Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Duhovi - naša i tuđa iskustva

Go down 
+93
tinityrannical
Noklica
Jedi Mind Tricks
Dada289
AndrijanaGDR
primitive101
josooo
Novus ordo seclorum
Kahali
*Tara*
terx
megawar888
Zona
Fantom
MARINA KUFNER
Sade
mEN_iN_WHite
Collector604
Yo93
hromi
dr.chaos0
Chakotay
gothic45
R.A.
schmizzl
darkside
brle
biga
tomi
srdjan888
Aurora Borealis
Pumpkin
Cylon
MoW
snow queen
Michael Wittmann
Black Angel
klapa
Legionar
Dunja the tomboy
Skywatcher
Gea
BAROŠ
Berny_Sinara
Casper
josip21
fazon
grga1234567
Sengrath
LarusArg
darixo
Jaykof
Cuppycake.Disaster
vjestica
floridana
TockaRH
Syn
arhont
Anat
omen
Malkavian
snark
Saroman
Groinx
mare
danyf5
ThE_IMMORTAL
Angel from shadow
obyzouth
KiChO666
meli
snake
malena
Max
Tutankhamon
Nena
jasmina 07
garfild
None
siskara
Blizzard
Pirija_87
Akhkharu
(CroM)Flash
zvezda
Galileo Galilei
gloria_g
Alpha
malenaivi
Neobicni forumas
Svjetloisjena
silver
Merkurica
97 posters
Go to page : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32  Next
Autor/icaPoruka
Noklica
Prašina
Noklica


Female
Scorpio Monkey
Broj postova : 2
Age : 31
Registration date : 11.08.2013

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Icon_minitimepon kol 19, 2013 12:15 pm

Pa da, blazinice su se pomicale na masini,podstanarka je nasla kapljice krvi ispred sobe...prije spavanja nije bilo nicega a ujutro kapljice krvi....tanjur pun mesa je zavrsio na podu,ali nije se razbio, kao da ga je netko sa šparheta samo odložio na pod ali na suprotnu stranu. Tanjur je inace od cistog stakla i cim ga malo jače lupiš puca,ali nije bio ni okrznut...
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Icon_minitimepon kol 19, 2013 9:05 pm

Noklica je napisao/la:
Pa da, blazinice su se pomicale na masini,podstanarka je nasla kapljice krvi ispred sobe...prije spavanja nije bilo nicega a ujutro kapljice krvi....tanjur pun mesa je zavrsio na podu,ali nije se razbio, kao da ga je netko sa šparheta samo odložio na pod ali na suprotnu stranu. Tanjur je inace od cistog stakla i cim ga malo jače lupiš puca,ali nije bio ni okrznut...
Poltergeist? I ako malo mirno zvuci
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Icon_minitimeuto kol 20, 2013 4:36 pm

Tanjur je očito netko odložio na pod, vjerojatno je mislio nahraniti životinje (ima li kojih kućnih ljubimaca?). Krv se da objasniti time šta je meso krvavo pa je moguće neka životinja prenijela kapljice do ispred sobe.

Osjećaj da te netko gleda sam i ja imao kad sam bio mlađi. Možda me netko i je gledao, ali u tom slučaju je morao imati uređaj za skrivanje (iliti cloaking device), jer ni ja nisam nikad nikoga vidio, iako sam to osjetio.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
*Tara*
Prašina
*Tara*


Female
Leo Monkey
Broj postova : 2
Age : 43
Location : Hrvatska
Registration date : 06.05.2013

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Icon_minitimesub kol 31, 2013 7:07 pm

josooo je napisao/la:
tara  ..a što se to tebi događa?podjeli iskustva
MoW je napisao/la:

I da, @josooo i @tara, slobodno se uključite u rasprave, neće vam ovdje nitko ništa. :)
Naravno da vas se ne bojim :) samo kod mene se radi o mom tati koji nas je prije par mjeseci napustio..tako da jos nisam spremna pisati svoja iskustva, a pogotovo ne na ovoj temi, jer ga niti ne dozivljavam tako. Zasad si svaki dogadaj zapisujem da se mogu kasnije prisjetiti i povezati stvari. Uglavnom sve sto sam dozivjela bilo je lijepo, al totalno kratko i jedva cekam sljedeci znak, dogadaj, san..bilo sto.. Zeljela sam da se javi na neki nacin, da ne budem sama u tom trenutku i da znam da je on. Tako je svaki put i bilo. Poslije se pitam kad prode neko vrijeme, dali se to stvarno dogodilo, makar nisam bila sama..nekad pocnem sumnjati..kad duze nema novog odgovora.. Ali onaj tren kad se dogodi jednostavno znam, taj tren sam sretna i hvala mu na tome..
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Icon_minitimened ruj 01, 2013 9:45 pm

Kad/ako poželiš podijeliti neka od tih iskustava s nama forumašima, samo piši. :)
Naši voljeni nam se znaju javljati na razne načine, uglavnom do 40 dana nakon smrti, tako barem kažu neke svete knjige. Nakon toga, ako je sve u redu, duše odlaze sigurno i postojano u druge sfere.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Icon_minitimeuto ruj 10, 2013 5:12 pm

Mozda mogu ovdje postati ovaj video. Po svjedocenju Rogera Monroa, duhovi, vise sile, mogu sluziti ljudima u razne svrhe, on kaze da je vidio operaciju u kojoj su otvorili osobu dok je bila budna i promatrala cijeli proces, bez ikakve boli. Pa sa ovaj video poveziva s tim: Ovo je pomalo uznemirujuce.

[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Icon_minitimeuto ruj 10, 2013 5:32 pm

Mislim da je ovaj čovjek tu bio učenik u nekim drevnim vještinama ili učenjima koje su nama ostalima prilično nepoznata. Ono što šaolini rade (s trbuhom na špici koplja) je nula prema ovome na videu.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Icon_minitimeuto ruj 10, 2013 6:33 pm

To je meni doslo na pamet kad sam vidio, zaboravljene vjestine.
[Vrh] Go down
Leonardosmm6
Prašina



Male
Taurus Horse
Broj postova : 1
Age : 45
Registration date : 13.04.2015

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Icon_minitimečet tra 16, 2015 11:29 pm

Drago DRUŠTVO!!

Prije svega, da vas sve lijepo pozdravim, jer sam se tek nedavno ulogirao, sasvim slucajno otkrivsi ovu vasu iznimno zanimljivu stranicu, za koju ce mi trebat preko pola godine, da uspijem pohvatat, sta ste sve ispisali, jer ste se bogme bas dobrano raspisali i otvorili more odlicnih tema, da covjek doslovce ne zna, koju bi prvu poceo komentirat.

Odlucih se oglasit, bas u ovoj temi za pocetak, jer sam kroz zivot imao par stvarno 'neobicnih' iskustava, koje nimalo ne smatram neobicnima, vec eto tek pomalo nedokucivima i do kraja nerazjasnjenima, jer smo svi jos uvijek, kroz ove godine postojanja na planetu, nazalost nedovoljno 'dimenzionalna' bica.

Isto tako, zao mi je, sto je nekad davno EVOLUCIJA LJUDSKE MISLI, krenula takvim tokom, pa zavrsila na svemu ovom sto imamo danas, tj da se tako malo toga promjenilo od samih pocetaka, otkad je COVJEK dobio i SVIJEST.

Nadam se da iz konteksta citate, na sto mislim, te je prava steta, koliko je toga kroz sva ova stoljeca izgubljeno, sto se tice jednog puno ispravnijeg razvoja COVJEKA, njegovih sirih spoznaja o mnogocemu, sto ga okruzuje u sveukupnom kozmosu, kao i interakcije s istim.

Tek cu se nasalit kazavsi, da nije bilo svih tih ratova kroz stoljeca i svih ostalih gluposti, gdje je covjek covjeku uglavnom bio neka vrsta ogranicenja, tko zna, mozda bi danas imali i TELEPORTACIJU, kao vrstu prijevoza, a ne masno placali avionsku kartu, ako pozelimo otputovat na jedne Havaje;-)

Eto toliko o nekim pozadinama mog razmisljanja, uz onu, da mi je zao sto nismo vjecni, te mozda necemo imat priliku vidjet, kako su mnoge stvari itekako dokucive i izvedive, kroz jos koje stoljece, jer smo ipak prekratko na ovom planetu, bas u ovom obliku, u kojem smo upravo SAD.

Sto se same teme tice, nikad necu zaboravit scenu, kad mi se pokojni dida utopio, te kad se organizirao i ukop.

Tad sam pomogao baki oko ukopa, jer znate kako je tih dana, kad vam hrpa ljudi hrli u kucu izrazit saucesce i sl...no ono sto se tad neobicnog zbilo, je onaj zidni starinski sat, koji je na podu lezao u vodoravnom polozaju i nije zaista godinama radio, a odjednom je zazvonio poput BIG BENA, kad sam baki pomagao maknut neki kauc.

Ne moram niti pisat, koliko je neobicno da sat iz tog polozaja odzvoni, te jos bas tako JAKO, jer nakon tog sam ga uzeo u ruke i pokusao tresti, da vidim je li moguce opet dobit takvu jaku snagu zvuka..

..dok moju daljnju misao znate, kao i da treskanjem sata nisam uspio dobit, niti blizu tako jak zvuk, kao kad je sat sam odzvonio.

Eto ljudi toliko u ovoj pozdravnoj..
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Icon_minitimesub tra 18, 2015 12:29 am

koja glupa priča sleep v idjela čovjeka od 2 metra, to vas je neko zezao, noću se svašta priviđa....
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Icon_minitimepet srp 13, 2018 11:17 pm

ova prič o fantmoskoj autostopistici iz juzne afrike https://www.geocaching.com/geocache/GC579RG_ghost-of-uniondale?guid=0aceb326-3473-4537-bfd8-044f0cd6ca1e https://www.youtube.com/watch?v=DFyPg2oaXUI tko zna je li se ta zena više pojavljuje?
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Icon_minitimesub srp 14, 2018 2:38 pm

Moguće da se pojavljuje na dan njene smrti ili neke druge obljetnice. Duhovi su prilično komplicirani za objasniti i ne uklapaju se u klasičnu holivudsku priču o "neka duša koja nije otišla u nebo".
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Icon_minitimesub srp 14, 2018 6:57 pm

ali opet kako je to moguće da se metko pojavi a umro no
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Icon_minitimened srp 15, 2018 10:18 am

E u tome je stvar. To nije ta osoba. Pročitaj na prethodnoj strani ove teme post od Kahalija. Pitaj što te zanima i pokušati ću pojasniti. Ne tvrdim da sam neki ultimativni izvor znanja o duhovima, ali znam više nego prosječni čovjek.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Icon_minitimened srp 15, 2018 11:03 am

znam pročitao sam ali opet nema 100 posto dokaza
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Icon_minitimepet sij 21, 2022 8:24 pm

postoji i prica o andelima iz monsa no mozda je to prevara dsa su spasili britanske vojnike u 1 svj ratu
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Icon_minitimesub sij 22, 2022 12:49 am

waldox je napisao/la:
postoji i prica o andelima iz monsa  no mozda je to prevara dsa su spasili britanske vojnike u 1 svj ratu

Krajem kolovoza 1914. godine, prvoga mjeseca Velikoga rata, kod belgijskoga gradića Monsa došlo je do sraza njemačkih i britanskih snaga. Unatoč vještini profesionalnih vojnika, Britanci su, uslijed njemačke brojčane superiornosti, nakon dvodnevnih borbi bili prisiljeni na povlačenje prema rijeci Marni. Ovaj je događaj u britanskoj javnosti postao prvi pokazatelj kako pobjeda nad Nijemcima možda i neće biti tako brza i lagana kako se pretpostavljalo.

Nepunih mjesec dana kasnije, velški književnik Arthur Machen u novinama je objavio kratku fiktivnu priču „The Bowmen“, u kojoj je opisao pridruživanje fantomskih strijelaca iz davne Bitke kod Agincourta (1415.) iscrpljenim britanskim snagama i njihov smrtonosan efekt na Nijemce. No, pored priče o strijelcima, u britanskoj se javnosti uskoro pojavila i priča o anđelima koji su priskočili u pomoć engleskim vojnicima. Glasine o nadnaravnim intervencijama potom su preplavile tisak. Štoviše, tumačene kao znak Božje pristranosti, tijekom 1915. godine ušle su čak i u crkvene propovijedi. Zanimljivo je pritom spomenuti kako se slučaj sjajnoga konjanika koji silazi s nebesa, što je također postao motiv mnogih priča, pojavljuje u biblijskoj Knjizi o Makabejcima, gdje je stoga također moguće tražiti izvore glasina. Unatoč Machenovom ponovnom izdanju priče s opširnim objašnjenjem da je riječ o lažnim glasinama inspiriranima njome, ništa nije moglo zaustaviti sve češće dojave o božanskim borcima, uključujući i svetog Jurja i Ivanu Orleansku, zaštitnike Engleske i Francuske.

Istraživanja provedena u poratnom razdoblju pružaju dva moguća objašnjenja. Prema jednom, riječ je o vizijama koje su se pojavile pred očima nekolicine vojnika iscrpljenih dvodnevnom bitkom i marširanjem te potom prepričavanjem poprimile neslućene razmjere. Drugo pak objašnjenje navodi mogućnost da su takve priče osmišljene u prostorijama propagandnih organizacija s ciljem podizanja morala na bojišnici i kod kuće. Najvjerojatnije je riječ o kombinaciji obje verzije, odnosno uspješnom propagandnom korištenju priče koja se na početku krenula spontano širiti među vojnicima.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Icon_minitimesub sij 22, 2022 12:51 pm

mozda je izmisljena prica
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Icon_minitimepon sij 31, 2022 9:24 pm

U gradu Chaeronei, u Grčkoj, živio je dječak Damon koji je privukao pažnju rimskog vojnog zapovjednika, koji ga je bio zaljubljen u njega. Damon ga je odbio, što je rimskog zapovjednika razbjesnilo.

Damon je međutim djelovao prvi kako se zaštitio te je sa skupinom prijatelja postavio zasjedu te ubio Rimskog zapovjednika i njegovu pratnju. Gradski oci osudili su ga na smrt zajedno s njegovim prijateljima, no oni su opet djelovali prije i preduhitrili gradske oce te ih dali pobiti.

nakon toga Damon je pljačkao po okolici grada, sve dok mu građani nisu dozvolili da se vrati. ubrzo nakon povratka u grad, Damon je ubijen u lokalnoj kupelji, a u njoj su se počele pojavljivati prikaze te se čulo stenjanje pa su ulazna vrata zazidana da susjede ne bi zvukovi plašili.
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Icon_minitimepon sij 31, 2022 9:34 pm

Kisiljevo, Srbija


U ovom udaljenom selu živi manje od 800 stanovnika i jedna sablasna vampirska priča. Tokom 1725. godine u njemu je preminuo stanovnik Petar Plogojovic, a u narednih osam dana dogodilo se devet smrtnih slučajeva. Deset osoba koje su umirale rekle su na smrtnoj postelji da ih je ugušio Plogojovicov leš. Sveštenici i zvaničnici dolazili su u Kisiljevo da bi ga istražili, a otprilike 40 dana nakon što je Plogojovic umro, ekshumirali su njegov grob. Čudno je da su mu brada i nokti i dalje rasli, a pojavili su se i znaci nove kože. Kada mu je kolac probo tijelo, javljeno je da mu je iz ušiju i usta iscurila svježa krv, začuo se jeziv vrisak, a koža mu je postala crna. U tom trenutku su ubistva prestala. Neki nazivaju Plogojovica prvim vampirom, što može biti više zastrašujuće od bilo koje druge istinite priče o duhovima.
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Icon_minitimepon sij 31, 2022 9:44 pm

Kuća obitelji Proctors
Obitelj Proctors je u svom domu u blizini Tynesidea u sjevernoj Engleskoj počela u jesen 1934. primjećivati neobične događaje. Počelo je neobjašnjivim zvukovima koraka i zviždanja, a potom su krenula ukazanja. Bijeli lik nepoznate žene prvo su na njihovom prozoru vidjeli susjedi, a potom su ga po kući počeli viđati i članovi obitelji. Bestjelesno lice pojavljivalo se i na stepenicama i izgledalo je kao da nadgleda obitelj. Kako bi provjerili istinitost priča, lokalni liječnik Edward Drury odlučio je u kući provesti noć u društvu kolege T. Hudsonsa dok su vlasnici bili odsutni. Dury je već nakon sat vremena čuo korake i kašalj, a u jedan sat poslije noći vrata ormara su se otvorila, a iz njega je izašla sablasna žena u bijelom. Obitelj je još nekoliko godina živjela u kući, nakon čega se iselila. Kuća je kasnije srušena.
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Icon_minitimepet sij 06, 2023 6:13 pm

Post sa jednog drugog foruma

Pozz ljudi, naime, desila mi se jako cudna stvar prije kojih par mjeseci.
Idem s posla oko 4 popodne i vozim se u autu i ispred mene na cesti uocim neku sjenu nalik nekom covjeku sa sesirom. Sjena je visine jednog stupa rasvjete.. Znaci dosta visoka, nalikuje covjeku jedino sto sam stigla primjetiti od tog straha je da joj je donji dio tijela znatno duzi u odnosu na gornji dio.. Ono sto me je zaprepastilo je to sto ima noge oblika kao sestar ali kad je pretrcavalo cestu i otrcalo u sumu djelovalo je jako stvarno.. Savijanje zglobova u koljenima gleznju itd i to se moglo jasno vidjeti.. Kao da trci covjek ali je ustvari neka sjena.. Sve je trajalo par sekundi i isprva sam mislila da mi se ucinilo.. Dodem doma, puca me adrenalin i kazem to mami i tati i oni problijede i kazu mi da su oni isto to vidjeli na istom mjestu prije par dana.. Usrali su se od straha ali nisu mogli objasniti sto bi to bilo.. Znaci njihov opis te sjene, smjer i nacin trcanja identican mom dozivljaju.. Nevjerovatno.. Kasnije smo razglabali dali bi to mozda mogla biti neka sjena i odbljesak od necega ali nema nista u blizini samo suma na tom zavoju na cesti.. Uzasno me zanima dali je netko imao slicna iskustva i moze li mi reci nesto o tome?? Nisam praznovjerna i takve stvari ali ovo mi je prvo iskustvo koje sam ja dozivjela a ne cula od drugih..

Izvor: http://www.forum.hr/showthread.php?t=1248999
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Icon_minitimepet sij 20, 2023 9:36 pm

Ljudi svašta umisljaju ako je noc mozda noge životinje
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Icon_minitimened sij 29, 2023 7:49 pm

waldox je napisao/la:
Ljudi svašta umisljaju ako je noc  mozda noge životinje
4 popodne, to je još dnevno svjetlo čak i usred zime.

- prva asocijacija: kao onaj lik sa sakom čarobnih đepova pbjegel iz romana (s.kinga?) :D
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Icon_minitimesub vel 04, 2023 6:12 pm

web dust je napisao/la:
waldox je napisao/la:
Ljudi svašta umisljaju ako je noc  mozda noge životinje
4 popodne, to je još dnevno svjetlo čak i usred zime.

- prva asocijacija: kao onaj lik sa sakom čarobnih đepova pbjegel iz romana (s.kinga?) :D


Meni je prva asocijacija bila the crooked man iz conjuring 2.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 31 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Duhovi - naša i tuđa iskustva
[Vrh] 
Stranica 31 / 32.Go to page : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti - osobna iskustva
» Infrazvuk i duhovi ipak povezani?
» Opsjedaju li mi duhovi TV?
» Duhovi u ekranu
» Duhovi u stolu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: