Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Duhovi - naša i tuđa iskustva

Go down 
+93
tinityrannical
Noklica
Jedi Mind Tricks
Dada289
AndrijanaGDR
primitive101
josooo
Novus ordo seclorum
Kahali
*Tara*
terx
megawar888
Zona
Fantom
MARINA KUFNER
Sade
mEN_iN_WHite
Collector604
Yo93
hromi
dr.chaos0
Chakotay
gothic45
R.A.
schmizzl
darkside
brle
biga
tomi
srdjan888
Aurora Borealis
Pumpkin
Cylon
MoW
snow queen
Michael Wittmann
Black Angel
klapa
Legionar
Dunja the tomboy
Skywatcher
Gea
BAROŠ
Berny_Sinara
Casper
josip21
fazon
grga1234567
Sengrath
LarusArg
darixo
Jaykof
Cuppycake.Disaster
vjestica
floridana
TockaRH
Syn
arhont
Anat
omen
Malkavian
snark
Saroman
Groinx
mare
danyf5
ThE_IMMORTAL
Angel from shadow
obyzouth
KiChO666
meli
snake
malena
Max
Tutankhamon
Nena
jasmina 07
garfild
None
siskara
Blizzard
Pirija_87
Akhkharu
(CroM)Flash
zvezda
Galileo Galilei
gloria_g
Alpha
malenaivi
Neobicni forumas
Svjetloisjena
silver
Merkurica
97 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
Autor/icaPoruka
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Icon_minitimepon pro 31, 2007 11:35 am

zvezda je napisao/la:
Nisam ih videla nikada, ali sam ih osecala nekoliko puta i nije mi se dopalo... nije me bio strah, ali sam ih osecala kao visak u prostoru... U porodicnom posedu smo pre mog rodjenja imali jedan objekt u kojem su spavali radnici, zapravo nisu mogli spavati od buke posudja, i raznih drugih zvukova. Kada je postalo nepodnosljivo, deda je, cuvsi da je to bilo mesto stradanja velikog broja vojnika u ratu, pozvao tri svestenika da odrze opelo nepoznatim mrtvim ljudima i sve je prestalo...
A objasnjenja za Lilitinu pricu je mnogo, od hologramske projekcije pa do zaglavljenje duse. Poruka bi mogla biti taj pljesak dlanovima. Pitam se sta bi on mogao simbolisati...? *

stvarno što????
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Icon_minitimepon pro 31, 2007 2:20 pm

na pljesak dlanovima je nestao... kao u cirkusu, zvuči baš nekako klasično.. hmm.. a možda je baš nešto u tom smislu i htio pokazati.. iako bi možda više značenja mogli naći u onom topotu konja kasnije.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Icon_minitimesri sij 02, 2008 11:22 am

možda bi više znali, da saznamo tko je taj čovjek bio ovdje, i kako mu je izgledao taj zadnji život...možda....
a i bilo bi zanimljivo to istražiti
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Icon_minitimesri sij 02, 2008 12:04 pm

a kako to saznati?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Icon_minitimesri sij 02, 2008 1:12 pm

silver je napisao/la:
a kako to saznati?

Kad nešto takvo ne znam a jako želim znati naprosto počnem pisati priču. I gle čuda, iz mene izrone objašnjenja koja sam tražila i koja mene zadovoljavaju.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Icon_minitimesri sij 02, 2008 1:31 pm

ne, ja sam mislila sasvim prizemni način :D :D :D

otići u to selo i potražiti odgovor - u crkvenim knjigama, kod sraeih seoskih ljudi.....
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Icon_minitimesri sij 02, 2008 3:29 pm

Ah, prava detektivka :)
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Icon_minitimesri sij 02, 2008 10:03 pm

gloria_g je napisao/la:
ne, ja sam mislila sasvim prizemni način :D :D :D

otići u to selo i potražiti odgovor - u crkvenim knjigama, kod sraeih seoskih ljudi.....

e pa sad.. to bi mozda jedino lilith mogla gica
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Icon_minitimečet sij 03, 2008 1:11 am

silver je napisao/la:


e pa sad.. to bi mozda jedino lilith mogla gica
šteta što baku i djeda više ne mogu tražiti odgovor, a nije baš da mi je blizu to selo. ima deset dana jahanja do njega. zubo
a i mislim da bi me čudno gledali kad bih rekla da sam došla potražiti duha...
confused
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Icon_minitimečet sij 03, 2008 2:13 am

jahanja?
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Icon_minitimečet sij 03, 2008 11:20 am

lilith je napisao/la:
silver je napisao/la:


e pa sad.. to bi mozda jedino lilith mogla gica
šteta što baku i djeda više ne mogu tražiti odgovor, a nije baš da mi je blizu to selo. ima deset dana jahanja do njega. zubo
a i mislim da bi me čudno gledali kad bih rekla da sam došla potražiti duha...
confused

pa, onda ćeš živjeti u neznanju (a niti pokušala saznati!!) al ako ti to možeš, super za tebe, ja ne bih...radoznalost bi me natjerala... :D :D :D :D
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Icon_minitimečet sij 03, 2008 11:31 am

silver je napisao/la:
jahanja?

Nisi čuo tu izreku? Znači da je daleko... :)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Icon_minitimepet sij 04, 2008 4:14 am

Ili Lilith spada u ono malo srecnika koji sebi jos uvek mogu priustiti jahanje... ;) *
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Icon_minitimepet sij 04, 2008 11:26 am

zvezda je napisao/la:
Ili Lilith spada u ono malo srecnika koji sebi jos uvek mogu priustiti jahanje... ;) *

lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Icon_minitimepet sij 04, 2008 1:50 pm

svjetloisjena je napisao/la:
silver je napisao/la:
jahanja?

Nisi čuo tu izreku? Znači da je daleko... :)

a gle, ipak sam ja dalmatinac, mi nemamo bas puno veze ni sa ni o konjima a pogotovo kad je u pitanju jahanje :D
nesto kao sa skijanjem.. face
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Icon_minitimepet sij 04, 2008 2:01 pm

ajmo ljudiiii, ako nas lilith vidi evil

dakle, moja teorija je da nasa dusa poslije smrti prelazi na drugo frekventno podrucje. A univerzum je jedan. I svi smo mi jedno, pa tako ponekad oni osjete nasu frekvenciju, ponekad mi njihovu.

I tako dodje do bliskih susreta.
[Vrh] Go down
(CroM)Flash
Dinosaur
(CroM)Flash


Male
Aries Tiger
Broj postova : 438
Age : 85
Location : Inside your computer!
Registration date : 30.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Icon_minitimepet sij 04, 2008 2:15 pm

ja opet sta sam cito ona predivne knjige o kasiopejcima ..vjerujem u one denzitete..pa mislim kad umremo da prelazimo u 4 denzitet ... :D

edit GG : bas si mi cakani
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Icon_minitimepet sij 04, 2008 2:18 pm

silver je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
silver je napisao/la:
jahanja?

Nisi čuo tu izreku? Znači da je daleko... :)

a gle, ipak sam ja dalmatinac, mi nemamo bas puno veze ni sa ni o konjima a pogotovo kad je u pitanju jahanje :D
nesto kao sa skijanjem.. face

a s magarcima???? lolcina lolcina
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Icon_minitimepet sij 04, 2008 2:19 pm

VenoM je napisao/la:
ja opet sta sam cito ona predivne knjige o kasiopejcima ..vjerujem u one denzitete..pa mislim kad umremo da prelazimo u 4 denzitet ... :D

edit GG : bas si mi cakani

to s tim brojevima....ubit ćete me!! lolcina lolcina
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Icon_minitimepet sij 04, 2008 4:44 pm

silver je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
silver je napisao/la:
jahanja?

Nisi čuo tu izreku? Znači da je daleko... :)

a gle, ipak sam ja dalmatinac, mi nemamo bas puno veze ni sa ni o konjima a pogotovo kad je u pitanju jahanje :D
nesto kao sa skijanjem.. face



imamo mi veze s jahanjem 8)
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Icon_minitimepet sij 04, 2008 5:17 pm

zvezda je napisao/la:
Ili Lilith spada u ono malo srecnika koji sebi jos uvek mogu priustiti jahanje... ;) *
jašem, jašem, itekako jašem, ali ne na konju
sex

khm, khm kava


ajmo, ajmo, dosta o jahanju. za tu temu postoji podforum seks, a inspiraciju možete pronaći i na Aleksandrovoj temi o kobilama.


netko je spomenuo denzitete. znači li to da je duh pokojnog bio toliko napredan da je prešao u viši denzitet ili?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Icon_minitimepet sij 04, 2008 5:21 pm

Niža astralna ravan suptilnija je od materijalnog svijeta, no u njoj se zadržavaju takve ljuske i niža astralna bića.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Icon_minitimepet sij 04, 2008 5:37 pm

svjetloisjena je napisao/la:
Niža astralna ravan suptilnija je od materijalnog svijeta, no u njoj se zadržavaju takve ljuske i niža astralna bića.

možeš to pojasniti - viša i niža astralna bića?
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Icon_minitimepet sij 04, 2008 7:10 pm

iz nekog cudnog razloga, s tim bicima imam asocijaciju na tomu akvinskog, bit, bitak i biće..hm. al nije bas povezano.. a mozda i je.. ne znam.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Icon_minitimepet sij 04, 2008 7:50 pm

gloria_g je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
Niža astralna ravan suptilnija je od materijalnog svijeta, no u njoj se zadržavaju takve ljuske i niža astralna bića.

možeš to pojasniti - viša i niža astralna bića?

Nisam nijedno vidjela ;)

Izvora su mi dva, Yoganandina autobiografija jednog Yogija gdje se usput spominje i dosta detaljnije razrađeno u jednoj od knjiga Annie Bessant ili Ledbeatera, nisam sigurna, koja je baš posvećena astralu. To spada u teozofiju, nisam je sustavno proučavala. Astral je suptilniji sloj univerzuma koji se proteže iznad materijalne razine. Naše materijalno tijelo prožeto je suptilnijim astralnim i još suptilnijim kauzalnim. Suptilan ovdje na neki način znači tanan, neopipljiv, dakle mi ga ne možemo doživjeti svojim osjetilima. Atomi u astralu su puno manji. Bića koja žive, dakle imaju žarište svijesti u astralu imaju ogromnu mogućnost stvaranja - sve što se zamisli, ostvari se istoga časa. Slično kao u snovima, zato govorimo o astralnoj projekciji, npr., koja se najprije postiže u snovima (ako se postiže). U tom astralu ima raznih područja u kojima žive različita stvorenja. Na samo dno astrala navodno padaju ljuske koje predstavljaju nekadašnji lik tijela koji se inače raspada nakon smrti zajedno s materijalnim tijelom, ali se taj proces usporio zbog toga što se u njemu zadržao nekakav trag mehaničke svijesti - spomenula sam negdje već da se u spiritističkim seansama po tvrdnjama nekih prizivaju zapravo ti astralni zombiji. U tom dijelu astrala borave i neka druga bića koja onamo pripadaju i susret s njima može biti neugodan (u biti se na razne načine to pojašnjava u svim ezoteričnim učenjima o kojima sam dosad čitala, od šamanističkih putovanja kod kojih se i te kako pazi da se ne upadne u područja slična opisanima, do detaljnih teozofskih pojašnjenja koja izviru iz prastare i univerzalne vedske mudrosti).

Na najvišim razinama su viša bića među kojima su i ona koja su se nekoć utjelovljavala na zemlji i završila taj ciklus, ali i ona koja dođu na svojevrstan odmor između dvije inkarnacije i ukoliko su postigle viši stupanj svjesnosti tamo u astralu nastavljaju učiti, ako ne, onda taj boravak provedu u svojevrsnom okrepljujučem snu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Duhovi - naša i tuđa iskustva
[Vrh] 
Stranica 2 / 32.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti - osobna iskustva
» Infrazvuk i duhovi ipak povezani?
» Opsjedaju li mi duhovi TV?
» Duhovi u ekranu
» Duhovi u stolu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: