Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Preminula Whitney Houston

Go down 
+6
Sin_Nanna
Alpha
Korplikan
Chakotay
SkywardSword
Athena
10 posters
Autor/icaPoruka
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Preminula Whitney Houston Empty
PostajNaslov: Preminula Whitney Houston   Preminula Whitney Houston Icon_minitimened vel 12, 2012 2:42 pm

Još je jedna legendarna pjevačica nenadano preminula, u 48-oj godini.
Smrt Whitney Houston je potvrdila njena menadžirca, a uzrok zasad nije poznat.
Pretpstavljala se da je pjevačica umrla u 15.55 sati po lokalnom vremenu (00.55 sati) u svojoj sobi na četvrtom katu Beverly Hilton Hotela.
Tamo je odsjela uoči dodjele nagrade Grammy.

Policijski glasnogovornik pojasnio kako na tijelu preminule nisu uočeni nikakvi znakovi nasilja. Istraga je odmah povedena, a pretpostavlja se kako će proći i nekoliko dana do njezinih prvih rezultata.
Javnosti je poznata njena dugogodišnja borba protiv ovisnosti o drogama i alkohola, no nema potvrde da je njena ovisnost povezana sa smrću.
Zdravstveno propadanje navodno je doživjela još kad je bila u braku sa Bobbyjem Brownom kojeg su mnogi okrivili za njenu ovisnost o narkoticima.
U braku s Brownom, dobila je kćer Bobbi Kristinu koja također ima problema sa ovisnošću.

Glazbena karijera

Whitney Houston je rođena u New Jerseyu.
Karijeru je započela pjevajući soul glazbu te gospele u crkvi, uz majku Cissy Houston, te rođakinju, poznatu pjevačicu Dionne Warwick kao i kumu Arethu Franklin.

Tijekom karijere osvojla je šest Grammyja i dva Emmyja.
Publika će je pamtiti po hitovima Where do broken hearts go, I wanna dance with somebody, Greatest love of all te vjerojatno najpoznatiji I Will Always Love You, pjesma iz filma "Tjelohranitelj" u kojem je i igrala glavnu ulogu uz Kevina Costnera.
Houston je prodala 170 milijuna nosača zvuka diljem svijeta, izbacila je 11 hitova koji su zaposjeli prvo mjesto američke glazbene ljestvice, osvojila 6 Grammya, od čega tri za najbolju žensku pop izvođačicu, ali i 22 različite američke glazbene nagrade.


Posljednjih godina nije glumila u filmovima i nije 'izbacila' nijedan glazbeni hit.
Glazbeni svijet je šokiran smrću dive.

LINK http://hot.net.hr/glazba/mjuznjuz/page/2012/02/12/0009006.html









Što reći?
Šteta da je darovita glazbenica, besprijekornog vokala preminula, a najžalosnije je kad pojedinac postane sam sebi najgori neprijatelj.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Preminula Whitney Houston Empty
PostajNaslov: Re: Preminula Whitney Houston   Preminula Whitney Houston Icon_minitimened vel 12, 2012 3:17 pm

Sad sam na vestima cula tuzni
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Preminula Whitney Houston Empty
PostajNaslov: Re: Preminula Whitney Houston   Preminula Whitney Houston Icon_minitimened vel 12, 2012 3:29 pm

Ne kužim zašto se takvi ljudi otuđe i izgube u paklu droge, alkohola i sl. U pravilu imaju sve što požele, no izgleda da im fali iskrenih prijatelja i ljubavi. S jedne strane šteta, ali s druge strane, kod nje, Any Winehouse i takvih se dobro vidi da mi sami stvaramo svoju sudbinu :/

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Preminula Whitney Houston Empty
PostajNaslov: Re: Preminula Whitney Houston   Preminula Whitney Houston Icon_minitimened vel 12, 2012 3:59 pm

Imali su sve sto pozele ne razumem koji k*rac im je trebala droga? :x (izvinite na izrazavanu)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Preminula Whitney Houston Empty
PostajNaslov: Re: Preminula Whitney Houston   Preminula Whitney Houston Icon_minitimened vel 12, 2012 4:05 pm

... a zašto se ti ljutiš i na koga?

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Preminula Whitney Houston Empty
PostajNaslov: Re: Preminula Whitney Houston   Preminula Whitney Houston Icon_minitimened vel 12, 2012 4:13 pm

na sve te poznate licnosti, imaju sve sto hoce-hrane, pica i ostale stvari neophodne za zivot (dok neki ljudi nemaju sta da jedu i umiru od gladi) i jos se drogiraju i uniste sebi taj lepi zivot koji su imali
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Preminula Whitney Houston Empty
PostajNaslov: Re: Preminula Whitney Houston   Preminula Whitney Houston Icon_minitimened vel 12, 2012 4:39 pm

Narkomane ne žalim....

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Preminula Whitney Houston Empty
PostajNaslov: Re: Preminula Whitney Houston   Preminula Whitney Houston Icon_minitimened vel 12, 2012 10:14 pm

Sve je rekla sa pjesmom Run To You. A vjerujem da je isti problem i sa ostalima tipa Amy sto je Chak spomenuo i td.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Preminula Whitney Houston Empty
PostajNaslov: Re: Preminula Whitney Houston   Preminula Whitney Houston Icon_minitimened vel 12, 2012 10:39 pm

Neka počiva u miru. Bila je legenda i ostaće. To što droga uzima maha među poznatima je zato što im silna slava udari u glavu. Živa istina.
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Preminula Whitney Houston Empty
PostajNaslov: Re: Preminula Whitney Houston   Preminula Whitney Houston Icon_minitimened vel 12, 2012 10:56 pm

Ko da mi citas misli tuzni
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Preminula Whitney Houston Empty
PostajNaslov: Re: Preminula Whitney Houston   Preminula Whitney Houston Icon_minitimepon vel 13, 2012 12:23 am

Korplikan je napisao/la:
Narkomane ne žalim....
Mislim da ne treba osuđivati.
Svatko je individua za sebe, svijet ne funkcionira po principu 'tako i tako MORA biti i nema izvan toga', inače bi svi bili isti.
Neki ljudi su osjetljiviji i skloniji samodestrukciji, posebno u svijetu showbiza, gdje su izloženi raznim porocima koji slove za 'normalne'.
Razlika je samo u tome što si bogati mogu priuštiti 'luksuz' uništavanja drogama, dok se siromašni ljudi skloni samodestrukciji, uništavaju na druge načine.
Kako bilo, svim tim ljudima društvo treba barem probati pomoći.

Ne može se napraviti ljestvica težine problema ljudi (od 1-10) niti raditi generalizacije.
Svakome su njegovi problemi najveći, svatko nosi svoj križ i proživljava svoj pakao.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Preminula Whitney Houston Empty
PostajNaslov: Re: Preminula Whitney Houston   Preminula Whitney Houston Icon_minitimepon vel 13, 2012 5:51 pm

Danasnja filozofija zivota se svodi na to da u sto kracem vremenu prozivis sto vise... confused

Ovoj zeni tj. covjeku skidam kapu i divim joj se... 8)

Na neku kumicu koja zivi 100 godina i prodaje domace proizvode na pijaci nece niko
obratiti paznju,niti je njen dugovjecni zivot vrijedan paznje.... neides
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Preminula Whitney Houston Empty
PostajNaslov: Re: Preminula Whitney Houston   Preminula Whitney Houston Icon_minitimepon vel 13, 2012 9:20 pm

A zašto misliš da je ona proživjela više od kumice koja prodaje sir i vrhnje? Ja mislim upravo suprotno, da je ona bila sretna i ispunjena ne bi se uništavala drogom. Ja mislim da jedna kumica koja prodaje sir i vrhnje na placu živi ispunjeniji život, jer svaki dan usreći barem nekoliko osoba koji joj iskreno zahvale za njene proizvode, dok Whitney nije nikako mogla znati da li se netko druži s njom jer joj je iskreni prijatelj ili se druži s njom samo radi njenog novca, slave ili toga sličnog.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Preminula Whitney Houston Empty
PostajNaslov: Re: Preminula Whitney Houston   Preminula Whitney Houston Icon_minitimepon vel 13, 2012 10:50 pm

super... umre neki obični drogeraš, nitko ga i ne spomene... umru bogati drugeraši i čitav svijet plače...

jbg R.I.P., ali meni je žalije normalnih 'malih' ljudi nego ovakvih osoba.

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Preminula Whitney Houston Empty
PostajNaslov: Re: Preminula Whitney Houston   Preminula Whitney Houston Icon_minitimeuto vel 14, 2012 2:07 am

Kad bogati piju, kazu im boemi
a kad pije sirotinja, zovu nas problemi

Kad bogati lupaju, gazdi mrsko nije
sirotinja casu digne, eto policije


Zasto, ljudi, izmisljate te nazive nove
svak' ko pije pijanac se zove

Kad bogati padne, kazu nazdravlje
sirotinja kad posrne, eno pijandure... cuga

[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Preminula Whitney Houston Empty
PostajNaslov: Re: Preminula Whitney Houston   Preminula Whitney Houston Icon_minitimeuto vel 14, 2012 11:29 am

Preminula Whitney Houston 41962229468683392513119

Zasto je tome tako? Ili sto kaze Biga i jos neki koja je razlika imedju nje i 'obicnog' narkomana. Zasto se za nekim ljudima vise zali?

Mislim da je to logicno. Recimo ako vam umre netko blizak vise cete zaliti nego da cujete na radiu da je umro netko koga ne poznajete. Ako umre bogata narkomanka koja je usto i vrhunska pjevacica nije skroz isto kada umre osoba koja je isto tako narkoman ali je ujedno i niskorist. Jednako tako ako umre osoba koja je zaduzila svijet nekim svojim cinom (i koja nije narkoman nego je sve po reguli) i ako umre jednako tako dobra i postena osoba koju nije poznavao nitko osim blize okoline jasno je da ce vise ljudi zaliti za ovim prvim. To sto se netko drogirao, pio ili tako sta nije mjerilo koliko ce se za tom osobom zaliti nego je mjerilo koliki je otisak ostavila u svijetu.

Zalosno je da nitko ne place za miliunima gladnih koji umiru svakodnevno kako kazuje gornja slika ali zasto je tako? Zato jer ljudi nisu dovoljno upoznati, educirani, informirani o tim teskim uvjetima i situacijama. S druge strane masu ljudi ima neku romanticnu uspomenu vezanu za film ili glazbu preminule pjevacice. Na neki nacin ima neku konekciju. Zato nije cudno sto toliko ljudi zali cak i ako nisu inace slusali doticnu izvodjacicu.


_________________
Respect
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Preminula Whitney Houston Empty
PostajNaslov: Re: Preminula Whitney Houston   Preminula Whitney Houston Icon_minitimeuto vel 14, 2012 4:24 pm

moja sucut...velika pjevacica i glumica,nastavlja se negativni trend slavnih osoba koje umiru mlade...zalosno,sto reci...mislim da sam je nedavno spomenuo na jednoj od tema,no sto je tu je,mozemo reci da je zbilja bila sjajna pjevacica...@ :(
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Preminula Whitney Houston Empty
PostajNaslov: Re: Preminula Whitney Houston   Preminula Whitney Houston Icon_minitimeuto vel 14, 2012 4:50 pm

Chakotay je napisao/la:
A zašto misliš da je ona proživjela više od kumice koja prodaje sir i vrhnje? Ja mislim upravo suprotno, da je ona bila sretna i ispunjena ne bi se uništavala drogom. Ja mislim da jedna kumica koja prodaje sir i vrhnje na placu živi ispunjeniji život, jer svaki dan usreći barem nekoliko osoba koji joj iskreno zahvale za njene proizvode, dok Whitney nije nikako mogla znati da li se netko druži s njom jer joj je iskreni prijatelj ili se druži s njom samo radi njenog novca, slave ili toga sličnog.

A tko kaze da se mi ne druzimo sa kumicama za jeftiniji sir i vrhnje... ides
Recesija,hebi ga,mora se... sex
Vole i kumice mlade piletine.... cerek

E sad da pitamo ovdasnje sponzoruse sta bi radije voljele biti:

Kumice koje zive kao metuzalemi prodajuci sir i vrhnje(drugog izbora nisu ni imale) ili
Whitney kojoj je granica bila samo nebo i koja je i tu granicu sada prekoracila i
bit ce u raju,kao i u paklu u povlastenom polazaju.... confused

I Bogu a i Vragu bi bilo milije da mu sa desne strane pjevusi Whitney nego da mu kumica
iza ledja dovikuje,hajmo ljudi jos malo pa nestalo,domaci sir samo 250 kuna,izvoliteeeeeee... zubo
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Preminula Whitney Houston Empty
PostajNaslov: Re: Preminula Whitney Houston   Preminula Whitney Houston Icon_minitimeuto vel 14, 2012 4:55 pm

@Madonna Key word........ BILA......a to je prestala biti i prije nego je umrla. Nažalost poroci su uzeli maha i uništili glas kojeg je posjedovala.
Što se tiče njene smrti isto mi je da je umrla sad il za 30 godina. Sad but true. Ali svejedno nek počiva u miru.......
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Preminula Whitney Houston Empty
PostajNaslov: Re: Preminula Whitney Houston   Preminula Whitney Houston Icon_minitimesri vel 15, 2012 1:48 am

@Alpha sve si objasnila, slažem se sa tvojim postom.

Uglavnom, ja imam dojam da mnogi ljudi prema bogatima i slavnima gaje neki osjećaj nerazumijevanja, manjak sentimenta. Kao da je njihovo bogatstvo razlog zašto im dotični nisu nimalo simpatični, već upravo suprotno. misli

Vjerojatno isto proizlazi iz razloga što dotični sami nisu 'bogati i slavni' pa se ne mogu poistovjetiti sa tim osobama, odnosno ne pronalaze sličnosti.
Naravno, isto se ne može generalizirati, ali radi se o određenom postotku ljudi.
Vrlo sličan primjer smo mogli vidjeti na predsjedničkim izborima, kad je jedan kandidat imao značajnu podršku populacije, upravo iz razloga što je bio idol radnicima, ljudima naviklima na težak fizički rad, budući je i sam svojevremeno radio 'lopatom i motikom'. Naprotiv, netko tko je uglađen i fin, a osobito ako je dobre materijalne situacije, u startu će naići na rezerviranost i skepsu onih, čiji je životni put bio drukčiji.

Da se sad nadovežem na ovaj primjer sa smrću Whitney Houston..
Po meni je svaka smrt tragični događaj. Doduše, neki ljudi ostave dublji trag na svijetu pa su i reakcije na samu smrt drukčije, ali mislim da se
nema smisla upuštati se u neke vrijednosne ocjene njenog života i života 'običnih' narkomana ili 'običnih' ljudi.
Takve komparacije nemaju nikakva smisla niti mogu biti objektivne.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Preminula Whitney Houston Empty
PostajNaslov: Re: Preminula Whitney Houston   Preminula Whitney Houston Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Preminula Whitney Houston
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Houston, We Have a Problem! (2016)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti-
Forum(o)Bir: