Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Duhovi - naša i tuđa iskustva

Go down 
+93
tinityrannical
Noklica
Jedi Mind Tricks
Dada289
AndrijanaGDR
primitive101
josooo
Novus ordo seclorum
Kahali
*Tara*
terx
megawar888
Zona
Fantom
MARINA KUFNER
Sade
mEN_iN_WHite
Collector604
Yo93
hromi
dr.chaos0
Chakotay
gothic45
R.A.
schmizzl
darkside
brle
biga
tomi
srdjan888
Aurora Borealis
Pumpkin
Cylon
MoW
snow queen
Michael Wittmann
Black Angel
klapa
Legionar
Dunja the tomboy
Skywatcher
Gea
BAROŠ
Berny_Sinara
Casper
josip21
fazon
grga1234567
Sengrath
LarusArg
darixo
Jaykof
Cuppycake.Disaster
vjestica
floridana
TockaRH
Syn
arhont
Anat
omen
Malkavian
snark
Saroman
Groinx
mare
danyf5
ThE_IMMORTAL
Angel from shadow
obyzouth
KiChO666
meli
snake
malena
Max
Tutankhamon
Nena
jasmina 07
garfild
None
siskara
Blizzard
Pirija_87
Akhkharu
(CroM)Flash
zvezda
Galileo Galilei
gloria_g
Alpha
malenaivi
Neobicni forumas
Svjetloisjena
silver
Merkurica
97 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Icon_minitimepon svi 05, 2008 11:52 pm

Dobro došla, jasmina :)

Lijepo razrađeno :)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Icon_minitimepon svi 05, 2008 11:58 pm

Ovo što si opisala je poltergeist. Ima mnogo slučajeva u svijetu da su ljudi imali problema sa 'nevidljivom silom' koja je radila sve samo ne red.
Bilo je i pokušaja snimanja s kamerom. Ima dosta snimaka na youtubeu, ali pitanje je koliko su te slike stvarne.
[Vrh] Go down
jasmina 07
Višestanični organizam
jasmina 07


Female
Scorpio Goat
Broj postova : 44
Age : 44
Registration date : 05.05.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Icon_minitimeuto svi 06, 2008 12:58 am

gledala sam i o tim snimanjima sa termo kamerama..bilo je na novoj tv..neki amerikanci[opet oni] su isli u dvorac drakule i ko proveli tamo cijelu noc..bilo je tih nekih termickih pizz al neam pojma...ja bi to nazvala recimo energijom,vrlo jakom..
ustvari sama spoznaja da stojis u djelu dvorca gdje je toliko sprava za mucenje i gdje znas koliko je nevinih ubijeno..naravno da ce te obuzeti neki spooky osjecaj i da ces obratit paznju na svaki sum...al recimo da ne znas sve to.. suspect
[Vrh] Go down
Nena
Dinosaur
Nena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 372
Age : 44
Location : Osijek
Registration date : 05.05.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Icon_minitimepet svi 09, 2008 12:04 pm

Pozdrav svima,
htjela bih s vama podjeliti jedno iskustvo koje mi se desilo prije nekih dvadesetak godina a na temu duhovi. Uglavnom u najkračim crtama...dvije kolegice i ja ohrabrile smo se i pokušale dozvati duha...naravno na poslu, soba je bila ogromna no mi smo sjele u jedan kut na sam kraj sobe, nitko nas nije ometao no nije bila potpuna tišina...i sada seansa je počela...nakon koje minute uspjele smo u tome(barem mislim da jesmo iz razloga koji slijedi)...svaka od nas postavila je po tri pitanja...ja sam bila zadnja..ono što je mene u tom svemu fasciniralo je to na moje pitanje dali ču imati djece(jer po nekim saznanjima nisam bila u mogučnosti) odgovorio je potvrdno,kad sam pitala ime svog budućeg rekao mi je Ivan(ja sam tada bila dvije godine u vezi)i planirala se udati za njega sa osobom koja se tako ne zove...i sve je dobro prošlo do jednog trenutka kada je čaša počela sama bježati...na naše pitanje dali ga netko uznemirava od prisutnih odgovorio(napisao ) je da..i njeno ime...i zaista osoba je bila u ono virjeme sklona crnoj magiji...da više ne duljim, prošlo je ok...ja sam dobila dva prekrasna sina i udala se za osobu čije ime nije Ivan no ono što sam kasnije saznala(a i sad se ježim) je to da moj budući je trebao dobiti to ime...no njegova majka se u sami trenutak njegovog krštenja predomislila i dala mu ime Igor...pa eto to je moje iskustvo koje više nebih htjela ponoviti
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Icon_minitimepet svi 09, 2008 12:09 pm

Wow :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
jasmina 07
Višestanični organizam
jasmina 07


Female
Scorpio Goat
Broj postova : 44
Age : 44
Registration date : 05.05.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Icon_minitimepet svi 09, 2008 12:11 pm

zanimljiva prica..sve je moguce osim drvene peci :)
[Vrh] Go down
Nena
Dinosaur
Nena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 372
Age : 44
Location : Osijek
Registration date : 05.05.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Icon_minitimepet svi 09, 2008 12:19 pm

Aha wow...samo ispravak, nije dvadesetak nego desetak, točnije 97...sada to iskustvo nebi ponavljala jer nakon toga me držao panični strah još neko vrijeme i čak ne čudne stvari su se dešavale...znam da kažu da je tu jako prisutna autosugestija(prilikom postavljanja pitanja)...no kad tri osobe drže jednu čašu nije moguće da ja priželjkujem isti odgovor kao i ove dvije...ili
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Icon_minitimepet svi 09, 2008 12:21 pm

Teoretski...ima smisla...mislim ako tri osobe drze casu...al nisam probala pa ne znam...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
jasmina 07
Višestanični organizam
jasmina 07


Female
Scorpio Goat
Broj postova : 44
Age : 44
Registration date : 05.05.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Icon_minitimepet svi 09, 2008 12:24 pm

neki kazu da se duh javi samo ako netko od prisutnih ima jaci medij u sebi..ne znam,jednom sam rekla da vjerujem u duhove ali ih se ne bojim..mislim da se covijek boji samo zbog toga sto mu je nepoznato..mi smo zvali duhove kad smo osnovna skola bili,al nikad nam se nitko nije javio..
sto se tice cudnih stvari..vjerojatno si bila pod dojmom pa si vecinu umislila..
[Vrh] Go down
Nena
Dinosaur
Nena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 372
Age : 44
Location : Osijek
Registration date : 05.05.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Icon_minitimepet svi 09, 2008 12:35 pm

Ma moguće, inače me strašno privlače stvari koje ljudska psiha ne može dokučiti, ono tipa misterije i neobjašnjene pojave no s druge strane panično se toga bojim no opet popustim i krenem u avanturu...to sa drugim jačim medijom je možda i istina...kažem kolegica koja se u to vrijem bavila crnom magijom(došla je iz dalmatinske zagore) a tamo kažu da isto ima svega dok nije došla do nas sve je bilo ok...kasnije se vidjela razlika...i na kraju i sam nam je to rekao. No nema veze sada se definitivno nebih usudila tako nešto napraviti ali ponekad se nađem u iskušenju..
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Icon_minitimepet svi 09, 2008 12:53 pm

ja osobno nisam nikada vjerovala u to prizivanje duhova. ne da duhovi postoje, vrlo moguće da postoje, neg da ih mi možemo samo tako, kad nam padne na pamet dozvati.
no, i ako je to moguće, nekako mi nije zdravorazumski da ih mi ih svoje čiste zajeb...., tj. nezrele i neozbiljne radoznalosti uopće uznemiravamo. ili oni to vole??
[Vrh] Go down
Nena
Dinosaur
Nena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 372
Age : 44
Location : Osijek
Registration date : 05.05.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Icon_minitimepet svi 09, 2008 12:58 pm

Malo je vjerojatno da vole...
I postoji toliko različitih metoda prizivanja i ni sama ne vjerujem da sve pale...možda niti jedna ,možda je to sve stvar nečeg drugog, nečeg večeg što ne možemo razumjeti...ali ako kažemo da postoje zašto onda nebi i postojao način neke komunikacije s njima...
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Icon_minitimepet svi 09, 2008 1:05 pm

ne kažem da nije moguća komunikacija - al to vjerovatno dolazi na neki drugi način...sponatano...
al teško mi vjerovati da ih mi čašama i stolom u krug dozovemo. i eto ih, oni dotrče.... misli
[Vrh] Go down
Nena
Dinosaur
Nena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 372
Age : 44
Location : Osijek
Registration date : 05.05.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Icon_minitimepet svi 09, 2008 1:17 pm

ma imaš pravo...ma mene je samo jedna stvar fascinirala, ustvari ne toliko fascinirala nego začudila...ono sa imenom, ali kažem to sam tek kasnije shvatila, odnosno saznala i to prije koju godinu...i ono tada mi se slika vratila...
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Icon_minitimepet svi 09, 2008 1:22 pm

to je fakat zanimljivo...i čudno!! misli
što bi to moglo biti?? scratch
[Vrh] Go down
Nena
Dinosaur
Nena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 372
Age : 44
Location : Osijek
Registration date : 05.05.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Icon_minitimepet svi 09, 2008 1:26 pm

Nemam pojma...a ono što je još zanimljivije je...sad če stvarno izgledati čudno...desilo mi se par puta onako pred jutro, tj ne znam kako to opisati...budna sam a opet nisam...između sna i jave...svjesna sam kad izgovaram ali ne mogu kontrolirati ...i tada se okrečem mužu i dozivam ga Ivane...čudno fakat
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Icon_minitimepet svi 09, 2008 1:34 pm

affraid
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Icon_minitimepet svi 09, 2008 1:36 pm

e sad, to što SADA to doživljavaš moglo bi se objasniti da ti se podsvjest time "zabavlja" da misli na to...

ali sami početak priče, kada NISI ZNALA još ništa, i ništa se nije dogodilo, niti si uopće poznavala svog sadašnjeg muža...e to je ono kaj mene totalno zbunjuje, a i izaziva na istraživanje....
[Vrh] Go down
Nena
Dinosaur
Nena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 372
Age : 44
Location : Osijek
Registration date : 05.05.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Icon_minitimepet svi 09, 2008 1:53 pm

Jesam poznavala sam ga, i tada u vrijeme tog prizivanja duhova sam bila dvije godine s njim u vezi ali sam tek kasnije u braku ,znači prije 3 godine saznala od njegove mame da se on trebao zvati Ivan...i ona se u sam trenutak njegovog krštenja predomislila i dala mu ime Igor(nikada ju nisam pitala zašto se predomislila)...i to je ono što me zbunjuje...sklona sam vjerovati da ipak je nešto bilo tamo tada kad smo prizivale no razum mi nalaže nešto drugo, zato sam ovo i pokrenula da mi netko pokuša objasniti...tj. reči neko svoje mišljenje...uvjeriti me da je ipak sve u najboljem redu ..
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Icon_minitimepet svi 09, 2008 2:00 pm

ma ne brini, u najboljem redu je sve, nije u tome stvar. neg stvar je u tome dal je fakat onda nešto tamo bilo???
što ti kažeš zdrav razum mi govori da ne lupetam gluposti...kaj bi bilo??? no....???

dakle, u svakom slučaju, i ako je bilo nekaj tamo, ti možeš biti bez brige, jer znači da ideš pravim putem svoje sudbine, tj. onako kako si si odredila prije rođenja, ako vjeruješ u te tzv "ugovore" i "sporazume"
[Vrh] Go down
Nena
Dinosaur
Nena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 372
Age : 44
Location : Osijek
Registration date : 05.05.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Icon_minitimepet svi 09, 2008 2:04 pm

Još malo (baš mi se piše) :) ..činjenica je da kad čovjek razmišlja bilo pozitivno ili negativno ,nekim silama to i privuče...znači ufura se u to...i tada počinju neke nazovimo ih posljedice...tipa...napomenila sam da su mi se neke čudne stvari počele dešavati..evo npr. (to je bilo nedugo nakon tog prizivanja) , bila je nedjelja ujutro, starci na misi i dolazi mi baka(znala je često doći jer živi par kuća od mojih) i kao ono...daj mi molim te meso iz dubokog zamrzivača jer joj treba za ručak...kaže ona meni moje meso je u plavim vrečicama (tako da nebi dala naše)...i ja otvorim duboki zamrzivač...mesa nema...zovnem ju da pogleda i sama uzme jer ja ne vidim plave vrečice...dolazi ona i naravno isto ništa(kontam si ja u sebi možda je stara prebacila negdje dalje) i kažem joj dođi kasnije kad se starci vrate...nakon kojih sat ,dva dolazi ponovno i tada zajedno sa mamom odlazimo ponovno otvoriti duboki...a ono vrečice lijepo poslagane...samo smo se pogledale...meni što je prvo palo na pamet da me netko zajebava...no nitko nije znao da če ona doći baš tada...zar ne
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Icon_minitimepet svi 09, 2008 2:08 pm

e ovo je fakat čudno..
ne znam kaj bi ti rekla misli
[Vrh] Go down
Nena
Dinosaur
Nena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 372
Age : 44
Location : Osijek
Registration date : 05.05.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Icon_minitimepet svi 09, 2008 2:13 pm

Možda MA SVE JE OK... :) šalim se...pokušavam ne razmišljati o tome pogotovo kad sam sama...no od kada sam na ovom forumu to je teško :) ...ali mislim da sam bila previše opterečena tim stvarima u prošlosti tako da to sve pripisujem upijanjima svakakvih pročitanih knjiga, zaista se mogu pohvaliti da u zadnje vrijeme jako malo vremena posvetim nekim čitanjima o tim temam i nemam više takvih problema..
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Icon_minitimepet svi 09, 2008 8:16 pm

Ovo s vrećicama je stvarno čudno misli
[Vrh] Go down
Nena
Dinosaur
Nena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 372
Age : 44
Location : Osijek
Registration date : 05.05.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Icon_minitimepon svi 12, 2008 8:11 am

Da to su tek neke stvari koje su mi se poslije toga dešavale...no bilo pa prošlo, nadam se da više neće...jel nas ima još takvih...voljela bi čuti dali je netko nekada stupio u kontak s duhom i kako je prošlo?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Duhovi - naša i tuđa iskustva
[Vrh] 
Stranica 5 / 32.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti - osobna iskustva
» Infrazvuk i duhovi ipak povezani?
» Duhovi u ekranu
» Duhovi u stolu
» Duhovi pokojnika

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: