Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!!

Go down 
+3
Mama
Guardian
Magic
7 posters
Autor/icaPoruka
Magic
PraGlodavac
Magic


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 582
Age : 26
Registration date : 16.10.2011

Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Empty
PostajNaslov: Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!!   Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Icon_minitimečet sij 12, 2012 12:03 am

''Jedne vrlo hladne noći, deset minuta prije ponoći, ogroman će potres zatresti zemlju osam sati, a jedna trećina čovječanstva, koja preživi ovu tamu i žrtvu, započet će živjeti novo razdoblje - poručila je fatimska Gospa mladoj Luciji.''

Ukazavši se troje djece u Fatimi, u Portugalu 1917. godine, Gospa je djeci prenijela važnu objavu. Jedno od troje djece bila je Lucija, časna sestra u klauzuri, koja je živjela u samostanu u Portugalu.
Ona je tajnu prvi put otkrila papi Piju XII. koji ju je zapečatio i pohranio. Isto je učinio i Ivan XXIII. pročitavši je. Znao je, naime, da će čim se otkrije donijeti ljudima očaj i paniku. No, u vrijeme Ivana Pavla II. dano je dopuštenje da se sadržaj poruke otkrije, ne u nakani da se stvori panika, nego da ljudi osvijeste važnosti trenutka i budu spremni.

Prirodne katastrofe

Bogorodica Marija, rekla je Luciji sljedeće:

- Ljudi ne slijede zapovijedi koje nam je Bog dao. Zlo vlada svijetom i posvuda žanje mržnju i ljutnju. Ljudi će izraditi smrtonosno oružje koje će u minuti uništiti svijet! Polovica će ljudskoga roda biti uništena. Rat će se povesti protiv Rima, a ondje će biti sukobi među vjerskim redovima. Bog će dopustiti da sve prirodne pojave kao što su dim, tuče, hladnoće, voda, vatra, poplave, potresi, vjetrovi i surovo vrijeme polagano razruše planet. Sve će se to događati do 2012. godine. Oni koji nemaju milosrđa prema drugima, koji riječima i djelima ne vole svojega susjeda onako kako je moj ljubljeni Sin volio sve vas, neće moći preživjeti! Poželjet će da su umrli. Bog će oštro kazniti one koji u njega ne vjeruju, koji ga preziru, kao i one koji za njega nisu imali vremena. Poziva sve da dođete njegovom Sinu, Isusu Kristu! Bog će pomoći svijetu, ali svi oni koje ne pokažu vjernost i odanost, bit će uništeni!'

Rat u Europi

Sestra Lucija poslije je rekla Augustinu, kojem je Pavle VI. dao dozvolu da je posjeti:

- Oče, naša je Gospa veoma tužna jer nitko ne pokazuje zanimanje za njezino proročanstvo iz 1917. Pravednici hodaju uskom stazom, ali zli širokim putem koji ih vodi ravno uništenju! Vjerujte mi, oče, kazna će doći veoma brzo. Mnoge će duše biti izgubljene i mnogi će narodi nestati sa lica Zemlje. Ali, svijet može biti spašen ako ljudi razmisle, počnu moliti i postanu iskreni, ako rade dobra djela... Međutim, ustraju li na zlim putovima pohlepe i mržnje, sebičnosti i rivalstva, svijet će biti zauvijek izgubljen!

- Svuda će se održavati mirovni pregovori, ali kazna će doći. Čovjek na veoma važnoj poziciji bit će ubijen i to će biti povod za rat. Moćna će vojska dominirati čitavom Europom i započet će nuklearni rat koji će sve uništiti. Na nas će pasti sedamdeset dva sata mraka, a jedna trećina čovječanstva, koja preživi ovu tamu i žrtvu, započet će živjeti novo razdoblje. Oni će biti dobri ljudi. Jedne vrlo hladne noći, deset minuta prije ponoći, ogroman će potres zatresti zemlju osam sati. I, to je treći znak da Bog vlada zemljom. Poruka pravednima i onima koji pronose vjeru i poruku Gospe Fatimske glasi: "Čovjek se ne treba bojati. Ne bojte se!" - objasnila je Lucija.

[b]LINK[/b] :http://www.hercegovina.info/vijesti/zanimljivo/gospa-predvidjela-ubojstvo-vaznog-covjeka-bit-ce-povod-nuklearnom-ratu

Vjernik sam (pripadnik katoličke crkve) i vjerujem da će se ovo dogoditi.

Vaše mišljenje?
[Vrh] Go down
Guardian
Stanica
Guardian


Male
Virgo Dog
Broj postova : 18
Age : 29
Location : Čk
Registration date : 10.01.2012

Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!!   Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Icon_minitimečet sij 12, 2012 1:04 am

Citat :
Vaše mišljenje?

Kakvo mišljenje očekuješ od drugih? sigurno će biti onih koji vjeruju, koji vide dobro u ovom, itd itd.. ja neću biti jedan od njih.
Poštujem tvoje mišljenje, i imaj slobodno stav i vjeru kakvu hočeš, ali ovo je moje: (nemoj čitati ako ti smeta "kritika")

"Ljudi ne slijede zapovijedi koje nam je Bog dao. Zlo vlada svijetom i posvuda žanje mržnju i ljutnju. Ljudi će izraditi smrtonosno oružje koje će u minuti uništiti svijet! Polovica će ljudskoga roda biti uništena. Rat će se povesti protiv Rima, a ondje će biti sukobi među vjerskim redovima. Bog će dopustiti da sve prirodne pojave kao što su dim, tuče, hladnoće, voda, vatra, poplave, potresi, vjetrovi i surovo vrijeme polagano razruše planet. Sve će se to događati do 2012. godine. Oni koji nemaju milosrđa prema drugima, koji riječima i djelima ne vole svojega susjeda onako kako je moj ljubljeni Sin volio sve vas, neće moći preživjeti! Poželjet će da su umrli. Bog će oštro kazniti one koji u njega ne vjeruju, koji ga preziru, kao i one koji za njega nisu imali vremena. Poziva sve da dođete njegovom Sinu, Isusu Kristu! Bog će pomoći svijetu, ali svi oni koje ne pokažu vjernost i odanost, bit će uništeni!'"

"Oče, naša je Gospa veoma tužna jer nitko ne pokazuje zanimanje za njezino proročanstvo iz 1917. Pravednici hodaju uskom stazom, ali zli širokim putem koji ih vodi ravno uništenju! Vjerujte mi, oče, kazna će doći veoma brzo. Mnoge će duše biti izgubljene i mnogi će narodi nestati sa lica Zemlje. Ali, svijet može biti spašen ako ljudi razmisle, počnu moliti i postanu iskreni, ako rade dobra djela... Međutim, ustraju li na zlim putovima pohlepe i mržnje, sebičnosti i rivalstva, svijet će biti zauvijek izgubljen!"...

Evo još malo poslastica:

- kršćanski bog:
"O ponoći proći ću Egiptom. Svaki će prvorođenac u egipatskoj zemlji umrijeti, od prvorođenca faraonova, koji bi imao sjediti na njegovu prijestolju, do prvorođenca ropkinje koja se nalazi uz mlinski kamen."

- kršćanski bog:
"Ne štedi ga, pobij muškarce i žene, djecu i dojenčad, goveda i ovce, deve i magarce!'"

- kršćanski bog:
"Stoga svu mušku djecu pobijte!"

- kršćanski bog:
"Pobijte starce, mladiće, djevojke, djecu i žene; istrijebite ih sve do posljednjega."

- kršćanski bog:
"Narod svoj ću lišit' djece i istrijebit' ga.."

- kršćanski bog:
"Blažen koji zgrabi i smrska o stijenu tvoju dojenčad!"

Šta ti misliš? onako kada polagano pročitaš sve to i razmisliš?
Moje mišljenje? Žalosno. Ljudi se klanjaju samoj Sotoni a misle da se klanjaju Kreatoru.

E i da, Sve će se to događati do 2012. godine. - "Malo" kasni taj potres i sve to. Fail.
[Vrh] Go down
Magic
PraGlodavac
Magic


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 582
Age : 26
Registration date : 16.10.2011

Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!!   Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Icon_minitimečet sij 12, 2012 12:24 pm

Eh sada.
Iskreno u crkvu idem od kako znam za sebe i nikada nisam čuo ove citate. Pa onda ni ne znam. Ali vidjeti ćemo. Hoće li biti toga smaka svijeta ili neće. Dali se je već počeo događati ili tek počinje? Dali trebamo vjerovati ili ne trebamo?
[Vrh] Go down
Guardian
Stanica
Guardian


Male
Virgo Dog
Broj postova : 18
Age : 29
Location : Čk
Registration date : 10.01.2012

Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!!   Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Icon_minitimečet sij 12, 2012 1:19 pm

Ja sam također išao u crkvu, no to je bilo dok sam još bio jako mlad i ne svijestan. Počeo sam svuda okolo sebe vidjeti manipulaciju šta se crkve tiče i to je bio moj poziv za "buđenje". Nikada nisi čuo te citate, par zar stvarno misliš da če ih pročitati na glas pred svima?! zar ne vidiš koliko filaju narod? ja se sjećam da sam te citate pročitao u bibliji, eto.

Sve te priče o 2012 su izmišljotina Luciferskog hive mind-a koji i stoji iza manje više svih kanaliziranih infromacija koje puštaju u javnost zbog dezinformacija. No, dali će se nešto dogoditi ove godine? neću lagati, postoji mogučnost. Znaj da smo sjebali ovu planetu, no nismo krivi, kriva je svijest Sotona kojom smo bili vođeni stotinama godina i dan danas smo vođeni njom. Postoji mogučnost da planiraju da sravne veliki broj stanovništva sa lica zemlje, jer ako ovako nastavimo svi čemo umrijet od gladi i manjak vode za par godina. Previše nas je a ova planeta to neče biti u stanju održavat.
Ne velim da će se to dogoditi, moguće je, sve je moguće.

Smak svijeta? šta ti podrazumiješavaš sa ovim? svijet će uvijek biti tu sve dok sunce na da odkaz za par milijardi godina. Dali ćemo mi, ljudska rasa, prije toga biti sravnjeni sa lica ovog planete? moguće, ja bi prije rekao da nas čeka ista sudbina kao što je to bilo sa dinosaurusima prije 65 milij. godina. Možda baš sada jedna se takva grumada sprema nama u susret?

Vjerovati u nešto = ne znanje o tome.
Ne vjeruj, nego znaj.
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!!   Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Icon_minitimepet sij 13, 2012 5:04 pm

Eto, nažalost ono kaj je navodno rečeno Luciji, opet je, čini mi se protumačeno onak kak crkva hoće (valda je previše ljudi počelo sumnjati u njihova tovljenja)...
To velim upravo radi ovih rečenica " Ljudi ne slijede zapovijedi koje nam je Bog dao" i "Bog će oštro kazniti one koji u njega ne vjeruju, koji ga preziru, kao i one koji za njega nisu imali vremena". Ja bi tu umjesto Bog stavila crkva pa je sve jasno.

Osobno ne vjerujem da je Bog ili Univerzum ili više Bogova (svejedno) tak destruktivno raspoložen - dakle, njegov/njezin jedini cilj bi bil staviti nas tu na zemlju da tumaramo slijepo slušajući zapovijedi ko zombiji bez slobodne volje. Besmisleno.
[Vrh] Go down
Guardian
Stanica
Guardian


Male
Virgo Dog
Broj postova : 18
Age : 29
Location : Čk
Registration date : 10.01.2012

Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!!   Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Icon_minitimepet sij 13, 2012 6:45 pm

Mama je napisao/la:
Osobno ne vjerujem da je Bog ili Univerzum ili više Bogova (svejedno) tak destruktivno raspoložen - dakle, njegov/njezin jedini cilj bi bil staviti nas tu na zemlju da tumaramo slijepo slušajući zapovijedi ko zombiji bez slobodne volje. Besmisleno.

Za ovo boldano je između ostalog crkva i bila izmišljena. I naravno da Kreator nije "destruktivno raspoložen" a i sama činjenica da crkva piše o takvim stvarima dokazuje da nemaju ama baš nikakve veze sa kreatorom, a kamoli da je vođena sa njegovom svijesti, baš suprotno od svega ovoga. Ti ljudi su bolesni. Več sam prije napisao, vođeni su sa svijesti koja je protiv života, radosti i ljubavi, sa Sotonom. I to mislim da svatko tko ima pamet može vidjeti. Gore u mojim postovima sam i istaknuo ono očito koje to i pokazuje. A i sama činjenica da ne poštuju slobodnu volju (zakoni itd... ima toga) pokazuju da su na strani samo-služenja, a onaj koji služi samom sebi..... jel trebam još pisati? dovoljno. Naravno ovo su moja mišljenja, i ako netko misli da govorim gluposti, neka, sve 5.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!!   Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Icon_minitimepet sij 13, 2012 8:35 pm

Citat :
Bog će oštro kazniti one koji u njega ne vjeruju, koji ga preziru, kao i one koji za njega nisu imali vremena. Poziva sve da dođete njegovom Sinu, Isusu Kristu! Bog će pomoći svijetu, ali svi oni koje ne pokažu vjernost i odanost, bit će uništeni!

Ako je Bog takav kakvim ga predstavlja ovaj citat, onda je Hitler bio njegov sin, a ne Isus face
[Vrh] Go down
Guardian
Stanica
Guardian


Male
Virgo Dog
Broj postova : 18
Age : 29
Location : Čk
Registration date : 10.01.2012

Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!!   Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Icon_minitimepet sij 13, 2012 9:10 pm

Isus je najvjerojatnije bio jedan sasvim normalan čovjek koji je živio iz svojeg istinskog Ja, a ne iz ega. Inače ne vjerujem u njega, tj. u verziju koju propovjeda crkva (koja je totalno kriva i pretjerana). A Hitler je eto napravio to šta jeste, jbg, nabili su mu krivnju da će najvjerojatnije budučih 10 milijardi godina se morat reinkarnirati i proživljavat pakao. Ali nije ni on kriv, tj. duša koja on jeste, zahvalimo to humanoidni mašini koja je u tom vremenu preuzela kontrolu i bila vođena svijesti sotone.

Svi smo mi stvoreni od istog Kreatora, sa time da su se nekoji poput hitlera udaljili od njega, tj. od te svijesti koja prožima sve, pa eto, čim dalje od života to smrtonosnije.
[Vrh] Go down
Magic
PraGlodavac
Magic


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 582
Age : 26
Registration date : 16.10.2011

Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!!   Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Icon_minitimesub sij 14, 2012 4:12 pm

A tko je taj kreator po tebi?
[Vrh] Go down
Guardian
Stanica
Guardian


Male
Virgo Dog
Broj postova : 18
Age : 29
Location : Čk
Registration date : 10.01.2012

Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!!   Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Icon_minitimesub sij 14, 2012 5:52 pm

U trunutku Big Banga, šta ga je pokrenulo? - svijest, gdje je ta svijest bila? ne nije bila okolo njega, zamisli loptu, unutra te lopte koja je čista materija, je još manja lopta, koja se sastoji od čiste svijesti, kao pulsirajuće bijelo sunce. Imaj na umu da ovo nije bilo trodimenzionalno. Ne, na početku nije bila riječ več misao te svijesti. Slično super novi, gdje vanjski sloj explodira a jezgra ostaje. Kreator je jezgra egzistencije, "srce svemira" dobra usporedba. To je ono svijetlo na kraju "tunela" koje vidimo kada umremo, holografski fragment se vrača natrag u ocean iz kojeg je i potekao, jednom kada uđe u svijetlo, budući da se radi o jedinstvu, ima pristup svemu što jeste, na taj način postaje "sve". No istodobno sadržava individualnost. Slobodna volja je apsulutni zakon pa prema tome može ponovno iskusiti bilo koji oblik života samo ako to želi.

Izvor pulsira svijest kroz sve svemire, to mora biti, drugačije bi se ovaj "san" raspao. Zato sam ovo napisao "od te svijesti koja prožima sve". Svemir je beskonačni među interdimenzionalni prostor, sve što se nalazi na ovoj frekvenciji je ono što zovemo svemirom, planete, zvijezde i sva ostala nebeska tijela mogu nastati bilo gdje i bilo kad u tom prostoru (to i rade, sad u ovom trenutku). Drugi svemiri postoje na manjoj ili višoj frekvenciji od našeg. Znači, sad bezbroj planeta može koristi isti prostor kao i Zemlja (nekoji su malo dalje, lijevo pa desno... bezbroj je mogućnosti.), ali zbog holografske prirode materije ti planeti su tamo samo u toj frekvenciji. Imaj na umu da svaki od tih svemira ima bezbroj dimenzija.

Svi smo mi prsti, djelovi smo iste ruke - kreatora. On je nešto poput hive minda svih duša. Mi (duše) smo individualni izražaji izvora/jezgre/kreatora/boga, whatever. I ne, "njega" nije nitko stvorio, energija je vječna, neuništiva, postoji zauvijek. Samo mijenja oblik, iz materijalnog u "duhovno", i obratno. Kao što se voda pretvara u paru i obratno. Sve je to beskonačni ciklus. Nije ovo jedini bing bang koji se je dogodio, no za svijest kreatora vrijeme ne postoji, sve se je dogodilo, još se treba dogoditi, nikad se neče dogoditi.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!!   Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Icon_minitimened sij 15, 2012 6:55 pm

Moje mišljenje je da je poruka krivo shvaćena. Prvo, nije Bog taj koji uzrokuje uništenje, jer Stvoritelj ne uništava već gradi. Druge sile uništavaju.
S obzirom na to da Stvoritelj ne uništava, Bog o kojemu se piše u Bibliji, a pogotovo u Starome zavjetu nije Stvoritelj. Imamo dalje sljedeće mogućnosti: 1) da se tu ne radi o Stvoritelju nego o židovskome Bogu, koji god kozmički entitet da on je, ili 2) da se tu radi o negativnoj strani, koju neki nazivaju Sotonom (protivnikom).
U svakom slučaju sam čin destrukcije nije se dogodio i srećom nismo doživjeli nikakvi nuklearni sukob. Ako su imalo pametne glave koje vode politiku, do takvog sukoba neće ni doći.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Magic
PraGlodavac
Magic


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 582
Age : 26
Registration date : 16.10.2011

Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!!   Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Icon_minitimened sij 15, 2012 9:43 pm

Nije se dogodilo, šta ne znači da neće ;)
[Vrh] Go down
Guardian
Stanica
Guardian


Male
Virgo Dog
Broj postova : 18
Age : 29
Location : Čk
Registration date : 10.01.2012

Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!!   Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Icon_minitimepet sij 20, 2012 4:41 pm

..... I kad će više? kasni uništenje 20 dana, dajte više neka netko reče tom bogu neka se požuri. Mora da se dogovara sa američkom vladom okolo oružja i atomskih bombi, pa čeka dopuštenje od njih..

Malo da nadopunim MoW post;

http://dwindlinginunbelief.blogspot.com/2006/08/how-many-has-god-killed.html

"I kill ... I wound ... I will make my arrows drunk with blood, and my sword shall devour flesh. -- Deuteronomy 32:39-42"

How many people did God kill in the Bible?

It's impossible to say for sure, but plenty. How many did God drown in the flood or burn to death in Sodom and Gomorrah? How many first-born Egyptians did he kill? There's just no way to count them all.

But sometimes the Bible tells us exactly how many were killed by God. So what happens if you total all of these killings? What number do you get?

Well, here's what I came up with: 2,476,633

Note that this number is a gross underestimate of the total number. It doesn't include, in many cases, women and children, and it completely leaves out some of God's more impressive kills. (Like the flood, Sodom and Gomorrah, the firstborn Egyptian children, etc.)

So what happens if you use estimates when the Bible provides only numbers for adult male victims or no numbers at all?

Here's my estimate: 25 million

And here is a complete list of all of God's killings in the Bible: http://dwindlinginunbelief.blogspot.com/2010/04/drunk-with-blood-gods-killings-in-bible.html

Much more information about God's killings, with a chapter on each of the 135 killing events, can be found int the book: http://www.amazon.com/dp/145366291X?tag=skepticsannotate&camp=213381&creative=390973&linkCode=as4&creativeASIN=145366291X&adid=0RSTK1MKZY2P8Y6D6N74&

Evo prevoda za vas koji ne znaju engleski: http://www.val-znanje.com/index.php?option=com_content&view=article&id=226:biblija-koliko-je-ljudi-ubio-qbogq&catid=31:tekstovi&Itemid=55

Nemam više ništa za reći.
[Vrh] Go down
BalavGuardian
Prašina



Male
Leo Horse
Broj postova : 2
Age : 69
Registration date : 24.02.2012

Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!!   Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Icon_minitimepet vel 24, 2012 9:27 am

Citat :
''Jedne vrlo hladne noći, deset minuta prije ponoći, ogroman će potres zatresti zemlju osam sati, a jedna trećina čovječanstva, koja preživi ovu tamu i žrtvu, započet će živjeti novo razdoblje - poručila je fatimska Gospa mladoj Luciji.''

prva rečenica je odmah u startu premješana, stavlja kasniji događaj prije prethodnoga i zbunjuje, još jedan pametan novinar koji kao da na silu piše o nečemu o čemu ni ne razmišlja.


Citat :
Sve će se to događati do 2012. godine.
Magic je napisao/la:
Vjernik sam (pripadnik katoličke crkve) i vjerujem da će se ovo dogoditi.

@Magic, u kojoj ti godini živiš? ne tvrdim da se neće dešavati navedene stvari

Citat :
...neće moći preživjeti! Poželjet će da su umrli.
gdje se krije logika u ovom dijelu teksta?


Citat :
a jedna trećina čovječanstva, koja preživi ovu tamu i žrtvu, započet će živjeti novo razdoblje. Oni će biti dobri ljudi. Jedne vrlo hladne noći, deset minuta prije ponoći, ogroman će potres zatresti zemlju osam sati. I, to je treći znak da Bog vlada zemljom.
dakle i kad ostanemo samo mi dobri ljudi, jedne vrlo hladne noći, Bog će nas malo satrati, a eto tako, zato što je kazao da će to napraviti, valjda da nam još malo utvrdi gradivo, iza ovoga ide još toga ali me strah pisati.

hmmmm, ali čemu onda stalno neka proroštva koja upozoravaju da se moramo popraviti jer ako se ne popravimo stići će nas kazna?
kao ako se popravimo neće nas stići? kako neće kad je Božja riječ od davnina da će nas stići ova zla, tako je pisano, bili mi na pravom putu ili ne, jedino što ćemo mi u vjeri biti spašeni, nije kazano od fizičke smrti.
moramo se veseliti što će mo se neki utapati, neki gorjeti, od požara ili gljiva, neki biti zdrobljeni u ruševinama, jer to je isto konstruktivno, samo mi to ne razumijemo, jel?


Citat :
Iskreno u crkvu idem od kako znam za sebe i nikada nisam čuo ove citate.
jesi li ti ikada uzeo Bibliju u ruke ili ideš u crkvu samo iz navike?
jest da su citati iz Staroga Zavjeta, ali je znao i ne dići ruku kad je netko molio jer bilo je ponegdje i pravednih ljudi, znači ono kao ajde dobro neću, inače bi bez pardona i pravedne istrijebio u tom i tom kraju/selu/gradu/... da ga netko od pravednika, koje je prethodno izabrao, za milost nije molio, što kod takvih stvari misliti?

Magic je napisao/la:
Hoće li biti toga smaka svijeta ili neće. Dali se je već počeo događati ili tek počinje?
pa počni više jednom čitati Sv. Pismo (ali tu budi na oprezu, crkva (ne Crkva) je unutra dodala štošta, pa je možda dobro prvo naučiti ponešto o Svetom Pismu od kojih je sve dijelova sačinjeno te što je dodano/izbačeno
Citat :
Rat će se povesti protiv Rima, a ondje će biti sukobi među vjerskim redovima.
Toliko o tome koliko se oskvrnjuje sama Crkva koju je ustoličio sam Isus a iz redova samih onih koji ju predstavljaju, ovo međusobni sukobi možda ima i veze sa ovime što se govori da će se iznutra prodati da bi bio izvršen atentat na Papu, već tokom ove ili iduće godine, a što možda ima veze i sa ovim navedenim o ubojstvu važnog čovjeka koji će inicirati nuklearni rat, iako se već šuška da Cionisti misle maknuti i Obamu ali ni Putin im ne odgovara pa bi i on mogao biti meta

što se tiče ovog djeteta Guardiana, nije da mu baš č i ć idu od ruke (mogučnost, čemo), što je jasni pokazatelj ne baš neke pretjerane osnovne pismenosti (nije da sam ekstra pismen ali vjerujem da se neke osnove trebaju znati) a koja se dobro da usvojiti čitanjem, a što onda aludira na to da on ne čita mnogo ili samo čita razne SF pričice prenošene od druge nepismene djece.
kaže da smo i s*ebali ovu planetu a nismo, nisamo još, ali zbog nuklearne katastrofe bi sigurno došlo do zatrovanja vode i hrane pa bi ljudi u se unosili kontaminirano i desetkovali sami sebe (od onoga što bi ostalo od nas) u nekom narednom periodu.

zatim kaže "I naravno da Kreator nije "destruktivno raspoložen"". On još ne zna ništa o teoriji relativnosti. Zašto? Zato jer mu takvo stanje svijesnosti o relativnosti trenutno odgovara, to jest biti priglup kad i te stvari treba uzati u obzir, lakša mu je računica onda :)

zatim kaže "Isus je najvjerojatnije bio jedan sasvim normalan čovjek koji je živio iz svojeg istinskog Ja, a ne iz ega. Inače ne vjerujem u njega, tj. u verziju koju propovjeda crkva (koja je totalno kriva i pretjerana)."

zatim kaže "U trunutku Big Banga, šta ga je pokrenulo? - svijest, gdje je ta svijest bila? ne nije bila okolo njega, zamisli loptu, ....bla,bla,bla"

zatim kaže "Vjerovati u nešto = ne znanje o tome. Ne vjeruj, nego znaj."

Dakle on ne vjeruje, on zna a i na temelju vjerojatnosti je izračunao da je Isus bio normalan čovjek..., on je živio u vrijeme Isusa pa zna koja je točna verzija, i zna da je On postojao da o tome nisu lagali ali o drugim stvarima su govorili neistinu o njemu.
Onda imamo Big Bang, sad pazite ovo, on zna da je Big Bang bio i da je to čista stvar.
Postoje znanstvenici diljem svijeta koji su napravili neke matematičke modele/izračune iza kojih vjeruju/pretpostavljaju da se krije nešto što su onda nazvali Big Bang, i to se svrstava dakle u nekakvu znanstvenu teoriju a ne dokazanu tvrdnju.
Kako znamo da balavi gospodin Guardian nije to od njih pokupio, pa jednostavno, znanstvenici još uvijek pretpostavljaju/vjeruju a ovaj to zna, on je daleko ispred njih, a zna i za one koji imaju nešto drugačije teorije o svemiru da su u krivu.
On jednostavno to zna, od je tu sa nama od samog postanka ovog fizičkog svemira kakvog znamo, možda je on Kreator?
Jesi li ti ustvari naš Kreator?
Ma u redu je, 17 godina pa se može razumjeti kakvu si svijest i mudrost stekao, ali kao su godine lažno predstavljene a brojiš ih više onda samo može biti još gore, onda je vrijeme da izađeš iz balona i počneš živjeti život a možda i junf skineš.
Jer ima takovih podosta, viđao sam ih a imam i neke takove poznanike, uvijek su najpametniji, ali baš najpametniji, sve znaju i uvijek su u pravu, nikad sa takvima na zelenu granu pa ih pustiš da odvrte "svoje znanje" "jedino ispravno znanje života", ne treba ni govoriti kako se takvima iza leđa teške riječi valjaju, nije to lijepo gledati pa ih katkad treba upozoriti da ostave sveznalice na miru, da se ne zamaraju glupostima koji takvi "mistermindovi" iznose.

također zamislite taj apsurd, on se Jahvea ne boji a da mu običan čovjek vojničkom čizmom kroči u dom u namjeri da ga usmrti, pao bi na koljena ko pokošen i u suzama molio za milost. Nije iskusio ni rata i krvi nego su mu samo pamet kupovali

tu sad treba ući još jedna cijela priča na temu, karici koja nedostaje, pa o tome tko je Jahve a tko Stvoritelj svega i kako je to sve skupa interpetirano i od strane koga.
no samo da postavimo jedno lagano početničko matematičko pitanje Malom od palube.
uzmimo hipotetsku situaciju, imaš dijete, šećeš ga i nečiji ti pas napadne dijete i usmrti ga, što ćeš poduzeti? pripazi gore iznesena svoja stajališta i tvrdnje
[Vrh] Go down
Q
Riba
Q


Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 170
Age : 111
Location : u kontiniumu
Registration date : 14.12.2009

Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!!   Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Icon_minitimesub vel 25, 2012 1:56 am

Baga kak su ga zvali naši preci tj apsolut stvoritelj svega i svačega nije bio nikakav bauk.
Nisu ga se bojali jer nije uništavao več je bio stvaraoc. Obično su se plašili nekih nižih bogova koji bi za koje kakove "neposluhe" znali napravit 3,14zdarije. A nije li taj židovski bog JHWH ili kak ga zovu Jahve u stvari neki pustinjski demon koji se hrani ljudskom krvi. Tako sam nešto nekad pročitao. Moglo bi se reči da se u zadnja 2 milenija praktički prežderaval.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!!   Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ubojstvo važnog čovjeka bit će povod nuklearnom ratu!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Abortus, ubojstvo ili ne?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: