Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sto mi se desilo?

Go down 
+9
Hapa
gloria_g
Alpha
Angel from shadow
vjestica
None
**Vanyari
Svjetloisjena
Urlikavac
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Sto mi se desilo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mi se desilo?   Sto mi se desilo? - Page 2 Icon_minitimened vel 15, 2009 11:53 pm

Alpha je napisao/la:
Hapa je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
A kako si se našao izvan njega? misli
ma ne znam, to mi se čini kao san, ali taj pad baš mi izgleda kao stvaran i onda se probudim
Astralno tijelo se lakse odvaja prilikom sna ili meditacije. Ponekad toga postanemo svjesni upravo na taj nacin da uslijed nezgodnog/naglog povratka u tijelo imamo dojam kao da smo pali sa par metara visine sami u sebe...

hvala na objašnjenju, a zar ne bi bilo extra kad bi to mogao postići svjesno kad hoću, znaš li možda postoji li neka da se ''ograničenost'' kolko može astralna projekcija da ode od tijela, ono izraženo u metrima ili nekoj drugoj mjeri
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Sto mi se desilo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mi se desilo?   Sto mi se desilo? - Page 2 Icon_minitimened vel 15, 2009 11:55 pm

Pa ako je točno što se piše, osobito u teozofskoj literaturi, za astralno tijelo nema nekog prostornog ograničenja. Možeš i na Mars, ali ćeš trenutno biti vraćen u tijelo kad se probudiš :)
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Sto mi se desilo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mi se desilo?   Sto mi se desilo? - Page 2 Icon_minitimened vel 15, 2009 11:57 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Pa ako je točno što se piše, osobito u teozofskoj literaturi, za astralno tijelo nema nekog prostornog ograničenja. Možeš i na Mars, ali ćeš trenutno biti vraćen u tijelo kad se probudiš :)

kako bi dobro bilo otići do marsa, ponesem astrali fotoaparat, haha i napravim nekoliko slika hahahahahha
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Sto mi se desilo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mi se desilo?   Sto mi se desilo? - Page 2 Icon_minitimened vel 15, 2009 11:59 pm

To bi bilo zgodno, ali mislim da ne funkcionira. Mislim da u astralu imaš mogućnost mijenjanja svega po volji, ne fotkanja koje je zapravo zaustavljanje u vremenu :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sto mi se desilo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mi se desilo?   Sto mi se desilo? - Page 2 Icon_minitimepon vel 16, 2009 11:49 am

@Hapa...navodno je Astralno tijelo sa Fizickim tijelom povezano tzv. srebrnom vrpcom koja se moze 'razvlaciti' u nedogled. Znaci ne postoji ogranicenje koliko daleko mozes otici. Medjutim, takodjer se smatra da ako vrpca pukne Fizicko tijelo umre. Iako ne znam kako bi vrpca mogla puknuti tocno.
Sto se tice svjesne Astralne Projekcije istu mozes potaknuti meditacijom. Postoje i vjezbe. Moja iskustva su iskljucivo spontana. Najcesce za vrijeme spavanja ali kako sam lucidni spavac tako, najcesce, nemam problem razluciti san od astrala iako nikada ne mozes biti siguran. Isto tako sam imala iskustva u potpuno budnom stanju gdje nema greske.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Wickey666
Riba
Wickey666


Male
Pisces Snake
Broj postova : 127
Age : 35
Registration date : 07.09.2009

Sto mi se desilo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mi se desilo?   Sto mi se desilo? - Page 2 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 7:35 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Prikladna je tema, naravno lol

Kažeš otišla si doma po podatke, odličan izraz! zubi

Ja sam do 18. godine povremeno mjesečarila, a u stanju između sna i jave bila sam u stanju svašta spetljati i kasnije. Moj brat nije nikad hodao u snu, ali je jako puno pričao, i to na sav glas, osobito je bilo zabavno kad bi sanjao da s dečkima igra nogomet, kuglali bismo se od smijeha... lolcina

Sve je dobro dok vam prijatelj koji je ostao prespavat kod vas u pola noći ne pokušava prodat vaš vlastiti daljinski upravljač...Imo sam slučaj...lolcina
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Sto mi se desilo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mi se desilo?   Sto mi se desilo? - Page 2 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 9:24 pm

Wickey666 je napisao/la:


Sve je dobro dok vam prijatelj koji je ostao prespavat kod vas u pola noći ne pokušava prodat vaš vlastiti daljinski upravljač...Imo sam slučaj...lolcina

i, jesi kupio? lol!

imao sam i ja takvih iskustava al to je ja mislim za vrijeme umora kad se legne i kad dođeš u fazu polusna... ono mozak ti radi, ti si toga nekako i svesan i nisi, misliš o nečem i to ti se čini koda se događa ustvari...
kao neka vrsta PTSP-a...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Sto mi se desilo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mi se desilo?   Sto mi se desilo? - Page 2 Icon_minitimened ruj 13, 2009 10:32 pm

ok biga sada si me zabrinuo O_O
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Sto mi se desilo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mi se desilo?   Sto mi se desilo? - Page 2 Icon_minitimepon ruj 14, 2009 3:53 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
ok biga sada si me zabrinuo O_O
heheh ma neboj se... ako ti utvrde da to imaš možeš mirovinu dobivat...
lol! lol! lol! lol!

rekao sam KAO jer mi je jedan čovjek opisivo taj PTSP tako slično.... 8)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Sto mi se desilo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mi se desilo?   Sto mi se desilo? - Page 2 Icon_minitimepon ruj 14, 2009 5:25 pm

salim se XD
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Sto mi se desilo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mi se desilo?   Sto mi se desilo? - Page 2 Icon_minitimepon ruj 14, 2009 7:54 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
salim se XD
ma nema problema, skužio sam... :)
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Sto mi se desilo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mi se desilo?   Sto mi se desilo? - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 9:53 am

Berny, nije mi jasno kak ti tvoji smajlići uvijek uspiju postati slova? kaj ti to ne vidiš?
fakat, drugi put, sorry na off - al nekako mi jutros naviru pitanja Sto mi se desilo? - Page 2 982158
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Sto mi se desilo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mi se desilo?   Sto mi se desilo? - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 11:20 pm

gloria_g je napisao/la:
Berny, nije mi jasno kak ti tvoji smajlići uvijek uspiju postati slova? kaj ti to ne vidiš?
fakat, drugi put, sorry na off - al nekako mi jutros naviru pitanja Sto mi se desilo? - Page 2 982158
ma znam da naviru hehehe :D al da ne bi bilo nismo znali :D
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Sto mi se desilo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mi se desilo?   Sto mi se desilo? - Page 2 Icon_minitimesri ruj 16, 2009 9:34 am

hvala kaj si odgovorila na pitanje!? Sto mi se desilo? - Page 2 935271
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Sto mi se desilo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mi se desilo?   Sto mi se desilo? - Page 2 Icon_minitimesri ruj 16, 2009 2:50 pm

ma Berny ti je trenutno na sedmom nebu....zaljubljena je pa....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sto mi se desilo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mi se desilo?   Sto mi se desilo? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sto mi se desilo?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: