Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Duhovi - naša i tuđa iskustva

Go down 
+93
tinityrannical
Noklica
Jedi Mind Tricks
Dada289
AndrijanaGDR
primitive101
josooo
Novus ordo seclorum
Kahali
*Tara*
terx
megawar888
Zona
Fantom
MARINA KUFNER
Sade
mEN_iN_WHite
Collector604
Yo93
hromi
dr.chaos0
Chakotay
gothic45
R.A.
schmizzl
darkside
brle
biga
tomi
srdjan888
Aurora Borealis
Pumpkin
Cylon
MoW
snow queen
Michael Wittmann
Black Angel
klapa
Legionar
Dunja the tomboy
Skywatcher
Gea
BAROŠ
Berny_Sinara
Casper
josip21
fazon
grga1234567
Sengrath
LarusArg
darixo
Jaykof
Cuppycake.Disaster
vjestica
floridana
TockaRH
Syn
arhont
Anat
omen
Malkavian
snark
Saroman
Groinx
mare
danyf5
ThE_IMMORTAL
Angel from shadow
obyzouth
KiChO666
meli
snake
malena
Max
Tutankhamon
Nena
jasmina 07
garfild
None
siskara
Blizzard
Pirija_87
Akhkharu
(CroM)Flash
zvezda
Galileo Galilei
gloria_g
Alpha
malenaivi
Neobicni forumas
Svjetloisjena
silver
Merkurica
97 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 32  Next
Autor/icaPoruka
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Icon_minitimepet sij 11, 2008 11:56 am

trebas pogledat dokumentarac pa ces vidit sto je jezivo :D
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Icon_minitimepet sij 11, 2008 1:09 pm

već me sad strah affraid affraid affraid
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Icon_minitimepet sij 11, 2008 5:57 pm

ma dobro, nije toliko vecinom, al ima nekih stvari.. cak je i snimljen trecerazredni horor na temu (zove se death tunel - tunel smrti). A i glumci i sam redatelj imali su iskustava.. pa i dokaza o istima.
Mozda mi je najjezivije ova prica s jednom djevojcicom koja se stalno pojavljuje, svima.. i cak su otkrili tko je zaista bila. Jednom su na 4. katu našli kožnu loptu. Odnijeli su je sa sobom u studio. I, kad su otišli na 2. kat, tamo su našli istu loptu.. A ima i više fotografija djevojcice..
a onda imate recimo 'the shadow people' - ljude iz sjene.. Sjene koje ne dolaze od nikud. i koje ne propustaju svjetlo (video, vise pokusa, vidi se i obris covjeka)..
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Icon_minitimepet sij 11, 2008 7:54 pm

ma pogledat ću ga svakako, zanima me.

taman ga skidam
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Icon_minitimened sij 20, 2008 4:51 pm

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Ghost13
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Icon_minitimened sij 20, 2008 6:34 pm

lolcina
jel to bilo u konobi kod barba Šime

BTW
Poprilično ne pratim tvoje postove, nekako mi pogled uvijek ide prema dolje.
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Icon_minitimened sij 20, 2008 6:47 pm

kod takvih dokumentiranih "slika" duhova, mislim da svakako treba obratiti pažnju na to koji je fotić korišten. ;)
mislim da su polaroid (valjda se tako zovu oni što odmah izbace sliku) vjerodostojniji po tom pitanju conf1
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Icon_minitimened sij 20, 2008 6:49 pm

Slike su davnih dana odbačene kao dokazni materijal
Polaroid bi mogao proći, ali, tko ga ima i koristi.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Icon_minitimepon sij 21, 2008 12:09 am

Svojedobno sam bila postavila temu "Fotografije duhova"...pitala sam se da li se "duh" moze snimiti i digitalnim fotoaparatom ili samo obicnim...tj. da li stvar u kemiji na filmu, papiru...ili nesto trece... Naravno, tu je potrebno predpostaviti da se duhovi uopce mogu fotografirati... ili je sve prevara...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Icon_minitimepon sij 21, 2008 11:16 am

ja sam totalno skeptična prema tim fotkama - bilo je previše prevara, a i previše zezalica na tu temu... :P :P
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Icon_minitimeuto sij 22, 2008 8:33 pm

a mozda i malo previse ih je bilo da bar malen postotak ne bi bio istinit ;)
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Icon_minitimepet sij 25, 2008 1:35 am

a evo i duha uhvačenog kamerom lolcina lolcina lolcina

https://www.youtube.com/watch?v=eo8CP9Hhb58
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Icon_minitimesub sij 26, 2008 12:42 am

silver je napisao/la:
trebas pogledat dokumentarac pa ces vidit sto je jezivo :D

pogledala!!! i mogu ti reć da je ful strašan.
a koje su se temo morbidne stvari radile, užas jedan.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Icon_minitimesub sij 26, 2008 11:35 am

malenaivi je napisao/la:
silver je napisao/la:
trebas pogledat dokumentarac pa ces vidit sto je jezivo :D

pogledala!!! i mogu ti reć da je ful strašan.
a koje su se temo morbidne stvari radile, užas jedan.

i sto mislis o tome, onako opcenito, prevara ili ne?
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Icon_minitimesub sij 26, 2008 2:31 pm

mislim da nije prevara.

dobro, za neke slike duhova ja bi rekla da nisu, a za neke da jesu.

ma cila priča je morbidna i vjerujem u nju.

a šta je s tobom po tom pitanju?
[Vrh] Go down
Pirija_87
Prašina



Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 2
Age : 37
Registration date : 19.02.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Icon_minitimeuto vel 19, 2008 3:43 am

Zdravo svima!Ja nemam nikakvu pricu da ispiram jer nisam imao neka iskustva s paranormalnim.Samo jedna sitnica.Pilot sam po profesiji i ne vjerujem u nista bla,bla.....Jednom sam bio na nocnom letu u Daytoni i nekih 20min gledao sam u neku crvenu varu ili svjetlo.Mada mislim da je to od umora.Ali ako to nesto znaci neka mi neko kaze.Drago mi je da postoji i ovakav forum.Veceras necu moci spavatiHehE
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Icon_minitimeuto vel 19, 2008 8:33 am

Ima priča o pilotima koji su također viđali takva svjetla. Radilo se o nepoznatim letjelicama koje su se zatim počele približavati avionu i odjednom nestale.
[Vrh] Go down
siskara
Stanica
siskara


Male
Gemini Snake
Broj postova : 22
Age : 46
Location : Posušje
Registration date : 02.10.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Icon_minitimeuto vel 19, 2008 10:31 am

zanimljiv video sam gledaoo duhovima, ovi ljudi što im je duh u kući su se već naviknuli na njega, djevojčici je dosađivao stalno, ona piše zadaću on joj miče stolicu pa joj mama drži stolicu al on ipak malo pomakne, a kad su u seansi ga pitali neke stvari on je sa jednim ili sa dva udarca stolicom ili posuđem odgovarao DA ILI NE...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Icon_minitimeuto vel 19, 2008 10:57 am

Pirija_87 je napisao/la:
Zdravo svima!Ja nemam nikakvu pricu da ispiram jer nisam imao neka iskustva s paranormalnim.Samo jedna sitnica.Pilot sam po profesiji i ne vjerujem u nista bla,bla.....Jednom sam bio na nocnom letu u Daytoni i nekih 20min gledao sam u neku crvenu varu ili svjetlo.Mada mislim da je to od umora.Ali ako to nesto znaci neka mi neko kaze.Drago mi je da postoji i ovakav forum.Veceras necu moci spavatiHehE

Dobro došao, Pirija_87. Tako mlad a već pilot? Ali nema veze, ne trebaš se sekirati zbog takvih stvari, vjerojatno nisu priviđenja. Jedan moj rođak radio je u kontroli leta i vidio je na radaru kako tri predmeta prate jedan avion čiji je pilot prijavio NLO u svojoj blizini. Vjerojatno se može i drugačije objasniti, ali činjenica je da se takve stvari događaju. Mislim da je nedavno bilo odgođeno slijetanje space shuttlea zbog neobične pojave u orbiti, bilo je na net.hr-u
[Vrh] Go down
Pirija_87
Prašina



Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 2
Age : 37
Registration date : 19.02.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Icon_minitimeuto vel 19, 2008 1:25 pm

Pilot sam od 18god a sada se skolujem i stalno dobijam nove dozvole.A cuo sam neku pricu o tome UFO i da su nestali u Jugoslaviji neki vojni avioni za jednu noc oko 10 aviona je nestalo.A prica se puno toga kod nas na akademiji ko je sta vidio ali to su lovecke price.Prijatno i zelim va m ugodan dan.:)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Icon_minitimeuto vel 19, 2008 6:35 pm

Welcome, Pirija_87!!!! :)

Ma, ovde svi ugodno i lepo spavaju... ;) *
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Icon_minitimeuto vel 26, 2008 2:24 pm

meni se zna dosta cesto desit da kad ležim ili stojim imam osjecaj kao da nešto prolazi pored mene. neki cudan sum i produ me trnci kroz cijelo tijelo. kad mi se to desi zna mi nekad neka osoba ili situacija proc kroz glavu (nešto što nikad nisam doživjela ili neko koga nikad nisam vidjela) i onda se samo stresem odjednom i sve je opet ok. sad dal ima to kakve veze s duhovima...
[Vrh] Go down
garfild
Višestanični organizam
garfild


Male
Aries Horse
Broj postova : 30
Age : 33
Location : Mostar, BiH
Registration date : 03.04.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Icon_minitimesub tra 05, 2008 2:20 pm

pričo mi je prijatelj jednom kako ima neka posebna vrsta duhova koja samo zlo nanosi i kako se neka obitelj preselila tu ne znajući kako ta kuća već ima gadnu povijest . . . i valjda su već oni primjećivali nešto čudno al nisu ništa radili u vezi toga dok jedne večeri duh nije obuzeo glavu kuće i u snu se probudio i sačmaricom sve ukućane u isto mjesto pogodio. naravno i prije njih to se isto javljalo i baš je glava kuće uvijek ustajo u snu i točno u isto mjesto kao već spomenuti upucao ukućane. naravno ubojice se nisu sjećale ničega.

i to je sve nekom dokumentarcu bilo naravno i istraživali su tu kuću, al na žalost ne mogu se sjetit ishoda :D

i sad jel neko zna slučajno neku literaturu u vezi ovo teme ili neki link sa interneta ?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Icon_minitimesub tra 05, 2008 3:03 pm

Dobro došao, garfild :)

Imaš zanimljivu temu pod naslovom Poltergeist, potraži malo u Misterijama ili možda u duhovnosti, iako mislim da nije tamo. Ako ne nađeš javi pa ću ja pogledati.
[Vrh] Go down
jasmina 07
Višestanični organizam
jasmina 07


Female
Scorpio Goat
Broj postova : 44
Age : 44
Registration date : 05.05.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Icon_minitimepon svi 05, 2008 11:49 pm

...ja nisam nikad imala nikakvih iskustava s duhovima,al sam cula svakakve price o njima,evo neki dan sam na REAL TV-u gledala neki serijal o ''ukletim hotelima'',bilo je par zanimljivih prica,npr..negdje u Americi ,neke 1900. zivjela je djevojka koja bila totalna suprotnost pravilima ponasanja zena s pocetka 20 st.,ugl.u maloj sredini radi toga nije bila bas omiljena,jednog dana se razbolila,dobila je temperaturu,nakon sto je u sobi nestalo vode,sisla je u dvoriste na bunar i upala unutra,upala ili ju je netko gurnuo,ne zna se...posto se mislilo da se ubila,nije pokopana po crkvenim protokolima,niti joj je tijelo bilo blagoslovljeno jer je samoubistvo grijeh,pokopana je negdje bezveze i navodno je njen duh do danasnjeg dana u toj kuci,danasnjem motelcicu..
proslo je 2 ili 3 obitelji kroz tu kucu i sad prica zadnja gazdarica o cemu se tu radi...sve je u kuci ostalo autenticno jer taj njezin duh neda recimo razmjestiti nista po kuhinji,ako se sta razmjesti ona pocne razbijat i rusit stvari naokolo..ja bas tim amerima ne vjerujem,al ajde ako slika padne,ili luster ili bilo sta sto visi,al ak padne nesto sto stoji na kraju neke police.,,to se stvarno kosi sa svim pravilima fizike i matematike..ta gospodja nju ustvari opisuje kao dobrog duha i prica o njoj kao da je to sve tako nesto svakidasnje i kao ona vam se smiri na par tjedana i svi pomislimo evo nestala je,al se ona opet pojavi i napravi neku ludoriju...hahaha!prethodna gazdarica da joj je ispricala da je isto imala temperaturu i lezala je u njenom krevetu i osjetila kako ju je netko pokrio...i sad oni pretpostavljaju da se sazalila jer je i sama prije smrti bolovala od temperature...
ima toga jos...
uglavnom nije da ne vjerujem u duhove,recimo vjerujem al ih se ne bojim,a opet mislim da su neke stvari plodovi necije maste...jer ako mislis i opterecen si stvarima tipa da te je netko ureknuo ili prokleo i bit ce ti tako ili da ti pokojna baka ili djed salje neke znakove,vidjet ces ih...mislim da je vise od 50 % toga u glavi,sad sta je s onim ostatkom ne znam...jos stari egipcani su vjerovali da je snaga uma nevjerojatna kao i frekvencija nasih misli...
a tko ce ga znati suspect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Duhovi - naša i tuđa iskustva
[Vrh] 
Stranica 4 / 32.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti - osobna iskustva
» Infrazvuk i duhovi ipak povezani?
» Opsjedaju li mi duhovi TV?
» Duhovi u ekranu
» Duhovi u stolu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: