Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 CE-4 forum na mobilnim telefonima

Go down 
+7
tinityrannical
Armin od Irima
Korplikan
Dantalion
Madonna
Archangel
SkywardSword
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

CE-4 forum na mobilnim telefonima Empty
PostajNaslov: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima Icon_minitimeuto sij 31, 2012 3:29 pm

Nedavno sam otkrila kako da se konektujem na moj internet sa mobilnog telefona. Otisla sam na ovaj forum i...malo je nezgodno... da li postoji verzija ovog foruma za mobilne telefone? hvala.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

CE-4 forum na mobilnim telefonima Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima Icon_minitimeuto sij 31, 2012 3:50 pm

Koliko znam, ne postoji. Navodno treba instalirati phpBB Mobile ovdje na forumu, pa će mobilni telefoni biti automatski prebačena na taj stil.

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

CE-4 forum na mobilnim telefonima Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima Icon_minitimeuto sij 31, 2012 3:54 pm

E,pa,neka instaliraju, jer ja obozavam da visim na forumu dok sam u javnom prevozu...jednom sam propustila stanicu zubi
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

CE-4 forum na mobilnim telefonima Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima Icon_minitimeuto sij 31, 2012 4:33 pm

rofl2
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

CE-4 forum na mobilnim telefonima Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima Icon_minitimečet vel 02, 2012 3:42 am

Trenutno sam Preko mobitela na forumu. I cesto znam bit na forumu preko foruma. Forum mi izgleda kao na kompjutoru da surfam.
Jedino, prvi puta kada sam otvorio forum tada je bio u nekom mobilnom prikazu te cudan sav ali na dnu stranice je bila opcija za prebacivanje u normalan prikaz tako da je sada kao i na kompu, sam podesi sirine prozora prema ekranu
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

CE-4 forum na mobilnim telefonima Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima Icon_minitimečet vel 02, 2012 3:28 pm

Pa da, izgleda kao na kompu, ali ima nekih stvari koji (bar po mom misljenju)na mobilnom nisu toliko vazne (opcije uredjivanja teksta, silne slike i avatari koji samo zauzimaju prostor...)
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

CE-4 forum na mobilnim telefonima Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima Icon_minitimečet vel 02, 2012 4:36 pm

Tada si u postavkama brovsera na mobu iskljuci ucitavanje slika ili smanji kvalitetu ucitavanja slika.
Meni odgovara sto je sve kao na kompu, nemam nikakvih prituzba osim sto bih htio veci ekran :D
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

CE-4 forum na mobilnim telefonima Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima Icon_minitimečet vel 02, 2012 4:47 pm

ja posjećujem preko iphone 4 i baš je dobro lol!
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

CE-4 forum na mobilnim telefonima Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima Icon_minitimečet vel 02, 2012 4:50 pm

Dantalion je napisao/la:
Tada si u postavkama brovsera na mobu iskljuci ucitavanje slika ili smanji kvalitetu ucitavanja slika.
Meni odgovara sto je sve kao na kompu, nemam nikakvih prituzba osim sto bih htio veci ekran :D

CE-4 forum na mobilnim telefonima Img

VERZIJA ZA MOBILNE TELEFONE!!!!
CE-4 forum na mobilnim telefonima Admin
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

CE-4 forum na mobilnim telefonima Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima Icon_minitimečet vel 02, 2012 4:51 pm

Ja sa iphone 3gs
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

CE-4 forum na mobilnim telefonima Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima Icon_minitimečet vel 02, 2012 4:56 pm

SkywardSword je napisao/la:
Dantalion je napisao/la:
Tada si u postavkama brovsera na mobu iskljuci ucitavanje slika ili smanji kvalitetu ucitavanja slika.
Meni odgovara sto je sve kao na kompu, nemam nikakvih prituzba osim sto bih htio veci ekran :D

CE-4 forum na mobilnim telefonima Img

VERZIJA ZA MOBILNE TELEFONE!!!!
CE-4 forum na mobilnim telefonima Admin

Pa ja i pricam za mobilne telefone, takoder i na njima ima takvih opcija za preglednike interneta. Ako tvoj nema.. Skini si opera mini mobile i preko njega surfaj internetom i u tom programu mozes iskljucit slike i jos neka cuda
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

CE-4 forum na mobilnim telefonima Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima Icon_minitimečet vel 02, 2012 4:56 pm

I ain't got no iPhone....

sorry za offtopic
dakle, ko je za a ko nije za mobilnu verziju ovog foruma?
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

CE-4 forum na mobilnim telefonima Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima Icon_minitimečet vel 02, 2012 4:59 pm

Sada sam preko moba, opet , i na dnu imam opciju za prebacit u mobilni prikaz. Vec postoji forum za mobilni prikaz LoL xD
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

CE-4 forum na mobilnim telefonima Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima Icon_minitimečet vel 02, 2012 5:03 pm

e pa ja ga nemam u p**** m*******!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

CE-4 forum na mobilnim telefonima Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima Icon_minitimečet vel 02, 2012 5:09 pm

No skini si onu operu mini na mobitel i preko nje surfaj po forumu, u postavkama iskljuci slike i ukljuci mobilni prikaz i tada ce biti rijesen problem :)

I da, nemoj se tako izrazavati
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

CE-4 forum na mobilnim telefonima Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima Icon_minitimečet vel 02, 2012 5:52 pm

Upravo mi je sinula jedna ideja. Ima ovdje ljudi koji su dobri sa programiranjem pa neka naprave aikaciju za android i ios ce4 forum :D
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

CE-4 forum na mobilnim telefonima Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima Icon_minitimečet vel 02, 2012 6:32 pm

Dantalion je napisao/la:


I da, nemoj se tako izrazavati

Sorry, budi srecan sto nisam stavila slova umesto *! evil
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

CE-4 forum na mobilnim telefonima Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima Icon_minitimepon ruj 09, 2013 3:18 pm

Postoji neka mobilna verzija koja ne izgleda kao računalna i radi super, ali ne može se pristupiti željenojstranici određene teme nego se mora listati jednu po jednu. Također neće ići direktno na zadnji post. Ok, možda i nije tako super zubi
Ako netko zna koja Android aplikacija sigurno radi za ovaj forum neka javi.

Pitam za mobilnu verziju i aplikaciju zato što nemam računalo zadnjih skoro godinu dana i skoro sve pišem s mobitela ili tableta a vjerujem da ima dosta korisnika koji bi rado forumu pristupili putem svog mobilnog uređaja.
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

CE-4 forum na mobilnim telefonima Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima Icon_minitimepon ruj 09, 2013 3:23 pm

Sad sam provjerio mobilnu verziju i nemoguće pristupiti porukama, vlastitom profilu i praktički svemu što nije forum, odnosno podforumi, teme i odgovori. Nema smajlija, treba previše vremena da se dođe do zadnje stranice, ne radi citiranje...
Uglavnom, nadam se ili boljoj mobilnoj verziji ili aplikaciji.
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

CE-4 forum na mobilnim telefonima Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima Icon_minitimepon ruj 09, 2013 4:18 pm

Pa ima jedna aplikacija, zove se tapatalk ili tak nest, napravljena je bas za forume :)
preko nje, to je nesto slicno kao browser, mozes ici lakse do foruma. nisam isprobala, ali znam ih dosta koji koriste.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

CE-4 forum na mobilnim telefonima Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima Icon_minitimepon ruj 09, 2013 4:24 pm

Ja idem preko obicnog browsera, al ne na mobilnu verziju nego na obicnu, malo je sporije al sve radi ok
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

CE-4 forum na mobilnim telefonima Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima Icon_minitimepon ruj 09, 2013 4:30 pm

Običan browser, ne samo što je sporiji, nego nekad uopće ne mogu promijeniti mjesto gdje želim pisati (recimo, kad pogriješiš i onda to vidiš tek kasnije pa onda to želiš ispraviti).
Već mi je nekoliko puta crash-alo u dva različita browsera.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

CE-4 forum na mobilnim telefonima Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima Icon_minitimečet ruj 12, 2013 1:41 pm

Nisam išla puno na forum preko moba jer mi je ''ćoravo'' al mislim da sam mogla pristupiti porukama i ostalom misli

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

CE-4 forum na mobilnim telefonima Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima Icon_minitimečet ruj 12, 2013 2:58 pm

Kako sam napisao, ne radi se toliko o desktop verziji (iako i ona povremeno šteka na mobitelu), nego o mobilnoj verziji foruma.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

CE-4 forum na mobilnim telefonima Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima Icon_minitimečet ruj 12, 2013 3:25 pm

Ne kontam, a što sam ja rekla? misli

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





CE-4 forum na mobilnim telefonima Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
CE-4 forum na mobilnim telefonima
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kako ste naisli na ovaj forum?
» Forum treba lagani update...
» Forum zapovijesti
» Ovaj forum na youtube-u
» Pravila i uvjeti pod kojima radi ovaj forum

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 Forum :: Forum info-
Forum(o)Bir: