Age : 40
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

PostajNaslov: najdraza utakmica   sri sij 11, 2012 4:47 pm

jednostavno...napisite koja vam je najdraza nogometna utakmica koju ste gledali,bilo uzivo bilo na malim ekranima...@ rofl
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek

Male
Age : 40

PostajNaslov: Re: najdraza utakmica   sri sij 11, 2012 4:50 pm

da zapocnem...meni je daleko najdraza ona sa sp-a u francuskoj^98...hrvatska-njemacka 3:0...@ lovely :id http://www.youtube.com/watch?v=eA54cotKi_4

Zadnja promjena: Madonna; sri svi 16, 2012 6:14 pm; ukupno mijenjano 1 put.

PostajNaslov: Re: najdraza utakmica   čet sij 12, 2012 12:47 pm

Meni je najdraža utakmica između 2 tima koja nikako ne podnosim.
Sraz barcelone i intera u lp, mislim da je prije 2 godine bilo. Inter je slavio sa 3:2 ukupno i pokazao kako se igra obrana. uživao sam u utakmici a mrzim oboje zubi

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
Madonna
Pračovjek

Male
Age : 40

PostajNaslov: Re: najdraza utakmica   čet sij 12, 2012 2:11 pm

druga mi je najdraza ona s istog sp-a hrvatska-nizozemska 2:1 nakon koje smo osvojili broncanu medalju...@ ides

PostajNaslov: Re: najdraza utakmica   čet sij 12, 2012 8:20 pm

definitivno finale lige prvaka 2005. Liverpool-Milan.
milan u prvom poluvremenu poveo 3:0.. svi mislili dobivena utakmica, al drugo poluvrijeme 54. minuta liverpool zabija za 3:1. do 60. minute 3:3.
na penale Dudek obrani i liverpool iz 'izgubljene' utakmice dobiva ligu prvaka...

2. izbor Hrvatska-Njemačka 3:0
3. izbor Engleska-Hrvatska 2:3

I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!

PostajNaslov: Re: najdraza utakmica   čet sij 12, 2012 11:52 pm

Manchester United - Bayern Munchen (2:1) '99 Finale lige sampiona imao sam samo 4 godine ali sam zapamtio utakmicu i nevjerovatan preokret Manchestera :D
Madonna
Pračovjek

Male
Age : 40

PostajNaslov: Re: najdraza utakmica   pet sij 13, 2012 6:39 pm

sad nastaje problem jer se neckam izmedu one dvije utakmice s englezima pa ipak dajem prednost onoj s wembleya 2:3;ipak je gostujuca, a potom onoj maksimirskoj 2:0 u kojoj englezi nisu nijednom zapucali u okvir vratiju...@

PostajNaslov: Re: najdraza utakmica   pet sij 13, 2012 7:51 pm

Nemam najdražu, ima puno sjajnih utakmica koje sam vrlo rado pogledao. Teško je sad izdvajati ili čak nabrojiti koje bi to bile.

Jedna od najdražih je pobjeda nad Njemačkom 3:0. To je bilo ludilo, svi skupa smo se kesili od užitka, naročito dok im je Šuker uvalio.
Hrvatska Nizozemska 2:1, osvajanje bronce na svjetskom prvenstvu, kako zaboraviti tako nešto.
Engleska Hrvatska 2:3, bahati plemići pali usred Engleske.
Madonna
Pračovjek

Male
Age : 40

PostajNaslov: Re: najdraza utakmica   pet sij 13, 2012 8:37 pm

zauvijek mi je ostala u pamcenju i utakmica "mracaj"-nk "krilnik" 2:3 iz sredine devedesetih kad sam polucio pobjednicki pogodak za krilnika u posljednoj minuti susreta...a na tribinama boban i gudelj aplaudiraju...@ rofl
waldox
Majmun

Male
Virgo Broj postova : 1135
Registration date : 18.03.2014

PostajNaslov: Re: najdraza utakmica   sri ruj 16, 2015 4:07 pm

najbolja utakmica brazil-nizozemska sp 1994 ta mi je ostala u sjećanju uvijek. drunken

PostajNaslov: Re: najdraza utakmica   sri ruj 16, 2015 10:56 pm

Mislim da se sjećam te utakmice, ako se dobro sjećam bilo je 3:2 za Brazil, a možda i griješim, ne da mi se googlati :)

Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: najdraza utakmica   sri ruj 16, 2015 11:27 pm

chakotay bravo bilo je 3-2 prvo je zabio romario za 1-0,onda je bebeto zabio za 2-0 ,mnogi su mislili da će ih brazil razbit ali............u 2 poluvremenu berkamp smanjio na 2-1 onda aron winter za 2-2,bio je slobodni udarac i branco jakim udarcem između živog zida za 3-2 https://www.youtube.com/watch?v=NLWjDgyeBkM moje najdraže prvenstvo
Chakotay
Guardian

Male
Age : 40

PostajNaslov: Re: najdraza utakmica   čet ruj 17, 2015 12:03 am

Da, da sječam se te utakmice i mladog Ronalda kao nadolazeče zvjezde koji se pokazao na tom prvenstvu :)