Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Čudne pojave noću

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
M.confused
Prašina



Female
Taurus Goat
Broj postova : 2
Age : 32
Registration date : 11.02.2012

Čudne pojave noću Empty
PostajNaslov: Čudne pojave noću   Čudne pojave noću Icon_minitimesub vel 11, 2012 3:46 pm

Pozdrav svim forumašima. Ispričavam se što sam otvorila novu temu, ali nisam bila sigurna da li da ovo napišem u neku već postojeću ili da otvorim novu.
Podijelila bih s vama jedno iskustvo. Radi se o mojoj budućoj svekrvi. Prije nekih 30 godina njoj su se događale neke čudne stvari. Tipa osjećaj da je nešto guši, da je zarobljena, onda pronašla je polomljenu krunicu ispod jastuka i slično... Dečko mi je rekao to sve. Na pitanje je li se to događalo i mom svekru rekao je da on nije nikad pričao o tome, ali da misli da se i njemu događalo. Uglavnom, tada su to nekako riješili. I sad su im se opet počele događati slične stvari. Znači, opet osjećaj da je nešto guši, polomljena krunica ispod jastuka, ružni snovi u kojima joj se netko podrugljivo smije. Ona zove mamu u snu, koja je inače mrtva. A taj netko joj podrugljivo kaže da je uzalud zove, jer je ona s njime. Onda jednom joj se dogodilo da je osjetila dok je ležala da je nešto kao prešlo preko nje dok je spavala, nešto kao pas ili mačka. Opet sam pitala dečka je li to i njegov otac vidio, opet isti odgovor. Malo sam sumnjičava da se to mojoj svekrvi događa, jer bi htjela zadržati sina uz sebe, a vidi da on ne želi živjeti tu kad se oženi. Inače je ona psihički bolesnik, tako da... Ne znam stvarno, htjela bih im nekako pomoći. Žao mi je ako je ona to sve umislila ili izmislila, pa mi se dečko bezveze brine. A opet, možda je i istina da joj se to događa. Pa evo, možete li mi reći što da radim... Ima li netko slična iskustva. Kako se osloboditi toga? :(
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 31
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Čudne pojave noću Empty
PostajNaslov: Re: Čudne pojave noću   Čudne pojave noću Icon_minitimened vel 12, 2012 12:03 am

Tvoj momak bi trebao iskreno porazgovarati sa svojim ocem. Posto je majka psihicki bolesnik podaci se tesko mogu uzeti kao 100% tocni. Ako otac potvrdi ista od navedenoga, i da sam on nije imao veze s njime, imamo misterij.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Čudne pojave noću Empty
PostajNaslov: Re: Čudne pojave noću   Čudne pojave noću Icon_minitimened vel 12, 2012 12:12 am

U svakom slučaju priča nije uobičajena, ali bi se dala pripisati religijskom fanatizmu ili reakciji na dugotrajnu religijsku indoktrinaciju. Ako je svekrva dijagnosticirani psihički bolesnik, tada se te stvari trebaju razrješiti kod psihijatra. Kladio bih se da ima nesređenih računa sa svojom majkom, s kojom je vjerojatno bila previše vezana.
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 31
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Čudne pojave noću Empty
PostajNaslov: Re: Čudne pojave noću   Čudne pojave noću Icon_minitimened vel 12, 2012 12:38 pm

Zar ne bi bilo logicnije da je zensko dijete vise vezano uz oca?
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Čudne pojave noću Empty
PostajNaslov: Re: Čudne pojave noću   Čudne pojave noću Icon_minitimened vel 12, 2012 1:39 pm

Češće je, da, ali u ovom slučaju bi se vjerojatno radilo o povezanosti s majkom.
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 31
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Čudne pojave noću Empty
PostajNaslov: Re: Čudne pojave noću   Čudne pojave noću Icon_minitimened vel 12, 2012 6:40 pm

Moguce, ali opet mislim da je otac presudan lik u cijeloj prici jer ako uzmemo cinjenicu da je majka psihicki bolesnik (ali ne tuce ili maltretira svoje dijete) dijete ce se vezati uz nju ovisno o ocu. Ako je otac 'dobar' onda bi se priklonilo njemu jer bi smatralo tu majku kao olicenje nesavrsenstva. Ako je otac 'zao' onda bi se priklonilo toj majci. Bas me interesira ocev karakter i kakav je po prirodi. confused
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Čudne pojave noću Empty
PostajNaslov: Re: Čudne pojave noću   Čudne pojave noću Icon_minitimened vel 12, 2012 8:23 pm

Ali ne ta majka. Govorim o majci od svekrve. Ako je svekrva psihički bolesnik i javlja joj se majka u snovima onda je očito da svekrva ima nesređeni odnos sa svojom majkom, a najvjerojatnije i s onom osobom koja joj se javlja da joj je majka kod nje.
[Vrh] Go down
M.confused
Prašina



Female
Taurus Goat
Broj postova : 2
Age : 32
Registration date : 11.02.2012

Čudne pojave noću Empty
PostajNaslov: Re: Čudne pojave noću   Čudne pojave noću Icon_minitimepon vel 13, 2012 5:34 pm

Moj dečko jako voli svoju majku... On se jako boji tih stvari, neobjašnjivih pojava i slično... I on misli da je to istina, a mene sve nekako vuče da baš i nije :S.... Morat ću na neki način mu reći da razgovara s ocem, da ga pita događa li se to i njemu... Ako se događa i njemu, e onda... Hm... Ja koliko znam, bila je vezana jako za majku... Umrla je u 7 mjesecu prošle godine... I evo, to joj se počelo događati, ako se stvarno počelo događati jel... :S
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Čudne pojave noću Empty
PostajNaslov: Re: Čudne pojave noću   Čudne pojave noću Icon_minitimepon vel 13, 2012 9:15 pm

Treba razgovarati i s ocem i s majkom. Majci bi trebao reći da treba otpustiti svoju majku da ode, da je ne smije zadržavati. Neka se pomoli za nju i zamoli Boga da ju uputi u pravom smjeru. S ocem treba razgovarati ne zato da sazna je li to istina ili ne već zato da ga zamoli da bude još bolja potpora majci i da s njom također porazgovara o njezinoj majci. Da skupa nađu snage da otpuste tu dušu.
[Vrh] Go down
Buby30
Žaba
Buby30


Female
Aquarius Dog
Broj postova : 294
Age : 42
Location : Split
Registration date : 14.10.2011

Čudne pojave noću Empty
PostajNaslov: Re: Čudne pojave noću   Čudne pojave noću Icon_minitimesri vel 22, 2012 5:14 pm

MoW je napisao/la:
Ali ne ta majka. Govorim o majci od svekrve. Ako je svekrva psihički bolesnik i javlja joj se majka u snovima onda je očito da svekrva ima nesređeni odnos sa svojom majkom, a najvjerojatnije i s onom osobom koja joj se javlja da joj je majka kod nje.

Vjerojatno je neko dugavanje prema majci....
Mozda, kad bi bila svjesna sna, da upita fino sto je duzna njoj......
(mojoj baki se slicno desilo, ali bez te prikaze)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Čudne pojave noću Empty
PostajNaslov: Re: Čudne pojave noću   Čudne pojave noću Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Čudne pojave noću
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: