Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fotonatječaji 2012 godine

Go down 
+15
Madonna
Blizzard
Gea
Dantalion
wanderer
InaNNaa
Alpha
SkywardSword
dora
biga
floridana
MoW
Lyra
Athena
Chakotay
19 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next

Najdraža mi je...
Proljetna igra jedne zrake
Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_vote_lcap27%Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_vote_rcap
 27% [ 3 ]
Igra jednog leptira
Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_vote_lcap18%Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_vote_rcap
 18% [ 2 ]
Igra svjetla
Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_vote_lcap27%Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_vote_rcap
 27% [ 3 ]
Udarac u prazno
Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_vote_lcap18%Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_vote_rcap
 18% [ 2 ]
Vlakić
Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_vote_lcap9%Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_vote_rcap
 9% [ 1 ]
Hokej
Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_vote_lcap0%Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 11
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_minitimeuto tra 24, 2012 1:19 am

Evo i rezultata fotonatječaja.

1. mjesto Athena, fotografija Prazno srce (5 glasova)

Prazno srce, Athena

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 2livf9x



2. mjesto Alpha, fotografija Prozor u nebo (4 glasa)

Prozor u nebo, Alpha

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 143ds92



3. mjesto dijele Dora, sa fotografijom In silence i Floridana, sa fotografijom Praznina (2 glasa)

In silence, Dora

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 2d1ob3c


Praznina, Floridana

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 24lli6c



4. mjesto zauzeli su Madonna, sa fotografijom Bez naslova i Mow, sa fotografijom Iscijeđeno (1 glas)

Bez naslova, Madonna

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 25zqetv


Iscijeđeno, Mow

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Flhrwj



5. mjesto zauzeo je Chakotay, fotografija Nešto ili možda ništa (bez glasova)

Nešto ili možda ništa, Chakotay

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 2iktt7m



Čestitke svima koji su sudjelovali. :)

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_minitimeuto tra 24, 2012 9:15 am

Čestitam Athena, lijepa, a i tužna fotka

Ja sam glasao za Alphin pogled u nebo, svidjela mi se na prvi pogled. Iz ništa se prelazi u nebo :) Super

Za iscjeđene naranđe sam si baš mislio da su MoW-ove :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_minitimeuto tra 24, 2012 11:59 am

@Athena, čestitam.
Glas od mene. Fotka je lijepa, i po meni nosi najsnažniju poruku.

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_minitimeuto tra 24, 2012 12:00 pm

Hvala, iako je pobjeda na tijesno, dakle praktički kao i da nije. :P
Ja sam se jako dvoumila između Alphine i Dorine te ipak glasala na početku za Dorinu sliku, jer je na prvu bila bliže mojoj zamisli praznine.

Uglavnom, nisam imale ideje što da uslikam, budući baš nemam inspirativno okruženje u prirodi i arhitekturi pa sam morala izabrati nešto kod kuće.
Onda sam se odlučila za privjesak svoje prabake zubi, srećom nisam morala izvaditi slike, jer ih nije bilo u ovom privjesku.
Uspjela sam to nekako slikati i svidjelo mi se da srce ispada onako napuknuto, a htjela sam prikazati simboliku praznine u ljudima.
Pokušavala sam ponoviti sliku na nekoj drugoj podlozi, međutim više nisam mogla uhvatiti taj kut i odsjaj. roll Tako da je ostala ova slika, iako bi podloga mogla biti maštovitija.
Očekujem kritike u vezi dotične slike. miga

Inače, smatram da su tri slike bile odlične- Dorina, Alphina i Floridanina. Dorina i Floridanina su najviše pogodile prazninu, kakvu sam ja zamišljala- depresivnu, sjetnu, praznu, sivu.
Alphina slika je bila neočekivano odlična ideja praznine, tim više slika djelovala nekako optimistično, dostojanstveno- pogled prema nebu, nada da će iz praznine izroniti nešto otvorenije, poletnije i da to isto tamo postoji, samo mi moramo dobro pogledati. Jako je dobro uhvaćen kut slikanja.
To je za mene bilo najveće iznenađenje ovog fotonatječaja, jer je srušilo sve moje prvotne asocijacije na prazninu i pokazalo da se praznina može prikazati i na drugi način. Floridanina slika je zanimljiva, baš zato jer djeluje nekako sterilno i hladno, dok iz unutrašnjosti zjapi praznina.


Madonnina slika nije loša ideja, ali je slika prejednostavna. Mowova je malo previše ekološka i zdrava :P, a Chakova je zanimljiva na svoj način, ali nisam točno shvatila što je autor htio prikazati. Nekako bi mi više pasao naslov Vrtoglavica ili Pad. misli

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."


Zadnja promjena: Athena; uto tra 24, 2012 5:34 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Ispravak rečenice)
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 38
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_minitimeuto tra 24, 2012 1:47 pm

Čestitam Athena, i ja sam glasala za tvoju fotografiju, jer sam valjda tako doživjela prazninu :)

ali i ostale su bile odlične
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_minitimeuto tra 24, 2012 2:47 pm

@Athena, vidi se da privjezak ima puno iskustva, u tome je i veća draž.

Zaboravila sam reći, da mi se i @Dorina fotka jako svidila, ali eto, srce je prevagnulo. ;)

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_minitimeuto tra 24, 2012 3:53 pm

Čestitke pobjednici! :)

Meni su se od svih slika najviše svidjele Alphina i Athenina, a na kraju je ipak prevagu odnijela Alphina slika jer mi je više onako originalna. Kad se spomene praznina, čovjek u pravilu prvo pomisli na slomljeno srce ili na emocionalnu prazninu. Tako da je Athenina slika dosta kliše :P, ali je u svakom slučaju izvrsna za ovu temu.
Floina slika iskreno nisam shvatio što predstavlja... je li to neka kuća ili nešto, ne znam. Dorina slika je ok, ali mi nekako ne odgovara temi dovoljno da bih za nju glasao. Chakova je fora, ali nisam znao što je autor zapravo htio reći. :)

Što se moje slike tiče, ideja mi je pala na pamet dok sam rezao naranče u kuhinji pa sam si pomislio da je ono što sam od malena volio bilo to da su naranče prazne a sokovnik pun. Zato sam uslikao prazne naranče. zubi


_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_minitimeuto tra 24, 2012 4:34 pm

Za ~kliše~ od mene dobijaš žuti karton zubi .

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_minitimeuto tra 24, 2012 9:17 pm

zubi

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_minitimeuto tra 24, 2012 9:35 pm

Možda je kliše, iako je to bila isključivo moja ideja za prazninu. :P
Nisam googlala i tražila što bi se moglo iskoristiti za tu temu. Htjela sam ja uslikati nešto drugo, imala sam ideje, ali falio mi je model (morala bi biti barem jedna osoba za pomoć), a u prirodi nisam uspjela naći zadovoljavajući motiv, ono što sam htjela.

Inače, malo kasnije bi se s vama htjela konzultirati oko novog fotonatječaja. Imam neke zamolbe i pitanja.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_minitimeuto tra 24, 2012 11:55 pm

glasao sam za Dorinu sliku jer dobro znam kakav je osječaj takvog gledanja u prazninu. i na tu sliku se savršeno uklapa Athenino srce.
moja savršena slika praznine bi bila ova- Dorina slika, djevojka stoji uz rub okrenuta prema moru, svilena haljina vijori od vjetra, pognuta joj glava. jedna ruka na prsima uz srce, druga spuštena u kojoj drži Athenin privjesak otvorenog praznog srca
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_minitimesri tra 25, 2012 12:38 am

Nadam se da nije skočila u more. Mm? zubi

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_minitimesri tra 25, 2012 1:00 am

@Dant, ja sam slično razmišljala o praznini- npr. privjesak u ruci ili položene ruke na srcu koje simboliziraju prazninu. To je lako zamisliti, ali jako teško slikati, ako nemaš pomoć sa strane.

Pohvalila bi glasače koji su se ovaj put odazvali u znatnom broju. :)

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_minitimesri tra 25, 2012 3:28 pm

Ja mislim da Dant malčice pretjeruje zubo, i ovo Athenino je sasvim jasno na šta se cilja.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_minitimesri tra 25, 2012 3:54 pm

why?
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_minitimesri tra 25, 2012 9:30 pm

Čekam da se forum napuni sa više forumaša koji su aktivni ovdje, ali nikako da dočekam...:P

Nego, imam pitanje. Da li bi ja opet trebala izabrati temu i održati fotonatječaj, budući bi ovo bilo drugi put za redom? confused
Ako ne, onda to npr. može učiniti drugoplasirana osoba ovog natječaja. Ako se baš očekuje da prvoplasirani odredi temu, onda mogu predložiti par tema i odabrati neku, samo bi svakako imala zamolbu. miga

Naime, narednih tjedana se prebacujem sa jednog internet operatera na drugi i moguće je da neko kraće vrijeme neću biti pri netu. Moguće je, nije sigurno. :D
Zato bi bilo poželjno da fotke po mogućnosti stižu nekome tko je u mogućnosti biti online redovitije. Ima li kandidata?
Tko bi umjesto mene bio voljan voditi računa o pristiglim fotkama i otvaranju glasovanja? misli

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_minitimesri tra 25, 2012 9:39 pm

MoW je napisao/la:
Chakova je fora, ali nisam znao što je autor zapravo htio reći. :)
Ne zna to ni autor zubi

@Athena da ti ponovo biraš temu, nije ovo prvi puta da je netko pobijedio dva puta za redom, a vjerojatno ni zadnji puta ;) Tako da ti ponovo imaš čast izabrati novu temu. Što s tiče primanja fotki i otvaranja topica, to mogu ja obaviti.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_minitimesri tra 25, 2012 9:45 pm

Hvala ti što si spreman preuzeti tu obvezu. :)

Znam da bi ja opet trebala birati, iako bi možda trebalo razmisliti o nekim promjenama.
Npr. ako osoba npr. dvaput pobijedi, da drugi fotonatječaj održi drugoplasirani, ali otom-potom. miga

Da puno ne duljim... Ja bih htjela da drugi fotonatječaj bude nešto jednostavniji, mislim da je svima u ovo doba dosta kompliciranih tema. :P

Predlažem jednu prilično jednostavnu temu "Zeleni svijet" ili malčice zahtjevniju (a opet ne pretešku) temu "Polet".
Eto, izjasnite se pa ću što prije donijeti odluku. miga

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_minitimesri tra 25, 2012 10:38 pm

Meni je "Zeleni svijet" super tema, baš sam danas razmišljao kak je Maksimir lijep u ovo doba godine i da bi trebao napraviti jedan set fotki. Jednu ću sačuvati za fotonatječaj ako tema bude zelena :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_minitimesri tra 25, 2012 10:49 pm

Slažem se da je tema o.k., osobito za ovo doba godine. Ne mora uvijek biti nešto komplicirano.

Da čujemo još malo druge, "Zeleni svijet" ili "Polet"? miga
Ako se ne uskoro ne izjasnite, objavit ćemo novu temu bez vas. :P

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_minitimečet tra 26, 2012 1:29 pm

Niste se izjasnili, dakle objavljujemo novi fotonatječaj. miga

Tema je Zeleni svijet, šaljite na pm Chakotayu (ne meni!) do 3.5. (četvrtak).
Što zelenije, to bolje. Možete slati fotke prirode, razne teksture, oblike, neživu prirodu...stvarno ima puno mogućnosti, budite maštoviti. lol

@Chak, hvala ti još jednom što si ponudio preuzeti ovaj zadatak na sebe. :) Nisi se predomislio? misli
Inače, ja sam stavila ovaj put rok 7 dana, jer mislim da bi to moralo biti dovoljno. Reci ako misliš da bi trebali u startu produžiti rok.

@Ostali, izađite van, slikajte i šaljite slike. foto

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_minitimečet tra 26, 2012 1:32 pm

Naravno da se nisam predomislio ;)

Dakle fotke šaljete meni na PM do 3. svibnja, imate vikend i praznik za napraviti neku cool zelenu fotku :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_minitimečet tra 26, 2012 2:50 pm

OK, nova tema je super. Pošaljemo što uslikamo. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_minitimečet tra 26, 2012 10:40 pm

Nije me bilo pri kompu/netu pa tek sad vidim rezultate! Cestike svima na idejama 5 5 5

Vidim vec se ima i nova tema. Odlicno :D Gledamo se 03.05. foto

_________________
Respect
[Vrh] Go down
dora
Žaba
dora


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 268
Age : 45
Location : Zagrebačka županija
Registration date : 29.04.2011

Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_minitimepet tra 27, 2012 11:35 am

bok,bok!
Auč, već je i nova tema izabrana!
Čestiram ti Athena! ides

Ja sam kliknula Floridaninu sliku jer mi najbolje simbolizira prazninu, jednostavno je to - to i točka... bez obzira što je malo nespretno kadrirana, ali poruka je baš snažna.

Za tvoju, Athena nisam glasala premda je jako simpatična, iz čisto subjektivnih razloga jer mi nekako vuče na patetiku a istoj nisam sklona:)

A pošto se, barem bi se trebala, ocjenjuje i tehnička vrijednost isto kao i umjetnički dojam, Madonnina "fotka" ne posjeduje tehničku stranu koju svaka fotka ima. Tako da je nisam gledala kao fotografiju, nema kadar, nema focus, nema je drugim riječima.... confused
Također, Chakotay, nije li tvoja fotka imala i više od jednostavne obrade kontrasta,cropa..?

Eto, to je moj mali kritički osvrt na "Prazninu". Čestitam ti Athena i na temi jer bila je stvarno dobra, i strašno mi je žao što nisam imala malo mira i vremena posvetiti se tome..
Nisam s vremenom i inspiracijama na ti u zadnje vrijeme, ali sudjelovati ću sigurno u zelenom svijetu pa makar kako. :)




[Vrh] Go down
Sponsored content





Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Fotonatječaji 2012 godine
[Vrh] 
Stranica 7 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» 21. prosinca 2012. godine
» Proslava Nove Godine Na NooBotu || 30.12.2012 || 20h

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Art-
Forum(o)Bir: