Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Skrivena poruka u vodi

Go down 
+21
Eternity
Chakotay
hromi
flory
Saroman
silver
meli
gloria_g
Blizzard
stella
None
Alpha
Angel from shadow
zvezda
od soka prazna flaša
Rain
(CroM)Flash
Svjetloisjena
Thor
malenaivi
Galileo Galilei
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Skrivena poruka u vodi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 5 Icon_minitimečet oľu 18, 2010 1:39 pm

Čitam, pričalo se o nekim pokusima sa vodom. Pokus koji je napisan, onaj gdje je osoba jednom u prostoriji, drugi puta nije, taj pokus nije baš lagan za izvesti. No, mogu se pokušati i druge varijacije. Uz sve navedene iste početne uvjete, atmosferski tlak, količina vode, vlaga, posuda bla bla bla... Budući da je rečeno da je voda ženska energija, možemo provjeriti i seksualnu orijentaciju vode. zubi Jednom je u prostoriji tip koji gleda vodu i mjeri koliko joj treba da zavrije, a drugi puta neka cura, jako zgodna, može i oskudno odjevena, pa da vidimo da li će se dići brže na tipa ili na žensku. Pričam o temperaturi, ofc. ^^

Šalu na stranu, može se testirati ovisnost vremena koliko vodi treba da zavrije o tome kako se u to vrijeme ponaša prema njoj, da li pričamo s njom, da li se deremo, da li prijetimo itd... Nešto slično je rađeno sa biljkama, te je ustanovljeno da i kod biljaka postoji neka reakcija. Brinuli su se za biljke mjesec dana ili ne znam koliko. Prema jednima su se odnosili s poštovanjem, bili pristojni i dragi, a drugima su hebali majku i sve po spisku, psovali... I rezultat je bio da su ove prve bolje izrasle, bile ''veselije'' da se tako kaže. To sam čitao. No može se i taj pokus sa biljkama izvesti, s tim da ne znam tko ima volje psovati i ponašati se ko psihopat prema biljci. zubi
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Skrivena poruka u vodi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 5 Icon_minitimečet oľu 18, 2010 4:08 pm

Omega je napisao/la:
Budući da je rečeno da je voda ženska energija, možemo provjeriti i seksualnu orijentaciju vode. zubi Jednom je u prostoriji tip koji gleda vodu i mjeri koliko joj treba da zavrije, a drugi puta neka cura, jako zgodna, može i oskudno odjevena, pa da vidimo da li će se dići brže na tipa ili na žensku. Pričam o temperaturi, ofc. ^^

zar mi zaista moram čitati o tvojim fantazijama -.-'
zvuči ko da napastuješ nevinu vodicu.

@FLamezar, hvala na linku! :)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Skrivena poruka u vodi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 5 Icon_minitimečet oľu 18, 2010 9:09 pm

Omega je napisao/la:

Šalu na stranu, može se testirati ovisnost vremena koliko vodi treba da zavrije o tome kako se u to vrijeme ponaša prema njoj, da li pričamo s njom, da li se deremo, da li prijetimo itd... Nešto slično je rađeno sa biljkama, te je ustanovljeno da i kod biljaka postoji neka reakcija. Brinuli su se za biljke mjesec dana ili ne znam koliko. Prema jednima su se odnosili s poštovanjem, bili pristojni i dragi, a drugima su hebali majku i sve po spisku, psovali... I rezultat je bio da su ove prve bolje izrasle, bile ''veselije'' da se tako kaže. To sam čitao. No može se i taj pokus sa biljkama izvesti, s tim da ne znam tko ima volje psovati i ponašati se ko psihopat prema biljci. zubi

To bi se moglo, no svakako bi bilo dobro prvo pravilno provesti pokus samo s koncentriranjem pogleda, tj. gledanjem u vodu. Naknadno bi se mogle isprobati sve "varijacije" cerek
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Skrivena poruka u vodi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 5 Icon_minitimepet tra 02, 2010 12:31 pm

@ Flory
Ma ne bi ja to vodici napravio cerek

@ MoW
Čini se da se javljaš kao dobrovoljac raspa
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Skrivena poruka u vodi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 5 Icon_minitimepet tra 02, 2010 5:31 pm

Omega je napisao/la:
@ Flory
Ma ne bi ja to vodici napravio cerek

@ MoW
Čini se da se javljaš kao dobrovoljac raspa

Pa, kad bih imao dovoljno vremena i kemijski laboratorij, u tom slučaju može. :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Skrivena poruka u vodi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 5 Icon_minitimepet tra 02, 2010 8:03 pm

I ja bih to...bas me zanima ides
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Skrivena poruka u vodi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 5 Icon_minitimesub tra 03, 2010 4:57 am

Eto, ljudi za eksperiment ima... Čak nas je dovoljno da sami izgradimo laboratorij. Skrivena poruka u vodi - Page 5 863565
[Vrh] Go down
Sponsored content





Skrivena poruka u vodi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Skrivena poruka u vodi
[Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Skrivena istina - zabranjeno znanje
» Hodanje po vodi
» Nikola Tesla
» Michael Cremo i R.Thompson - Skrivena povijest ljudske vrste
» Odgovor/poruka od pravog muskarca

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna medicina-
Forum(o)Bir: