Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 CE-4 forum na mobilnim telefonima

Go down 
+7
tinityrannical
Armin od Irima
Korplikan
Dantalion
Madonna
Archangel
SkywardSword
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

CE-4 forum na mobilnim telefonima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima - Page 2 Icon_minitimečet ruj 12, 2013 3:28 pm

Iskreno, ne znam, jer nisi naglasila. Samo da ti je sve ćoravo kad ideš preko mobitela.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

CE-4 forum na mobilnim telefonima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima - Page 2 Icon_minitimečet ruj 12, 2013 3:36 pm

Bokte vidija, pa napisah jednu jedinu rečenicu. Šta je nejasno misli

Ćoravo je pa zato ne idem al kad sam išla nisam primjetila manjkavosti koje spominjete.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

CE-4 forum na mobilnim telefonima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima - Page 2 Icon_minitimečet ruj 12, 2013 3:42 pm

Nejasno je o čemu govoriš o mobilnoj ili desktop verziji preko mobitela.

Kad mi je upaljena desktop verzija (uglavnom stalno ), onda sve radi, ali je sve sitno pa onda treba stalno zumirati. U mobilnoj verziji sve radi brže, ali nema nigdje tipke za poruke, profil itd.
Jedva sam našao kako pristupiti desktop verziji.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

CE-4 forum na mobilnim telefonima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima - Page 2 Icon_minitimečet ruj 12, 2013 3:46 pm

Desktop verziji. Al više nemam pojma kako sam ju aktivirala zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Zyon
Žaba
Zyon


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 249
Age : 26
Registration date : 09.03.2014

CE-4 forum na mobilnim telefonima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima - Page 2 Icon_minitimepon oľu 31, 2014 10:01 pm

Bokić :)

Evo ja sam dosta radio na dizajnima na forumotionu i tako tome
nevažno al ipak... Klikni da pročitaš ako te zanima:

Dakle evo nekih odgovora:

Ja koristim nokiu asha 201 i nemam mobilnu verziju. Mobilna verzija je dostupna samo za android te iphone (možda windows) uređaje.

Za ostale uređaje preporučam Operu mini koju i sam koristim, brža od normalnog preglednika na mobu i manje troši a možeš i podesit kvalitet slike, ako neko hoće objasnit ću kako.

Prebacit s mobilne verzije na normalju možete ovako:
šmate na vrhu u crnom kvadratu bijelu strelicu dolje. Klik na nju i desno desktop version (bar bi tako trebalo biti)

Pošto ne mogu pristupiti mobilnoj verziji s kompjutera, nažalost ne mogu doznati kodove i napraviti bolju jer forumotion ne daje original source od toga :(

Pošto je ovo forumotion a ne neki normalni forum (ovo je baš njihovo sve skoro od 0) pa je vrlo teško napraviti program za to... Skoro pa nemoguće, tako da ništa od toga...

Za ostala pitanja slobodno pitajte ;)
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

CE-4 forum na mobilnim telefonima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima - Page 2 Icon_minitimepon oľu 31, 2014 10:13 pm

Mobilna verzija radi, upravo sam provjerio, samo što je tema drugačija, silver za phpbb čini mi se. Da li ima nekih problema sa štekanjem, ne znam jer se ne spajam na forum prek moba.

@Zyon, ne treba ništa, forumotion ima plugin za mobilni web koji se može aktivirati, i očito je aktiviran. Inače, mobilnom webu možeš pristupiti preko PC-a koristeći WAP emulator.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Zyon
Žaba
Zyon


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 249
Age : 26
Registration date : 09.03.2014

CE-4 forum na mobilnim telefonima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima - Page 2 Icon_minitimepon oľu 31, 2014 10:19 pm

Verzija je uvijek ista, izgleda ko na iphone-u rofl

al radi samo na androidima i iphoneima (nezz za win), za simbyan i ostale ne.

Zato kažem da vi kojima ne radi (pa i ja) instalirate operu jer je dobra.

A za ovo drugo... Nikad čuo... Kak se to koristi? Mislim to je program ili plug-in koji se može koristiti i na Mozilli firefox na primjer...
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

CE-4 forum na mobilnim telefonima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima - Page 2 Icon_minitimepon oľu 31, 2014 11:05 pm

WAP emulator može biti aplikacija za Windows a vjerujem i da postoji online verzija. Uostalom, tko još uopće koristi WAP? Danas svaka stranica ima i svoju mobilnu verziju, jedino može biti problema ako se spajamo sa uređajem koji je out-of-date i ne podržava današnje standarde.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Sponsored content





CE-4 forum na mobilnim telefonima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: CE-4 forum na mobilnim telefonima   CE-4 forum na mobilnim telefonima - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
CE-4 forum na mobilnim telefonima
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kako ste naisli na ovaj forum?
» Forum treba lagani update...
» Forum zapovijesti
» Ovaj forum na youtube-u
» Pravila i uvjeti pod kojima radi ovaj forum

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 Forum :: Forum info-
Forum(o)Bir: