Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bog - tješitelj ili sudac

Go down 
+10
Izrael
skin
2pac
Fantom
Madonna
Einar
MoW
Blizzard
Sedežničar
Alpha
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Izrael
Višestanični organizam
Izrael


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 43
Age : 47
Location : Hrvatska
Registration date : 15.08.2012

Bog - tješitelj ili sudac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog - tješitelj ili sudac   Bog - tješitelj ili sudac - Page 2 Icon_minitimečet kol 16, 2012 4:45 pm

Citat :
Nemate originalnu Bibliju a ono što je ostalo mnogo puta i na ključnim dijelovima je prepravljani, ispravljano, oduzimano i dodavano ...

Nema veze što se nema sve , zato ti kažem kad siđe Duh Sveti , on te uputi u tajne ,
da ti dozove u sjećanje što je zapisano u Bibliji . Ako si čitao Bibliju , tad onda i znaš da se Bog objavljuje ljudima i kroz njih vodi ljude u spas (preko proroka) . Bog u potpunosti vodi svoje ljude , proroke , da rade djela koja tek potvrđuju Biblijom , i ja sam se čudila svemu što mi se dešavalo , a našla sam da je pisano u Bibliji tako . Moja je dužnost , i želja da to svima objavim , ali ne smaram (osim što sam bila dosadna primitivu , to smo mogli i lakše riješit)


Izlazak 4,10 "Oprosti, Gospodine!" - nastavi Mojsije Jahvi. "Ja nikad nisam bio čovjek rječit; ni prije ni sada kad govoriš svome sluzi. Ja sam u govoru spor, a na jeziku težak.
Izlazak 4,11 "Tko je dao čovjeku usta?" - reče mu Jahve. "Tko ga čini nijemim i gluhim; tko li mu vid daje ili ga osljepljuje? Zar to nisam ja, Jahve!

Matej 10,41 Tko prima proroka jer je prorok, primit će plaću proročku; tko prima pravednika jer je pravednik, primit će plaću pravedničku.

Znači , Bog ima Savez sa izabranikom/com , i premo njega/nje on govori ljudima ,
i zove na spas , a ne da svako svojevoljno sluša "u sebi Boga" , ali ja svjedočim svoju
vjeru , Biblijsku i nema potreba da se sad prepiremo čiji Bog je istinit , jer vidim da
ne vjerujemo isto , a tema je tješitelj ili sudac , a mi skrenuli

Nisam ja rekla da je Isus Bog , već je Isus najavljen da dolazi na kraju u ulozi Spasitelja ,
u Zaručnici , pa je prorok žena koja u ime njega govori (JA , bez skromnosti)
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Bog - tješitelj ili sudac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog - tješitelj ili sudac   Bog - tješitelj ili sudac - Page 2 Icon_minitimečet kol 16, 2012 7:37 pm

Izrael je napisao/la:
Citat :
ali ja sam realno jedna totalna budala koja ne zna sta joj je sve -ovo- trebalo

Primitiv , objasnit mi ovo , može ?


mislio sam na ovu inkarnaciju...bacanje samog sebe iz stanja ciste transcendencije u iluziju da bi potom sam sebe izvadio iz te iluzije kao primjer ljudima ostajuci pri svemu tome transcendentalan iluziji ;)))

[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Bog - tješitelj ili sudac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog - tješitelj ili sudac   Bog - tješitelj ili sudac - Page 2 Icon_minitimened kol 19, 2012 1:36 pm

Kahali je napisao/la:


možeš biti Ispravan, to se zove Dharma, biti Dobar ili Loš je koncept neukih i neSvijesnih...

uf,to je to,preljepo objasnjeno :*
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Bog - tješitelj ili sudac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog - tješitelj ili sudac   Bog - tješitelj ili sudac - Page 2 Icon_minitimepet svi 08, 2015 1:48 pm

boga promatram u okviru ljubavi i milosti bezgranicne tako da tu i nema puno mista za ostalebozje atribute,ono cisto da se ne bi haba...zar ne...@
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Bog - tješitelj ili sudac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog - tješitelj ili sudac   Bog - tješitelj ili sudac - Page 2 Icon_minitimeuto svi 19, 2015 10:14 am

ne znam što da kažem no comment.ljudi vjeruju u svašta a nisu vidjeli. bog je u prirodi nevidljivo biće možda ali ne sudac i vladar naših života.sami stvaramo vlastitu sudbinu :(
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bog - tješitelj ili sudac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog - tješitelj ili sudac   Bog - tješitelj ili sudac - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bog - tješitelj ili sudac
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: