Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Atlantidjani?! HELP!!!!

Go down 
+9
Novus ordo seclorum
Sin_Nanna
Star
MoW
Hladni
Dada289
Dantalion
Hapa
KidagakashNedakh
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Icon_minitimepet svi 25, 2012 6:01 pm

Ime tog kralja na Zulu jeziku glasi "Umbaba Zarantuari Samahongo". Opisuju ga kao staro, strašno i opasno biće koje je imalo rogove poredane oko glave i treće oko, sjajno kao rubin koje je okomito postavljeno. To oko koje sve vidi, je kasnije kao motiv korišten od Crkve, Masona i Illuminata.

Na ovu zadnju rečenicu ću ti samo ovo reći: Pazi što želiš, jer bi se moglo ostvariti! miga
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Icon_minitimepet svi 25, 2012 6:04 pm

1. Ivanova poslanica 4:1-6

4 Dragi moji, ne vjerujte svakome tko tvrdi da govori od Duha. Iskušajte ih da vidite dolazi li njihov duh od Boga. Jer u svijetu je mnogo lažnih proroka.
2 Po ovomu ćete poznati Božjega Duha: svaki prorok koji priznaje da je Isus Krist došao u ljudskome tijelu, ima Božjega Duha.
3 Ali tko god ne priznaje takvog Isusa, nije od Boga. U njemu je duh Antikrista o kojemu ste čuli da dolazi i koji je već u svijetu.
4 Vi, draga moja djeco, pripadate Bogu i takve ste već pobijedili jer je onaj koji je u vama jači nego onaj koji je u svijetu.
5 Oni pripadaju ovome svijetu; zato i govore njegovim jezikom i svijet ih sluša.
6 Mi pripadamo Bogu; zato nas i slušaju oni koji Boga poznaju. Tko nije od Boga, ne sluša nas. Po tomu ćemo znati ima li tko Duha istine ili duha prijevare.

Citat :
Ja vjerujem u postojanje Hrista,ali ne u smislu da je neki cikica sto u bijelom sjedi na nebu,jede slag od oblaka i svira harfu sa debelim andjelima. lol! Za mene je Isus bezuslovna ljubav,nase unutrasnje svijetlo,dobrota i snaga naseg duha. Dobrota i saosjecanje u punom smislu tih rijeci.

Hebrejima 13:8
8 Isus Krist isti je jučer, danas i dovijeka će biti isti.

To su upravo ta učenja, da je Isus nešto drugo, nešto što on nikada nije rekao da jeste.
Opet ti kažem da nešto može doći zapakirano u najljepšu ljubav a da je to samo omot.

Što bi bio demon... demoni su oduvijek ovdje i oduvijek su bili destruktivna bića koja su se protivila kreaciji. Nanosila bol i tugu, lagala i varala. Tako da i nisu vanzemaljci u onom smislu rijeći, nisu nastali na Zemlji i to je sigurno ali jadna je Zemlja jer im je domačin.

Razlike između anđela i demona zapravo i nema jer su jedno te ista "vrsta" anđeli su čisti duhovi koji služe Bogu i nastanjuju svoj primordijalni dom dok demoni su anđeli koji se odlučili protiviti se kreaciji i Bogu i morali su napustiti svoj dom.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Icon_minitimepet svi 25, 2012 6:06 pm

Uz to, demone je mržnja prema Bogu potpuno izobličila.
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Icon_minitimepet svi 25, 2012 6:12 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Uz to, demone je mržnja prema Bogu potpuno izobličila.

Da slažem se. Iako oni mogu svoj oblik prilagoditi bilo kojoj situaciji primjerice Luciferov pravi oblik je sedmoglavog crvenog zmaja. Na kraju krajeva oni nisu ono što su bili nekada. Njihova prava bit kada ju Bog prokaže je sasvim drugačija.
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Icon_minitimepet svi 25, 2012 6:42 pm

@NWO,mislila sam da sam ti odg.sad vidim da poruke nema. O.o
Novus ordo seclorum je napisao/la:
Ime tog kralja na Zulu jeziku glasi "Umbaba Zarantuari Samahongo". Opisuju ga kao staro, strašno i opasno biće koje je imalo rogove poredane oko glave i treće oko, sjajno kao rubin koje je okomito postavljeno. To oko koje sve vidi, je kasnije kao motiv korišten od Crkve, Masona i Illuminata.

Koliko sam mogla zapaziti,rogove imao nije,ali je sijao nekom neobicnom bijelom svjetloscu. Spustio se baja na mjesecevim zracima :D
Da je bas bilo opasno i strasno,ne bi li mi naudio? No dobro, pa kako bih sad mogla sve da shvatim? Imas li predstavu o tome sta su htjeli od mene? Uh,a sto se masona i iluminata tice...drugi put cemo o tome. Par puta su me pokusavali ''vrbovati'' neki od njih, najupecatljiviji ''poglavar'' Thula Boink ... no necu sad o tome.

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Na ovu zadnju rečenicu ću ti samo ovo reći: Pazi što želiš, jer bi se moglo ostvariti! miga

Kako da ne zelim kad je tako divno i nesvakidasnje bilo?! Ne budi skeptik :D
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Icon_minitimepet svi 25, 2012 6:58 pm

Ma ovo za rogove ti govorim za kralja njihovog (Umbaba). Njega sigurno ne bi susrela i ostala živa, niti bi on došao tebi do / ili u krevet! hahahah

Nesvakidašnje i čudno, ali reptili su pri vrhu u Top 10 naj naj zlih vanzemaljaca, ako ne i prvi.

Nisam skeptik, vjerujem ti u potpunosti, samo upozoravam te, nije im prvi put da se predstavljaju za ono što nisu. Tako i "posluju" diljem svijeta, varajući. neides
Zulu narod kaže da su oni najlažljivija stvorenja na / u / izvan Zemlje.
Radnici njihovi znaju biti ajmo reć neutralni, jer su praktički robovi i njihovo carstvo je zasnovano na strogoj piramidalnoj hijerarhiji.

Ja bih isto želio njih susresti, naravno ako mi ne bi naudili prilikom tog susreta, kao recimo Graysi koji redovito vrše eksperimente na ljudima (bolne).
Najbolje bi ga ustvari bilo vidjeti, ali ne doći mu u susret, znači Bliski susret 3. vrste.
To se može napraviti otvaranjem trećeg oka, tada se mogu vidjeti entiteti iz 4. denziteta.
Pošto reptili ovdje prevladavaju, ne možemo ih normalno vidjeti, osim ako ne razbijemo tu barijeru.

Ako želiš ovo za vrbovanje mi možeš reći pomoću PM-a ;)

[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Icon_minitimepet svi 25, 2012 7:15 pm

@KidagakashNedakh, veći nas ovjde nije normalno-normalno znači uobičajeno, standarno, prosječno...većina nas ovdje je prirodno-prirodno i normalno nisu isto ljudi koji su prirodni često puta su ne normalni jer ne spadaju u koš gdje su svi isti ko trava. trebamo biti ponosni što smo se uzdigli iznad mase što smo prirodni a ne normalni jer ovo normani je pečat koji je društvo konstruiralo a ovo prirodno priroda. ili su atlantiđani ili lemurijanci. ha bože mili i oni su kao i sva bića prije milijuna i milijuna godina došli na ovu zemlju da sigunoooo su se sam stak svi stvorili iz zemlje hehehehe neeee....oni žive u Agarthi Zemlji ispod Zemlje. gore na površini su ostali vandali. ulazak je u sjevernom i jUžnom polu ima ogromna rupa, zemlja je kao jabuka nak okruglićka a gore i dolje ima one udubine. nisi jedina kojoj se to desilo, vjeruj mi ima još ljudi samo se boje reći. ja nisam ta na žalost. atlantiđani pa kasnije indija pa egipat ... to ti je ta supinica vjerujem da su drugdje bili rasprostranjeni. :)
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Icon_minitimepet svi 25, 2012 7:29 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Ma ovo za rogove ti govorim za kralja njihovog (Umbaba). Njega sigurno ne bi susrela i ostala živa, niti bi on došao tebi do / ili u krevet! hahahah

Nesvakidašnje i čudno, ali reptili su pri vrhu u Top 10 naj naj zlih vanzemaljaca, ako ne i prvi.

Nisam skeptik, vjerujem ti u potpunosti, samo upozoravam te, nije im prvi put da se predstavljaju za ono što nisu. Tako i "posluju" diljem svijeta, varajući. neides
Zulu narod kaže da su oni najlažljivija stvorenja na / u / izvan Zemlje.
Radnici njihovi znaju biti ajmo reć neutralni, jer su praktički robovi i njihovo carstvo je zasnovano na strogoj piramidalnoj hijerarhiji.

Ja bih isto želio njih susresti, naravno ako mi ne bi naudili prilikom tog susreta, kao recimo Graysi koji redovito vrše eksperimente na ljudima (bolne).
Najbolje bi ga ustvari bilo vidjeti, ali ne doći mu u susret, znači Bliski susret 3. vrste.
To se može napraviti otvaranjem trećeg oka, tada se mogu vidjeti entiteti iz 4. denziteta.
Pošto reptili ovdje prevladavaju, ne možemo ih normalno vidjeti, osim ako ne razbijemo tu barijeru.

Hahahaa,mozda su i htjeli u krevet,ali im je bilo neprijatno od moje sestricine :D :D :D :D

Znam da su Reptili medju najzlobnijim.Ali vjerujem da uprkos svemu mora postojati barem 0.001% dobrote u njima dance
Što bi me prevarili? affraid
Eh,vjeruj da cak razmisljam o tome da ponovo pozovem sestricinu da spava kod mene. Rijetko ostaje da noci,zadnji put je tada bila. :D Mozda se opet nesto desi :D
Da mi je znati sta su htjeli,sve bi lakse bilo.......
Mozda mi je neki od njih buduci muz cheer lolcina lolcina Onaj u bijelom lolcina

LJUBAV je napisao/la:
....oni žive u Agarthi Zemlji ispod Zemlje. gore na površini su ostali vandali. ulazak je u sjevernom i jUžnom polu ima ogromna rupa...

Znas li zbog cega napustaju svoje rupe i dolaze ljudima u kucu? :D
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Icon_minitimepet svi 25, 2012 7:32 pm

Sigurno izlaze kako bi se parili. Da, da sigurno je beli mladoženja rofl2 što bi inače bio beo rofl2 . Namere im se nikada ne znaju. Pogledajte film Midnight meat train ako niste.
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Icon_minitimepet svi 25, 2012 7:36 pm

Sin_Nanna je napisao/la:
Sigurno izlaze kako bi se parili. Da, da sigurno je beli mladoženja rofl2 što bi inače bio beo rofl2 . Namere im se nikada ne znaju.

Nije bilo seksa. cry :D zubo zubo Pa da,sigurno mladozenja,rodila ga majka,poslao kumove da mi provjere kvalitet kose,da mi cvijet ''turi'' u nju. tup
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Icon_minitimepet svi 25, 2012 7:59 pm

Samo da li mu je odelo bilo tesno zubo . Ko zna zašto je dobro što je bilo samo pipanja kose.
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Icon_minitimepet svi 25, 2012 8:03 pm

Mozda mi je ćale affraid Poslao polubraću da povjere kakva sam s' glavom znojko

[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Icon_minitimesub svi 26, 2012 11:27 am

@KidagakashNedakh

Razmišljaš previše romantično o tome, radije budi zabrinuta i naući se zaštititi. Dobro je biti otvoren i imati povjerenja u nešto više od nas samih. Uvijek sve počne lijepo, nevino i znatiželjno a završi grubo i nepoželjno.
Nadaj se da se ne vrate.
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Icon_minitimesub svi 26, 2012 1:14 pm

Star je napisao/la:
Razmišljaš previše romantično o tome, radije budi zabrinuta i naući se zaštititi. Dobro je biti otvoren i imati povjerenja u nešto više od nas samih. Uvijek sve počne lijepo, nevino i znatiželjno a završi grubo i nepoželjno.
Nadaj se da se ne vrate.

Ne razmisljam romanticno o tome,vjeruj mi,samo se volim nasaliti na svoj racun. miga Ne znam od koga,tj.od cega da se zastitim, nisam ni sigurna da li mi je zastita uopste potrebna. Ne znam je li mi ovo iskustvo poklon ili kazna. Kada bih znala sta su htjeli,bilo bi drugacije. I cemu da dvoje u dvoristu budu,a dvoje u sobi.... Hvala na brizi Star. lovely
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Icon_minitimesub svi 26, 2012 4:03 pm

Opet ti ponavljam, oni su zla bića i jedino žele krv i smrt, ništa drugo.

Prema teorijama Davida Ickea oni ustvari vladaju Zemljom negdje od 4000. prije Krista, kad su osnovali dinastije kraljeva tako da su se miješali s ljudima. Od tuda naziv "plava krv".
Zulu legende kažu da je prvi Zulu kralj bio dijete čovjeka i gmaza i od tuda je polagao svoje božansko pravo na vlast.
U babilonu je prvi kralj bio Nimrod, također hibrid.

Oni se hrane emocijama, onim lošim poput straha i smrti. Zulu narod kaže da su reptili prije konzumirali meso, a kaže se da su jedanput ratovali protiv Boga i On ih je porazio i zapečatio usta, da nikad ne jedu.
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Icon_minitimened svi 27, 2012 2:32 am

KidagakashNedakh je napisao/la:
Ne 100% , vec 1 000 000%. Ne znam da li si procitao sav tekst. I prije ovog je bilo svakakvih zbivanja,na koja sam djelimicno i navikla. Ali ovo je definitivno najneobicnije. Hladni, znas nesto o tome?

Kolega mi je jedan prije par dana ispričao da je imao skoro identičan san. Skoro sve što si ti tu napisala poklapa se s njegovim opisom tog sna. Ja sam mu pokazao tvoj članak i nije mogao vjerovati.
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Icon_minitimened svi 27, 2012 3:00 am

Hladni je napisao/la:
Kolega mi je jedan prije par dana ispričao da je imao skoro identičan san. Skoro sve što si ti tu napisala poklapa se s njegovim opisom tog sna. Ja sam mu pokazao tvoj članak i nije mogao vjerovati.
ovo nije bio san :D U tome je stvar,sto je daleko od sna. Da je bio samo obicni iliti lucidni san,lako bih ja to rijesila :D Dovedi nam kolegu ovamo,da ga ispitam :D :D :D cheer

@NWO,kazes da zele samo krv i smrt. Oprosti,ali ja nisam ni krvarila,niti sam mrtva :D Joj,pusti mi Davida Icke-a -_- Nemoj previse da se opterecujes njegovih teorijama i tvrdnjama. Svako za sebe je posebna jedinka. Samo zato sto je Icke nesto rekao,sto je ispravno za njega,ne znaci da je ispravno za nas. Mi nismo on. Mislim da David ICKe malo pretjeruje sa generalizacijom. bezveze mi je ....pffffff


Zadnja promjena: KidagakashNedakh; ned svi 27, 2012 3:07 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Icon_minitimened svi 27, 2012 3:04 am

KidagakashNedakh je napisao/la:
Hladni je napisao/la:
Kolega mi je jedan prije par dana ispričao da je imao skoro identičan san. Skoro sve što si ti tu napisala poklapa se s njegovim opisom tog sna. Ja sam mu pokazao tvoj članak i nije mogao vjerovati.
ovo nije bio san :D U tome je stvar,sto je daleko od sna. Da je bio samo obicni iliti lucidni san,lako bih ja to rijesila :D Dovedi nam kolegu ovamo,da ga ispitam :D :D :D cheer

Krivo si ti mene shvatila. On je to meni opisao kao san.
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Icon_minitimened svi 27, 2012 3:19 am

Eh,nisam te krivo shvatila.On je tebi to opisao kao san brate,ali u mom slucaju nije bio san.
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Icon_minitimened svi 27, 2012 3:24 am

Daj dovedi ga Hladni :D Mozda neki pakt moramo formirati :D hehee
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Icon_minitimened svi 27, 2012 12:22 pm

Osnujte pakt "ljubitelji do srži zlih bića". roll

Pa kaj bi te išli na spavanju ubiti. To možda ako te kod sebe dovedu, ili u neku podzemnu bazu kakvih ima diljem svijeta. Samo u američkoj saveznoj državi Novi Meksiko imaš nekoliko desetaka baza nastanjena gmazovima, sivima i ljudima.

Vjerovala ili ne, američka vlada je "prodala dušu vragu" tako da je potpisala sporazum s njima. S Sivima je to napravljeno još 1933. godine, a za gmazove ne znam točno kada.

Znam da sporazum glasi: Vi ćete nama (zemljanima) davati tehnologiju, a mi vama pravo da otimate ljude diljem svijeta i donosite ih ovdje gdje ih možete proučavati.
Oni su pametniji od nas pa su nas zeznuli. Oni nama daju samo otpatke svoje tehnologije.
Prva stvar koju su nam dali je bila "Stealth" tehnologija za avione, čime se postiže nevidljivost za radare.
Ne moram spominjati da je njihova Stealth tehnologija uključuje nevidljivost golom oku.
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Icon_minitimened svi 27, 2012 12:38 pm

Pa nemoj da me preskaces :D Reci mi zasto me nisu povrijedili?! :D Pusti mi teorije Davida I. NWO sve vise pocinjes da licis na Mutvu :D Pa mozda bas i ''jedu'' one koji imaju negativan stav prema njima. :D Mani me Ajka i Dzonsa, pliIiiIIIiIIzzz :D
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Icon_minitimened svi 27, 2012 1:15 pm

David Icke ima ajmo reć "radikalniji" pristup gmazovima, te se ja stoga ne koristim njegovim teorijama, već sam ti koju stranicu prije samo spomenuo jednu teoriju od njega prema kojoj ti gmazovi vladaju svijetom, ali to zaboravi jer dosta je upitno. miga

To je vrlo dobro pitanje zašto te nisu povrijedili. Pokušati ću dati više teorija, ti ih pogledaj pa reci kaj ti je najlogičnije od ovoga.

TEORIJA 1:
Ovo nisu bili zli već dobri gmazovi. Moraš znati da postoji mnogo vrsta vanzemaljskih reptila i svaka vrsta ima različit odnos prema nama ljudima.
Kad su zli gmazovi došli na Zemlju prije otprilike 500 000 godina, ondje su zatekli jednu drugu reptilsku vrstu koja je bila prijateljska prema ljudima.

Te dobre vrste neki zovu reptoidi, a zle iz "milja" zovu Lizzardi.
Reptoidi (dobri) su živjeli na zemlji mnogo vremena, živjeli su u podzemnim gradovima i dubokim špiljama.
Prema nekim teorijama, oni su čak dinosauri koji su se "popeli" na evolucijskoj ljestvici.
Oni su dobri, ali plahi i rijetko danas izlaze na površinu, baš zbog negativnog publiciteta koji su stvorili oni zli kreteni (Lizzardi), te ih mi često zamjenimo s zlima, jer su izgledom vrlo slični.
Zašto bi ti oni došli, neznam. Vidiš da im to nije u ponašanju, jer se danas boje ljudi, te mi je ova teorija manje vjerojatnija od druge teorije koju ću ti napisati.

TEORIJA 2:
Ovo su bili zli gmazovi (Lizzardi).
Oni su došli na zemlju prije 500 000 godina, jer su ih privukle razvijene civilizacije (Lemurija i Atlantida). Došli su zbog iskopavanja ruda, pogotovo zlata i bakra.
Iz nekog razloga oni koriste bakar za tehnologiju letenja, jer navodno ima neke skrivene sposobnosti koje mi ljudi još nismo otkrili.
Credo Mutwa kaže da im zlato treba za lječenje.
Kaže se da su se prije kraljevski gmazovi ako bi bili povrijeđeni u borbi (oni se isto znaju međusobno klat kao gladijatori) mazali zlatom i koža bi im se regenerirala.

Ova vrsta doživljava ljude kao nižu rasu (što i jesmo uspoređujući nas s njima) i gledaju nas kao hranu, izvor energije i iz koristi.
Oni mogu opsjedati ljude, tj. prikače ti se na tvoju auru.
Iz Islama ti je poznato da jinnovi mogu opsjedati ljude, baš kao i ovi alieni.
E sad kako to oni rade??? Pa ustvari vrlo jednostavno. 8)
Mi ljudi smo u 3. denzitetu, znači čisti fizički svijet.
Ovi reptili su u 4. denzitetu, što znači da mogu recimo te pogladiti po glavi, ali isto tako mogu proći kroz zid i nestati kad god to žele, i isto tako pojave se kad to žele. evil
Da li ti možeš proći kroz zid? Ne možeš, zato jer si kao i ja u 3. denzitetu.
Ova teorija mi je vjerojatnija od prve samo zato što si spomenula da si vidjela jednog bijelog. Rekao sam ti prije da je bijeli reptil vođa skupine, što si viši u "rangu" to si svjetliji.

TEORIJA 3:
Ovo je bila jedna nama potpuno nepoznata i nova rasa o kojoj nemam pojma. :D
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Icon_minitimened svi 27, 2012 1:20 pm

E da još samo da dodam. Ono kako si sestrični rekla da se smiri, a ni sama neznaš zašto.
To su te oni hipnotizirali. Oni su to učini da se opustiš i da im povjeruješ da su dobri.


P.S.
Ako želiš pošalji mi u inbox kako te je ono neko tajno društvo vrbovalo. PLZ!
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Icon_minitimened svi 27, 2012 1:35 pm

Oj,pa bjezi mi s' Mutvom :x :P :P
Portal za 4 denzitet se zatvorio koliko znam. doh
Jesi li cuo za Pindara? zubo
Sve tri teorije su moguce, zbunjujuce je :D
Evo sestricine kod mene , upravo pricam sa njom o tome. :D Pitam je ''jel se sjecas kad su nas proglasili ludima'' ,kaze ona ''Sjecam se i jos jedan je pored vrata stajao.Najvise sam u njega gledala'' affraid E pa sad,to mi ranije nije rekla,mozda i jeste,ali nisam obracala paznju. Inace,ja vrata sobe ne vidim iz svog kreveta,posto su na drugoj strani,malo ''uvucena'',ali je ona sa kreveta na kojem je lezala sve mogla vidjeti. Samim tim postoji mogucnost da nisu dva,vec tri gosta bila u igri. scratch
[Vrh] Go down
Sponsored content





Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Atlantidjani?! HELP!!!!
[Vrh] 
Stranica 2 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: