Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Komentari na fotoalbum

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Komentari na fotoalbum Empty
PostajNaslov: Komentari na fotoalbum   Komentari na fotoalbum Icon_minitimesub pro 29, 2007 10:38 pm

Hej llith, kao da sam to oko negdje vidio. Jesi ti ljetos bila u Puli slucajno?
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Komentari na fotoalbum Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na fotoalbum   Komentari na fotoalbum Icon_minitimened pro 30, 2007 2:56 am

Galilei Galileo je napisao/la:
Hej llith, kao da sam to oko negdje vidio. Jesi ti ljetos bila u Puli slucajno?
Oko nije moje, nego od moje kolegice. Pitat ću je je li bila u Puli i je li upoznala kakvog zanimljivog komada. :P

@ Absynthia i Svjetlo, hvala! To mi je prva obrađena slika, ali ne sviđa mi se baš jer još uvijek ne znam obrađivati slike onako kako bih htjela, ali trudim se naučiti.
Doduše, draže su mi slike koje nisu obrađene jer volim prikazati dio stvarnosti uhvaćen u trenutku i baš onakav kakav je. :)
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Komentari na fotoalbum Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na fotoalbum   Komentari na fotoalbum Icon_minitimened pro 30, 2007 9:40 am

lilith je napisao/la:
Galilei Galileo je napisao/la:
Hej llith, kao da sam to oko negdje vidio. Jesi ti ljetos bila u Puli slucajno?
Oko nije moje, nego od moje kolegice. Pitat ću je je li bila u Puli i je li upoznala kakvog zanimljivog komada. :P
Pozdravi "kolegicu" i reci joj da je "Aleph" i dalje ceka na ulazu u kamp "Stoja".
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Komentari na fotoalbum Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na fotoalbum   Komentari na fotoalbum Icon_minitimened pro 30, 2007 9:41 am

Imat cu ja jos komentara i savjeta na ovu sliku, ali samo malo vremena please, a i par dogodovstina sa ljetovanja, mozda se "kolegica" sjeti.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Komentari na fotoalbum Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na fotoalbum   Komentari na fotoalbum Icon_minitimened pro 30, 2007 9:51 am

Ocito je da si slucajno okinula ovu sliku, pa je malo poslije zamaskirala zelenom bojom. ALI, to nije nista lose. Moja najljepsa djela su odradena slucajno. Kada nema neke namjere, ljepota dolazi do izrazaja. Ljepota opustenog i prirodnog.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Komentari na fotoalbum Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na fotoalbum   Komentari na fotoalbum Icon_minitimened pro 30, 2007 9:52 am

Ako zelis jasnu sliku predmeta u blizini, ukljuci "Makro" mod rada na foto-aparatu. To ti bude uglavnom ikona cvijeta ili tulipana.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Komentari na fotoalbum Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na fotoalbum   Komentari na fotoalbum Icon_minitimened pro 30, 2007 10:58 am

Samo da je ona, samo da je ona tuzni moli
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Komentari na fotoalbum Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na fotoalbum   Komentari na fotoalbum Icon_minitimened pro 30, 2007 12:56 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
Pozdravi "kolegicu" i reci joj da je "Aleph" i dalje ceka na ulazu u kamp "Stoja".
rofl
Priznajem, kvragu. Aleph me sada 100% uvjerio da smo se upoznali. Da, ja sam "Beatriz" i da, bila sam u Puli.
Lijepo nam je bilo u tom kampu...

Što se tiče oka, nije bilo slučajno nego sam baš htjela uslikati oko. Znači, namjestim na Makro kad želim jedan detalj uslikati? Kako mi je onda onaj cvijet lijepo ispao (onaj nekoliko postpova iznad), a fotić mi je bio namješten na Auto?
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Komentari na fotoalbum Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na fotoalbum   Komentari na fotoalbum Icon_minitimened pro 30, 2007 12:59 pm

lilith je napisao/la:
Galilei Galileo je napisao/la:
Pozdravi "kolegicu" i reci joj da je "Aleph" i dalje ceka na ulazu u kamp "Stoja".
rofl
Priznajem, kvragu. Aleph me sada 100% uvjerio da smo se upoznali. Da, ja sam "Beatriz" i da, bila sam u Puli.
Lijepo nam je bilo u tom kampu...

Što se tiče oka, nije bilo slučajno nego sam baš htjela uslikati oko. Znači, namjestim na Makro kad želim jedan detalj uslikati? Kako mi je onda onaj cvijet lijepo ispao (onaj nekoliko postpova iznad), a fotić mi je bio namješten na Auto?
lovely whee cry pomjesani su moji osjecaji. Napokon.
Slika, hm, pogledat cu je bolje. Pa cu dati svoj sraaasni sud (ma znas kakav ce biti oops )
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Komentari na fotoalbum Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na fotoalbum   Komentari na fotoalbum Icon_minitimepon kol 25, 2008 1:45 am

a gde je fotoalbum
[Vrh] Go down
Sponsored content





Komentari na fotoalbum Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na fotoalbum   Komentari na fotoalbum Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Komentari na fotoalbum
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» komentari na cicopediju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Art-
Forum(o)Bir: