Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fotonatječaji 2012 godine

Go down 
+15
Madonna
Blizzard
Gea
Dantalion
wanderer
InaNNaa
Alpha
SkywardSword
dora
biga
floridana
MoW
Lyra
Athena
Chakotay
19 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

Najdraža mi je...
Proljetna igra jedne zrake
Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_vote_lcap27%Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_vote_rcap
 27% [ 3 ]
Igra jednog leptira
Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_vote_lcap18%Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_vote_rcap
 18% [ 2 ]
Igra svjetla
Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_vote_lcap27%Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_vote_rcap
 27% [ 3 ]
Udarac u prazno
Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_vote_lcap18%Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_vote_rcap
 18% [ 2 ]
Vlakić
Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_vote_lcap9%Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_vote_rcap
 9% [ 1 ]
Hokej
Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_vote_lcap0%Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 11
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_minitimečet svi 17, 2012 10:40 pm

Eh, to su mužjaci krivi. kava
Da imaju nešto u glavi, znali bi dokle smiju ići, a ovako im je glava ionako višak pa sukladno tome, otkinuta. rofl2 :P
Inače, meni su bogomoljke baš zanimljiva bića i sviđa mi se njihova boja, a malo me podsjećaju na aliene po očima.

Baš me zanima kakav je list Floridana slikala i koliko je morala zumirati, da ispadnu brežuljci. misli I nadam se da će uskoro odabrati novu temu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_minitimepet svi 18, 2012 9:58 am

I meni je drago da je Flo pobjedila jer ce garant dati super temu :D

Inace, glasala sam za Dorinu sliku. Nekako mi je totalno legla....bas odise totalnim mirom... :)

Dvoumila sam se izmedju vise slika. Floina mi je bila totalno genijalna ideja (naslov savrseno pogodjen za tu sliku) al mi je bila prezelena...nekako vristeca... @Flo...jel to tako zbilja izgledalo il si ju nekako "zazelenila"? :)
Obzirom na sliku za koju sam glasala (totalni mir) ocito je prevagnula potreba za mirom ispred energicnog zelenila lol
Madonina mi je bila fora ideja, kao i Atehenina bogomoljka samo sto je blic malo pokvario dojam.

@Atehna...to je bilo fotkano na Bledu relativno nedavno...sad vise ne znam tocno ni kad... :)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_minitimepet svi 18, 2012 2:41 pm

Bled je prekrasan, kao i Bohinj. lovely

I meni je prva asocijacija Dorine slike bio upravo "mir". :) Čekamo Flo da primi pehar. :P
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_minitimesub svi 19, 2012 10:30 am

aj da prvo puknem novu temu. tema nove teme su ruke. naše, tuđe, radničke, šminkerske..... nebi trebalo biti problema s obzirom da su pri ruci
za slikati svoje možete upotrijebiti odgodu starta ako imate tu opciju.
26. 05. je rok za slanje.

hvala mojim glasačima koji jesu da jesu. to je rastrešeni kupus ( valjda je po njemu nastala ona lud ko kupus) iliti kelj, a slikan je prema svjetlu pa su mu vene ispale žute a on intenzivno zelen. daklem nema photoshopa.
od ostalih slika bi izdvojila Madoninu. sviđa mi se ideja i različitost od ostalih. Atheninu diže naslov a i neloše je kadrirana. Chakotayeva, iako je sva izgorila kao fotografija a i ta trava se ne doima nešto zelena, više kao da ju je Zvizdan spržija, kod mene stvara neki posebni filing. kao da je u zraku i ništa osim tog dijela svijeta ne postoji. valjda me asocira na otok i ono šta meni odlazak na otok predstavlja. dora, fokusom si naglasila točku interesa pa svo ono zelenilo u pozadini nije došlo do izražaja, a samim time si profulala temu. ostale fotografije su mi nekako preklasične i bilo je za očekivati da će takvih biti najviše. aj kad smo već kod konstruktivne kritike, obično se kod slikanja prirode dešava da su fotografije u nekim svijim dijelovima izgorene, odnosno previše svjetla spali sve ono šta se na tom dijelu nalazi pa se to ne vidi. teško je naštimati ekspoziciju naročito ako se u istom kadru nađu sjenovita i osunčana mjesta. ja to sa svojim aparatom u nedostatku RAW-a rješavam HDR-om ili nađem drugu poziciju za slikanje.
al' dobro, s obzirom da znam da se ne bavite intezivno fotografijom tako i pristupam ovom natječaju. progledam kroz prste. bitna je igrati se a i ponešto naučiti usput.

sad sam vas izgadila pa mogu ići ča cerek
al nedajte se smesti zubi
[Vrh] Go down
dora
Žaba
dora


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 268
Age : 45
Location : Zagrebačka županija
Registration date : 29.04.2011

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_minitimesub svi 19, 2012 8:46 pm

hejbok! mase

Flo, čestitam ti na pobjedi, i nađi nam nešto zanimljivo za novu temu! :)
Ja nisam kliknula tvoju slikicu jerbo me asocirala na neki prejako šopirani bubreg, il tak nešt slično, ali malo da si podesila WB (da ne bude tako žuto) i expoziciju, dobila bi prirodnu boju, bez obzira na sunce.

Glasala sam za Lyrinu krošnju, jer mi je nekako najbolje dočarala proljetni mir u zelenilu, ono već sam vidjela zrake u kasno poslijepodne i debelu hladovinu uz neizistavni cvrkut ptica,mmm.... lovely

Chakotayeva fotka je također ostavila dojam ljepote mirne staze usred zelenila, tek malo da je cropana, da se maknu debla sa strane,dakkle u središte pažnje oku nametne stazica, i malo pojača kontrast, pa bi na taj način i trava došla do svojeg pravog zelenila:)

Alpha, zelene sjene je meni tako prekrasna i atmosferična fotkica ali za plakati je kako si je kadrirala, baš prava šteta..ali vjerujem da si u prizoru itekako uživala... lovely

Madonna, samo da si odrezao sve ovo oko zelenog pješaka, a što odvlači oku pažnju i kvari glavnu poruku slici, ali mi se sviđa:)
Athena, a zašto blic, jaooo..., šteta... ljubi


Mow, vodeni kanjon, prekrasna svježa... :)

Floridana, u focusu je zelena lampa, u gornjoj trećini fotke, vidiš da sam je izoštrila, i na nju sam gađala focus kod fotkanja, a oko koje u pozadini je opet zelena krošnja, a da bi razbila monotoniju pustog zelenila, i dala slici malo zanimljivosti, dobrano sam se namučila uhvatiti zraku u svom punom sjaju.... ...A da je sve to skupa roza boje, tad bi se već i moglo reći da je fulano. zubo

To ti je isto kao kada bi uslikala cestu za temu cesta, ali bi zasigurno zanimljivija bila kada bi se na toj istoj praznoj cesti j zatekao neki prolaznik, čisto da se malo dobije na živosti i izbjegne dosada i monotonija... ....I kod MOW-a je na slici u focusu slap, pa opet se nikako ne može reći da je fulao temu, već dapače, dočarao je zeleni svijet...Ali mu je slap jednostavno "digao" fotku....

Athena, bilo je zeleno mirno spokojno jutro u prirodi, ispijala sam kavu na terasi, odgađejući dnevo ludilo i beskrajan dan, ptičice su se već naširoko raspričale...pa kako drugačije na je nazovem? zubo

Nu evo. To bi bilo to, najte kaj zamerit. cerek drunken


[Vrh] Go down
dora
Žaba
dora


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 268
Age : 45
Location : Zagrebačka županija
Registration date : 29.04.2011

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_minitimesub svi 19, 2012 8:56 pm

I da. Sve fotografije bi trebale biti isto velike po širini. Ono neka se odredi koliko je to i neka se tako šalju, odnosno postavljaju... :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_minitimesub svi 19, 2012 11:49 pm

@Dora...a gle, kadrirala sam ju tocno kako sam htjela da bude. Mozda ti se ne svidja ali to je bila ideja (krosnja, voda, odsjaj u vodi i, naravno, malo debla da ne ispadne da krosnja raste iz neba)...u biti sam htjela ulovit jos malo debla (desno) ali nije islo iz tehnickih razloga.

Enivej, sto se tice velicine slike zna se da se preferira da duza stranica bude 800 pix (svakako ne dulja od toga) ali nema cvrstih granica, a temu je Flo vec zadala - "Ruke" i salje se njoj do 26.05. Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 377851526
[Vrh] Go down
dora
Žaba
dora


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 268
Age : 45
Location : Zagrebačka županija
Registration date : 29.04.2011

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_minitimened svi 20, 2012 11:42 am

lijepa mi je tvoja sličica a to sam bila i napisala, ali govorim o osnovama kadra i kadriranja. No ovo je samo konstruktivno s moje strane, nije stvar o sviđanju ili ne sviđanju. :) Da si odrezala komad debla, pomaknula malo na gore prelijepi odbljesak u vodi, ništa se nebi desilo što komad tamnoga debla fali, ne možemo sve imati na slici, nešto mora bit prioritet, naglašeno...da oko ne luta...samo to sam htjela reći, eno ima na onome topiću o fotografiji dosta toga o kadru...
P.S. Vidjela sam naknadno zadanu temu, nakon što sam ostavila post,sorry..:)
A što se tiče slika, htjela sam reći kako bi bilo poželjno da su sve iste vel.po širini, bilo to 600,800,1024,svejedno je. :)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_minitimened svi 20, 2012 7:00 pm

@Dora, slikala sam bogomoljku noću pa drukčije nije moglo ispasti. miga
Inače, što se tiče veličine/širine slike, mislim da sve slike nemaju isti efekt ako su slikane striktno u istoj veličini.
Bilo je par slika koje su bile vrlo efektne, upravo zato jer su malo šire ili malo uže, međutim sve su to nijanse, ako nema velikih odstupanja među slikama. Zato (samo po mom mišljenju, ofc), nije potrebno striktno zadavati dimenzije tj. širinu slika, budući da na ovom topicu ne sudjeluju profesionalni fotografi. Osim toga, neki natjecatelji slikaju mobitelima i to ne mora ispasti "savršeno", ali bitno je sudjelovati. :)

Što se tiče teme, zanimljiva je i imam nekih ideja, ali mi fali model. :P Možda nešto ipak uspijem uslikati.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_minitimened svi 20, 2012 7:40 pm

@Dora...ali desilo bi se...bez debla bi grane padale "s neba". Nije poanta da voda bude tako visoko na slici kako predlazes (barem meni i onom sto sam zeljela slikati). Osobno volim kad se postuju neke baze fotografije ali ne i da im se robuje. Sto se tice one slike, da je bilo moguce, malcice bi drugacije izgledala ali ne puno...
Btw, na studiju sam imala nekoliko predmeta vezanih za fotografiju tako da osnove znam. A isto tako znam da se dobar fotograf ne gleda po tome koliko postuje naucene norme. Umjetnost se ne mjeri na taj nacin. Ovo kazem cisto zato jer mi se cini da mislis kako slika valja samo ako je po PS-u, a nije tako Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 18695

@Athena...pa ne fali ti model...mozes slikati svoje ruke, samo stavis timer i Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 377851526
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_minitimepon svi 21, 2012 12:59 am

Alpha je napisao/la:

@Athena...pa ne fali ti model...mozes slikati svoje ruke, samo stavis timer i Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 377851526
Je, ali ja bi nešto malo složenije, možda neku priču. :P Iako i moje ruke trenutno imaju priču pa su zanimljivo prepoznatljive. zubi
Vidjet ću, još nikad nisam radila sa timerom. miga
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_minitimepon svi 21, 2012 3:20 pm

najviše mi se sviđa
1. Zima u mojoj ulici
11%
11% [ 1 ]
2. Veselih noćnih -10
44%
44% [ 4 ]
3. Auti pod snijegom
11%
11% [ 1 ]
4. Put zime
22%
22% [ 2 ]
5. Zima
0%
0% [ 0 ]
6. Bez naslova
11%
11% [ 1 ]
7. Sunčano jutro
0%
0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 9
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_minitimepon svi 21, 2012 3:21 pm

Najviše mi se sviđa..
1. Kiki
0%
0% [ 0 ]
2. Još malo zime
10%
10% [ 1 ]
3. Slobodne
0%
0% [ 0 ]
4. Uljuljkana površina
40%
40% [ 4 ]
5. Čežnja
0%
0% [ 0 ]
6. Proljetnice
20%
20% [ 2 ]
7. Bez naslova
0%
0% [ 0 ]
8. Znakovi pored puta
20%
20% [ 2 ]
9. More
10%
10% [ 1 ]
Ukupno glasova : 10
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_minitimepon svi 21, 2012 3:23 pm

Tema: "Praznina"
1. Bez naslova
6%
6% [ 1 ]
2. In silence
13%
13% [ 2 ]
3. Iscijeđeno
6%
6% [ 1 ]
4. Nešto ili možda ništa
0%
0% [ 0 ]
5. Praznina
13%
13% [ 2 ]
6. Prazno srce
33%
33% [ 5 ]
7. Prozor u nebo
26%
26% [ 4 ]
Ukupno glasova : 15
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_minitimesri svi 23, 2012 5:41 pm

ja sam ovaj put glasao za mowovu sliku,jer mi se nekako ipak ponajvise svidjela iako su i sve ostale na svoj nacin ugodne oku...@ zivili
[Vrh] Go down
dora
Žaba
dora


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 268
Age : 45
Location : Zagrebačka županija
Registration date : 29.04.2011

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_minitimesub svi 26, 2012 10:11 am

Alpha, ej pa naravno da ne smatram kako se mora robovati pravilima, niti sam to ikada napisala ovdje, ali za odstupanja treba i te kakvo znanje i velika kilometraža to jest iskustvo, dakle iskusno oko i opet ponavljam znanje, a da bi se žongliralo, igralo kadrom....A čak i rijetki iskusni fotografi to čine a da potpuno zanemare svaki segment pravila fotografije.

Također i slikari, koliko ja znam, uče kadar i sve to nešto vezano za to kako da na najbolji mogući način naglase i prikažu ono što su željeli poručiti. A tek kad steknu iskustvo mogu si dopustiti odstupanja, a opet uspjeti držati se neke okosnice.

No, odustajem. :)

I samo da kažem za kraj - tepanje nije kritika, pa sam tako i pisala o slikama, jer od pustog tepanja nitko nema koristi. Barem iz mojeg iskustva eto. :)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Empty
PostajNaslov: Fotonatječaj "Ruke" do 16.06.2012.   Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_minitimesub lip 09, 2012 9:13 pm

1. like

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Foto108b


2. High-key

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Zsl4d4


3. Hvataljke

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Hvataljke


4. Live long and prosper

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Slika0892
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_minitimened lip 17, 2012 4:49 pm

prvo mjesto pripada fotografiji

1. High-key- Korplikan

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Zsl4d4


2. Hvataljke- floridana

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Hvataljke

treće mjesto dijele....


3. like- Madonna

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Foto108b


3. Live long and prosper- MoW

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Slika0892

zahvaljujem sudionicima natječaja.
sad možete komentirati fotke.

čestitam pobjedniku. i sama sam glasala za nju. jedina zamjerka je tamnija fleka u gornjem desnom uglu koja se mogla lako ukloniti. mislim da je naslov čisto tehnički, a moglo se s njim povečati dojam jer ima potencijala za to.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_minitimened lip 17, 2012 8:33 pm

Čestitam svim sudionicima i pobjedniku. :)
Pobjednik je zaista iznenađenje, ideja je odlična. Izgleda mi kao da gledam svoju ruku zubi, btw. je li to slikano pred zavjesom? miga
Inače, izgleda mi kao da se radi o nekoj ruci duha, uranjanju u bjelinu.

Jako sam se dvoumila između pobjedničke slike i Floridanine. Obje su mi bile odlične, na kraju sam ipak glasala za Floridaninu sliku i prave 'radničke ruke', svidjeli su mi se i strojevi u pozadini.
Ostale dvije slike su bile solidne, zanimljiva je i asocijacija fotokopirnog stroja misli, ali Korplikanova i Floridanina su po mom mišljenju imale bolju priču.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_minitimepon lip 18, 2012 1:01 am

Što, zar je toliko očito? zubi
Da, pred prozorom je tako što sam ispružio lijevu ruku pa onda naglo od ispod stola iz tame dignuo svoj mobitel i usliko prije nego se on prilagodi osvjetljenju. Inače, ovo mi je uspjelo iz jedno 20-og puta. Svaki put je ili prerano uslikano pa su prsti dosta tanji i kockasti ili prekasno pa više nema toliko bjeline ili je ispalo mutno ili nešto već. Tko bi reko da je tako teško koristiti mane od kamere :D. Ono iz kuta gore, razmišljao sam da maknem makar u paintu pošto mi PS gadno šteka već neko vrijeme al onda mi se učinilo da izgleda odlično kao neki tračak zdravog razuma ukoliko zamislite da ruka prekriva neki paranormalni izvor svjetlosti :D

Hvala na glasovima :)
Jel to sad ja moram dat novu temu za fotonatječaj ili to admini zadaju?
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_minitimepon lip 18, 2012 1:14 am

Ti biraš novu temu, odrediš rok i fotke ti se šalju na pm. :)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_minitimepon lip 18, 2012 11:53 am

Čestitam pobjedniku! :)

Ja sam glasao za Floinu sliku, super mi je bila i ideja i izvedba. Nažalost, moram priznati da mi je vlastita slika možda najlošija od ovdje prikazanih jer stvarno nisam imao nikakvu ideju šta uslikati...

[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_minitimepon lip 18, 2012 7:43 pm

Athena je napisao/la:
Ti biraš novu temu, odrediš rok i fotke ti se šalju na pm. :)
a fak, odgovornost :/

Do kad to trebam i gdje objaviti novi fotonatječaj? :D
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_minitimepon lip 18, 2012 8:47 pm

Čestitam @Korplikan, fotka ti je jako efektna. Dobio si glas od mene.
I jako mi se svidjela i @Floridanina ...
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_minitimeuto lip 19, 2012 2:28 am

Korplikan je napisao/la:

Do kad to trebam i gdje objaviti novi fotonatječaj? :D
Čim čim prije, tim tim bolje. :D
Uglavnom, rok za slanje je obično kojih 10-ak dana +/-, opširnije pogledaj i usporedi ne temi Umjetnost uz čaj. study
Može se objaviti ovdje, na temi Umjetnost uz čaj itd. Ne smeta ako se koji put ponoviš. zubi

Sretno s biranjem nove teme. miga
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Fotonatječaji 2012 godine   Fotonatječaji 2012 godine - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Fotonatječaji 2012 godine
[Vrh] 
Stranica 9 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» 21. prosinca 2012. godine
» Proslava Nove Godine Na NooBotu || 30.12.2012 || 20h

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Art-
Forum(o)Bir: