Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Duhovi - naša i tuđa iskustva

Go down 
+93
tinityrannical
Noklica
Jedi Mind Tricks
Dada289
AndrijanaGDR
primitive101
josooo
Novus ordo seclorum
Kahali
*Tara*
terx
megawar888
Zona
Fantom
MARINA KUFNER
Sade
mEN_iN_WHite
Collector604
Yo93
hromi
dr.chaos0
Chakotay
gothic45
R.A.
schmizzl
darkside
brle
biga
tomi
srdjan888
Aurora Borealis
Pumpkin
Cylon
MoW
snow queen
Michael Wittmann
Black Angel
klapa
Legionar
Dunja the tomboy
Skywatcher
Gea
BAROŠ
Berny_Sinara
Casper
josip21
fazon
grga1234567
Sengrath
LarusArg
darixo
Jaykof
Cuppycake.Disaster
vjestica
floridana
TockaRH
Syn
arhont
Anat
omen
Malkavian
snark
Saroman
Groinx
mare
danyf5
ThE_IMMORTAL
Angel from shadow
obyzouth
KiChO666
meli
snake
malena
Max
Tutankhamon
Nena
jasmina 07
garfild
None
siskara
Blizzard
Pirija_87
Akhkharu
(CroM)Flash
zvezda
Galileo Galilei
gloria_g
Alpha
malenaivi
Neobicni forumas
Svjetloisjena
silver
Merkurica
97 posters
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 32  Next
Autor/icaPoruka
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Icon_minitimepon lip 22, 2009 9:45 pm

ah, duh se zaštitio od optužbe za seksualni napad rofl2

čekaj zar se oni ne pojavljuju u snu?

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Icon_minitimepon lip 22, 2009 9:54 pm

Da, obično se pojavljuju u snu, no oni su kao nekakvi demoni isto duhovna bića pa spadaju pod duhove, valjda misli
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Icon_minitimeuto lip 23, 2009 1:07 pm

a ljudi odma bubaju da je ukleto samo zato sto ih odguriva neka sila >_<
[Vrh] Go down
Pumpkin
Višestanični organizam
Pumpkin


Female
Scorpio Horse
Broj postova : 36
Age : 33
Registration date : 23.06.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Icon_minitimesri lip 24, 2009 2:25 am

Podijelicu i ja svoje iskustvo, mozda neko od vas ko se vise razumije u te stvari da objasnjenje.

Nedaleko od moje vikendice, prodavala se jedna. Posto je bila jako mala, samo dvije prostorije pod ravnim krovom (pa je iz daljine izgledala kao kockica), a prodavali su je po jako visokoj cijeni, nije bilo zainteresiranih. Vlasnici, stariji bracni par, morali su otputovati u inostranstvo, pa su je dali na cuvanje mojim roditeljima. I tako, oni nisu dali spustiti cijenu, pa smo se ja i jos dvije prijateljice "uselile" u nju i nazvale je "Podrum" zubo
Eh sad, jednu noc dogovorimo se prizivati duhove u njoj, jer je usamljena i niko nam nece smetati. Nismo imale neki tacan recept kako ih prizvati, ali posto je u to vrijeme bila aktuelna serija "Charmed", srocile smo rimu kao sto to one rade zubi i zapalile svjecice u krug. Nas tri smo se uhvatile za ruke i ponavljale rijeci, posmatrajuci plamen svijeca, zavjese, sjene na zidu - bilo sta sto bi moglo biti znak. I nista..

E onda smo izgubile strpljenje, sve okrenule na salu, pocele se zezati. Poceli smo im govoriti ruzne rijeci, izgovarati kojekakve psovke, nazivati kukavicama i smijati se kao ludjakinje. Pocele smo oslovljavati i Sotonu. I tek onda nesto se desilo. Ispred vrata, po kamenoj ploci, proslo je nesto tako, da kazem, mocno face Zvuk je bio preglasan, i zvucalo je kao galopiranje bezbroj kopita - tako glasno. Sve tri smo se ukocile i zasutile. Nakon par sekundi, isti tak zvuk, ali kao da se vraca opet prolazeci pored vrata. Vrisnula sam i otrcala do vrata, jer nisu imala nikakve brave, zatvarala su se s vana uzetom, a dok smo unutra samo smo ih mogle pritvoriti. Iz sve snage sam se stisnula uz njih, jer sam se plasila da to nesto ne udje. Sve tri smo bile preplasene, jer nismo mogle umisliti istu stvar. Proslo je dosta, vise se nije ponavljalo. Polako sam odskrinula vrata. Ispred nije bilo nikog, samo je lezao pas, inace lutalica, ali udomacio se tu jer smo ga hranile. Nekako smo sve odahnule, uljevao nam je sigurnost, ali nismo smjele izaci.

I onda - zacujem kako se iza coska Podruma opet blizi onaj zvuk. Sve se odigralo u sekundi - na ploci ispred, koja je bila osvijetljena svijecama iznutra, jasno se vidjela sjena tog neceg da se priblizava affraid Bila je nepravilna, toliko sam vidjela na brzinu, nije da sam bila toliko znatizeljna da je pomnije posmatram zubo Brzo sam pogledala u psa, i vidjela da i on vidi isto. Gledao je negdje u tom pravcu, u zraku, ne bas u vis, ali iznad zemlje, i spustio usi i glavu na zemlju. Zalupila sam vratima. Sve tri smo pocele plakati od straha..

Eto, jest predugo, ali htjela sam malo detaljnije ako bi neko slucajno mogao ista objasniti, I ne, nismo vidjele niti ikad saznalo sta je to bilo, samo smo cule taj zvuk koji smo definisale kao galopiranje.
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Icon_minitimesri lip 24, 2009 8:12 am

brrrrrr....srica da je dan kad sam procitao ovo inace bi se usrao od straha.....
aj opet otidjite u tu kucu i ponovite sve to da vidite oce li opet dogoditi sve isto....valjda vas nije strah.... affraid
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Icon_minitimesri lip 24, 2009 9:40 am

@Pumpkin...Ides...fora prica :) Jeste se kad vise vratile u tu kucu ili ste ju zaobilazile u sirokom luku zubi Sto mislite sto ste prizvale?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Icon_minitimesri lip 24, 2009 10:39 am

Pa, obzirom na to šta su prizivale (bar po njenim rečima), nije baš teško zaključiti šta su prizvale... ;) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
klapa
Riba
klapa


Male
Gemini Dog
Broj postova : 100
Age : 29
Location : Kaštela
Registration date : 21.05.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Icon_minitimesri lip 24, 2009 11:30 am

pupkin ovo sto ti govoris podsjeca me na shadow man-a,vidao sam ga barem jedno 5 puta,kraj groblja,oni nisu strasni,oni se boje nas,mogu "letjeti" visoko skakati i ajmo rec "teleportirati" s mjesta na mjesto,to me jako podsjeca na shadow man-a sta si ti spominjala,a mozda je bilo i nesto gore,,mozda Sotona il vas je netko htio preplasiti,neznam,al u svakom slucaju siguran sam da je to ovo o cemu ja govorim Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Hatman2
i..
Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Huge.18.90309
[Vrh] Go down
klapa
Riba
klapa


Male
Gemini Dog
Broj postova : 100
Age : 29
Location : Kaštela
Registration date : 21.05.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Icon_minitimesri lip 24, 2009 11:31 am

njih se nemoras bojati,na jedan cudan duhovni nacin su simpaticni,nemogu govorit imaju neke cudne oci ,male al cudne,oni se boje nas,ja i prijatelj ga vidjamo stalno,a kada se okrenemo iza nas nema nikoga onda znamo tko je i sto je hh =)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Icon_minitimesri lip 24, 2009 11:33 am

Valjda je to onaj osećaj koji imamo kada hodamo sami pustom ulicom... da je neko iza nas... jeza koja nam podilazi niz kičmu... ali kada se okrenemo, ne vidimo nikoga... što ne znači da tamo zaista i nema nikoga. *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
klapa
Riba
klapa


Male
Gemini Dog
Broj postova : 100
Age : 29
Location : Kaštela
Registration date : 21.05.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Icon_minitimesri lip 24, 2009 11:36 am

negovorim ja o jezi,samo kada se okrenemo nema nikoga a shadow man stoji na zidu,joj treba ga jedan put uslikati,zamisli da pocne plesat haha to bi bilo smijesno ,hehe ja udarim ritam a on plese ;)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Icon_minitimesri lip 24, 2009 11:39 am

Pa onda, ako ga već viđaš tako često, pokušaj nositi digitalac sa sobom ili uključi kamericu na mobilnom telefonu... Baš me zanima da li bi ga objektiv uopšte uhvatio... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
klapa
Riba
klapa


Male
Gemini Dog
Broj postova : 100
Age : 29
Location : Kaštela
Registration date : 21.05.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Icon_minitimesri lip 24, 2009 11:40 am

a sta ako aparat blicne,jer kada blic udari od neku povrsinu odbije se od njega,zakon svjetlosti !
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Icon_minitimesri lip 24, 2009 11:50 am

Pa, isključi blic, to je bar jednostavno... tako i inače sminamo sve one fotke na kojima ne želimo da ponoć izgleda kao podne... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Icon_minitimesri lip 24, 2009 1:59 pm

@Pumpkin, što god ono bilo, nemoj se više nikad igrati prizivanja bilo čega. To je savjet, naravno. Je li se onaj stariji bračni par kasnije vratio u vikendicu ili je ona prazna otkako ste bile tamo te noći?
[Vrh] Go down
klapa
Riba
klapa


Male
Gemini Dog
Broj postova : 100
Age : 29
Location : Kaštela
Registration date : 21.05.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Icon_minitimesri lip 24, 2009 2:16 pm

Svjetloisjena mogu one to izvodit,al problem je sto ako padnu u trans ili drugu dimenziju ,tada se tesko vratit !!!!
meni je frend pao u drugu dimenziju kada je glumio kako moze zavrtit lopticu pomocu ruku a da nis nedira ,tj da ona lebdi i da se vrti,i to je uspio,i samo se odjedanput onesvjestio,i nakon sat vremena se probudio i nije se sijecao nicega
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Icon_minitimesri lip 24, 2009 2:29 pm

Pa to je jedan od razloga zašto nije dobro igrati se tim stvarima. Poznajem osobu koja se "izgubila" na tjedan dana, probudila se na psihijatriji iako inače nema psihičkih poremećaja.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Icon_minitimesri lip 24, 2009 2:44 pm

znači Svjetlo, to je ipak istina?
nekada davno sam čitala nešto o tome, prizivali duhove, pa "šiznuli" - ali nikada nisam čula to od nekog tko direktno pozna osobu kojoj se to dogodilo, pa ja, kao ja, skeptična, jasno da baš nisam vjerovala.
u stvari, nije da baš skorz ne vjerujem, ali uvijek ostavljam prostora za priče i pričice...
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Icon_minitimesri lip 24, 2009 2:46 pm

ili recimo prizivali su duhove i onda je duh ostao u kuci nije htio izaci vani tj. otici zbog toga jer su se sprdali dok su dozivali duhove....ima i ta prica a da li je istinita ne znam....
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Icon_minitimesri lip 24, 2009 2:52 pm

gloria_g je napisao/la:
znači Svjetlo, to je ipak istina?
nekada davno sam čitala nešto o tome, prizivali duhove, pa "šiznuli" - ali nikada nisam čula to od nekog tko direktno pozna osobu kojoj se to dogodilo, pa ja, kao ja, skeptična, jasno da baš nisam vjerovala.
u stvari, nije da baš skorz ne vjerujem, ali uvijek ostavljam prostora za priče i pričice...

Nije ona prizivala duhove, ali se igrala energijama, a to je sve u biti to. Kad nešto prizivaš, usmjeravaš svoju energiju.
[Vrh] Go down
klapa
Riba
klapa


Male
Gemini Dog
Broj postova : 100
Age : 29
Location : Kaštela
Registration date : 21.05.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Icon_minitimesri lip 24, 2009 2:54 pm

da, ;)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Icon_minitimesri lip 24, 2009 6:55 pm

brrrr...
sad se ljudi čude zašto proučavam magiju a ne prakticiram nešto što bi bilo "fora", još je ovo dobro prošlo, za misli što bi se dogodilo da je nešto prizvano i da se na kraju ne bi htjelo vratiti...brrrrr

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Pumpkin
Višestanični organizam
Pumpkin


Female
Scorpio Horse
Broj postova : 36
Age : 33
Registration date : 23.06.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Icon_minitimesri lip 24, 2009 8:38 pm

Podruma vise nema. Zemljiste je kupila neka bogata porodica, Podrum je srusen, i sada je tu izgradjena nova, velika vikendica.

I tacno, to je bilo vise igranje enregijama. Definitivno vise ne zelim ponoviti to zubi Zahvalna sam sto sam uopse ostala normalna lood

@Klapa Shadow man, to neki lik iz filma ili..? zubo
[Vrh] Go down
klapa
Riba
klapa


Male
Gemini Dog
Broj postova : 100
Age : 29
Location : Kaštela
Registration date : 21.05.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Icon_minitimečet lip 25, 2009 12:19 am

ne,vjeruj mi raspitaj se malo po forumu,mnogi su ga definitivno vidjali,shadow man i hat man,to su ta dva,ako mislis da te zezam vjeruj mi raspitaj se malo pa ti sve bude jasno ;)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Icon_minitimečet lip 25, 2009 12:37 am

moja stara je davno prizivala pa im je gumica pukla pa duha nisu mogle vratiti ma strasno :/
[Vrh] Go down
Sponsored content





Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 27 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Duhovi - naša i tuđa iskustva
[Vrh] 
Stranica 27 / 32.Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti - osobna iskustva
» Infrazvuk i duhovi ipak povezani?
» Opsjedaju li mi duhovi TV?
» Duhovi u ekranu
» Duhovi u stolu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: