Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share

Koga najviše volite u porodici?

Go down 

Dete
Koga najviše volite u porodici? Icon_vote_lcap33%Koga najviše volite u porodici? Icon_vote_rcap
 33% [ 1 ]
Partnera
Koga najviše volite u porodici? Icon_vote_lcap33%Koga najviše volite u porodici? Icon_vote_rcap
 33% [ 1 ]
Ljubimca
Koga najviše volite u porodici? Icon_vote_lcap0%Koga najviše volite u porodici? Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Roditelje
 33% [ 1 ]
Ukupno glasova : 3

Autor/icaPoruka
SkywardSword
Majmun
SkywardSword

Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Registration date : 30.12.2011

Koga najviše volite u porodici? Empty
PostajNaslov: Koga najviše volite u porodici?   Koga najviše volite u porodici? Icon_minitimesub vel 11, 2012 12:15 am

5
[Vrh] Go down
Magic
PraGlodavac
Magic

Male
Aquarius Cat
Broj postova : 578
Registration date : 16.10.2011

PostajNaslov: Re: Koga najviše volite u porodici?   Koga najviše volite u porodici? Icon_minitimesub vel 11, 2012 9:45 am

Obitelji nemam šta se tiče moje vlastite, a iz ove u kojoj sam sada, volim ih sve, ali uvijek sam bio najbliži sa sestrom :)
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword

Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Registration date : 30.12.2011

PostajNaslov: Re: Koga najviše volite u porodici?   Koga najviše volite u porodici? Icon_minitimesub vel 11, 2012 1:24 pm

Nazalost sestru/brata nisam navela kao odgovor, jer obicno se najvise voli jedno od navedenih. Bas super sto volis svoju sestru :)
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Koga najviše volite u porodici?   Koga najviše volite u porodici? Icon_minitime

[Vrh] Go down

[Vrh] 
Stranica 1 / 1.