Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj...

Go down 
+7
Icarus
timaritelj
Korplikan
Alpha
Athena
darkmoon
Dada289
11 posters
Autor/icaPoruka
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Empty
PostajNaslov: Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj...   Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Icon_minitimened tra 29, 2012 11:46 pm

Svako se u životu sreo sa blokadom u sebi... Reći nekome "Volim te" ili tomu slično možda je jedna od najtežih stvari.

Neka ova tema bude prvi korak, pomoć za skupljanje snage, ili jednostavno ispušni ventil...

Izrecite ovdje sve ono što bi ste rekli nekome a u vama je preveliki strah ili jednostavno smatrate da još nije vrijeme...

Sretno svima! mase

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
darkmoon
Prašina
darkmoon


Female
Cancer Snake
Broj postova : 7
Age : 34
Location : Croatia
Registration date : 29.04.2012

Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Empty
PostajNaslov: Re: Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj...   Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Icon_minitimened tra 29, 2012 11:52 pm

Moje mišljenje je da kad netko nema hrabrosti izreći " Volim te." nekoj osobi, to može značiti dvije stvari: ili da nije ni sama sigurna u to što namjerava izgovoriti, ili da se boji odgovora tj. reakcije.

Blokade, one nestaju s vremenom, svi mi ojačamo s iskustvom koje stjećemo kroz život.

Al ako će ovo nekome pomoći, svaka čast na temi! :)
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Empty
PostajNaslov: Re: Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj...   Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Icon_minitimened tra 29, 2012 11:58 pm

Nadam se da će pomoć... 8)

RL je nešto što je... real life, i ljudi se drugačije ponašaju u stvarnom životu. Ima nas svakakvih, svakakvih blokada, strahova ili čak nedoumica postoje u ljudima. Neka se ovdje opuste ti koji su u RL ukočeni, bojažljivi, ili smatraju da dotična osoba, ili čak osobe nisu spremne čuti ono što oni misle.

Neka je sa srećom svima! cerek

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Empty
PostajNaslov: Re: Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj...   Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Icon_minitimeuto svi 01, 2012 6:32 pm

darkmoon je napisao/la:
Moje mišljenje je da kad netko nema hrabrosti izreći " Volim te." nekoj osobi, to može značiti dvije stvari: ili da nije ni sama sigurna u to što namjerava izgovoriti, ili da se boji odgovora tj. reakcije.
Možda dotična osoba nije spremna na stupanj odgovornosti i potencijalnog uzajamnog obvezivanja koje bi dotične riječi donijele. misli

Inače, tema je zanimljiva pa da vas čujemo... lol

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Empty
PostajNaslov: Re: Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj...   Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Icon_minitimečet svi 03, 2012 9:33 pm

Ocito da virtuala i nije tako puno razlicita od rl-a jer svi sute zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Empty
PostajNaslov: Re: Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj...   Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Icon_minitimečet svi 03, 2012 10:01 pm

Moglo bi se tako reći @Alpha... scratch

Da probijemo led, ja ću napraviti taj prvi korak... 8)

U vremenu, i izvan njega, od prvog trena pa do vječnosti, boljeg osjećaja ljubavi od ovog što osjećam nisam spoznala do sada.

lovely

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Empty
PostajNaslov: Re: Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj...   Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Icon_minitimepet svi 04, 2012 12:44 pm

Alpha je napisao/la:
Ocito da virtuala i nije tako puno razlicita od rl-a jer svi sute zubi
Ili nemaju ništa srcedrapajuće za reći. rofl2 Neću biti Grinch i kvariti odličnu temu.
@Dada, sviđa mi se kako si iskreno, spontano i jednostavno rekla što trenutno osjećaš.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Empty
PostajNaslov: Re: Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj...   Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Icon_minitimepet svi 04, 2012 1:02 pm

Hvala ti @Athena... :)

Nadam se da će i drugi, kada će za to imati potrebu, reći ono što bi htjeli a ne mogu, još ne žele ili... što god ih već kočilo. miga

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Empty
PostajNaslov: Re: Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj...   Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Icon_minitimepet svi 04, 2012 8:34 pm

uh, želim ja toga puno reć... al ne mogu, pa čak ni ovdje zubi

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Empty
PostajNaslov: Re: Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj...   Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Icon_minitimened stu 04, 2012 12:07 am

Uzimam drvenu kutiju, u nju stavljam sve uspomene, suze, nade, zelje. U nju spremam svu svoju ljubav koju sam zeljela dati. Zatvaram kutiju, kljuc pospremam na najvislju planinu, a kutiju ostavljam u najdubljem kutku ove planete...

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
timaritelj
Višestanični organizam
timaritelj


Male
Taurus Tiger
Broj postova : 57
Age : 37
Location : vinkovci
Registration date : 04.10.2013

Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Empty
PostajNaslov: Re: Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj...   Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Icon_minitimesub lis 12, 2013 9:52 pm

Dada289 je napisao/la:
Svako se u životu sreo sa blokadom u sebi... Reći nekome "Volim te" ili tomu slično možda je jedna od najtežih stvari.

Neka ova tema bude prvi korak, pomoć za skupljanje snage, ili jednostavno ispušni ventil...

Izrecite ovdje sve ono što bi ste rekli nekome a u vama je preveliki strah ili jednostavno smatrate da još nije vrijeme...

Sretno svima!  mase
ima jedna konobarica iz vinkovaca sviđas mi se jako al ne znam kako da joj to kažem ne želim biti još jedan 100 tipova koji joj se uvaljuju eto...lovely 
[Vrh] Go down
Icarus
Višestanični organizam
Icarus


Male
Cancer Monkey
Broj postova : 59
Age : 43
Location : Ni na nebu ni na zemlji...
Registration date : 12.02.2011

Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Empty
PostajNaslov: Re: Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj...   Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Icon_minitimepon sij 13, 2014 2:36 pm

Hej ti crvenokosi prekrasni mladi stvore... Želim ti staviti collar oko vrata, gledati kako ti se te prekasne smeđe oči pune suzama koje otapaju tvoju crnu maskaru i slijevaju se niz tvoje blijede obraze. Želim te učiniti svojom. :)
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Empty
PostajNaslov: Re: Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj...   Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Icon_minitimepon sij 13, 2014 4:20 pm

Ljudska ljubav je prolazna, krhka, slabašna i neprimjetna u Univerzumu. Ljubav u današnjem svijetu kojem živimo, zasniva se najprije na materijalizmu. Za mene je ljudska ljubav pizdarija i smiurija velika. To bih rekao svim curama koje su mi prilazile, a vjerujte mi bilo ih je mnogo...
Nadodao bih još što je Tesla kazao: „Biti sam, to je tajna otkrića. Biti sam, to je čas kada se ideje rađaju.”
[Vrh] Go down
Bella.Lilly
Riba



Female
Sagittarius Monkey
Broj postova : 107
Age : 31
Registration date : 09.07.2013

Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Empty
PostajNaslov: Re: Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj...   Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Icon_minitimepon sij 13, 2014 5:21 pm

2pac, skroz si upropastio atmosferu, sorry.. htjela sam nešto fino napisati ali izgubih nit bezveze.  :( 
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Empty
PostajNaslov: Re: Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj...   Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Icon_minitimeuto sij 14, 2014 10:02 pm

@Bella.Lilly

Zaista se duboko ispričavam, stvarno mi nije bila to namjera. Samo iznosim svoja razmišljanja, ništa više...
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Empty
PostajNaslov: Re: Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj...   Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Icon_minitimeuto sij 14, 2014 10:40 pm

2pac je napisao/la:
Ljudska ljubav je prolazna, krhka, slabašna i neprimjetna u Univerzumu. Ljubav u današnjem svijetu kojem živimo, zasniva se najprije na materijalizmu. Za mene je ljudska ljubav pizdarija i smiurija velika. To bih rekao svim curama koje su mi prilazile, a vjerujte mi bilo ih je mnogo...
Nadodao bih još što je Tesla kazao: „Biti sam, to je tajna otkrića. Biti sam, to je čas kada se ideje rađaju.”
ides

Ovo je jako lijepo rečeno, dobro...osim negdje treće rečenice. zubi
Slažem se sa rečenim, iako ne znam što bi mogla napisati na ovoj temi.

Ne bojim se ničega, ali se svega bojim nezna(i to se nikome ne bojim izreći XD).

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Empty
PostajNaslov: Re: Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj...   Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Icon_minitimečet sij 16, 2014 12:58 am

U ovoj kuci sam ja gazda... zubo
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Empty
PostajNaslov: Re: Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj...   Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Icon_minitimepon sij 20, 2014 11:18 am


zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Waris 68
Višestanični organizam
Waris 68


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 59
Age : 56
Registration date : 04.07.2013

Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Empty
PostajNaslov: Re: Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj...   Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Icon_minitimepon sij 20, 2014 10:30 pm

Da se ne bojim izreći,napisala bih........................... tuzni 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Empty
PostajNaslov: Re: Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj...   Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Izrecite ono što se bojite reći njemu/ njoj...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Amerika ? Sta je tako lose u njoj ?
» Bojite li se LHC-a?
» bojite li se?
» cega se bojite?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: