Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sukob na mjesecu

Go down 
+7
waldox
zvezda
Novus ordo seclorum
Blizzard
2pac
Grave Digger
Hladni
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Sukob na mjesecu Empty
PostajNaslov: Sukob na mjesecu   Sukob na mjesecu Icon_minitimesub oľu 17, 2012 2:08 am

Budući da se suradnja sa Vanzemaljcima odvija već desetljećima, došli smo u posjed tehnologije koja nadmašuje sve naše snove. Momentalno, SAD posjeduju atomsku antigravitacionu letjelicu smještenu u jednoj tajnoj bazi u Nevadi. Američki su astronauti tom letjelicom došli do Mjeseca, Marsa i Venere. Javnost je sistematski obmanjivana o pravoj prirodi ovih planeta, kao i o stupnju razvoja današnje tehnologije.
Tek je posljednjih godina objavljeno da je pronađena voda na Mjesecu, međutim, ta činjenica godinama je poznata uskom krugu ljudi, kao što im je vrlo dobro poznato i postojanje velikih baza, također, na Mjesecu!
Autor ovog teksta Richard J. Boylan posjeduje službene NASA-ine fotografije, a neke od njih bile su objavljene i u knjigama "Otkrili smo na Mjesecu baze Vanzemaljaca " i "Još je netko na Mjesecu", autora Freda Stecklinga. Godine 1969. došlo je, navodno, do ozbiljnog incidenta između Rusa i Amerikanaca u zajedničkoj bazi na Mjesecu. Ubijeno je 66 ljudi, a neki američki znanstvenici bili su neko vrijeme taoci Rusa. Rusi su tada bili suspendirani iz zajedničkog programa, ali su napetosti prevazidene i ponovo je uspostavljena saradnja, koja i danas traje.
No, neki misle da je scenarij pobune u podzemnoj bazi ARCHULETA MESA čista dezinformacija, koja je imala za cilj izazvati zbunjenost. John Lear je autora ovog teksta uvjeravao kako su specijalne Delta Force jedinice došle u sukob sa Vanzemaljcima (Novi Svjetski Poredak mora imati neprijatelja iz svemira). Međutim, istina je da je jedino neprijateljstvo između Zemljana i Vanzemaljaca bilo izazivanje i pucanje na NLO od strane SAD. Zadatak je bio srušiti NLO i ispitati njihovu tehnologiju ali se u tome nije uspjelo.
Jedan je slučaj posebno zanimljiv. Godine 1978. jedan je trokutasti NLO nekoliko puta preletio iznad vojne baze. Tada je otvorena vatra na leteći tanjur, koji je svaki put uspješno izbjegao projektile američke vojske. Kao da su Amerikancima htjeli pokazati koliko su nadmočni i napraviti ih smiješnima!
[Vrh] Go down
Grave Digger
Višestanični organizam
Grave Digger


Male
Cancer Snake
Broj postova : 59
Age : 34
Location : Timespace
Registration date : 13.01.2012

Sukob na mjesecu Empty
PostajNaslov: Re: Sukob na mjesecu   Sukob na mjesecu Icon_minitimečet lip 28, 2012 5:30 pm

Jesi to možda pročitao u knjizi Dulce knjiga???????? Ja sam pročitao prvih 30 str i iskreno ne znam želim li dalje čitati,ako jesi da mi kažeš da čitam dalje ili ne tj. tvoje mišljenje o knjizi
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Sukob na mjesecu Empty
PostajNaslov: Re: Sukob na mjesecu   Sukob na mjesecu Icon_minitimečet lip 28, 2012 7:07 pm

Ne nisam to pronašao u knjizi nego na jednoj stranici.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Sukob na mjesecu Empty
PostajNaslov: Re: Sukob na mjesecu   Sukob na mjesecu Icon_minitimepet lip 29, 2012 12:29 am

Ne vjerujem da je ovo sve istina, zapravo večinom možda i jest, ali zasigurno one priče da postoje više vrsta izvanzemaljaca je čista laž. Jer da stvarno postoje nekoliko vrsta izvanzemaljaca onda bih naša povjest drugačije izgledala. No da ovo je istina s Amerima i njihova dostignuća u bazi Area 51 su ne zamisliva.
[Vrh] Go down
Grave Digger
Višestanični organizam
Grave Digger


Male
Cancer Snake
Broj postova : 59
Age : 34
Location : Timespace
Registration date : 13.01.2012

Sukob na mjesecu Empty
PostajNaslov: Re: Sukob na mjesecu   Sukob na mjesecu Icon_minitimepet lip 29, 2012 2:16 pm

Svijet nije onakakv kakav se čini možda ovo gore nije od riječi do riječi istina,ali što se tiče vanzemaljaca siguran sam kao što sam siguran u to kako se zovem da postoji ne nekoliko vrsta nego nekoliko milijuna vrsta,svijetova i raznih oblika života u svemiru i moja vizija svemira nije da je on hladan,prazan i bezživotan već da je kao mravinjak sve vrvi od života
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Sukob na mjesecu Empty
PostajNaslov: Re: Sukob na mjesecu   Sukob na mjesecu Icon_minitimepet lip 29, 2012 4:04 pm

U potpunosti se slažem s tobom, naravno da svemir nije prazan, jer da smo sami čemu onda takvo prostranstvo. No da, ja sam se malo krivo izrazio. Mislio sam na humanoidne izvanzemaljce. Sumnjam da njih ima više vrsta, jer oni su jedna kombinacija palih anđela i žalosno je da smo mi došli u doticaj s njima. Tako da svemir vrvi životom, ali ne i humanoidnim izvanzemaljcima.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sukob na mjesecu Empty
PostajNaslov: Re: Sukob na mjesecu   Sukob na mjesecu Icon_minitimesub srp 07, 2012 2:20 pm

Kod ovakvih specifičnih objašnjenja se pitam odakle autoru teksta uopće informacije o nečemu što vlada SAD-a tako dobro čuva i tako spretno obmanjuje javnost već godinama. Ili desetljećima.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Sukob na mjesecu Empty
PostajNaslov: Re: Sukob na mjesecu   Sukob na mjesecu Icon_minitimesub srp 07, 2012 2:36 pm

Hahahah, ja sam se isto pitao to prije, te sam stoga odlučio uzimati te informacije kao zabavno štivo i jedanput kad se sazna istina onda mogu suditi o istinitosti ovih podataka.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Sukob na mjesecu Empty
PostajNaslov: Re: Sukob na mjesecu   Sukob na mjesecu Icon_minitimeuto srp 17, 2012 1:56 am

2pac, da li bi pojasnio pojam palih andjela u kontekstu u kome si ga upotrebio?
Blizzard, nema tajni koje se neće otkriti, pre ili kasnije... a naravno tu su i situacije nameštene da neke stvari procure, iz ovih ili onih razloga i ciljeva...
*

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Sukob na mjesecu Empty
PostajNaslov: Re: Sukob na mjesecu   Sukob na mjesecu Icon_minitimened lip 22, 2014 12:22 am

na mjesecu nema nikakvih baza i gradova pametnom dosta,još ima budala koji ne vjeruju da smo bili gore,  cry 
[Vrh] Go down
Zyon
Žaba
Zyon


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 249
Age : 26
Registration date : 09.03.2014

Sukob na mjesecu Empty
PostajNaslov: Re: Sukob na mjesecu   Sukob na mjesecu Icon_minitimened lip 22, 2014 10:12 am

A zašto ti misliš da smo mi koji ne vjerujemo da su ljudi bili gore budale???

To su realni ljudi :)
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Sukob na mjesecu Empty
PostajNaslov: Re: Sukob na mjesecu   Sukob na mjesecu Icon_minitimened lip 22, 2014 10:46 am

samo ti vjeruj da nismo ima još ljudi koji misle da je zemlja ploča tongue 
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Sukob na mjesecu Empty
PostajNaslov: Re: Sukob na mjesecu   Sukob na mjesecu Icon_minitimened lip 22, 2014 1:02 pm

U okultnoj astronomiji koju je popularizirao Teozofski pokret, navodi se dosta podataka o tzv. lancima, globularnim periodima, rundama, korijenskim rasama...

Prema tome, naš planet zemlja se nalazi u četvrtom lancu i četvrtoj rundi. Te runde traju jako dugo.
U vrijeme trećeg lanca naš planet nije postojao, ali je mjesec ustvari bio ono što je danas zemlja.
Kad je došao četvrti lanac, mjesec se praktički osušio i od tadašnjeg planeta je ostalo ovo što danas nazivamo mjesecem, a to je ustvari sasušena unutarnja jezgra.
Svaki globularni period i lanac daju određen broj korijenskih rasa i tako je na mjesecu živilo mnogo različitih rasa.

Inače, Richard Hoagland, bivši NASA-in zaposlenik, se bavi istraživanjem staklenih građevina, kupola i tornjeva na mjesecu. Pogledajte si njegov rad malo, dosta zanimljivo u svakom slučaju.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Sukob na mjesecu Empty
PostajNaslov: Re: Sukob na mjesecu   Sukob na mjesecu Icon_minitimened lip 22, 2014 1:46 pm

haha tornjevi na mjesecu misliš kameni vrhovi roll 
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Sukob na mjesecu Empty
PostajNaslov: Re: Sukob na mjesecu   Sukob na mjesecu Icon_minitimened lip 22, 2014 1:59 pm

ne
[Vrh] Go down
Q
Riba
Q


Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 170
Age : 111
Location : u kontiniumu
Registration date : 14.12.2009

Sukob na mjesecu Empty
PostajNaslov: Re: Sukob na mjesecu   Sukob na mjesecu Icon_minitimepon lip 23, 2014 2:01 am


Osim nekoliko amerikanaca i jednog Muje konjopotkivača nije mi poznato da se
još neko šetal po mjesecu.
[Vrh] Go down
Zyon
Žaba
Zyon


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 249
Age : 26
Registration date : 09.03.2014

Sukob na mjesecu Empty
PostajNaslov: Re: Sukob na mjesecu   Sukob na mjesecu Icon_minitimepon lip 23, 2014 8:10 am

Amerikanci nisu bili na mjesecu, ali za Muju ne znam misli lolcina

Al dobro, to se tak promovira pa eto.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Sukob na mjesecu Empty
PostajNaslov: Re: Sukob na mjesecu   Sukob na mjesecu Icon_minitimesub kol 02, 2014 12:21 am

nikakvih gradova na mjesecu nema  affraid 
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Sukob na mjesecu Empty
PostajNaslov: Re: Sukob na mjesecu   Sukob na mjesecu Icon_minitimeuto kol 05, 2014 3:54 pm

http://home.arcor.de/ronow/Folgeseiten/Krater/Krater.html krateri su tornjevi i uglata brda piramide, gluposti na kvadrat na mjesecu nema nikoga a kamoli civilizacije lol! 
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Sukob na mjesecu Empty
PostajNaslov: Re: Sukob na mjesecu   Sukob na mjesecu Icon_minitimepet sij 30, 2015 8:29 pm

kinezi će ići na mjesec 2025 .možda ćemo u budućnosti imati baze na mjesecu tko zna.http://catacombs.space1999.net/main/cguide/umext.html
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Sukob na mjesecu Empty
PostajNaslov: Re: Sukob na mjesecu   Sukob na mjesecu Icon_minitimepet sij 30, 2015 8:30 pm

[Vrh] Go down
Tajanstweni
Prašina
Tajanstweni


Male
Cancer Buffalo
Broj postova : 5
Age : 38
Location : Marsov Južni pol
Registration date : 26.06.2015

Sukob na mjesecu Empty
PostajNaslov: Re: Sukob na mjesecu   Sukob na mjesecu Icon_minitimepet srp 03, 2015 12:11 pm

Razotkrita je tajna zašto se ni Amerikanci ni Rusi nikad više nisu vratili na Mjesec,
jedino što je ostalo je slanje sondi ili rovera tamo...
Tamo su im Alieni kako ih oni zovu,to jest VanZemaljci odnosno Demoni kako ih zove Biblija,
dali na znanje da je Mjesec već zauzet i da nemaju šta tražiti gore...
Zato se i Međunarodna svemirska stanica (International space station) zadržava samo u orbiti
oko Zemlje i samo od tamo proučava "tajanstvena svjetla".

Sukob na mjesecu CswKrCN

Sukob na mjesecu FWHfy3y

Sukob na mjesecu EsiYTBW

Sukob na mjesecu BfmMl15

Sukob na mjesecu ID0RKid
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Sukob na mjesecu Empty
PostajNaslov: Re: Sukob na mjesecu   Sukob na mjesecu Icon_minitimepet srp 03, 2015 3:14 pm

a-ha mođ mislit razlog je što rusi nisu imali novca,a amerima više mjesec nije bio interesantan vratit će se 2030 najranij moguće pale
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Sukob na mjesecu Empty
PostajNaslov: Re: Sukob na mjesecu   Sukob na mjesecu Icon_minitimečet srp 14, 2016 4:53 pm

na mjesecu će biti baze sljedećeg desetljeća https://en.wikipedia.org/wiki/Colonization_of_the_Moon
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Sukob na mjesecu Empty
PostajNaslov: Re: Sukob na mjesecu   Sukob na mjesecu Icon_minitimepon srp 18, 2016 1:04 pm

waldox je napisao/la:
kinezi će ići na mjesec 2025 .možda ćemo u budućnosti imati baze na mjesecu tko zna.http://catacombs.space1999.net/main/cguide/umext.html
izgleda kinezi sa brodovima "čistačima" trenutačno dominiraju zemljinim nebom, podigli 60 metarski spomenik od bronze: bog rata. osim ekonomske invazije vidljiv je i vojni zaplet na pacifiku. opasne igre dominacije na pomolu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sukob na mjesecu Empty
PostajNaslov: Re: Sukob na mjesecu   Sukob na mjesecu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sukob na mjesecu
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Sukob krokodila i morskog psa
» Sukob Izraela i Irana
» LHC na Mjesecu
» Izvanzemaljci na Mjesecu?
» Na Mjesecu ima vode!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: