Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 podešavanje modema za maxtv

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

podešavanje modema za maxtv Empty
PostajNaslov: podešavanje modema za maxtv   podešavanje modema za maxtv Icon_minitimesub sij 21, 2012 2:57 am

dakle ovako. imam jedan dobar modem-router te internet preko njega je stvarno super, i bežični također. ali imam jedan problem, ne radi max tv preko njega. pokušavao sam na internetu nać postavke i našao sam nešto ali nije to to, prekopirao sam iz starog modema kolko se dalo ali opet ne radi. zna li netko kako osposobiti maxtv da radi preko modema koji nije od t-coma????
modem je edimax ar-7266wnb
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

podešavanje modema za maxtv Empty
PostajNaslov: Re: podešavanje modema za maxtv   podešavanje modema za maxtv Icon_minitimečet sij 26, 2012 3:26 pm

Zašto ne uštekaš MAX TV u modem od T-coma?

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
LittleWitch
Prašina



Female
Scorpio Monkey
Broj postova : 3
Age : 31
Registration date : 13.04.2012

podešavanje modema za maxtv Empty
PostajNaslov: Re: podešavanje modema za maxtv   podešavanje modema za maxtv Icon_minitimepet tra 13, 2012 6:55 pm

ja mislim da max tv mozes samo i ustekat u njihov modem :) radi postavki
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

podešavanje modema za maxtv Empty
PostajNaslov: Re: podešavanje modema za maxtv   podešavanje modema za maxtv Icon_minitimepet tra 13, 2012 7:11 pm

tako je. max-tv radi samo preko njihovog modema. naručio sam novi modem al čekam već 8 dana, u pon opet zovem
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

podešavanje modema za maxtv Empty
PostajNaslov: Re: podešavanje modema za maxtv   podešavanje modema za maxtv Icon_minitimesub svi 05, 2012 4:54 pm

nakon nekih mjesec dana natezanja da hoču novi router nisu pristali. ali ovaj tjedan se nešto zeznulo sa vezom i brzina je bila max 1.38 i to sam prijavio ali kod njih je sve super bilo. pa nakon nekog vremena objašnjavanja tko pije a tko plača došao je novi router tomson. sada je ping jako niski, u mirovanju brzina iznosi oko 4.3. wi-fi radi odlično, sad se i mobiteli spoje bez problema što sa starim router nije bilo moguče, bio je star pa oko 7 godina. još se samo čeka nevrijeme pa da vidim hoče li pucat internet veza, sa starim routerom je to bilo uvijek, negdje daleko zabljesne, ja odvojen od svijeta...
[Vrh] Go down
Sponsored content





podešavanje modema za maxtv Empty
PostajNaslov: Re: podešavanje modema za maxtv   podešavanje modema za maxtv Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
podešavanje modema za maxtv
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Informatička tehnologija-
Forum(o)Bir: