorimo. miga
Raspoloženje mi je dosta ovisno i o vremenu. Kiša i sivilo više pridonose mom lošijem raspoloženju, dok me sunce i snijeg mogu dosta 'podići'.
Mislim da je period nakon Nove godine, dakle siječanj, zaista najdepresivniji mjesec u godini.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Siječanjska depresija Empty
PostajNaslov: Re: Siječanjska depresija   Siječanjska depresija Icon_minitimeuto sij 10, 2012 4:00 pm

Ove godine sam prvi put u sječanjskoj depresiji. Ne da mi fale novci nego su ispiti blizu, nova godina iza nas pa se namam kakvom događaju radovati barem do ljeta, vrijeme je retardirano, a i udebljah se preko praznika tako da je samopouzdanje opalo.


_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Siječanjska depresija Empty
PostajNaslov: Re: Siječanjska depresija   Siječanjska depresija Icon_minitimeuto sij 10, 2012 4:32 pm

ja nemam tih problema jer meni je ionako svaki dan uskrs kao sto vec svojevremeno napisah na slicnoj temi...dakle totalno veseo i optimistican sijecanj...barem zasad...@ ides uskrs
[Vrh] Go down
Sponsored content





Siječanjska depresija Empty
PostajNaslov: Re: Siječanjska depresija   Siječanjska depresija Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Siječanjska depresija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Depresija i tragedija
» Depresija nakon ljeta

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Psihologija-
Forum(o)Bir: